Mistrzostwa Świata do lat 20 w Kanadzie!

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ

Jak daleko dojdzie Polska w MŚ U-20?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 07 lipca 2007, 12:52

A ten Koreańczyk co wszedł chyba w pierwszej połowie grał chyba z siódemką. Ładnie tam szarżował. Ale u nich to wszyscy tak szybko mykają. Dobrze że im daliśmy radę. Teraz trzeba martwić się jak rozwalić Argentynę co jest bardzo trudnym zadaniem lecz do wykonania. Muszą grać tak jak z Brazylią. Biegać cały czas. Szanse są ale małe. I tak duży sukces osiągneliśmy wycodząc z grupy. Brawo chłopaki.


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
paul636

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2006
Posty: 176
Rejestracja: 11 lipca 2006

Nieprzeczytany post 07 lipca 2007, 12:57

Zdecydowanie można było się spodziewać takiego przebiegu meczu. Polacy nieco cofnięci, ale grający agresywnie i ofiarnie oraz bardzo długo utrzymujący się przy piłce Koreańczycy, będący lepsi technicznie. "Żółtki" stwarzali sobie mnóstwo sytuacji (zresztą tak jak w poprzednich swoich meczach), ale ich nie wykorzystywali. Jedna kapitalna akcja Janczyka praktycznie dała nam awans. Cóż, nic tylko się cieszyć. Awans do 1/8 finału z grupy "śmierci" to jedno, a podniesienie się po meczu z USA to drugie. Naprawdę wielkie słowa uznania dla Polaków.
Na wyróżnienie zasłużyła oczywiście cała drużyna, ale przede wszystkim: Białkowski, Janczyk i Danch.
Myślę, że z Argentyną nie jesteśmy bez szans. Mamy trochę czasu na regenerację sił i jeżeli będziemy grać agresywnie, nie dając pograć Albicelestes, to może być ciekawie. Martwi jednak absencja Fojuta... Kto go zastąpi??


LA LEGGENDA DEL CALCIO SIAMO NOI !
MrWlodek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 675
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 07 lipca 2007, 13:46

Jest :!: Jest :!: Jest :!: Nie ma co ukrywać że awans do 1/8 MŚ U20 to wielkie osiągnięcie, bo wyjść z grupy grając z mistrzami swoich kontynentów to nie lada wyczyn.
"Dzisiejszy" mecz był o tyle emocjonujący, bo zmierzyły się zespoły różniące się między sobą pod wieloma aspektami. Koreańczycy grali przez cały mecz biorąc naszych chłopaków na szybkość i niestety raz udało im się pokonać wielkiego Białkowskeigo. Wielkiego, bo to co zrobił w ostatniej akcji meczu przejdzie chyba do historii :!: Oglądając tą akcję na żywo byłem pewny że jest gol, ale Bartek potwierdził że jest jednym z najlepszych bramkarzy globu młodego pokolenia. Polacy w II części I połowy pokazali klasę i boiskową charyzmę. Rządzili na boisku i potwierdzili to bramką Janczyka, który rozegrał znakomite spotkanie. Legia powinna za wszelką cenę zatrzymać tego chłopaka bo będą z niego ludzie. W drugiej połowie widać było że ustawiliśmy się na grę z kontry i wielka szkoda że nie udało sie zdobyć kolejnej bramki. Za to Koreańczycy strzelili dziwną bramkę, bo nasi obrońcy znowu nie porozumieli się między sobą :/ Szkoda. Ale to już nie ważne, bo nawet gdybyśmy wygrali i tak zajęlibyśmy drugie miejsce w grupie.
Teraz pora na kolejnego faworyta, Argentynę. Mecz w czwartek więc sporo czasu na odpoczynek i odpowiednie przygotowanie. Pan Globisz napewno coś wymyśli, bo zmysł taktyczny to On ma.
Liczymy na kolejną niespodziankę i awans do ćwierćfinałów :D


Obrazek
artoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2005
Posty: 312
Rejestracja: 30 września 2005

Nieprzeczytany post 07 lipca 2007, 14:02

darek13 pisze:Gdyby nie Białkowski to byłoby krucho. Najlepiej grał on i Janczyk. Ale każdemu piłkarzowi należą się brawa. Tak dalej chłopaki
Dlaczego nikt nie docenia Krzysia Strugarka?
Jest on przecież bardzo dobry i stanowi podporę bloku defensywnego naszej drużyny.
Zawiódł w meczu z USA, ale wtedy zawiodła cała drużyna.


Safin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 marca 2005
Posty: 323
Rejestracja: 02 marca 2005

Nieprzeczytany post 07 lipca 2007, 14:10

No mecz w sumie średni ale ważne że dał awans po pierwszych 30 min myślalem ze bedzie ciezko , ale powoli chłopaki sie rozkrecali.

Dobry mecz Białkowskiego ,Jańczyka no i jak kolega Artoni mówi Strugarka zeby nie on kilka bramek moglo by wpasć .

Teraz trzeba czekac na dobry mecz z Argentyna - oby walczyli z takim samym skutkiem jak z Brazylia :wink: :wink:


Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 07 lipca 2007, 14:39

artoni pisze:
darek13 pisze:Gdyby nie Białkowski to byłoby krucho. Najlepiej grał on i Janczyk. Ale każdemu piłkarzowi należą się brawa. Tak dalej chłopaki
Dlaczego nikt nie docenia Krzysia Strugarka?
Owszem, zagrał dobrze. Lepiej nawet od Fojuta, który już od meczu z USA popełnia niepokojące błędy. Ale utarło się, że to on jest liderem naszego bloku defensywnego.

Świetnie zaprezentował sie Danch. Górnik będzie miał pociechę z tego chłopaka. Białkowski absolutny man of the match. To co zrobił w końcówce ? Fantastyczna sprawa.


Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 07 lipca 2007, 14:54

Gratulacje dla chłopaków że nie załamali się po meczu z USA. A amerykanie pokonali Brazylię - tez ciekawe :-D


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
b0unc3

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 108
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 07 lipca 2007, 15:34

dla mnei wczoraj wszystko ok bylo :D tylko gest Janczyka po strzeleniu gola mi sie nie podobal (L) :D


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 07 lipca 2007, 15:48

Trochę się poszczęściło ale udało się :). Dobry mecz rozegrał Białkowski - chyba najlepszy jak do tej pory na tym turnieju. Również ciekawie zaprezentował się Król i Strugarek w ofensywie podobał mi się Cywka i Janczyk który strzelił kapitalną bramkę. Cóż gramy dalej z Argentyną i nie mam jakoś dobrych przeczuć, bronić się umiemy ale jeżeli chodzi o grę z przodu to mamy 1-2 znakomite sytuacje na mecz.

P.S: Ciekawe co teraz sobie myśli Korzym, Grosicki i Marciniak :smile:.


Samsung~~

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2007
Posty: 74
Rejestracja: 11 maja 2007

Nieprzeczytany post 07 lipca 2007, 15:57

dla mnie wczoraj wszystko ok bylo
Widziałeś mecz?. Jak nie to lepiej nie pisz bzdur. Jak sobie przypomnę grę polskiej obrony to mi się nie dobrze robi. Szczerze w tym spotkaniu mieliśmy wielkiego farta i możemy gratulować Koreańczykom niewykorzystanych sytuacji. Na pewno trzeba poprawić grę w obronie bo w następnym spotkaniu możemy nie mieć takiego szczęścia jak wczoraj.

:naughty:


artoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2005
Posty: 312
Rejestracja: 30 września 2005

Nieprzeczytany post 07 lipca 2007, 16:11

Samsung~~ pisze:
dla mnie wczoraj wszystko ok bylo
Widziałeś mecz?. Jak nie to lepiej nie pisz bzdur. Jak sobie przypomnę grę polskiej obrony to mi się nie dobrze robi. Szczerze w tym spotkaniu mieliśmy wielkiego farta i możemy gratulować Koreańczykom niewykorzystanych sytuacji. Na pewno trzeba poprawić grę w obronie bo w następnym spotkaniu możemy nie mieć takiego szczęścia jak wczoraj.

:naughty:
Gratulujemy Koreańczykom nieskutecznej gry i Białkowskiemu świetnej gry.


Samsung~~

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2007
Posty: 74
Rejestracja: 11 maja 2007

Nieprzeczytany post 07 lipca 2007, 16:15

artoni pisze:
Samsung~~ pisze:
dla mnie wczoraj wszystko ok bylo
Widziałeś mecz?. Jak nie to lepiej nie pisz bzdur. Jak sobie przypomnę grę polskiej obrony to mi się nie dobrze robi. Szczerze w tym spotkaniu mieliśmy wielkiego farta i możemy gratulować Koreańczykom niewykorzystanych sytuacji. Na pewno trzeba poprawić grę w obronie bo w następnym spotkaniu możemy nie mieć takiego szczęścia jak wczoraj.

:naughty:
Gratulujemy Koreańczykom nieskutecznej gry i Białkowskiemu świetnej gry.
Białkowskiego zdążyłem pochwalić w swoim pierwszym poście.


Dominik10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 grudnia 2006
Posty: 345
Rejestracja: 29 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 09 lipca 2007, 16:18

Mam pytanie. Wiem ze Polska gra 12 lipcca z Argentyna ale nigdzie nie moge znalezc o ktorej godzinie . Moze wy wiecie.


GRANDE JUVENTUS

Obrazek
artoni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2005
Posty: 312
Rejestracja: 30 września 2005

Nieprzeczytany post 09 lipca 2007, 17:47

Dominik10 pisze:Mam pytanie. Wiem ze Polska gra 12 lipcca z Argentyna ale nigdzie nie moge znalezc o ktorej godzinie . Moze wy wiecie.
12 lipca 2007 22:45 Argentyna- Polska
Polska ma bardzo niskie notowania u bukmacherów na Argentynę kurs wynosi jedyna 1.35, zaś aż Polaków 7.20. Za remis płacą 3.60. Mimo kompromitującej porażki z USA myślałem, że postronni ludzie, którzy się na tym znają jak mało kto po meczu z Brazylią dadzą nam większe szanse.


damianeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 kwietnia 2007
Posty: 144
Rejestracja: 01 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 09 lipca 2007, 17:50

artoni pisze:
Dominik10 pisze:Mam pytanie. Wiem ze Polska gra 12 lipcca z Argentyna ale nigdzie nie moge znalezc o ktorej godzinie . Moze wy wiecie.
12 lipca 2007 22:45 Argentyna- Polska
Polska ma bardzo niskie notowania u bukmacherów na Argentynę kurs wynosi jedyna 1.35, zaś aż Polaków 7.20. Za remis płacą 3.60. Mimo kompromitującej porażki z USA myślałem, że postronni ludzie, którzy się na tym znają jak mało kto po meczu z Brazylią dadzą nam większe szanse.
dlaczego mieliby nam dac wieksze szanse? wygrana z Brazylia ? rekis z Korea ? to ma byc dowod na to zeby wiecej placili ? liczy sie gra a oni wydaje mi sie ze mieli spooooro szczescia ze wyszli chociaz z grupy ... to moze dlatego takie niskie notowania


mala rumuneczko :D <hahaha>
ODPOWIEDZ