Ulubiony komentator

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2007, 11:32

Z polskich komentatorów najbardziej lubię słuchać Szpaka. Zdarzają mu się głupie pomyłki z nazwiskami, ale świetnie przeżywa mecz.

Z angielskich: miałem pare razy przyjemność słyszeć gościa o nazwisku Andy Gray. Ten gość też świetnie przekazuje emocje meczu, ma miły dla ucha głos (ekhm ekhm :P) i komentuje z jajem.


rad3k88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 lipca 2004
Posty: 154
Rejestracja: 21 lipca 2004

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2007, 11:43

Z Polskich, mimo licznych blędów Szpakowski, oraz (jak jeszcze LM była w PS) Borek z Kołtoniem (ale tylko gdy komentowali mecz razem).

Z zagranicznych, wielu... wszyscy to Włosi (tylko oni tak przezywaja mecze), moim ulubionym jest Carlo Zampa - tutaj macie próbke jego "umiejętności" - !! POLECAM :)

FORZA CARLO...


Swider10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 806
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2007, 11:46

darek13 pisze:
Swider10 pisze:
darek13 pisze: To ten co reklama kiedyś była w TV? Ta między meczami :roll:

Tak szczeze mówiąc to nie pamietam tej reklamy :P ale byc może ze włąsnie o to chodzi :)
Chyba tak. Raz strzelił jeden zespół to się jeden cieszył a potem druga drużyna to się znów drugi cieszył. I tak w kółko

No to zapewne o to chodzi masz moze gdzies to video albo jakis link do tego :?:


"Pozytywne rezultaty to coś wspaniałego , ale istnieje coś większego: móc powiedzieć, że jest się kibicem Juventusu i być z tego dumnym."

"Dla tych barw niektórzy stracili swe życie"
MrWlodek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 675
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2007, 11:51

Swider10 - zapewne chodzi Ci o TO


Obrazek
TURINIO

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2005
Posty: 355
Rejestracja: 07 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2007, 12:43

Fabio Caressa rulezz :)
Jego niezapomniane komentarze na Mundialu w Niemczech w czasie meczów Azzurich :) :-D


"...Znam swoją wartość i na boisku jestem bufonem. Dlatego nie pójdę do Juventusu, po co im dwóch bufonów?..." - jedna z wielu złotych myśli 'The Holy Goalie ' :)
B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2007, 12:53

Zdecydowanie Borek, świetnie zna się na piłce pod każdym względem. Lubię też Kołtonia, a także mniej znanego Pawła Włodarczyka, bardzo zdolny komentator, też podobnie jak Borek świetnie orientuje się w futbolu. Co do Szpakowskiego - gość rzeczywiście potrafi się emocjonować meczem, ale jego idiotyczne wpadki w stylu "Jakubowski, Jakubowski, Jakub Błaszczykowski!" stają się coraz częstsze i coraz bardziej irytujące, a więc Szpaku na "nie".


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2007, 13:29

cygi pisze:Teraz nie ma dobrego polskiego komentatora, za to bardzo lubię Pola. Nie jest komentatorem, a jedynie dziennikarzem sportowym. Podoba mi się jego sposób wypowiedzi i w ogóle dobrze zna się na tym co robi.
Czy Michał Pol to taki wiecznie uśmiechnięty (śmiech to zdrowie :D ) pseudoekspert z dłuższymi, acz nieco przerzedzonymi włosami zapraszany do studia TVP najczęściej w sytuacji gdy transmitowany jest mecz Ligi Mistrzów z udziałem którejś z hiszpańskich drużyn (Barcelona!)? Jeśli to ten sam człowiek, to on nie bardzo zna się na futbolu. Dla mnie naprawdę sporym zdziwieniem jest, że w studiu TVP posiada miano "eksperta".


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
alex_KiNiO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2006
Posty: 361
Rejestracja: 18 lipca 2006

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2007, 15:43

cygi pisze:Zimoch to był gość! Broendby - Widzew. Po prostu mistrzostwo świata. To się nazywa przeniesienie emocji z meczu na komentarz
I właśnie o to chodzi, żeby ,,poczuć mecz". Doskonale komentują mecze włosi i hiszpanie, ale oni piłkę nożną mają we krwi. W Polsce brakuje takich komentatorów. Ale gdybym miał wybrać jednego to chyba jednak Szpakowski. Co prawda ma różne wpadki, ale wg mnie to z polskich komentatorów jest najlepszy.


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości.
Gianni Agnelli
Mortal Wombat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 maja 2007
Posty: 167
Rejestracja: 03 maja 2007

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2007, 15:56

Nie mam ulubionego ale z gości w studiuz decydowanie Gmoch 8) , chłop jak juz coś powie, to masakra, a "Pyrlo" to przeszedł do historii chyba :smile: . Potworzy trochę, pomiesza nazwiska,trenerów, kluby i jest wesoło. Szpakowski mnie juz denerwuje jak kolegę nieco wyżej, ten jak komentuje, "Jańczak", "Poldi", "Klosi" itd. było kiedyś śmieszne, ale w większym i częstszym nastawieniu jest już troszkę irytujące. Gmoch rulez 8)


Obrazek
..::JUVENTUS TURYN FOREVER::..
Kame1988_Kornel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 września 2003
Posty: 151
Rejestracja: 17 września 2003

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2007, 17:59

Zdecydowanie Szpakowski :!: :dance:
Ale poza tym fajnie się słucha Gmocha :prochno: oraz Pola (jeszcze jak na TVP był ekspertem Ligi Mistrzów)


B@rt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 1420
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2007, 18:13

No skoro temat zszedł na "ekspertów" ze studia, to ja powiem, że najbardziej lubię Darka Tuzimka. Dużo wie, dużo obserwuje, orientuje się w nowinkach ze świata piłkarskiego, a i mam powody przypuszczać, że lubi Juventus, bo stosunkowo często wspomina o "smutnym losie", jaki spotkał Starą Damę :wink:


(L)egionista13

Juventino
Juventino
Rejestracja: 30 czerwca 2007
Posty: 1
Rejestracja: 30 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2007, 18:40

BOżYDAR IWANOWjest zdecydowanie najlepszym komentatorem piłkarskim :twisted:


Jestem kozakiem jakich mało kibicuje tylko kozackim klubom czyli Valencia JUventus no i oczywiście najlepszemu klubowi na świecie (L)EGIII WARSZAWA
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2007, 19:05

Kame1988_Kornel pisze:Zdecydowanie Szpakowski :!: :dance:
Ale poza tym fajnie się słucha Gmocha :prochno: oraz Pola (jeszcze jak na TVP był ekspertem Ligi Mistrzów)
To właśnie dzięki Polowi zacząłem oglądać wieczorne skróty. Zawsze można było się trochę pośmiać, a na dodatek zawsze się go ciekawie słuchało. Szkoda, że na jego miejsce wzięli Tuzimka. Tego to w ogóle nie trawię. Gada od rzeczy i sypie zgniłe anegdoty.
Nie wiem czy zauważyliście kiedyś, ale Pol ma wykrzywione palce. Sprytnie je chowa przed kamerami.
Najlepsza ekipa do oglądania meczu:
Prowadzący studio - Szaranowicz. Może i stary piernik (za przeproszeniem :P ), ale to zawsze jakaś osobowość. Mimo, że popełnia wiele gaf i ma ciąg do przereklamowanych gwiazd z okładek BravoSport, słucha się go wiele ciekawiej niż wiecznie-głupio-uśmiechniętego Jacka Kurowskiego.
Eksperci:
1) Jacek Gmoch. Wszyscy wiemy za co.
2) Jerzy Engel. Za to, że poprzez swoje dyskusje prowokuje Gmocha do śmielszych akcji :prochno:
3) Michał Pol - patrz wyżej
4) No i i Pan Tomaszewski - zrobił by bajzel na antenie, obraził Listkiewicza, zgnoił pół składu drużyny przegrywającej. Coś by się działo.
Jako komentatorzy tercet Szpakowski-Borek-Trzeciak.
Pierwszy świetnie podgrzewa atmosferę, drugiego cenię za profesjonalizm i świetne przygotowanie do meczu. Trzeciak nieźle analizuje taktyki poszczególnych zespołów.
A w przerwie reklamowej - Zbigniew Boniek. Takie emocje to tylko w Erze.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Cornholio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 października 2006
Posty: 89
Rejestracja: 23 października 2006

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2007, 19:41

zgadzam się z przedmówcą

czasme warto było obejrzeć mecz na TVP dla samego studia :)
gdy byli chłopaki w tym skladzie :-D
co do komentatorów to uważam,że plusem Szpakowskiego są emocje,a zaleta Borka profesjonalizm - mógłby być z nich niezły duet :lol:
pewnie byloby troszku smiesznie :-D


ODPOWIEDZ