PZPN - tutaj wszystko

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 05 lipca 2012, 12:37

deszczu, byłeś w Championsie na słodko-pierdzącym spotkaniu z rudzkim i stanowskim i nie rzuciłeś w nich jajem? wstyd mi za ciebie.

co do tematu, to endless summer, jak śpiewa pewna murzynka.


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 05 lipca 2012, 12:41

steru pisze:Chyba nikt się nie spodziewał, że Lato się poda do dymisji. Oczywiście, że zrobił sobie rekonesans w związku, przypomniał wszystkim co im dał i co im jeszcze może dać i spokojnie bez obaw zaczyna kampanię. Im więcej kontrkandydatów tym ma większe szanse - jedyna nadzieja to jeden oponent, który skupia w sobie poparcie które miał Boniek czy mógłby mieć Kosecki. Tylko czy tak się stanie? Nie sądzę.
Wg mnie najlepszym kandydatem byłby właśnie Kosecki. Trochę piłkarskiego świata poznał (może mniej niż Boniek, ale też sporo), w polityce funkcjonuje od kilku lat, ma zapał i ciekawe pomysły. Do Bońka mam mieszane uczucia. Niby wieli znajomy Platiniego, ale niektóre jego wypowiedzi zwalają z nóg. Był też przecież wiceprezesem PZPN w czasie, gdy korupcja w polskich ligach kwitła...



PS Najtańsze bilety na Mołdawię po 40 PLN.
Ostatnio zmieniony 05 lipca 2012, 12:44 przez francois, łącznie zmieniany 1 raz.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 05 lipca 2012, 12:44

pan Zambrotta pisze:deszczu, byłeś w Championsie na słodko-pierdzącym spotkaniu z rudzkim i stanowskim i nie rzuciłeś w nich jajem? wstyd mi za ciebie.

co do tematu, to endless summer, jak śpiewa pewna murzynka.
Zarzeczny był irytujący. Kocopoły straszne opowiadał. Natomiast to, co powiedział Stano było całkiem interesujące.
Platini szefem UEFA, Boniek - PZPN. Juve znowu trzęsie Europą :smile:


BTW: Tyskacz po 17 (!) zeta :shock:
W wywiadzie dla Weszło Greń mówi o ciekawych powiązaniach Ruchu i PZPN.

Ech. Śmierdząca jest ta nasza skopana.
Ostatnio zmieniony 05 lipca 2012, 14:09 przez deszczowy, łącznie zmieniany 2 razy.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 05 lipca 2012, 12:46

Korupcja była, jest i będzie - co do tego nie mam żadnych wątpliwości.

Problem w tym, żeby PZPN zaczął zajmować się sprawami które tak naprawdę wpływają na poziom naszego futbolu. Inwestowanie w młodzież, świeża myśl szkoleniowa (nie jakiś Engel czy Piechniczek), zmiany w infrastrukturze itp. Zmiany do przeprowadzenia, które jakikolwiek efekt mogą przynieść może za 10 lat, ale przynajmniej go przyniosą. Teraz tylko się cofamy.


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 10 lipca 2012, 11:58

Dzisiaj PZPN wybierze nowego selekcjonera kadry. Rano mówiło się, że Engel stał się bardzo realnym wyborem. Teraz podobno Polsat News donosi, że już wybrano jednak Fornalika. Oficjalne ogłoszenie decyzji o godzinie 14.


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 10 lipca 2012, 12:03

Jak patrzę na skład naszej grupy eliminacyjnej do mistrzostw świata w Brazylii to kwestia tego, kto zostanie nowym trenerem kadry i tak nie ma większego znaczenia, bo skoro nie dali sobie rady w przesłabej grupie na EURO to nawet baraże wydają się być poza naszym zasięgiem.


Obrazek
mikus825

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2011
Posty: 27
Rejestracja: 07 maja 2011

Nieprzeczytany post 10 lipca 2012, 12:05

Oby został Fornalik :pray: . Nawet jeśli jestem kibicem Ruchu to bardzo na to liczę. Wielki trener, który potrafi zrobić coś z niczego, a tego właśnie teraz potrzebuje nasza kadra!
P.S. Wiecie kto wybiera asystenta reprezentacji? Jeśli trener to pewnie Waldek wybrałby Tomka.


deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 10 lipca 2012, 12:09

Vimes pisze:Jak patrzę na skład naszej grupy eliminacyjnej do mistrzostw świata w Brazylii to kwestia tego, kto zostanie nowym trenerem kadry i tak nie ma większego znaczenia, bo skoro nie dali sobie rady w przesłabej grupie na EURO to nawet baraże wydają się być poza naszym zasięgiem.
Nazwij mnie niepoprawnym optymistą, ale myślę inaczej. Fornalik jest młodszy od Dyzmy, ma świeższe spojrzenie. Nie będzie się bał poeksperymentować ze składem, szczególnie z napastnikami. Pewnie będzie miał swoich pupilków (Piech?)... ale czy taki akurat Piech byłby na Euro gorszym rozwiązaniem od zabrania Brożka?

Ja tam Fornalikowi będę kibicował.


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
Alfa i Omega

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 1148
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 10 lipca 2012, 12:09

Emmmm... Koniec końców fajnie będzie zobaczyć Joveticia i Vucinicia na boiskach w Brazylii...

Wybieranie między polskimi selekcjonerami to wybieranie mniejszego zła. Fornalik obok Lenczyka jest jedynym polskim trenerem będącym na fali wznoszącej, ale to tylko i wyłącznie dlatego, że T-Mobile Ekstraklasa sięgnęła chyba bruku jeśli chodzi o poziom i walkę o majstra w zeszłym sezonie. Który polski trener w ostatnich latach próbował sił za granicą? Probierz jedynie. Z błyskotliwym skutkiem, że hej.

Nie no, ja się nie zgadzam na takie coś. Mamy solidnych piłkarzy jak nigdy, za dwa lata dortmundczycy będą mieli chyba najlepszy możliwy wiek do wygrywania, a tu wiesz, Fornalikiem w twarz nagle dostaję.

Co nam może świeżego zaoferować Fornalik? Niewiele. Z medialnością to u niego podobnie w sumie jak u Smudy, także żurnaliści go nie pokochają, podobnie jak kibice. Nie skreślam go na starcie, ale spodziewam się powtórki z rozrywki.


francois

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2010
Posty: 2652
Rejestracja: 28 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 10 lipca 2012, 12:12

Nie ma się tutaj czym emocjonować. Fornalik i koniec. Osobiście wolałbym Nowaka lub Majewskiego, ale tragedii w wyborze nie ma.

mikus825 pisze:Wiecie kto wybiera asystenta reprezentacji? Jeśli trener to pewnie Waldek wybrałby Tomka.
To chyba kwestia umowy pomiędzy związkiem a trenerem.


„To jest miejsce wyjątkowe,
tu się mogą ziścić sny,
za te barwy, herb, tradycję,
zostaw serce, pot i łzy”
steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 10 lipca 2012, 12:16

Vimes pisze:Jak patrzę na skład naszej grupy eliminacyjnej do mistrzostw świata w Brazylii to kwestia tego, kto zostanie nowym trenerem kadry i tak nie ma większego znaczenia, bo skoro nie dali sobie rady w przesłabej grupie na EURO to nawet baraże wydają się być poza naszym zasięgiem.
Dajże spokój nie stoimy na straconej pozycji od początku. Wszystko się może zdarzyć jak w kadrze będą grali najlepsi zawodnicy w miarę sensowną taktyką.
mikus825 pisze:Oby został Fornalik :pray: . Nawet jeśli jestem kibicem Ruchu to bardzo na to liczę. Wielki trener, który potrafi zrobić coś z niczego, a tego właśnie teraz potrzebuje nasza kadra!
Nie pij więcej... Wielki trener?
deszczowy pisze:Ja tam Fornalikowi będę kibicował.
:ok:

Ja też. A jeszcze bardziej będę kibicował powrotowi Boruca do kadry :)

Pewnie asystentem pozostanie Zieliński.


mikus825

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2011
Posty: 27
Rejestracja: 07 maja 2011

Nieprzeczytany post 10 lipca 2012, 12:18

mikus825 pisze:Oby został Fornalik :pray: . Nawet jeśli jestem kibicem Ruchu to bardzo na to liczę. Wielki trener, który potrafi zrobić coś z niczego, a tego właśnie teraz potrzebuje nasza kadra!
Nie pij więcej... Wielki trener?
Jak na polskie warunki to nie tylko wielki, ale i najlepszy trener aktualnie na rynku!


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 10 lipca 2012, 12:20

Przypominam wszystkim pozytywnie nakręconym, że to samo co dziś o Fornaliku, dwa lata temu mówiono o Smudzie. Więc nie wiem, na czym tu opierać swój optymizm?


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 10 lipca 2012, 12:24

mikus825 pisze:
mikus825 pisze:Oby został Fornalik :pray: . Nawet jeśli jestem kibicem Ruchu to bardzo na to liczę. Wielki trener, który potrafi zrobić coś z niczego, a tego właśnie teraz potrzebuje nasza kadra!
Nie pij więcej... Wielki trener?
Jak na polskie warunki to nie tylko wielki, ale i najlepszy trener aktualnie na rynku!
Widzisz pomiędzy stwierdzeniem "wielki trener" a "najlepszy trener aktualnie na rynku" (zakładam, że mówisz o naszym kraju)?
pan Zambrotta pisze:Przypominam wszystkim pozytywnie nakręconym, że to samo co dziś o Fornaliku, dwa lata temu mówiono o Smudzie. Więc nie wiem, na czym tu opierać swój optymizm?
Wszyscy oczekiwali zmiany, zmiana następuję - automatycznie zmienia się podejście do całej sprawy. Nie widzę powodu, żeby facet nie dostał kredytu zaufania. Sam byłem zwolennikiem Smudy, jednak się przejechałem. Zwolennikiem Fornalika nie jestem, ale daję sobie czas żeby się przekonać w jakim kierunku pójdzie kadra.


mikus825

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2011
Posty: 27
Rejestracja: 07 maja 2011

Nieprzeczytany post 10 lipca 2012, 12:24

Grodzicki i Maciej Szczęsny o Fornaliku:

Szczególnie wypowiedź byłego już kapitana Ruchu mi się podoba.
http://niebiescy.pl/?id=10972
Dla leniwych jak dla mnie najlepszy fragment Grodka:
To postać, która umie zdobyć posłuch. Cokolwiek powiedział, było robione bez szemrania. Wszyscy w Ruchu mieliśmy do niego wielki szacunek.
Ostatnio zmieniony 10 lipca 2012, 12:25 przez mikus825, łącznie zmieniany 1 raz.


ODPOWIEDZ