La Grande Storia Della Juventus

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2007, 18:29

Wiem, że było już o tym w jakimś temacie ale nie wiem gdzie. Jeżeli ktoś wie gdzie o tym pisało to byłbym wdzięczny. Zabrałem się za ściąganie historii Juve! Jest 11 części, zajmują od 1,3 do 1,6 gb. Trzeba mieć do odtworzenia lub przerobienia program rat dvd. Po zainstalowaniu tego programu mozemy obejrzec historie juve w media playerze ale u mnie fatalnie chodzi, zacina sie a poza tym ma format .dvdrat. Więc w programie można załadować film i go przerobic na dvd. ściągnąłem właśnie pierwszą część i przerabiam na dvd. pisze ze bedzie zajmować 3,9 gb z menu i wszystkim. Będzie można odtworzyć na DVD lub na kompie za pomocą np Power DVD. Więc zamierzam tak zrobić ze wszystkimi częsciami. ściągnałem wszystkie torrenty ale nie ma nigdzie 5 części. Po to założyłem ten temat. Zna ktoś może namiary na tego torrenta albo ewentualnie ma ktoś i mógłby nagrać i przesłać pocztą?(nie elektroniczną)


Railis

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2006
Posty: 1489
Rejestracja: 01 lutego 2006

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2007, 21:51

Po ewentualnym zrzucie na DVD, można to zrippowac do AVI. Wtedy jedna część może zajmować tylko 1 CD. Na razie szukam namiarów na te płyty, bo nie uśmiecha mi sie męczyć z torrentem. Jeżeli ktoś by miał namiary na wszystkie płyty, byłbym wdzięczny...


tomanek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2007
Posty: 21
Rejestracja: 15 lipca 2007

Nieprzeczytany post 05 listopada 2008, 16:30

WItam.

Bobek1991 skad masz te niebieskie zdjecie z biały napisem juventus na niebieskim tle?? czy jakies namiary moglbys podac:) ??
pozdro


ODPOWIEDZ