ME U-21: FORZA AZZURRINI

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
wojczech7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 2195
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2017, 08:37

Maly pisze:ja nie mam z niczym problemu, to wy go macie ;] jak kibic Juve może napisać, że większego drewna niż Petagna w piłce dawno nie było skoro u nas biega nieporównywalnie większe? prawdopodobnie nie ogląda naszych meczów więc mu poradziłem co zrobić by jednak większe drewno zobaczyć... ja tylko napisałem prawdę, która was boli i nie chcecie się z nią pogodzić ;]

Mario "skills":
Petagna skills:
Też nie przepadam za Mandżurem, ale naprawdę nie wiem, co trzeba mieć w bani, żeby te dwa filmy przytaczać jako argument za stwierdzeniem, jakoby był nieporównywalnie większym drewnem od Włocha. Obejrzałem i gwarantuję Ci, że widzisz to, co chcesz widzieć, kolego ;)

---

Umiejętności techniczne obu na podobnym poziomie. Zarówno Petagna, jak i Mandżukić to kołki, choć ten drugi to bardzo pożyteczny kołek (za którym nie uroniłbym łzy) ;)


"Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
panlider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2008
Posty: 1627
Rejestracja: 05 października 2008

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2017, 09:27

Maly pisze:ja nie mam z niczym problemu, to wy go macie ;] jak kibic Juve może napisać, że większego drewna niż Petagna w piłce dawno nie było skoro u nas biega nieporównywalnie większe? prawdopodobnie nie ogląda naszych meczów więc mu poradziłem co zrobić by jednak większe drewno zobaczyć... ja tylko napisałem prawdę, która was boli i nie chcecie się z nią pogodzić ;]

Mario "skills":
Petagna skills:

jest różnica? oczywiście, że jest bo u Mario nie udaje się wychwycić choćby jednego zwodu w ciągu całego filmiku ;] jedno sombrero i to wszystko w tej materii... ja mu serca i woli walki nie odbieram ale tyle jego


a czy Włosi mają problem z Hiszpanami? zdaje się, że rok temu wybiliśmy im Euro z głowy ale mniejsza o to :) wg mnie nie wyglądało to wczoraj źle, fatalnie zagrał Chiesa, bardzo widoczny był brak Berardiego i prawej nogi Bernardeschiego, ale ogólnie nie było tragedii, czerwona ustawiła mecz a gol na 1-0 to istny majstersztyk Saula, chłop nie miał miejsca na przyjęcie i strzał a jednak to zrobił, do tego momentu Donnarumma mógł stać oparty o słupek

a co do Caballosa to jeśli wierzyć Asowi to gość ma klauzulę na poziomie 15mln... ale nie wiem jak to możliwe by jeszcze był piłkarzem Betisu w takiej sytuacji
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=a ... i&id=74137

ps. a ten Sandro podobno ma klauzulę 6mln...
U Ciebie natomiast nie udaje się wychwycić ani jednej wypowiedzi na poziomie odnośnie Chorwata w ciągu całej Twojej obecności na tym forum :facepalm:
Nikt nie twierdzi, że Mandzukic to magik, ale przemycanie hejtu na niego do tematów, które w ogóle go nie dotyczą jest po prostu żałosne. Zabrakło tylko tradycyjnego fapu nad Moratą :prochno:

Co do Sandro, to nie wiem, po co nam kolejny środkowy napastnik, zwłaszcza, że gość nic wielkiego nie pokazał na tym turnieju.

Jeżeli chodzi o finał, to ciężko mi sobie wyobrazić, że Niemcy go wygrają, kadrowo znacznie ustępują Hiszpanom, w zasadzie poza Arnoldem i Meyerem to kompletnie nie znam chłopaków, którzy tam biegają (jest jeszcze ten Gnabry, ale o nim usłyszałem tylko przy okazji transferu do BM). Oczywiście może być jakaś niespodzianka :)


"Vincere Non È Importante È L'Unica Cosa che Conta"
rammstein pisze:dobrze, że nikt nie zakładał tematu "Polskie kluby w rozgrywkach europejskich 2017/2018" :D
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2017, 09:53

Cobra pisze:Gagliardini nie ma mózgu? Idiota! Dwie najgłupsze żółte kartki ever! :facepalm:
Tego nikt nigdy nie przebije:

Swider10 pisze:"Donnaruma co się schyle to w tyle" nie miał dobrej interwencji na tym turnieju
Jedna.
Maly pisze:
Poprostu pisze:Ogarnia ktoś co w ogóle na tych mistrzostwach robi Petagna? Przecież większego drewna w piłce to już dawno nie było. :facepalm:
obejrzyj sobie kiedyś jakiś mecz Juve i zwróć uwagę na gościa z 17tką
Przy całej mojej antypatii do obu - Mandżu prawie nie traci piłek. Prawie - bo w finale to przez jego nonszalancję w przyjęciu padła jedna bramka (czekal na piłkę, zamiast do niej zrobić ruch)


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2017, 10:03

Łukasz pisze:Prawie - bo w finale to przez jego nonszalancję w przyjęciu padła jedna bramka (czekal na piłkę, zamiast do niej zrobić ruch)
Nie powinien był czekać na piłkę, ale nonszalancją większą popisał się nasz top topów Sandro, który w prostej sytuacji wykonał idiotyczne podanie i to w dodatku za krótko ;)


Gandalf8

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2007
Posty: 1635
Rejestracja: 26 marca 2007

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2017, 10:08

Niestety Włosi przegrali. Mecz podobny do finału LM - do przerwy dobra gra Włochów a po przerwie Hiszpanie wygrywają.
Donnarumma - jak w Milanie grał fajnie to w tym turnieju tragedia, jeśli on myśli, że już jest topem i nie musi się dalej uczyć to już lepiej kupić Szczęsnego... chyba, że chłopak się ogarnie i zamiast o kasie zacznie myśleć o grze.
Calabria - do Contiego mu bardzo daleko.
Rugani i Caldara - są dobrzy a będą jeszcze lepsi.
Pomoc - z Niemcami świetna w pozostałych meczach słabiej, ale Pellegriniego chciałbym w Juve.
Chiesa - z Hiszpanami słabo, ale ogólnie ma potencjał nawet większy niż Berardi.
Bernardeschi - bardzo dobry turniej w jego wykonaniu, z Hiszpanią nie zachwycił, ale i tak gola strzelił.
Petagna - toż to nowy Boriello :prochno: a porównywanie go do Mandzukicia jest czystą głupotą. Chorwat to kilka poziomów wyżej a poza tym inna pozycja na boisku.


Jeden, by wszystkimi rządzić, Jeden, by wszystkie odnaleźć,
Jeden, by wszystkie zgromadzić i w ciemności związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie.
19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2017, 10:13

Gandalf8 pisze: Bernardeschi - bardzo dobry turniej w jego wykonaniu, z Hiszpanią nie zachwycił, ale i tak gola strzelił.
Nie widziałem meczu z Niemcami w którym Bernardeschi zagrał podobno dobrze, ale w reszcie spotkań nic ciekawego nie pokazał. Podobno jest blisko Juve więc można być lekko podnieconym ale bez przesady z tym pianiem z zachwytu nad nim, bo w tym turnieju kiepsko się pokazał.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2017, 11:11

też nic ciekawego w Bernardeschim nie widziałem a żeby już napisać, że rozegrał dobry turniej? to jaki rozegrali inni?

co do Mandzukica nie chcę się kłócić ale jak można napisać, że Mario to inna pozycja na boisku niż Petagna? przez pół roku inna i to już czyni go zawodnikiem nie do porównania?

no i Łukasz - Mandzu nie traci piłek obecnie ale tylko dlatego, że podaje do tyłu lub na 2-3 metry w 90% przypadków, jak grał na szpicy mnóstwo razy obrońcy zabierali mu piłkę tak jak niemal każdemu środkowemu napastnikowi, który gra tyłem do bramki, jak nie wierzysz odnośnie tych podań Mario do tyłu możesz sobie zobaczyć statsy z jakikolwiek meczu z ostatniej rundy: np Monaco:
http://champions-league.squawka.com/cha ... us/matches


a odnośnie finału to wcale Niemców bym nie skreślał, obie reprezentacje są młode i tu dyspozycja dnia (jak np Włochów z Czechami) może mieć ogromny wpływ a mnie Hiszpanie ani z Portugalią ani z Włochami nie zachwycili do tego stopnia by już wręczać im puchar


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2017, 12:25

Powinniście raczej kierować sie tym jak Bernardeschi gral w czasie sezonu a nie tymi wesolymi mistrzostwami gdzie niektórzy są na wy..baniu totalnym po sezonie i ciężko trzymać równą formę grając co 3 dni i mając przy tym sezon w nogach (zwlaszcza ze Berna przez caly sezon ciągnął gre Fiory)


19

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 maja 2009
Posty: 1599
Rejestracja: 17 maja 2009

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2017, 12:27

silhouette pisze:Powinniście raczej kierować sie tym jak Bernardeschi gral w czasie sezonu a nie tymi wesolymi mistrzostwami gdzie niektórzy są na wy..baniu totalnym po sezonie i ciężko trzymać równą formę grając co 3 dni i mając przy tym sezon w nogach (zwlaszcza ze Berna przez caly sezon ciągnął gre Fiory)
Nie przesadzaj z tym ciągnięciem. Chłopak miał bardzo przeciętny sezon.


Wesoł

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 grudnia 2006
Posty: 211
Rejestracja: 10 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2017, 12:36

Łukasz pisze:
Cobra pisze:Gagliardini nie ma mózgu? Idiota! Dwie najgłupsze żółte kartki ever! :facepalm:
Tego nikt nigdy nie przebije:


Nie przebije chyba faktycznie, ale zawsze miło wspomnieć naszego Iaquintę. Trwa pierwsza połowa meczu, nie jest to żadna dramatyczna ostatnia minuta, nie jest to mecz z odwiecznym rywalem, nic w tym stylu. Iaquinta strzela bramę po której szaleje jakby zapewnił nam zwycięstwo w LM - ściąga koszulkę i leci do kibiców. Dostaje naturalnie żółtą kartkę. Od razu po wznowieniu gry wchodzi w nogi przeciwnika i wylatuje z boiska <3

- dobre czasy

Szkoda tej wczorajszej czerwonej, coś mogli Włosi tam jeszcze powalczyć.


"Życie to jedna wielka impreza, rób wszystko żeby nie być na niej kelnerem"
Piti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2012
Posty: 2017
Rejestracja: 02 czerwca 2012

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2017, 12:48

Wesoł pisze: - dobre czasy
Jesus christ jaki flashback :) Iaquinta fakt, koszulke sie z reguły sciąga jak sie strzela decydujaca bramke w końcówce, gdzie już raczej powinno być "po wszystkim" a nie jak tutaj co Iacek odwalił :prochno:

i jeszcze żółw Poulsen dający nam zwycięstwo grając w 10, piękne


Alexinhio-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 września 2009
Posty: 2935
Rejestracja: 16 września 2009

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2017, 15:52

Gigi na tych mistrzostwach dramat. Jakiś ociężały, nie wybija się, tylko rzuca w miejscu. Ciekawe czy te jego warunki nie staną się później przeszkodą, wiadomo że cały czas rośnie. Berardi słabiutki strasznie, tak się gość zapowiadał, a zgasł jak zapałka. Bernardeschi widać że ma duży potencjał i starał się ciągnąć zespół, lepiej wygląda jednak bliżej prawej strony, lub środka, niż na lewej stronie.

Hiszpania ma niesamowitą pakę. Jeszcze kilka lat temu dorosła repra była wyszydzana, a od jakiegoś czasu mają świetnych piłkarzy i nie zanosi się na to, żeby to się zmieniło.


AdiJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2011
Posty: 3964
Rejestracja: 04 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 28 czerwca 2017, 17:30

Dla mnie to się Di Bagio nie popisał, dziura w środku była już jak grali w pelbym składzie potem czerwo i się powiększyła, także po 1-1 powinien to uzupełnić a tego nie zrobił no i bramki poleciały z tego sektora.


Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 25 maja 2018, 18:42

Zaczął się sparing Italii z Portugalią w kategorii U21.

Skład:
(4-3-3): Scuffet - Calabria, Romagna, Mancini, Petretta - Barella, Locatelli, Murgia - Verde, Cutrone, Parigini


Link do transmisji: http://cdn.livetvcdn.net/webplayer.php? ... &ci=5&si=1


Obrazek
Robaku

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2005
Posty: 5420
Rejestracja: 07 maja 2005

Nieprzeczytany post 11 lipca 2018, 21:06

ME u20 w Finlandii.
Dwóch Juventini
Kean i Zanandrea
cala kadra ponizej
http://vivoazzurro.it/news/nicolato-uff ... rai-sport/


Atalanta 16/12/2012 ; Lechia Gdańsk 29/07/2015 ; Bologna 19/02/2016; Dinamo Zagrzeb 27/09/2016; Roma 17/12/2016; Napoli 2/04/2017; Barcelona 22/11/2017; Crotone 26/11/2017; Lazio 27/01/2019; Atletico 10/08/2019; Lecce 29/10/2022; Fiorentina 5/11/2023
ODPOWIEDZ