Baseball

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
Kędzior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 stycznia 2007
Posty: 251
Rejestracja: 05 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2007, 21:02

Czy ktoś z forum ,,spróbował" tego sportu ?? Może są na forum jacyś ludzie, którzy trenują go w klubie lub szkole ?? Ja zacząłem grać 3 tygodnie temu i bardzo mi się spodobało. Do tego stopnia, że kupiłem sobie kij baseballowy. Mam zamiara od przyszłego roku szkolnego zapisać sie na treningi baseballa.

A wy ?? Może nawet macie ulubioną drużynę w MLB ??


PS. Zachęcam każdego do zagrania w baseball. Mnie też wydawało się, że to wielka nuda. Jednak stało się inaczej.


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2007, 10:30

ja zupełnie nie rozumiem o co chodzi w tej grze, ani troche nie wiem po co oni tam odbijają tą piłke biegaja itd

a przekonac sie jak sie gra w baseball to troche trudne bo ta gra nie jest u nas popularna (co innego w USA) i nie ma gdzie i z kim zagrac. nawet w miastach ciezko znalezc jakies boisko czy klub albo szkólke a co dopiero u mnie w miasteczku :D

wydaje mi sie z w polsce wiekszosc ludzi nie wie na czym polega ta gra a kij baseball'owy słuzy im do zupelnie innych celów i z czym innym sie kojarzy 9a tak wogóle to ile kosztuje taki kij??)


Obrazek
Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2007, 10:33

tak wogóle to ile kosztuje taki kij??)
Ja kupiłem na bazarze u ruskich za jakieś 15 zł dawno temu jak się w palanta grało. 8) Oczywiście jakość pozostawia na pewno do życzenia ale nigdy na niego nie narzekałem.


Kędzior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 stycznia 2007
Posty: 251
Rejestracja: 05 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 24 czerwca 2007, 10:59

tabo89 pisze:tak wogóle to ile kosztuje taki kij??
Oczywiście nie można kupować kija odrazu profesjonalnego za cenę z kosmosu. Jeżeli kogoś kusi niech kupi sobie kij taki już za 60-70 zł. Takie kije są już bardzo przyzwoite. Kolejną zaletą kupnem takiego kija jest sprawdzenie czy gra nam się nie znudzi. Jeżeli tak, to wydamy znaczne mniejsze pieniądze na sprzęt.

tabo89 pisze:
w miastach ciezko znalezc jakies boisko czy klub albo szkólke a co dopiero u mnie w miasteczku :D
Co prawda to prawda, ale trzeba sobie radzić. Ja za to mieszkam na wsi :) Jednak nie zniechęciło mnie to. Znalazłem sobie teren za domem w miarę duży i pogrywam na nim z kumplami.
tabo89 pisze:
wydaje mi sie z w polsce wiekszosc ludzi nie wie na czym polega ta gra
http://pl.wikipedia.org/wiki/Baseball :whistle:
tabo89 pisze:
nie ma gdzie i z kim zagrac
Zapraszam do mnie :smile:


ODPOWIEDZ