MŚ w Piłce Ręcznej

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
blejzer

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 stycznia 2007
Posty: 19
Rejestracja: 10 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2007, 08:50

niewiem czemu nikt tego temutu nie zalozyl ale coz...
Polska jest 1 w swojej grupie i jedzie po Medale mam nadzieje , wczoraj wygralismy z Niemcamy 27:25 !! po dramatycznej koncowce :P , czekamy na ćwiercfinaly :D


wojteceek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2006
Posty: 203
Rejestracja: 27 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2007, 11:00

Wszystko jest odwrotnie do MŚ w piłce nożnej. Tam były wielkie nadzieje i była klapa, tutaj wielkich wymagań nie było. Mamy się z czego cieszyć, pokonaliśmy w końcu gospodarzy i zajęliśmy 1 miejsce w grupie z kompletem punktów.


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2007, 16:54

Sprzeczałbym sie czy wielkich wymagań nie było. Od dawna wiadomo, że mamy w kadrze kilku wyśmienictych szczypiornistów dzięki którym możemy zajść naprawdę daleko.
Pierwsza część planu wykonana. Trzy mecze, trzy zwycięstwa. Miejmy nadzieje, że i w drugiej fazie nasi zawodnicy będą grać tak skutecznie jak do tej pory. Licze bardzo mocno na medal. Wierze, że ta drużyna jest wstanie odnieść w Niemczech wielki sukces. Jeżeli tak by się stało to i może wkońcu piłka ręczna, która jest tak niedoceniana w naszym kraju stałaby się popularniejszym sportem.


MrWlodek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 675
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 26 stycznia 2007, 01:16

Ogladałem wczorajszy mecz z Islandią i ledwo wytrzyamłem do końca. To oczywiście z nerwów. Wygraliśmy 35 do 33 i naprawde chłopaki dostarczyli nam emocji do samego końca :D

Najważniejsze że dalej się liczymy w MŚ i mam nadzieję że z Niemiec, w przeciwieństwie do polskich piłkarzy, wrócimy z madalem :!: Stać nas na to :!:


Obrazek
-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 01 lutego 2007, 16:13

"Jeśli do niedawna nie interesowałeś się piłką ręczną, a teraz chciałbyś krzyczeć z radości po występach polskich szczypiornistów, jeśli jeszcze kilka dnia temu nie znałeś żadnego zawodnika ani przepisów, a dziś dostrzegasz niuanse i zachwycasz się sprawnością Sławomira Szmala - nie przejmuj się. Dopadł cię syndrom sukcesu.

To nic groźnego, ot, przyjemny wirus, roznoszony przez podopiecznych Bogdana Wenty - charyzmatycznego twórcę wspaniałego zespołu, który jest największą rewelacją mistrzostw świata w Niemczech."


Prawda, że piękne słowa? :)

Zastanawiam się dlaczego tak mało osób poruszyło ten temat kiedy nasza drużyna odnosi największy sukces od 25 lat! Mimo problemów zdrowotnych jakie nękają naszą reprezentacje mocna wierze że zdołają pokonać duńczyków i awansować do finału :) Marzy mi się finał z Niemcami oczywiście wygrany przez naszych szczypiornistow, to byłoby dopiero COŚ :twisted:


Obrazek
Drabik224

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2006
Posty: 52
Rejestracja: 02 listopada 2006

Nieprzeczytany post 01 lutego 2007, 22:33

Jeeeeest!!! Wygralismy z Danią !!!!! Finał jest nasz!!! Wystarczy tylko pokonać Niemcy!! Ale bedzie to trudne bo przecież sędziowie po naszej stronie nie bedą :/ Dzisiaj ogladałem Francja-Niemcy i jeżeli sędziowie bedą tak dawać minuty to my bedziemy grać cały czas w 3 :/

Ale lepsi i tak wygrają!! :D


www.sokker.org - Najlepszy menager on-line


.....:::::Juventus Forever:::::.....
-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 01 lutego 2007, 22:47

Coooo za mecz :-D Polska w finale!!! :happy:

Już dawno nie doznałem taaaaaakich emocji przed telewizorem to nie na moje nerwy :D Szczerze powiedziawszy pierwszy raz ogladałem od początku do końca mecz piłki ręcznej ale nie załuje. Wprawdzie mecz zakonczylismy na naszą korzyść dopiero po drugiej dogrywce jednak zwyciestwo jest najwazniejsze. :) Myślę, że gdyby wszyscy nasi zawodnicy byli w pelni sił to to spotkanie byłoby rostrzygnięte w regulaminowym czasie gry 8)

Finał jest nasz :twisted: Niemcy do domu :smile:


Obrazek
białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 01 lutego 2007, 22:55

tak, jak przedmówca, ja również po raz pierwszy oglądałem cały mecz piłki ręcznej. poprzednie, które widziałem, to byłe przeważnie początki spotkań Polaków na MŚ.

moim zdaniem graczem meczu powinien zostać A.Weiner. doskonała zmiana za S.Szmala, który w pierwszej połowie grał bardzo słabo. o ile poprzednie mecze mu wychodziły, o tyle w tym nic mu nie wychodziło. nie wiem czy teraz byśmy świętowali awans gdyby nie nasz rezerwowy bramkarz. zwłaszcza przy słabej grze naszych graczy ofensywnych.

zaimponował mi również K.Bielecki. można było zauważyć, że jego największym plusem są rzuty z dystansu. zdobył kilka ważnych bramek, co walnie przyczyniło się do naszego zwycięstwo.

bardzo nerwowoa końcówka drugiej dogrywki sprawiła, ża denerwowałem się jak mało kiedy. na szczęście opłacało się. a teraz Niemcy w finale. warto przypomnieć, że jesteśmy jedyną drużyną, która pokonała gospodarzy na tych Mistrzostwach, co sprawia, że Niemcy mają tylko niewiele więcej szans na wygraną niż my...


gigi20

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2005
Posty: 32
Rejestracja: 29 września 2005

Nieprzeczytany post 01 lutego 2007, 23:33

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: Polska w Finale!!!!!!!!!
Co za mecz co za emocje myślałem że osiwieje:)
Jeszcze tylko mecz z Niemcami a nasi Szczypiorniści będą Lepsi od siatkarzy :)
Jak Tomasz Adamek Obroni Pas WBC to niedziela będzie znakomita 8)
Ostatnio zmieniony 02 lutego 2007, 09:47 przez gigi20, łącznie zmieniany 1 raz.


"Inter jest świetny tylko dzięki Calciopoli" Marcello Lippi

Milan- drużyna do europejskich pucharów
Juve- drużyna do scudetto
Inter- drużyna do niczego
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 01 lutego 2007, 23:48

białas pisze:zaimponował mi również K.Bielecki. można było zauważyć, że jego największym plusem są rzuty z dystansu. zdobył kilka ważnych bramek, co walnie przyczyniło się do naszego zwycięstwo.
Ale również wiele piłek zawalił. Trzeba przyznać, ze nie był to jego wielki mecz. Kto częściej niżeli tylko na MŚ ogląda i interesuje się ręczną ten wie co ten zawodnik potrafi gdy ma swój dzień ;)

Jestem bardzo szczęśliwy. Tak jak już wcześniej w tym temacie pisałem mam nadzieje, że dzięki naszej reprezentacji piłka ręczna zacznie być doceniana w Polsce. Już widzimy plusy. Kilka osób powyżej dziś po raz pierwszy oglądało cały mecz, heh ;)


Piotrekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2006
Posty: 132
Rejestracja: 27 marca 2006

Nieprzeczytany post 02 lutego 2007, 00:59

No tak tak,ja dołączam się do kilku przedmówców powyżej którzy także oglądali pierwszy raz w życiu cały mecz piłki ręcznej,wcześniej ona mnie doprawdy wcale nie interesowała,nawet nie wiem czy w Polsce jest profesjonalna liga piłki ręcznej :P
Co do meczu,był on wspaniały,trzymający w napięciu przez całe 70min,emocjonowałem się tym meczem prawie jak podczas meczów polskiej reprezentacji piłki nożnej :wink:
Teraz tylko trzymać kciuki by powiodło się w niedzielę.


Juve fan
cygi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2004
Posty: 450
Rejestracja: 27 lipca 2004

Nieprzeczytany post 02 lutego 2007, 05:01

Ta bramka pod koniec dogrywki. Heh żeby w piłce nożnej dało się tak podkręcać :) Brawo Polska!


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 02 lutego 2007, 09:47

Thehe.
Polska w finale. Dramatyczny mecz, teraz tylko finał z Niemcami którzy awansowali do finału przy udziale sędziów. :) Ale w niedziele nawet sędziowie im nie pomogą :dance:

Polska :bravo: Polska :bravo: Polska :bravo:


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 lutego 2007, 16:49

-Lucas- pisze:"Jeśli do niedawna nie interesowałeś się piłką ręczną, a teraz chciałbyś krzyczeć z radości po występach polskich szczypiornistów, jeśli jeszcze kilka dnia temu nie znałeś żadnego zawodnika ani przepisów, a dziś dostrzegasz niuanse i zachwycasz się sprawnością Sławomira Szmala - nie przejmuj się. Dopadł cię syndrom sukcesu.

To nic groźnego, ot, przyjemny wirus, roznoszony przez podopiecznych Bogdana Wenty - charyzmatycznego twórcę wspaniałego zespołu, który jest największą rewelacją mistrzostw świata w Niemczech."


Prawda, że piękne słowa? :)
Prawda prawda :smile:
Co do niektórych wypowiedzi w tym temacie, to ja również muszę się przyznać, że wczoraj pierwszy raz w życiu obejrzałem cały mecz piłki ręcznej. Tylko że najpierw obejrzałem mecz Niemcy-Francja a zaraz potem Polska-Dania :P Muszę przyznać, iż spodobała mi się ta dyscyplina sportu. Jest naprawdę emocjonująca. Zresztą, tam gdzie Polacy odnoszą jakiś sukces, to trzeba się tym zainteresować :wink: Naprawdę jestem pod ogromnym wrażeniem gry naszych szczypiornistów. Ten finał, to (podobnie jak w niedawnym przypadku siatkarzy) mecz o którym mówi się: jak wygramy to będzie cudownie, ale jak przegramy to i tak nic się nie stanie, bo i tak to już jest ogromny sukces :whistle: Do boju Polacy :bravo:


Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 02 lutego 2007, 20:06

Jestem zachwycony ze jesteśmy w finale. Jak większośc z Was nie interesuje sie za bradzo piłką ręczną ale mam małe pojęcia o grze bo kiedyś grałem, w podstawówce.
Wczorajszy mecz był strasznie emocjonujący normlanie brzuch mnie rozbolał z nerwów. Ale jest upragniony finał. Chciałem pochwalic polskich zawodników bo pod koniec wykrzesali z sebie nadludzką moc przy ogromnym zmęczeniu.
Myśle ze jak nam sędziowie nie przeszkodzą to damy rade bo Niemcy wcale nie są rewelacją! Z Francją nie powinni awansować, arbitrzy bardzo im pomogli!

Nie wiem czy czytaliście jakie tytuł miała jedna z niemieckich gazet.... niemcy są żałośni poprostu!


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
ODPOWIEDZ