Graffiti ;P

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 11 lutego 2007, 18:42

Ostatnio zmieniony 13 lutego 2007, 20:30 przez wErOn, łącznie zmieniany 2 razy.


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
ULAT

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2005
Posty: 424
Rejestracja: 05 marca 2005

Nieprzeczytany post 13 lutego 2007, 19:35

Not Found....
wrzuć gdzie indziej


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 13 lutego 2007, 22:15

Topic o Graffiti już tutaj jest. A Tobie chodzi o te napisy "Italia Campioni Del Mondo" i "Forza Bianconeri 29" czy o te Grafiti pod tymi napisami. Bo Hmm tych napisów to Graffiti raczej bym nie nazwał zwykłe napisy sprayem na murze i tyle :D. Za to prace poniżej są dość ciekawe. Z tego co wiem to Dragon tutaj prezentował nam swoje dzieła i były one naprawde znakomite. Mam nadzieje że pochwali się czymś jeszcze ;).

Pozdrawiam.


ULAT

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2005
Posty: 424
Rejestracja: 05 marca 2005

Nieprzeczytany post 14 lutego 2007, 18:42

Jak dla mnie nic specjalnego ale jako że sam artystą nie jestem to krytykował nie będe. Mój kumpel robi niezłe grafy. Postaram się skołować jakieś fotki jego prac i zobaczycie co to znaczy prawdziwa sztuka ;)


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 14 lutego 2007, 22:15

No więc tak, jesli chodzi o same napisy, naprzyklad Forza Bianconeri 29 to zwykly, ktory napisze każdy prosty człowiek, writera wyróznia tag, czyli podpis, coś prezentujący, zazwyczaj nie czytelny. Napis Itali już lepszy, domyślam się, że miał być czytelny, choć mógl być lepszy. A jesli te Twoje prace też są pod spodem, to nic szczególnego, nigdy się nie wypełnia grafa kolorem, jesli pod spodem są bochomazy :P jak już to sięrobi standardowo srebrno lub zloto, czyli graf robiony na szybko w przypałowych miejscach, jednak pokrywający dzięki kolorom to co jest pod spodem, bez używania podkladu.
Ale namotałem, co z fachowa opinia. :prochno: kiedyś się robiło :roll:


Obrazek
January

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 marca 2006
Posty: 670
Rejestracja: 14 marca 2006

Nieprzeczytany post 15 lutego 2007, 00:02

cieszę się że piszesz na murkach a nie na blokach, bo to już jest bezsens...u nas w szkole jest ładne grafiti, nie jakieś byle napisy tylko ładne napisy w środku w szkole, na ścianie między klasami...


jakiś geniusz z fcinter.pl pisze: co do Taidera to zagrał super - w swojej strefie czyścił praktycznie wszystko i te piły kilkudziesięciometrowe grane co do milimetry majstersztyk - powiedziałbym, że był nawet lepszy od tego vidala
:rotfl:
Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 15 lutego 2007, 00:21

Achim pisze:cieszę się że piszesz na murkach a nie na blokach, bo to już jest bezsens...u nas w szkole jest ładne grafiti, nie jakieś byle napisy tylko ładne napisy w środku w szkole, na ścianie między klasami...
U nas za to jest dużo grafów na sklepach. Np. na ścianie pewnego spożywczaka jest grafitti, którego nikt sie nie może rozczytać. A tam po prostu pisze "Sklep Ogólospożywczy" :prochno: :prochno:

PS. Oooo. Mój 400 post! :P


Ciekawostki o Juventusie, które musisz znać - www.facebook.com/JuveCiekawostki
January

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 marca 2006
Posty: 670
Rejestracja: 14 marca 2006

Nieprzeczytany post 15 lutego 2007, 00:23

Michael900 pisze:
Achim pisze:cieszę się że piszesz na murkach a nie na blokach, bo to już jest bezsens...u nas w szkole jest ładne grafiti, nie jakieś byle napisy tylko ładne napisy w środku w szkole, na ścianie między klasami...
U nas za to jest dużo grafów na sklepach. Np. na ścianie pewnego spożywczaka jest grafitti, którego nikt sie nie może rozczytać. A tam po prostu pisze "Sklep Ogólospożywczy" :prochno: :prochno:

grafiti jest wszędzie, ale dobrze wygląda tylko w dobrych miejscach i jakieś ładne rysunki a nie bezsensowne napisy...


jakiś geniusz z fcinter.pl pisze: co do Taidera to zagrał super - w swojej strefie czyścił praktycznie wszystko i te piły kilkudziesięciometrowe grane co do milimetry majstersztyk - powiedziałbym, że był nawet lepszy od tego vidala
:rotfl:
Tomasz.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2006
Posty: 65
Rejestracja: 31 lipca 2006

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2007, 20:50

Kolega UlTrAs fajne grafy robi. :) Niektóre z nich są naprawdę widoczne na Zawierciu. :)


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2007, 21:50

:lol: :lol: :lol: Nie grafy a pijackie napisy :rotfl:


Tomasz.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2006
Posty: 65
Rejestracja: 31 lipca 2006

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2007, 21:55

UlTrAs pisze::lol: :lol: :lol: Nie grafy a pijackie napisy :rotfl:
Viret przynajmniej sławią. Chociaż taki trójkolorowy KSV obok Manhattanu tak troche pijacko wygląda 8)


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2007, 09:21

odświezam temat i prosze o wrzucanie graffiti oraz o podawanie stron gdzie moge znalezc naprawde ciekawe prace poniewaz potrzebne mi beda do pracy na ustna mature :wink:

z góry wielkie dzieki

narazie mam tylko to:
http://www.digart.pl/tagi/graffiti/
http://www.hip-hop.pl/graffiti/
no i galeria google

czekam :-D


Obrazek
juventusiak_94

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 stycznia 2007
Posty: 130
Rejestracja: 18 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 24 marca 2012, 16:39

dawno tu się nic nie działo, a street art ciągle progressuje. Macie jakieś ciekawe prace do pokazania ? albo może jest na JP jakiś podobny temat o graffiti i Juve, ale o nim nie wiem ?


http://www.youtube.com/user/buffi33

your life your freestyle ylyf !

* Juventus&Freestyle *
ODPOWIEDZ