ME U-21: FORZA AZZURRINI

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7334
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 marca 2017, 14:40

jednym słowem dobrze, że eliminacje nie trwają 10 lat ;)

ps. dlatego chyba na olimpiadzie jest to już ludzko nazwane, że to jest turniej u-23 o ile się nie mylę


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 27 marca 2017, 21:03

Maly pisze:jednym słowem dobrze, że eliminacje nie trwają 10 lat ;)

ps. dlatego chyba na olimpiadzie jest to już ludzko nazwane, że to jest turniej u-23 o ile się nie mylę
Gdzie w składzie może znaleźć się trzech graczy powyżej 23 roku życia. :prochno:


Obrazek
PlanetJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 sierpnia 2006
Posty: 1717
Rejestracja: 27 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 27 marca 2017, 21:06

Mandragora w pierwszym składzie. Poważnie, ten chłop się marnuje u Nas. Wiem, że przytrzymała go kontuzja ale od przyszłego sezonu trzeba mu zapewnić grę w Serie A w innym klubie.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7334
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 28 marca 2017, 08:22

@meda11: no tak ale jest to oficjalnie powiedziane więc nie trzeba się głowić skąd tylu graczy powyżej 21 roku życia w U-21

w zasadzie te mistrzostwa U-21 są przez to niemiarodajne bo w wieku 22-23 lat ci lepsi grają już w pierwszych drużynach i jeśli chcieć szukać talentów powinno się raczej celować w U-19 chociaż z drugiej strony wiadomo, że tam znów taktyka strasznie leży więc i tak źle i tak niedobrze


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Arbuzini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 sierpnia 2008
Posty: 5251
Rejestracja: 17 sierpnia 2008

Nieprzeczytany post 28 marca 2017, 10:59

PlanetJuve pisze:Mandragora w pierwszym składzie. Poważnie, ten chłop się marnuje u Nas. Wiem, że przytrzymała go kontuzja ale od przyszłego sezonu trzeba mu zapewnić grę w Serie A w innym klubie.
Mandragora miał ominąć okres przygotowawczy i wrócić do gry we wrześniu, a okazało się, że wykurował się gdzieś w okolicach grudnia. Nie posłaliśmy go na wypożyczenie właśnie, dlatego żeby ktoś nam go nie zmarnował przez zbyt mocny nacisk na grę. Od przyszłego sezonu będzie już grał na wypożyczeniu i oby rozwijał się harmonijnie oraz w pełnym zdrowiu. Możemy mieć pociechę z tego chłopaka, choć obecnie nie wiem już na jakiej on gra pozycji :P


Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2017, 23:00

Obrazek


Kadra Italii na EURO U21. Jaram się, że kupiłem bilety na włoskie mecze bo jedzie najsilniejszy skład. Poza kontuzjowanym Romagnolim. Z nim trener by miał problem bogactwa na środku obrony, teraz para Caldara-Rugani sama się wyklarowala. Szkoda tylko że nigdy że sobą razem nie grali w przeciwieństwie do Rugani-Romagnoli.


Obrazek
Il Fenomeno

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2009
Posty: 1032
Rejestracja: 31 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 19 czerwca 2017, 21:48

Byłem na meczu z Dania i obserwując go z wysokości trybun nagrodę piłkarza meczu dałbym Ruganiemu. Profesor. Oglądanie go to była czysta przyjemność. Caldara też bardzo fajnie. Raz przeszła jakoś koślawo przez niego piłka ale asekurował od razu Rugani.
Bardzo zawiódł Berardi. Mial problemy z prostym przyjęciem piłki. Gdy już ją prowadził to źle podawał albo głupio tracił. Dodatkowo balem się że złapie kartkę. Chamsko faulował po chwili udając niewiniątko. Chiesa dał bardzo dobra zmianę - kibice zachwycali się tą "dwudziestką".
Gagliardiniego bardzo elegancki w prowadzeniu piłki. Wygrywał wszystkie górne piłki, kilka razy jeździ na ziemi. Ale.. raz głupio stracił i Włosi mogli stracić bramkę.


Obrazek
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2017, 20:01

Pięć zmian w podstawowym składzie i porażka z Czechami. Włosi są pod ścianą już w grupie, brak awansu z taką kadrą to będzie kompromitacja.

Di Biagio zawalił to spotkanie po całości, nie rozumiem dlaczego zrobił turnover w tej fazie turnieju.


kapusniaczek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 września 2014
Posty: 110
Rejestracja: 05 września 2014

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2017, 21:22

Vincitore pisze:Pięć zmian w podstawowym składzie i porażka z Czechami. Włosi są pod ścianą już w grupie, brak awansu z taką kadrą to będzie kompromitacja.

Di Biagio zawalił to spotkanie po całości, nie rozumiem dlaczego zrobił turnover w tej fazie turnieju.
dokładnie, zamiast dokonać kosmetycznych zmian ten eksperymentuje w turnieju mistrzowskim. :angry: zawalił też tymi zmianami taktyki, ta pierwsza z 433 na 4231 całkiem zrozumiała, musiał zdjąć swojego ulubieńca Berardiego lub zmienić formacje, wybrał to drugie - kupuje to. ale ta zmiana kilka minut po bramce na 1-1 to jakiś żart. zamiast cisnąć dalej schodzi Berna ( na boisku zostaje beznadziejny w całym turnieju Berardi a wchodzi defensywny pomocnik) i ponowne przejscie na 433. kilka minut pada gol dla Czechów.. na dokładkę piękna bramka na 3-1 i pozamiatane.

Calabria jako lewy obrońca to też komedia, z przodu zero, z tylu zero. był na boisku a jakby go nie było. najlepsze jest to, ze na ławce siedzi naturalny LO Barreca. Występ Petagny i Berardiego lepiej przemilczeć, wszyscy widzieli jak się zaprezentowali. :facepalm:


dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2017, 21:28

Rugani zawalił przy pierwszej bramce, ale poza tym poprawny występ. Dlaczego nie grał Caldara? :think: Włosi wyglądają znacznie słabiej niż Hiszpanie. Lepiej prezentują się również Portugalczycy czy Niemcy.


kapusniaczek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 września 2014
Posty: 110
Rejestracja: 05 września 2014

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2017, 21:35

Jak dla mnie troche za bardzo chaotyczny. Wybija przed siebie ( raz mało co nie padł gol), główkuje do góry, nie wiem na co liczył takim wybiciem - chyba kontrą dla przeciwnika. Może gdyby zagrał z Caldarą a nie z Ferrarim gra obronna wyglądała by lepiej. Po za tym bardzo elegancko zagrał i raczej nie można mieć do niego większych pretensji, poza pierwszą bramką.

// najgorsze dla mnie jest to, ze oparłem wszystkie 5 drużyn w konkursie na polsatsport.pl na młodych włochach. tyle punktów zmarnowanych. nawet w wojewódzkich nie będe w pierwszej 50. :placze:
Ostatnio zmieniony 21 czerwca 2017, 21:44 przez kapusniaczek, łącznie zmieniany 1 raz.


Wojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2009
Posty: 7560
Rejestracja: 18 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2017, 21:42

Byłem pooglądać na żywo przede wszystkim Ruganiego i Schicka. Włochy słabiutko, nikt nie zachwycił. Berna i Berardi niczego wielkiego nie pokazali, młody Gigi też słabo, mógł wyciągnąć gola na 0:1, miał już na ręce. A na Patengę nie mogłem patrzeć już po 10ciu minutach, drewno do potęgi :prochno: No i tak jego setka...Zemściła się.


Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2697
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2017, 22:17

Kto asystował przy golu Berardiego?


calma calma
dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2017, 22:18

Pluto pisze:Kto asystował przy golu Berardiego?
Chyba Cataldi.


Danielpiero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 307
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2017, 22:45

Niestety bardzo słaby mecz. Poniżej krótki opis niektórych graczy widzianych na żywo

Donarumma- wyglądał jakby go ktoś tam postawił za karę. Zero zaangażowania. Przy 1 bramce mógł zachować się lepiej. Słaba gra nogami. Na następcę Buffona póki co to o na pewno dzisiaj nie wyglądał. Ocena 4/10

Rugani- niestety słabiutki występ, pomijając nawet błąd przy bramce. Dużo nie dokładności i podajże 2 głupie straty. Szkoda że obok jego nie zagrał Caldara. Ocena 4/10

Conti- 2 połowa wydawała się z przodu całkiem ok, ale z tyłu widać że to też nie był jego mecz. Przynajmniej coś się starał Ocena 6/10

Bernadeschi- cieszyłem się zobaczyć go na żywo, ale zagrał też raczej słabo. Nic za bardzo nie wychodziło. Ocena 5/10

Berrardi- zdecydowanie najlepszy z Włochów, chociaż nie wszystko wychodziło to jego występ musiał się podobać. Szkoda, że inni nie dorównali mu zaangażowaniem. Ocena 8/10

Patrick Schick- poprawny występ, grał fajnie drużynowo, dobrze się pokazywał, widać że talent jest, może nie będzię to 2 Ibra, ale potencjał ma. ocena 7/10


,,Takich meczów nie wygrywa się piłkarzami jak Tacchinardi, ale takimi jak Zidane. Tacchinardi może pomóc, ale trzeba liczyć na mistrzów "
ODPOWIEDZ