Litwa 0-2 ITALIA

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
MaHeR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 maja 2006
Posty: 233
Rejestracja: 26 maja 2006

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2007, 23:43

Z tego co pamietam to na JP byla informacja ze Juventus chce pozyskac (jakos tak) Quagliarelle...widzialem wiele jego bramek i doszedlem do wniosku ze Fabio uwaza ze jak strzelac bramki to juz tylko i wylacznie te najladniejsze... :smile:


"Juventus chce znów stać się królową Włoch i Europy i chcę się zmierzyć z tym wyzwaniem".
A. Pirlo
hara

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 708
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2007, 23:54

pan Zambrotta pisze:Póki co mecz może się podobać.
Gramy momentami bardzo dobrze, a przede wszystkim staramy się utrzymywać szybkie tempo gry.
A co Ty Włochem jesteś ?
mateelv pisze:Do siatki trafił także Mutu...
A co nas Mutu ma interesować ?

P.S. Brawo Azzurri.


Capo di tutti capi
AleX_Del_Piero_13

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 listopada 2006
Posty: 86
Rejestracja: 12 listopada 2006

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2007, 23:57

Jeśli to prawda, że Totti wraca to boję się, że może zdarzyć się taka sytuacja, że Di Natale zostanie dalej w kadrze, a dla Alexa miejsca zabraknie :( Nie wiem czemu ale mu jakoś nie idzie zbytnio w reprezentacji :( W Juve strzela jak na zawołanie ale w kadrze to już jest z tym gorzej :( Ale jestem dobrej myśli i wierzę w to, że jeśli Alex dostanie jeszcze kiedyś szansę gry to strzeli w końcu tą brameczkę :)


wojti-s

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2003
Posty: 741
Rejestracja: 15 lipca 2003

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2007, 00:32

hara pisze:
pan Zambrotta pisze:Póki co mecz może się podobać.
Gramy momentami bardzo dobrze, a przede wszystkim staramy się utrzymywać szybkie tempo gry.
A co Ty Włochem jesteś ?
Pewnie nie jest. Ale ja się podobnie wyrażam. Mój patriotyzm pozostawia wiele do życzenia. Jestem pod tym względem niereformowalny, Giertychowi to by chyba ręce opadły, nawet Gosiewski dotknął by dłońmi kostek jakby się dowiedział o tym, że hymn narodowy specjalnie mnie nie rusza, ale kiedy słyszę włoski hymn to mnie przechodzą ciarki.

Taka moja dolegliwość :D
Mimo tego zwycięstwa, podchodzę z dystansem do Donadoniego. Mam nadzieję, że wprowadzi Azzurich do ME :) Potem przyjdzie czas na ocenę pracy. Choć nie od dziś wiadomo, że Włosi traktują często kwalifikacje jak sparingi :wink:


Tom A Juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2005
Posty: 160
Rejestracja: 17 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2007, 06:36

Piękny mecz...Mimo kilku wpadek w obronie Italia zagrała zdecydowanie najlepszy mecz od kilku miesięcy :-D ! Świetne bramki cudnej urody - nic dodać nic ująć, nawet Alex miał szanse na bramkę, szkoda ze w decydującym momencie się poślizgnął :angry:
Kibice Włoscy mnie trochę zawiedli, zbyt mało zaangażowali się w kibicowanie ( byłem na stadionie ) i czasem była kilkuminutowa cisza na trybunach ... :roll:
Buffon to potęga, to wspaniale że gra w JUVE :dance: ...żeby nie On to Litwa min. 1 gola by wsadziła na 100 %
Quagliarella :ball: :ball: zagrał na wysokim poziomie jak reszta, ale to On okazał się skutecznym egzekutorem Italii - wróżę mu wspaniałą przyszłość

FORZA ITALIA !!!


jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia, proszę nie ubieraj tego faktu w słowa...
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2007, 07:48

hara pisze:
pan Zambrotta pisze:Póki co mecz może się podobać.
Gramy momentami bardzo dobrze, a przede wszystkim staramy się utrzymywać szybkie tempo gry.
A co Ty Włochem jesteś ?
Ile razy można pisać to samo ? ....
pan Zambrotta pisze:
mateelv pisze:
pan Zambrotta pisze: Ja mam spore wątpliwości, czy w ogóle awansujemy do Euro 2008. Z Ukrainą i Szkocją gramy na wyjeździe, a przed nami też mecz u siebie z Francją która zawsze była silna w eliminacjach.
Czujesz się Włochem? :-D

Ja tak tylko mówię o Juve :P
Reprezentacja Włoch to również my - wierni kibice. Dlatego piszę w liczbie mnogiej.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2007, 09:56

hara pisze: A co nas Mutu ma interesować ?
To, że jest to nasz były gracz, i z czystej ciekawości należało by zobaczyć jaką 'sieknął' bramę dla Rumunii :ok:

Jak Cię nie interesuje to nie ściągaj.


Co do tematu: Meczu nie widziałem, ale gole Quagliarelly niesamowite... A chłopak już powoli przyzwyczaja nas do takich trafień... brawka :bravo:


PABLO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 626
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2007, 10:43

darek13 pisze:
mateelv pisze:Tutaj są m.in. gole Włochów:
http://www.eurogoal.pl/news.php?readmore=515 :wink:

Do siatki trafił także Mutu...
Ale walnął bramy ten Quagliarella strzela. Dobry gościu. Może kiedyś dla Juve będzie strzelał :whistle:
z tego co pamietam to Juve sie nim interesuje. wydaje mi sie, ze nalezy go sciagnac jak najszybciej. koles ma talent


Buri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2005
Posty: 684
Rejestracja: 04 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2007, 10:47

Quagliarella - ten zawodnik zasługuje na uznanie. Już kiedyś coś o nim mówiono, obejrzałem pare filmików z jego gry i jestem pod wrażeniem.
Juve powinno się takimi zawodnikami interesowac... ale zapewne kupi tego piłkarza Inter i będziemy mieli wała.


"Kocham te barwy i nie wstydzę się tego powiedzieć. Kocham je i wszystko, co z nimi związane." - Alessandro Del Piero
mateusz017

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 sierpnia 2004
Posty: 98
Rejestracja: 15 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2007, 11:09

Cieszy kolejne zwyciestwo ktore przybliza nas do awansu do ME ! nasi narazie strzelaja heh co mecz po 2 bramki ten sam zawodnik heh:) calkiem ciekawe zaczyna sie to robic moze w kolejnym meczu ALex 2 razy zaskoczy bramkarza rywali:)!!


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2007, 11:12

Quagliarella przeszedł samego siebie. Jak oglądałem wieczorem skróty poprostu mnie zamurowało. Dwa fantastyczne gole które wygrały nam mecz z Litwą. Co do Włoch to przez moment ich zwycięstwo nie było zagrożone, no może nie licząc sytułacji w pierwszej połowie w której Buffon wyczuł intencje Litwina. Sądze że wraz z Francją Italia powinna bez problemu awansować do Mistrzostw Europy.


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2007, 13:22

Quagliarella :?: Wstyd się przyznać, ale nie znam tego pana :oops: Ale chyba będę musiał się przyjrzeć temu chłopakowi, skoro to taki wielki talent :wink: Brawa dla niego za piękne bramki i za kolejne zwycięstwo Azzurich :-D


darek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2006
Posty: 1047
Rejestracja: 12 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2007, 13:43

Myślę że warto by teraz zakupić tego Quagiarella (pewnie źle napisałem, jak tak to poprawcie :oops: ). Jest bardzo dobrym napastnikiem. Młody, perspektywiczny, strzelający bramki i czego tu więcej chcieć? Pewnie sprzątnie go nam sprzed nosa inter :( . Chciałbym go zobaczyć w koszulce Juve. Na pewno nam się opłaci go kupić...


Obrazek
Bianconeri Siamo Noi!
mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2007, 13:46

sorka za mały off topic ale mam takie pytanko bo się nie bardzo orientuję :oops: - czy na c+ rai uno jest kodowane :?:


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
rad3k88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 lipca 2004
Posty: 154
Rejestracja: 21 lipca 2004

Nieprzeczytany post 07 czerwca 2007, 14:06

DamKam pisze:Quagliarella :?: Wstyd się przyznać, ale nie znam tego pana :oops: Ale chyba będę musiał się przyjrzeć temu chłopakowi, skoro to taki wielki talent :wink: Brawa dla niego za piękne bramki i za kolejne zwycięstwo Azzurich :-D
Ano wstyd, wyrozniajacy sie pilkarz w tym sezonie. Szybki, dynamiczny, umie dryblować. Wspaniałe gole. Np. noże (czy przewrotka- jakos dziwnie to uderzyl), wiele wspanialych z dystansu, albo lob z 40 metrów ( tutaj daje link jakby ktoś nei widział - WATRO - http://www.zshare.net/download/1474680ca9037b/ )

Di Natale wczoraj faktycznie grał słabo. Nie prezentuje tego samego poziomu w reprezentacji co w Udinese... Mam nadzieje że po ME U-21 do kadry dołączą tacy gracze jak np. Rosina (zamiast Antonio), Aquilani, czy Montolivo przypominający trochę w grze Pirlo. A gdy już jestem przy Andrei, musze przyznac że jestem pełen podziwu dla jego gry. Gra z niesamowitym spokojem, z gracją :P


ODPOWIEDZ