Italy 0:0 France (el. Euro 2008)

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
zagroo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 301
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 10 września 2007, 14:21

smutno mi sie robi gdy to czytam o Alexie ale niestety taka jest prawda...to juz nie ten sam Alex co kiedys ..przebojowy ,potrafil wkrecic paru obroncow w ziemie i strzelic kapitalna bramke ,a teraz jest strasznie wolny jedyne ładne bramki jakie ostatnio strzela to rzuty wolne


naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 10 września 2007, 17:20

Meczu nie oglądałem za to widziałem skrót i wnioskuję że Włosi przeważali. Szkoda że nie potrafili pokonać Francji na własnym terenie. Mam nadzieję że ograją Ukrainę!
FORZA ITALIA!!!


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
Juve4ever10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2004
Posty: 59
Rejestracja: 27 października 2004

Nieprzeczytany post 10 września 2007, 20:02

Zgadzam sie...Del Piero nie jest już ten sam...szybkość już nie ta, dynamika mniejsza jak kiedyś...ale to i tak jest zawodnik który pomimo tych nieprzychylności potrafi zagrać rewelacyjnie tylko musi być w FORMIE....i zobaczycie, że będzie w formie...jeszcze nie teraz, bo jest za wczesnie...Alex zawsze rozkręcał się powoli kiedy mu nie szło...
Zatem uważam, że z komentarzami iż Del Piero nie nadaje się już do kadry poczekał bym do połowy sezonu...
a Tottigol czy jakiś tam milanista widomo, że zawsze będzie czekać na okazję kiedy symbol znienawidzonego klubu będzie miał gorszy okres żeby go skrytykować....




'jakiś tam milanista' ma takie same prawa na tym forum i również może prezentować swoją opinie na temat naszego zawodnika.
Takie coś podchodzi pod obrażanie...
/kouba


fataem

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 kwietnia 2007
Posty: 34
Rejestracja: 30 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 10 września 2007, 22:50

1. Nuda, nuda, nuda.
2. Zaczynam się martwić, że możemy nie wyjść z grupy.


W górę serca, niech zwycięża Lech
Niech zwycięża Lech
Niech zwycięża Lech
TottiGol

Romanista
Romanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2003
Posty: 136
Rejestracja: 25 września 2003

Nieprzeczytany post 11 września 2007, 00:29

Juve4ever10 pisze:Zgadzam sie...Del Piero nie jest już ten sam...szybkość już nie ta, dynamika mniejsza jak kiedyś...ale to i tak jest zawodnik który pomimo tych nieprzychylności potrafi zagrać rewelacyjnie tylko musi być w FORMIE....i zobaczycie, że będzie w formie...jeszcze nie teraz, bo jest za wczesnie...Alex zawsze rozkręcał się powoli kiedy mu nie szło...
Zatem uważam, że z komentarzami iż Del Piero nie nadaje się już do kadry poczekał bym do połowy sezonu...
a Tottigol czy jakiś tam milanista widomo, że zawsze będzie czekać na okazję kiedy symbol znienawidzonego klubu będzie miał gorszy okres żeby go skrytykować....
Nie rozumiemy się. Ja nie krytykuję Del Piero. Przecież to nie jego wina, że jest coraz starszy. Na pewno zagrał najlepiej jak mógł. A niestety jak mógł - widzieliśmy wszyscy. Chodzi o to, że w obecnej dyspozycji DP reprezentacji niestety nie pomaga. Jeśli już mam kogoś skrytykować to Donadoniego, za wystawienie Alexa w pierwszej "11".


Forza Roma
Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 11 września 2007, 07:41

TottiGol pisze:
Juve4ever10 pisze:(...)
Nie rozumiemy się. Ja nie krytykuję Del Piero. Przecież to nie jego wina, że jest coraz starszy. Na pewno zagrał najlepiej jak mógł. A niestety jak mógł - widzieliśmy wszyscy. Chodzi o to, że w obecnej dyspozycji DP reprezentacji niestety nie pomaga. Jeśli już mam kogoś skrytykować to Donadoniego, za wystawienie Alexa w pierwszej "11".
No, Del Piero to nie ten sam co kiedys, ale nastawienie do reprezentacji - sam przyznasz - ma lepsze niz Totti. Wystartował w pierwszej 11 troszke na wyrost, ale tez nie ma w tym momencie za bardzo kogo by wpuscic na jego miejsce.


Juve4ever10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2004
Posty: 59
Rejestracja: 27 października 2004

Nieprzeczytany post 11 września 2007, 15:04

1 post:

[/quote]TottiGol Wysłany: 10.09.2007 23:29:09 Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Juve4ever10 napisał:
Zgadzam sie...Del Piero nie jest już ten sam...szybkość już nie ta, dynamika mniejsza jak kiedyś...ale to i tak jest zawodnik który pomimo tych nieprzychylności potrafi zagrać rewelacyjnie tylko musi być w FORMIE....i zobaczycie, że będzie w formie...jeszcze nie teraz, bo jest za wczesnie...Alex zawsze rozkręcał się powoli kiedy mu nie szło...
Zatem uważam, że z komentarzami iż Del Piero nie nadaje się już do kadry poczekał bym do połowy sezonu...
a Tottigol czy jakiś tam milanista widomo, że zawsze będzie czekać na okazję kiedy symbol znienawidzonego klubu będzie miał gorszy okres żeby go skrytykować....



Nie rozumiemy się. Ja nie krytykuję Del Piero. Przecież to nie jego wina, że jest coraz starszy. Na pewno zagrał najlepiej jak mógł. A niestety jak mógł - widzieliśmy wszyscy. Chodzi o to, że w obecnej dyspozycji DP reprezentacji niestety nie pomaga. Jeśli już mam kogoś skrytykować to Donadoniego, za wystawienie Alexa w pierwszej "11".

a kogo byś wystawił? Uważasz, że Inzaghi zagrał lepiej od Del Piero..? Del Piero potrafił przynajmniej wymienić parę piłek z Zambrottą a co do Twojej wypowiedzi to teraz nagle zmieniasz "z całym szacunkiem ale czas Del Piero już dawno minął" na "..w OBECNEJ dyspozycji DP reprezentacji niestety nie pomaga"? Czyli jest to sprawa obecnej dyspozycji....czyli, że może być jeszcze w dobrej dyspozycji!!! Wczesniej pisałeś, że Jego czas już minął....wiec tak masz rację...nie rozumiemy się...
I wiesz co jeszce TottiPudlo? Dobrze, że Totti już nie gra w reprezentacji bo pewnie w meczu z Francja by kogoś opluł i grali byśmy w dziesiątke.....
2 post:

Cytat nie tam gdzie powinien być ale jak ktoś nie ma dałna to sie połapie....
Czekam na jakieś kartki, bo dawno nie miałem.....


prosze bardzo
/kouba


Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 11 września 2007, 16:53

I znowu wszystko się sprowadza do osoby Del Piero. Włosi ogólnie zagrali słabo, jako cała drużyna. Komu się najbardziej dostaje? Del Piero. Owszem, zagrał słabo, żeby nie powiedzieć kiepsko. Ale czy inaczej zagrała reszta? Nie chcę tutaj bronić ADP w żadnym razie, jednak uważam, że nie powinno się za słabą grę zespołu obwiniać jednego piłkarza. Zobaczymy co zrobi Donadoni w meczu z Ukrainą. Wydaję mi się, że mimo wszystko da Aleksowi okazję do występu, bo atak Iaquinta-Inzaghi to 2 działa armatnie, nie mówiąc już o Lucarellim. Czy zagra Di Natale? Mimo słabszej formy Del Piero, to on jest faworytem do wyjścia w pierwszym składzie.


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 11 września 2007, 23:24

Większość mecz widziała więc nie będę o nim pisał. Jednak, jako, że miałem nie wątpliwą przyjemność być na meczu zrobię małą relację z niego.

Poza tym, że byłem na wielkim meczu, miałem też nie wątpliwy zaszczyt stanąć na przeciw Pucharu Świata który został wystawiony w Mediolanie.

Puchar Świata

Ja na tle Pucharu Świata 8)

Następnego dnia liczył się już tylko mecz 8)

kibice pod stadionem

Wraz z Rzymskim Legionistą :wink:

kibice na naszym sektorze.

żabojady, o dziwo nie brakowało powiewających włoskich flag na ich sektorze :/

flaga ITALII

Mecz był poświęcony zmarłemu dwa dni wcześniej wielkiemu Luciano Pavarottiemu. Co dodatkowo podniosło nieprawdopodobną atmosferę na stadionie...

Zdjęcie Pavarottiego na telebimie.

Grazie Maestro

Końcowe fragmenty Nessuno Dorma odśpiewane przez kibiców wraz z puszczonym wykonaniem Pavarottiego na stadionie.

Bardzo dobrze, zwłaszcza jak na mecz reprezentacji wyglądała oprawa meczowa

pełen stadion

oprawa

wciągnięta na przeciwległej trybunie flaga

flaga kibiców z Turynu

hymn odśpiewany przez cały stadion


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8862
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 12 września 2007, 17:27

Kapitalna sprwa, pozazdroscić. Ahh Ty skormy czlowieku :D


Obrazek
Makoto

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 388
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 13 września 2007, 12:58

Czy posiada ktoś skrót z tego spotkania? Jak co, proszę kontakt. :) :)


C'è una stella in cielo che indica il cammino.. forza Juve vincere è il tuo destino!
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 21 października 2007, 13:17



:roll:
ODPOWIEDZ