Do wszystkich kompilatorów!

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
szczerbi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 października 2005
Posty: 289
Rejestracja: 06 października 2005

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2007, 10:14

Mam do was pytanie: jakich programów używacie do tworzenia kompilacji?


Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2007, 10:37

Ja kiedys uzywalem Windows Movie Maker,lecz juz przestalem z kompilacjami.Jak sadze wiekszosc kompliatorow z forum uzywa pewnie Sony Vegas ktorego nigdzie nie moglem znalezc.


alex1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 października 2006
Posty: 110
Rejestracja: 24 października 2006

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2007, 10:39

Windows Movie Maker- jeśli masz WINDOWS XP z Service Pack 2 to musisz mieć do na kompie....
kliknij start -> Programy -> i tam jest Windows Movie Maker

Edit:
Simi pisze:Jak sadze wiekszosc kompliatorow z forum uzywa pewnie Sony Vegas ktorego nigdzie nie moglem znalezc.
tez nie mogłem go nigdzie znaleźć gdyby ktoś wiedział gdzie go można za darmo w necie zdobyć proszę napisać
Ostatnio zmieniony 20 czerwca 2007, 10:45 przez alex1897, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2007, 10:44

alex1897 pisze:Windows Movie Maker- jeśli masz WINDOWS XP z Service Pack 2 to musisz mieć do na kompie....
kliknij start -> Programy -> i tam jest Windows Movie Maker
Łoł. Dzięki. Nie wiedziałem że mam taki sprzęt. Tylko teraz się nauczyć używać tego...


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
alex1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 października 2006
Posty: 110
Rejestracja: 24 października 2006

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2007, 10:51

darek13 pisze:Łoł. Dzięki. Nie wiedziałem że mam taki sprzęt. Tylko teraz się nauczyć używać tego...

myśle ze dasz sobie rade bo jest bardzo prosty w obsłudze i w polskiej wersji :) :!: :!: :!:


Obrazek
darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2007, 10:53

Już kminie. Nie długo będziecie oceniać moją kompilacje :D. A da się tym programem muzyke dać? jak to zrobić?


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2007, 13:59

Na poczatek polecam ci Windows Movie Maker. Program ten jest prosty w uzyciu totez bez watpienia uda ci sie zmącić jakis filmik :-D .


P.S

Ktos na forum zamieszczal takze instrukcje obsługi wiec proponuje ci poszperac po tematach.


"Przejście do Juventusu, klubu, w którym pracuje się najciężej na świecie, to był wielki postęp. Wspiąłem się na poziom, którego nie osiągnąłbym nigdzie indziej" - Zinedine Zidane
alex1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 października 2006
Posty: 110
Rejestracja: 24 października 2006

Nieprzeczytany post 20 czerwca 2007, 14:37

darek13 pisze:Już kminie. Nie długo będziecie oceniać moją kompilacje :D. A da się tym programem muzyke dać? jak to zrobić?
dajesz "importuj audio lub muzyke" i jak już ja dasz to na dole masz taki pasek z kwadratami (sesja ujęć ) i troszke nad tym paskiem jast "pokaz os czasu" kliknij na to i jak znikna te kwadraty a pojawi sie os czasu to tam przenosisz ten utwór


Obrazek
Fifarulez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 kwietnia 2007
Posty: 119
Rejestracja: 14 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2007, 07:43

P.S

Ktos na forum zamieszczal takze instrukcje obsługi wiec proponuje ci poszperac po tematach
No, masz rację. Żeby nie szukać daję linka;-)
Jak sadze wiekszosc kompliatorow z forum uzywa pewnie Sony Vegas ktorego nigdzie nie moglem znalezc.
Na tamtym linku co u góry dałem jest, ale może zamieszczę jeszcze raz:
http://www.instalki.pl/programy/downloa ... file=vegas
Sam ściągałem z tego linka Vegasa i mi działa tylko trochę długo się instalował. A propo tematu:
Mam i Movie Markera i Sony Vegasa i coś tam jeszcze kiedyś miałem ale nic nie udało mi się stworzyć :oops:


Maly_Bytovia

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2007
Posty: 5
Rejestracja: 27 lipca 2007

Nieprzeczytany post 27 lipca 2007, 22:40

ja tez robie komplikacje ale o wszystki i uzywam Movie marker jest bardzo łatwy w obsłudze...wręcz dziecinny...tylko jest tego jeden minus w tym programie ....nawet duzy ..ma za mało efektów które mozna dac do filmiku zeby myl atrakcyniejszy... :smile: robilem filmiki o wszystkim ale nie dawalem ich w nmeta !! teraz zrobie o juve i dam go ru na forum i go sobie ocenicie:P


- moj filmik o antonio puercie
darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 27 lipca 2007, 22:48

Maly_Bytovia pisze:ja tez robie komplikacje
Proszę Cię. kompilacje kolego kompilacje. Fajnie to brzmi. A to co masz w podpisie to Twoja komplikacja :?: :smile:


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
juvepavel11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2007
Posty: 108
Rejestracja: 22 lipca 2007

Nieprzeczytany post 28 lipca 2007, 10:34

darek13 pisze:
Maly_Bytovia pisze:ja tez robie komplikacje
Proszę Cię. kompilacje kolego kompilacje. Fajnie to brzmi. A to co masz w podpisie to Twoja komplikacja :?: :smile:
Mi się podoba komplikacja w podpisie użytkownika Maly_Bytovia


FORZA GRANDE JUVE
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 28 lipca 2007, 10:41

juvepavel11 pisze:
darek13 pisze:
Maly_Bytovia pisze:ja tez robie komplikacje
Proszę Cię. kompilacje kolego kompilacje. Fajnie to brzmi. A to co masz w podpisie to Twoja komplikacja :?: :smile:
Mi się podoba komplikacja w podpisie użytkownika Maly_Bytovia
Ludzie, nie piszcie, nawet celowo komplikacja bo potem niektorzy nie wiedzą jak sie powinno pisac :!:

Kompilatorzy - jak sama nazwa wskazuje, nie robią komplikacji ale KOMPILACJE :!:

Mozna zawsze prosciej napisac film, albo filmik, jak kto woli, tylko prosze, nie komplikujcie tego wszystkiego az tak. :wink:


Czacha16

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 lutego 2007
Posty: 8
Rejestracja: 20 lutego 2007

Nieprzeczytany post 28 lipca 2007, 10:41

Sony Vegasa sciagnijcie sobie najlepiej z torrenta na www.mininova.org wpiszcie w wyszukiwarce sony vegas i wybierzcie sobie poznije torrent na ktorym jest najwiecej seedow :-D


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6213
Rejestracja: 18 marca 2007
Otrzymał podziękowanie: 1 raz

Nieprzeczytany post 28 lipca 2007, 10:50

szczerbi pisze:Mam do was pytanie: jakich programów używacie do tworzenia kompilacji?
Używałem i czasami używam wspomnianego już programu Windows Movie Maker. Jako wielki plus można uznać prostotę obsługi i polski język. Jednak są też minusy...
Maly_Bytovia pisze:ma za mało efektów które mozna dac do filmiku zeby myl atrakcyniejszy...
Muszę się z tym zgodzić. Program nie daje zbyt dużych możliwości (tych kilka/kilkanaście efektów nie każdemu wystarczy) do stworzenia ciekawego i atrakcyjnego filmiku (kompilacji).


ODPOWIEDZ