PZPN - tutaj wszystko

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
mazi12

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2009
Posty: 810
Rejestracja: 30 września 2009

Nieprzeczytany post 10 lipca 2012, 14:33

steru pisze:Jak czytam taką argumentację wyboru szkoleniowca z Polski to mnie krew normalnie zalewa:

"- Nie mamy kompleksów wobec zagranicy i nie zazdrościmy innym. To polski trener wywalczył pierwszy polski złoty medal w grach zespołowych na igrzyskach olimpijskich - tłumaczy Piechniczek decyzję wyboru nowego trenera z pomiędzy wyłącznie polskich szkoleniowców."

Dziwne, że trzeba było Holendra żeby pierwszy raz w historii zagrać na Euro... :whistle:

Dokładnie. Tłumaczą się tym, że kiedyśtam zdobywaliśmy medali z polskimi trenerami. Zamiast iść z duchem czasu i zatrudnić szkoleniowca zza granicy to biorą żółtodziobów w naszej słabej ekstraklasy i myślą, że zwojują świat.

Transmisja z konfy leci na TVP Info. Rzygać się chce jak się słucha tego co gadaja :angry:


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 10 lipca 2012, 14:35

mazi12 pisze:
steru pisze:Jak czytam taką argumentację wyboru szkoleniowca z Polski to mnie krew normalnie zalewa:

"- Nie mamy kompleksów wobec zagranicy i nie zazdrościmy innym. To polski trener wywalczył pierwszy polski złoty medal w grach zespołowych na igrzyskach olimpijskich - tłumaczy Piechniczek decyzję wyboru nowego trenera z pomiędzy wyłącznie polskich szkoleniowców."

Dziwne, że trzeba było Holendra żeby pierwszy raz w historii zagrać na Euro... :whistle:

Dokładnie. Tłumaczą się tym, że kiedyśtam zdobywaliśmy medali z polskimi trenerami. Zamiast iść z duchem czasu i zatrudnić szkoleniowca zza granicy to biorą żółtodziobów w naszej słabej ekstraklasy i myślą, że zwojują świat.

Transmisja z konfy leci na TVP Info. Rzygać się chce jak się słucha tego co gadaja :angry:
Mi się chce rzygać, gdy słucham Piechniczka, jak to za komuny było dobrze...


Lato: 'Każdy może startować na prezesa'...


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 10 lipca 2012, 14:40

Aż plakać mi się chce. Kolejny raz nic nie pokazemy na mistrzostwach, Lato dalej bedzie rzucac tekstami, że od szkolenia mlodzieży jest rząd a nie kasa z ich premii za euro a kolejnym trenerem po nieudanym wystepie w brazili zostanie Kasperczak... i ponownie to samo... ehh :doh: :doh:
Ostatnio zmieniony 10 lipca 2012, 14:41 przez Bartek88, łącznie zmieniany 1 raz.





KLIK ==>www
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 10 lipca 2012, 14:40

Piechniczek to jedynie na co sie nadaje to na eksponat w muzeum PRL :smile:


Obrazek
francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 10 lipca 2012, 14:43

Lato powinien spisać swoje złote myśli.

'Zgadza się, powiedziałem, że podejmę męską decyzję. I podjąłem - staruję na prezesa PZPN' :shock:


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 10 lipca 2012, 14:51

Czy ktoś kiedykolwiek widział jakąś wypowiedź Piechniczka, w której nie nawiązywał by do przeszłości ? Przecież nóż mi się otwiera na jego widok...
A ilu trenerów zagranicznych dostało w ogóle szansę, żeby móc to porównywać?


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 10 lipca 2012, 14:54

Bartek88 pisze:kolejnym trenerem po nieudanym wystepie w brazili zostanie Kasperczak...
jakim występie w Brazylii? 8)


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 10 lipca 2012, 14:58

mikus825 pisze:
mikus825 pisze:Oby został Fornalik :pray: . Nawet jeśli jestem kibicem Ruchu to bardzo na to liczę. Wielki trener, który potrafi zrobić coś z niczego, a tego właśnie teraz potrzebuje nasza kadra!
Nie pij więcej... Wielki trener?
Jak na polskie warunki to nie tylko wielki, ale i najlepszy trener aktualnie na rynku!
"Nie tylko wielki"? "Nie tylko"? Wielki to jest Capello. Ferguson. Aragones. Mourinho. Na łotewskiej giełdzie trenerskiej najgorętszym nazwiskiem jest pewnie jakiś Zyndrunas Haroszykołcz, ale to go wielkim wodzem nie czyni.
pan Zambrotta pisze:Przypominam wszystkim pozytywnie nakręconym, że to samo co dziś o Fornaliku, dwa lata temu mówiono o Smudzie. Więc nie wiem, na czym tu opierać swój optymizm?
Mówiono lepiej, bo i był w lepszej sytuacji. Baaaardzo mało krytyki było.

Na pierwszy-drugi rzut oka Fornalik chyba nie wniesie do kadry świeżości. Dzisiaj będzie u Moniki Olejnik, zobaczyć trzeba. Dobra, nie marudzę, daję kredyt zaufania. To najlepszy wybór spośród polskich trenerów (czyli najmniejsze chyba zło. Ale ciągle zło). Nie wiem po co znowu krajanin. Nie wiem.
^FAZZI^ pisze:Polska myśl szkoleniowa nie umrze nigdy....
Umarła wraz z Kasperczakiem spuszczającym Górnika do drugiej ligi, niestety. Polscy trenerzy są przerażający po prostu. Naprawdę. Kompletnie nieprofesjonalni, bez podejścia, często z brudnymi łapkami. Patrzyłem słodkim okiem na Jagę Probierza, ale i on przestał mi się podobać.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 10 lipca 2012, 15:12

Alfa i Omega pisze:
^FAZZI^ pisze:Polska myśl szkoleniowa nie umrze nigdy....
Umarła wraz z Kasperczakiem spuszczającym Górnika do drugiej ligi, niestety. Polscy trenerzy są przerażający po prostu. Naprawdę. Kompletnie nieprofesjonalni, bez podejścia, często z brudnymi łapkami. Patrzyłem słodkim okiem na Jagę Probierza, ale i on przestał mi się podobać.
To miałem na myśli, ale betony z PZPN nigdy tego nie zrozumieją.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 10 lipca 2012, 17:08

Skoro PZPN uparł się na Polaka, to Fornalik jest równie dobry jak każdy inny. Zgadzam się z przedmówcami, że coś takiego jak "polska myśl szkoleniowa" już dawno nie istnieje. Albo inaczej, istnieje wyłącznie w polskiej lidze, bo jakoś nie przychodzi mi na myśl żaden polski trener pracujący za granicą :think:. Ktoś pomoże i podrzuci jakieś nazwisko?


Obrazek
Dobry Mudżyn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2011
Posty: 1349
Rejestracja: 11 stycznia 2011

Nieprzeczytany post 10 lipca 2012, 17:32

Vimes pisze:Skoro PZPN uparł się na Polaka, to Fornalik jest równie dobry jak każdy inny. Zgadzam się z przedmówcami, że coś takiego jak "polska myśl szkoleniowa" już dawno nie istnieje. Albo inaczej, istnieje wyłącznie w polskiej lidze, bo jakoś nie przychodzi mi na myśl żaden polski trener pracujący za granicą :think:. Ktoś pomoże i podrzuci jakieś nazwisko?
Ryszard Komornicki :prochno:

Wiadomo, kolejny polski trener = kolejna kompromitacja. Juz lepszy bylby Gmoch, w duecie z jakims zagraniczniakiem.


BESTER MANN, BESTEEER !

Obrazek
Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 10 lipca 2012, 17:52

Vimes pisze: inaczej, istnieje wyłącznie w polskiej lidze, bo jakoś nie przychodzi mi na myśl żaden polski trener pracujący za granicą :think:. Ktoś pomoże i podrzuci jakieś nazwisko?
Piotr Nowaaaaaaak. Probierz próbował sił i się to zakończyło ogromnym rozmachem.

Był taki typ, co szwajcarskie drużyny kiedyś trenował i nawet próbował sił w 2. Bundes, ale nazwiska nie pamiętam, a było to z pół dekady temu. Może więcej.

Tyle.

Zresztą, jeśli "polska myśl trenerska" istnieje, to ja nie chcę wiedzieć dogłębnie w jakim kształcie. I jak wygląda. Bo to musi być obraz nędzy.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 10 lipca 2012, 18:08

Alfa i Omega pisze:
Vimes pisze: inaczej, istnieje wyłącznie w polskiej lidze, bo jakoś nie przychodzi mi na myśl żaden polski trener pracujący za granicą :think:. Ktoś pomoże i podrzuci jakieś nazwisko?
Piotr Nowaaaaaaak. Probierz próbował sił i się to zakończyło ogromnym rozmachem.
Nowak jest aktualnie bezrobotny, a na Wiki napisali, że pod jego wodzą Philadelphia Union zaliczyła najgorszy sezon w swojej dotychczasowej historii. Probierza nie liczę, bo to był epizodzik i już jest w Polsce.
Alfa i Omega pisze:Zresztą, jeśli "polska myśl trenerska" istnieje, to ja nie chcę wiedzieć dogłębnie w jakim kształcie. I jak wygląda. Bo to musi być obraz nędzy.
Kiedyś brali naszych trenerów w Grecji i na Cyprze, a teraz to już dla nich za wysokie progi.


Obrazek
Bruce Badura

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 maja 2011
Posty: 740
Rejestracja: 24 maja 2011

Nieprzeczytany post 10 lipca 2012, 18:32

Z zagranicy się nie dało nikogo wyciągnąć? Nie wierzę
Że niby musi znać polskie realia?
A Leo Łaj je znał? Nie! I w 3 miesiące poskładał drużynę.
A el. MŚ przegraliśmy niefartownie przez Boruca.


fazzi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2006
Posty: 2769
Rejestracja: 16 maja 2006

Nieprzeczytany post 10 lipca 2012, 18:34

Vimes pisze:Skoro PZPN uparł się na Polaka, to Fornalik jest równie dobry jak każdy inny. Zgadzam się z przedmówcami, że coś takiego jak "polska myśl szkoleniowa" już dawno nie istnieje.
Heh to już nawet nie o to chodzi, że nie istnieje. Rzecz w tym, że jest nieaktualna, piłka nie wygląda już tak jak w 74 i 82. Tego panowie w PZPN nie rozumieją.


Pavel Nedved pisze:"Juve ponownie jest nieprzyjemne? Mam nadzieję, nie interesuje mnie bycie miłym, tylko zwycięskim"
ODPOWIEDZ