Mistrzostwa Świata - Sapporo 2007

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
piotrek147

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2003
Posty: 169
Rejestracja: 05 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 marca 2007, 19:57

Michael900 pisze:
piotrek147 pisze: Według mnie TVP zachowało się źle nie poświęcając dłuższej chwili młodemu zawodnikowi.
A według mnie to ty zachowałeś się źle. TVP zachowuje się właśnie znakomicie do sytuacji. Po raz kolejny muszę powiedzieć o polskiej mentalności. Im więcej szumu i nagłośnienia przy tym chłopaku, tym gorzej będzie skakał. Przecież to już przeraialiśmy z róźnymi skoczkami m.in. Bachledą, Długopolskim. Teraz to samo dzieje się z Jacobsenem i Shninzeauerem. TVP kożysta z doświadczenia. Im prędzej to wszyscy zrozumieny ty lepiej dla polskiego sportu.
Nie chodzi mi o jakiś wielki szum i zachwyty. Nie chce nagłówków stron: "Mamy następcę Małysza!" etc. Tylko według mnie należałoby trochę szerzej powiedzieć o tym zawodniku, który jak dla mnie osiągnął sukces. Należy mu się to. Patrzyłem dzisiaj na wyniki Adama w tym wieku, były one gorsze. A co do Jacobsena i Shlirenzeauera to w cale nie wiadomo czy to szum medialny i zachwyt ludzi tak na nich wpłynął, czy po prostu się już wystrzelali, nie umieją długo utrzymać wysokiej formy.


www.HotKomp.pl - internetowy sklep komputerowy oraz serwis
KieLoN

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 kwietnia 2006
Posty: 98
Rejestracja: 17 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 03 marca 2007, 20:21

Adam miał 18 lat z kawałkiem jak wygrał swój pierwszy konkurs PŚ, następne dwa wygrał już jako 19latek. Stoch w maju kończy 20 lat. troche pokory ;)


charles

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2005
Posty: 1087
Rejestracja: 06 lutego 2005

Nieprzeczytany post 03 marca 2007, 20:33

Adam Adam Adam Małysz!! nic tylko sie cieszyc ze zlotego Medalu!! a stoch powoli do 10 najlepszych wchodzi!! cieszmy sie tym zlotem:D


DRUGHI ULTRA' CURVA SUD
Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 03 marca 2007, 21:06

piotrek147 pisze:
Michael900 pisze:
piotrek147 pisze: Według mnie TVP zachowało się źle nie poświęcając dłuższej chwili młodemu zawodnikowi.
A według mnie to ty zachowałeś się źle. TVP zachowuje się właśnie znakomicie do sytuacji. Po raz kolejny muszę powiedzieć o polskiej mentalności. Im więcej szumu i nagłośnienia przy tym chłopaku, tym gorzej będzie skakał. Przecież to już przeraialiśmy z róźnymi skoczkami m.in. Bachledą, Długopolskim. Teraz to samo dzieje się z Jacobsenem i Shninzeauerem. TVP kożysta z doświadczenia. Im prędzej to wszyscy zrozumieny ty lepiej dla polskiego sportu.
Nie chodzi mi o jakiś wielki szum i zachwyty. Nie chce nagłówków stron: "Mamy następcę Małysza!" etc. Tylko według mnie należałoby trochę szerzej powiedzieć o tym zawodniku, który jak dla mnie osiągnął sukces. Należy mu się to. Patrzyłem dzisiaj na wyniki Adama w tym wieku, były one gorsze. A co do Jacobsena i Shlirenzeauera to w cale nie wiadomo czy to szum medialny i zachwyt ludzi tak na nich wpłynął, czy po prostu się już wystrzelali, nie umieją długo utrzymać wysokiej formy.
A według mnie i tak robią najlepiej jak mogą. Widać nie wziąłeś sobie moich słów do serca, o tym, żeby nie robić szumu. Owszem jest to talent i co w związku z tym? Powiedzieli, że zajął dobre 11 miejsce. Szkoda, że nie ma pierwszej "10". Czegóż chcieć więcej? Mieliby zacząć podniecać się tak jak to robią z Barceloną? A z tego wyszłoby tylko tyle, że Stoch by się spalił i kolejny wspaniały talent, których Polska ma dużo poszedł by gdzieś... Nie robić szumu to nie znaczy mówić o nim dużo amiast bardzo dużo. To znaczy ograniczać się z tym do minimum, żeby chłopak dalej w skupieniu mógł się rozwijać, a nie żeby rozdawał autografy.


Ciekawostki o Juventusie, które musisz znać - www.facebook.com/JuveCiekawostki
piotrek147

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2003
Posty: 169
Rejestracja: 05 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 marca 2007, 22:42

Michael900 pisze:
piotrek147 pisze:
Michael900 pisze: A według mnie to ty zachowałeś się źle. TVP zachowuje się właśnie znakomicie do sytuacji. Po raz kolejny muszę powiedzieć o polskiej mentalności. Im więcej szumu i nagłośnienia przy tym chłopaku, tym gorzej będzie skakał. Przecież to już przeraialiśmy z róźnymi skoczkami m.in. Bachledą, Długopolskim. Teraz to samo dzieje się z Jacobsenem i Shninzeauerem. TVP kożysta z doświadczenia. Im prędzej to wszyscy zrozumieny ty lepiej dla polskiego sportu.
Nie chodzi mi o jakiś wielki szum i zachwyty. Nie chce nagłówków stron: "Mamy następcę Małysza!" etc. Tylko według mnie należałoby trochę szerzej powiedzieć o tym zawodniku, który jak dla mnie osiągnął sukces. Należy mu się to. Patrzyłem dzisiaj na wyniki Adama w tym wieku, były one gorsze. A co do Jacobsena i Shlirenzeauera to w cale nie wiadomo czy to szum medialny i zachwyt ludzi tak na nich wpłynął, czy po prostu się już wystrzelali, nie umieją długo utrzymać wysokiej formy.
A według mnie i tak robią najlepiej jak mogą. Widać nie wziąłeś sobie moich słów do serca, o tym, żeby nie robić szumu. Owszem jest to talent i co w związku z tym? Powiedzieli, że zajął dobre 11 miejsce. Szkoda, że nie ma pierwszej "10". Czegóż chcieć więcej? Mieliby zacząć podniecać się tak jak to robią z Barceloną? A z tego wyszłoby tylko tyle, że Stoch by się spalił i kolejny wspaniały talent, których Polska ma dużo poszedł by gdzieś... Nie robić szumu to nie znaczy mówić o nim dużo amiast bardzo dużo. To znaczy ograniczać się z tym do minimum, żeby chłopak dalej w skupieniu mógł się rozwijać, a nie żeby rozdawał autografy.
Nie chce podniecania się tym 11 miejscem. Na pewno jest to talent, który trzeba rozwijać, ale to nie tylko zależy od szumu medialnego czy jego braku, ale także od tego kto zajmie się rozbudową talentu. Szersze słowa pochwały moim zdaniem dodały by mu wiary w siebie. Co do rozdawania autografów to nie ma to nic wspólnego z mediami, będzie chciał rozdawać to będzie, nie to nie. Miejmy tylko nadzieje, że woda sodowa nie uderzy mu do głowy jak chociażby Rutkowskiemu.


www.HotKomp.pl - internetowy sklep komputerowy oraz serwis
wojteceek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2006
Posty: 203
Rejestracja: 27 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 04 marca 2007, 08:51

Co do Adama to nie spodziewałem się takiego czegoś. Na małej skoczni przeskoczyć kogoś o ponad 20. pkt, czyli około 10 metrów. Na takie chwile warto czekać :smile: Miejmy nadzieję, że Adasiowi uda się wyprzedzić jeszcze Schlirenzauera i Jakobsena i po raz czwarty wzniesie Puchar Świata.

Co to Stocha to sądzę, że nie uderzy mu sodówka, bo jak sam przyznał to 11. miejsce wcale go nie zadowala. Chłopak jest ambitny i na pewno będzie trenował by dojść do wielkiego skakania. Podoba mi się jego sportowa złość, o której rozmawiali wczoraj w studiu :lol:


BartekGajda9

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 153
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 04 marca 2007, 12:25

Ma ktoś może skoki Adama Małysza, ale z komentarzem TVP ?? bardzo byłbym wdzięczny za umieszczenie ich na serwerze :-D


"To trochę dziwne, ale uwierzcie mi, w życiu nie popełniłem większego błędu", "Obecnie pracuję nad tym, żeby móc wrócić do Juventusu" - tak Canna WRACAJ !!
-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 04 marca 2007, 12:32

BartekGajda9 pisze:Ma ktoś może skoki Adama Małysza, ale z komentarzem TVP ?? bardzo byłbym wdzięczny za umieszczenie ich na serwerze :-D
Wystarczy tylko trochę poszukać... :roll:
VariaTH pisze:A dla tych którzy jeszcze raz chcialiby przeżyć te wspaniałe momenty daje linki:
1 skok
2 skok + radość!
Dekoracja
Mix


Obrazek
ODPOWIEDZ