Mistrzostwa Świata - Sapporo 2007

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 26 lutego 2007, 19:38

Lubie sarkazm, ale uważaj na błędy w dość podstawowych wyrazach ;)


Dirty mind
RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 26 lutego 2007, 20:37

Pytanie: O czym myślał Mateja siedząc na belce startowej?
Komentarz: Czy to ja jestem ojcem dziecka Anety K.? Nie, niemożliwe! Ja nawet buli nie mogę przelecieć!


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 marca 2007, 11:56

Co do pośmiewiska, jakie co po niektórzy robią ostatnio z Mateji, to moim zdaniem mimo tego, iż jest to bardzo nieładne, to w dodatku trochę nieuzasadnione :stop: Fakt faktem, że notorycznie psuje on swoje skoki, ale przecież nie można zapominać, iż jest multum skoczków skaczących jeszcze gorzej i nie kwalifikujących się w ogóle do zawodów :!: I co w takim razie musielibyśmy o nich powiedzieć...
A co do dzisiejszych zawodów na mniejszej skoczni, to Adaś swoimi dwoma fenomenalnymi skokami wręcz zdeklasował rywali i zdobył złoto :-D Małysz odleciał jak za dawnych lat :bravo:


Koziołek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2006
Posty: 72
Rejestracja: 02 września 2006

Nieprzeczytany post 03 marca 2007, 12:07

A jednak udało się! Adam Małysz oddając dwa wspaniałe skoki w konkursie zdobył tytuł mistrza świata i złoty medal! Mówiąc szczerze nie spodziewałem się aż tak dobrego wyniku, ale po wczorajszym treningu zmieniłem nieco zdanie. Teraz już wszystko jasne. Należało mu się to zwycięstwo. Na pochwałę zasługuje także Kamil Stoch, który oddając dwa dobre skoki zajął 11 miejsce. Brawo!!!


sushi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lutego 2005
Posty: 182
Rejestracja: 05 lutego 2005

Nieprzeczytany post 03 marca 2007, 12:13

Ten medal należeł się Adamowi gratulacje jak za dawnych lat odkoczył dziś bardzo daleko nawet dalej niż bocian o którym to mówił 1 trener Adama . Myśle że z taką formo może zdobyć kryształową kule :dance:


Czy wygrywa czy nie ja i tak kocham cię w sercu moim JUVE i na dobre i na złe
-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 03 marca 2007, 12:19

DamKam pisze:Co do pośmiewiska, jakie co po niektórzy robią ostatnio z Mateji, to moim zdaniem mimo tego, iż jest to bardzo nieładne, to w dodatku trochę nieuzasadnione :stop: Fakt faktem, że notorycznie psuje on swoje skoki, ale przecież nie można zapominać, iż jest multum skoczków skaczących jeszcze gorzej i nie kwalifikujących się w ogóle do zawodów :!: I co w takim razie musielibyśmy o nich powiedzieć...
Co innego jesli zawodnik skacze cały czas słabo a co innego jeśli taki Mateja na treningach i w seriach próbnych oddaje dobre skoki a czasami nawet bardzo dobre natomiast podczas konkursów notorycznie wszystko zawala i na dodatek się obraża za krytykę, obrazić to się mogli pozostali zawodnicy z drużyny na czele z Małyszem ale nie Mateja! :whistle:

Nawiązując do dzisiejszego konkurus Małysz oddał dwa rewelacyjne skoki :!: To był prawdziwy NOKAUT. W takim stylu wygrywają tylko najlepsi z najlepszych. Świetnie zaprezentował się również Kamil Stoch którego skoki z konkursu na konkurs są coraz bardziej równe. :)


Obrazek
charles

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2005
Posty: 1087
Rejestracja: 06 lutego 2005

Nieprzeczytany post 03 marca 2007, 12:20

no to mamy złoto znaczy sie ADAM je ma:D:D wreszcie znow sie udało jak kiedys znokałtował wszystkich 2 piekne skoki i w pełni zasłużone MISTRZOSTWO ŚWIATA!!!!!!!! brawo Adamie tak dlaej teraz czas na odzyskanie kryształowej kuli:P pozdro :lol:


DRUGHI ULTRA' CURVA SUD
Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 03 marca 2007, 12:34

Faktycznie Małysz znokautował rywali w pierwszej serii, czym udowodnił, że jest obecnie największym królem skoków narciarskich. Drugi skok to była już formalność. Widać jakim szacunkiem dażą się rywalizujący ze sobą zawodnicy. Przecież Małysza wyściskali zaraz (oczywiście po Stochu) Ammann i Morgenstern, a więc jego najgroźniejsi rywale. To mi się właśnie podoba w tej dyscyplinie, że nikt drugiemu nie zazdrości, tylko odnosi się z szacunkiem do swojego rywala. Piłkarze mogli by się tego uczyć od skoczków. Może powodem jest to, że w piłce zarabia się 3, 4 razy więcej i niektórym zawodnikom odbija sodówka?


Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 03 marca 2007, 12:50

Adam pokazał wielką klasę. Oddał dwa świetne skoki i udowodnił że jest fenomenalnym skoczkiem. Co tu dużo pisać, trzeba się cieszyć że Polska ma takich sportowców jak Małysz.


Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 03 marca 2007, 17:10

Nie będe tutaj tak jak wszyscy zachwycał się i pisał Oh, Ach. Powiem tylko tyle. Małysz na średniej skoczni jest po prostu najlepszy. On woli o wiele bardziej właśnie takie, obiekty od mamutów. Najlepiej o tym świadczy fakt, że na Mistrzostwach Świata w Lotach Narciarskich nigdy nie był nawet w pierwszej 5. Na dodatek orzeł z Wisły jest w znakomitej formie, dlatego ten złoty medal nie jest dla mnie zaskoczeniem.


Ciekawostki o Juventusie, które musisz znać - www.facebook.com/JuveCiekawostki
piotrek147

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2003
Posty: 169
Rejestracja: 05 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 marca 2007, 17:24

Ciesze się z tego medalu Adama. Potwierdził on tylko, że jest królem średniej skoczni. Pokazał także, że brak medalu tydzień temu to tylko wypadek przy pracy. Przy tej euforii ze złota nie można zapomnieć o Kamilu Stochu, który moim zdaniem osiągnął równie duży sukces. W końcu jest to młody zawodnik <niecałe 20lat>, który na wielkiej imprezie jaką są MŚ zajął dobre 11 miejsce. Według mnie TVP zachowało się źle nie poświęcając dłuższej chwili młodemu zawodnikowi.


www.HotKomp.pl - internetowy sklep komputerowy oraz serwis
Gooray

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 600
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 03 marca 2007, 18:30

"Dalej od Adam latały dziś tylko bociany!" - te słowa Jana Szturca najlepiej oddają przebieg dzisiejszego konkurs na "Miyanomori". Dziś Adam był wielki jak dawniej. Znów odleciał przeciwnikom pokonując drugiego o 21,5 pkt!!! Po tym co dziś zobaczyłem nie zdziwiłbym się gdyby Małysz po raz czwarty zdobył Kryształową Kulę.
Kolejna sprawa, która mnie bardzo ucieszyła to postawa Kamila Stocha! Rośnie nam nowy Małysz! Z konkursu na konkurs skacze coraz równiej, zbliżając się do czołówki! Kiedyś będzie wielki!

A dla tych którzy jeszcze raz chcialiby przeżyć te wspaniałe momenty daje linki:
1 skok
2 skok + radość!
Dekoracja
Mix


Obrazek
Barbarzynca

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2006
Posty: 46
Rejestracja: 13 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 03 marca 2007, 18:30

Ja wciaz wierze w krysztalowa kule. Teraz ma szanse nasz Adas wyorzystac slabsza forme Jacobsena iSchlirenzauera**.


**Nie wiem czy dobrze nazwiasko napisalem :)


Obrazek
Obrazek
Safin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 marca 2005
Posty: 323
Rejestracja: 02 marca 2005

Nieprzeczytany post 03 marca 2007, 19:00

Małysz jest po prostu super, a swoimi skokami to doskonale potwierdził. zawsze mu coś przeszkadzało i słusznie : wiatr, noty od sedziów, Tepesz , ale w koncu sie udało. Teraz trzeba wierzyć , że uda się jeszcze zdobyć kryształową kulę. Walcz Adaś !!!!!1 :happy:


Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 03 marca 2007, 19:10

piotrek147 pisze: Według mnie TVP zachowało się źle nie poświęcając dłuższej chwili młodemu zawodnikowi.
A według mnie to ty zachowałeś się źle. TVP zachowuje się właśnie znakomicie do sytuacji. Po raz kolejny muszę powiedzieć o polskiej mentalności. Im więcej szumu i nagłośnienia przy tym chłopaku, tym gorzej będzie skakał. Przecież to już przeraialiśmy z róźnymi skoczkami m.in. Bachledą, Długopolskim. Teraz to samo dzieje się z Jacobsenem i Shninzeauerem. TVP kożysta z doświadczenia. Im prędzej to wszyscy zrozumieny ty lepiej dla polskiego sportu.


Ciekawostki o Juventusie, które musisz znać - www.facebook.com/JuveCiekawostki
ODPOWIEDZ