Litwa 0-2 ITALIA

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
figc1898

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 502
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2007, 22:59

W środę 6 czerwca o godzinie 20:45, Squadra Azzurra gra 7 spotkanie w ramach eliminacji EURO 2008 z Litwą. Po zwycięstwie nad Wyspami Owczymi liczę na kolejne trzy punkty i gole Inzaghiego oraz Del Piero. Trzeba wygrać bo sytuacja w tabeli jest bardzo skomplikowana. Na czele Francja z 15 punktami, potem Italia z 13 dalej Szkocja i Ukraina po 12. Pamiętajmy, że awansują dwie najlepsze drużyny z każdej grupy.
Mecz można zobaczyć na RAI Uno, RAI International i TPS Foot.
Oprócz spotkania na Litwie, grają ponadto z tej grupy: Wyspy Owcze - Szkocja (godz. 18:15) - transmisja w TPS Foot i Sky Sports 1 (uk) oraz Francja - Gruzja (godz. 21:00) - transmisja w TF 1.
Ostatnio zmieniony 06 czerwca 2007, 23:06 przez figc1898, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Obrazek
mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2007, 01:08

Mecz zapowiada się ciekawie. Litwa urwała punkty Mistrzom Świata w pierwszym spotkaniu, więc trzeba grać na 100%, żeby przypadkiem któryś z rywali nas nie prześcignął. Myślę, że Włosi dadzą radę, choć pod rządami Donadoniego nic nie wiadomo... :?

Jeśli kogoś to interesuje to mogę podrzucić jakieś video z przygotowań przedmeczowych. Zaznaczę tylko, że jest to w języku włoskim bez tłumaczenia na polski.


Tom A Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2005
Posty: 160
Rejestracja: 17 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2007, 10:05

mam nadzieję że Włosi podejdą do tego spotkania bardzie zmotywowani i skoncentrowani niż w sobotę ! Tak się składa że zobaczę na żywo ten mecz w Kownie :-D :dance: :happy: , obym miał wiele powodów do radości razem z fanami Azzurrich ! Zawsze najciekawszy moment to przyjazd autokaru na stadion :bravo: hehe...fajnie będzie zobaczyć z kilku metrów Mistrzów Świata !!!
Myślę ze jesli Alex dostanie szansę gry przez cały mecz to tym razem z pewnością coś strzeli , oby ! Buffon z pewnością da sobie radę, mmo iz Litwini zaatakują ... tak myślę ! Mam jednak cichą nadzieję ze włoskie wyrachowanie , które jest we krwi Włochów, tym razem nie weźmie góry nad finezją i pięknem gry Italii

FORZA ITALIA !!! :ok:


jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia, proszę nie ubieraj tego faktu w słowa...
Dominik10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 grudnia 2006
Posty: 345
Rejestracja: 29 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2007, 10:13

Do konca eliminacji nie mozna tracic glupio punktow. Włosi musza podejsc do tego meczu bardzo zmotywowani. Stawiam ze wygraja oczywiscie Włosi 3:0.


Makoto

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 388
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2007, 10:29

mJaUcViEej, możesz wrzucić video z przygotowań :pray: :wink:
A co do meczu, uważam, że mimo wszystko nie będzie aż tak trudno, wprawdzie mecz na wyjeździe , ale zawsze to Squadra Azzurra! Forza! A Litwa to nie niewiadomo kto...
Myślę, że Alex może w środę trafić do bramki :) Tak z 2:0 mogło by być. :)


C'è una stella in cielo che indica il cammino.. forza Juve vincere è il tuo destino!
CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2007, 21:39

wlasnie jest przerwa w meczu. to co strzelil Quagliarella to cos niesamowitego :!: on ma dar do strzelania cudownych goli :!: ciesze sie jak cholera ze Buffon u nas broni bo juz 3 razy uratowal tylek Italii. gra swietnie. czekam na 2polowe :dance:


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2007, 21:44

Póki co mecz może się podobać.
Gramy momentami bardzo dobrze, a przede wszystkim staramy się utrzymywać szybkie tempo gry.
Na wyróżnienie zasługuje oczywiście Fabio Quagliarella (uff... chyba poprawnie napisałem). Ten chłopak ma niesamowite uderzenie z dystansu! Jedna bramka piękniejsza od drugiej. Tym zawodnikiem warto się zainteresować. Mocno zainteresować.
Zrobiłem się lekkim (nie)poprawnym optymistą. Ale wszystko zweryfikuje mecz z Francją we wrześniu.
Forza Azzurri !
mJaUcViEej pisze:Jeśli kogoś to interesuje to mogę podrzucić jakieś video z przygotowań przedmeczowych. Zaznaczę tylko, że jest to w języku włoskim bez tłumaczenia na polski.
Jakbyś wrzucił cały mecz, chociaż na 1 dzień, byłoby super :)

EDIT:
Kamil de Lellias pisze:2 bramka to wręcz wzorowa kontra...Buffon potem rajd lewą (zambrotta to był?) podanie Pirlo no i piękna bramka :)
Tak, to był rajd Zambrotty, Tylko TV pokazała w tym czasie powtórkę akcji Litwy...
Ostatnio zmieniony 06 czerwca 2007, 21:50 przez pan Zambrotta, łącznie zmieniany 1 raz.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Kamil de Lellias

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 października 2003
Posty: 184
Rejestracja: 17 października 2003

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2007, 21:45

2 bramka to wręcz wzorowa kontra...Buffon potem rajd lewą (zambrotta to był?) podanie Pirlo no i piękna bramka :)
Buffon faktycznie gra doskonały mecz, Di Natale w ogóle niewidoczny...
Włosi myślę, że już powinni spokojnie 3 pkt dowieźć...


wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2007, 21:48

Quagliarella gooooooooolll ! 8) No cos niesamowitego ten chłopak, bajeczne uderzenie ma :) Dostał szanse i prosze - 2 wspaniale bramki! Czekamy na 2 polowe :dance:


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
AleX_Del_Piero_13

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 listopada 2006
Posty: 86
Rejestracja: 12 listopada 2006

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2007, 21:56

Alex nie gra ??:)


naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2007, 22:13

Oto skład:
Buffon, Oddo, Cannavaro, Materazzi, Zambrotta, Pirlo, Quagliarella, De Rossi , Perrotta, Di Natale, Inzaghi.

Za De Rossiego w 66 minucie wszedł Gattuso a w 72 minucie za Perrotte wszedł Ambrosini. Mam nadzieje że Alex dostanie dziś swoją szansę. :)
Meczyk jak na razie układa się świetnie. Wygrywamy 2:0 po dwóch bramkach Quagliarelli :D .

EDIT 1:
Wszedł Del Piero za Di Natale w 74 minucie. :D

EDIT 2:
Litwa - ITALIA 0:2
Brawo Italia. Bardzo ważne 3 punkty. Cieszę się że wreszcie strzelił Quagliarella i że Alex dostał szansę gry.
FORZA ITALIA!!! :)

PS: Proszę o brameczki :D
Ostatnio zmieniony 06 czerwca 2007, 22:40 przez naros, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
AleX_Del_Piero_13

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 listopada 2006
Posty: 86
Rejestracja: 12 listopada 2006

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2007, 22:20

naros pisze:Oto skład:
Buffon, Oddo, Cannavaro, Materazzi, Zambrotta, Pirlo, Quagliarella, De Rossi , Perrotta, Di Natale, Inzaghi.

Za De Rossiego w 66 minucie wszedł Gattuso a w 72 minucie za Perrotte wszedł Ambrosini. Mam nadzieje że Alex dostanie dziś swoją szansę. :)
Meczyk jak na razie układa się świetnie. Wygrywamy 2:0 po dwóch bramkach Quagliarelli :D .

EDIT:
Wszedł Del Piero za Di Natale w 74 minucie. :D
Dzięki za info :)


mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2007, 23:07

Tutaj są m.in. gole Włochów:
http://www.eurogoal.pl/news.php?readmore=515 :wink:

Do siatki trafił także Mutu...


darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2007, 23:24

mateelv pisze:Tutaj są m.in. gole Włochów:
http://www.eurogoal.pl/news.php?readmore=515 :wink:

Do siatki trafił także Mutu...
Ale walnął bramy ten Quagliarella strzela. Dobry gościu. Może kiedyś dla Juve będzie strzelał :whistle:


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
figc1898

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 502
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2007, 23:29

Tak, ja również jestem pod wielkim wrażeniem jak zobaczyłem dzisiaj Fabio Quagliarellę w akcji. Bramki na miarę finału Champions League czy Mistrzostw Świata. Cały zespół zagrał bardzo dobre spotkanie, jedyny minus to gra Antonio Di Natale, który już dawno mnie przekonał że do reprezentacji się nie nadaje, dobrze że Totti wraca to Donadoni go już nie powoła.
W innych meczach tej grupy: Wyspy Owcze - Szkocja 0:2 (Shaun Maloney 31' Garry O'Connor 35'), Francja - Gruzja 1:0 (S. Nasri 33').
W tabeli prowadzi Francja z 18 punktami, dalej Italia z 16, na trzecim miejscu Szkocja z 15 i na czwartym Ukraina z 12 punktami.


Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ