Najpiękniejszy klubowy hymn to ... ?

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
zebol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2005
Posty: 545
Rejestracja: 01 lipca 2005

Nieprzeczytany post 21 lutego 2010, 19:38

Najlepszy jest hymn Juve śpiewany przez kibiców na stadionie, a słyszeć go jeszcze na żywo na stadionie jest cudownie,niema lepszego na świecie


Juve jesteś drużyną naszych serc na boisku jedenastu bohaterów wygraj niemożliwe i do przodu idz A my pójdziemy za tobą!!!
Monte Cristo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 września 2006
Posty: 1592
Rejestracja: 15 września 2006

Nieprzeczytany post 21 lutego 2010, 19:45

Zbijecie mnie teraz, ale mi do gustu bardzo przypadl hymn Interu :D taka nutka przyjemna dla ucha ;)

Juventusu nie za bardzo mi sie podoba, moim zdaniem troche za disco polowa. Ale to jest po prostu moj gust, a ja mam dziwny gust muzyczny :prochno:


Od ponad 20 lat nie mieszkam w Polsce i z jezykiem mam malo kontaktu, wiec w razie bledu ortograficznego daruj sobie poprawianie mnie.
Gathafi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2003
Posty: 238
Rejestracja: 26 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 21 lutego 2010, 19:49

mi osobiscie najbardziej podoba sie hymn Lazio :wink:

lub

jak dla mnie taki <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> :!: ekstra motywujacy natomiast nasz taki jest jak dla mnie zbyt nostalgiczny

Hymn Romy jest dla mnie taki jakis strasznie kiczowaty :C
zebol pisze:
Hymn Juve w wykonaniu Curva Nord w meczu przeciwko Romie z 2008 roku.Nasz hymn jest świetny.Wogule hymn włoskiej drużyny po angielsku żenujące.
hymn to kwestia gustu mi osobiscie akurat ten Lazio pasi co nie oznacza ze tobie tez musi sie podobac :wink:
Ostatnio zmieniony 21 lutego 2010, 20:15 przez Gathafi, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
zebol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2005
Posty: 545
Rejestracja: 01 lipca 2005

Nieprzeczytany post 21 lutego 2010, 19:57


Hymn Juve w wykonaniu Curva Nord w meczu przeciwko Romie z 2008 roku.Nasz hymn jest świetny.Wogule hymn włoskiej drużyny po angielsku żenujące.


Juve jesteś drużyną naszych serc na boisku jedenastu bohaterów wygraj niemożliwe i do przodu idz A my pójdziemy za tobą!!!
Adamosus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2009
Posty: 142
Rejestracja: 06 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 21 lutego 2010, 20:14

Monte Cristo pisze:Zbijecie mnie teraz, ale mi do gustu bardzo przypadl hymn Interu :D taka nutka przyjemna dla ucha ;)

Juventusu nie za bardzo mi sie podoba, moim zdaniem troche za disco polowa. Ale to jest po prostu moj gust, a ja mam dziwny gust muzyczny :prochno:

Disco polo to ma kolego dopiero Napoli ;p


A mi się podoba oczywiscie Juventusu,moge słuchać na okrągło i sie nie nudzi :wink:

Valencia to ma dopiero kozacki :doh: wersja "orkiestrowa" :smile:


Edit: zauwazyłem ze duzo zespołów z półwyspu iberyjskiego ma hymny w podobnym tonie. :)


Obrazek
ODPOWIEDZ