Szymkowiak kończy karierę!

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Kostek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 kwietnia 2003
Posty: 118
Rejestracja: 20 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2006, 09:28

Eric Cantona tez jakos wczesnie skonczył kariere z tego co pamietam..szkoda by było Mirka bo był to napewno bardzo dobry zawodnik , jego forma ostatnio niebyła najlepsza , zawiódł kadre na mundialu ale mam co do jego osoby bardzo miłe wspomnienia , myslalem ze moze byc rozgrywajacym kadry w najblizszych latach , niestety..

a jesli zakonczy kariere i Trabzon złozy pozew do fifa o zerwanie kontraktu to czeka go 2 letnia dyskwalifikacja


Obrazek
Cavenaghi_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2006
Posty: 29
Rejestracja: 10 maja 2006

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2006, 10:01

Jakies 2 lata temu czytałem z nim wywiad i powiedział, że ma ogromne problemy z kostkami po graniu w polskiej lidze (po meczach zwłaszcza odczuwa silne bóle)...jezeli konczy karierę na prawdę to mi się wydaje że własnie z powodu zdrowia z resztą na www.pilkanozna.pl wspominają o tym. Wszystko się wyjaśni na konferencji prasowej Szymka.
TO JEGO DECYZJA I JEGO KARIERA i nie mamy prawa go osądzać za to że chce zakończyc karierę.


Flectere si nequeo superos, acheronta movebo!
Robert 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 stycznia 2006
Posty: 418
Rejestracja: 07 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2006, 11:21

Szkoda go. Szymkowiak był kiedyś jednym z lepszych polskich zawdoników, jeszcze teraz stać go na grę na wysokim poziomie.
Pamiętam go jeszcze za czasu gry w Wiśle Krakow. Wtedy wraz z Zurawskim , Frankowskim i Kuźbą wymiatali w polskiej lidze, znakomicie rozgrywał piłkę. Później odszedł do Turcji.
Z drugiej jednak strony to tylko gra żeby się wyrwać z tego klubu.
Wszystko okaże się niedługo.


Chiellini3

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 200
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2006, 12:10

Szymek jest swietnym zawodnikiem pamietam jak jeszcze gral w Białej Gwiazdzie czy Gwiezdzie nie wiem :D z Zurawiem i Frankiem to byl dopiero klub wtedy Wisła rzadziła w Polsce ale teraz Szymek sie troche wypalil coraz rzadziej w ogole trener Trabzonsporu widzial go w podstawowej 11 nawet niedawno trudno bylo zalapac mu sie to kadry meczowej i zasiadal coraz czesciej na trybunach mundial zawalil i troche sie podlamal ale to jest dobry pilkarz i on jeszcze powroci jak mu przejdzie dolina ze wzgledu na to ze sie opuscil w sporcie i dyskwalifikacja(a co do niej do bedzie sie do niej odwolywal w roznych sadach i w FIFIE wiec jakos mu ja zlagodza) to wroci po jakims czasie do Polski i bedzie gral w Widzewie ktorego tak kocha :smile: albo gdzies indziej ale w Polsce


prawdziwy_stachu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2006
Posty: 39
Rejestracja: 28 listopada 2006

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2006, 14:25

Szymek od zawsze był miekki... Niech wróci lepiej do Polski pograc sobie jeszcze


<<...A real gentlemen never leaves his Old Lady...>>
January

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 marca 2006
Posty: 670
Rejestracja: 14 marca 2006

Nieprzeczytany post 14 lutego 2007, 15:44

według mnie to jak skończy mu się dyskwalifikacja to może myśleć o powrocie do piłki.... żal mi bo facet fajnie grał, ale problemy psychiczne są najgorsze, na to nie ma szybkiego lekarstwa...


jakiś geniusz z fcinter.pl pisze: co do Taidera to zagrał super - w swojej strefie czyścił praktycznie wszystko i te piły kilkudziesięciometrowe grane co do milimetry majstersztyk - powiedziałbym, że był nawet lepszy od tego vidala
:rotfl:
tomajkks

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lutego 2007
Posty: 14
Rejestracja: 10 lutego 2007

Nieprzeczytany post 14 lutego 2007, 16:45

...ale problemy psychiczne są najgorsze, na to nie ma szybkiego lekarstwa...

Przykładem może być Sebastian Deisler... także miał duże problemy z pschiką, jednak udało mu się wyjść z tego. Nie wiem nawet co znim się dzieje teraz. Mam nadzieje że Szymkowiakowi tez się uda i powróci na boisko.


kamilos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lutego 2007
Posty: 13
Rejestracja: 04 lutego 2007

Nieprzeczytany post 14 lutego 2007, 17:14

tomajkks pisze:
...ale problemy psychiczne są najgorsze, na to nie ma szybkiego lekarstwa...

Przykładem może być Sebastian Deisler... także miał duże problemy z pschiką, jednak udało mu się wyjść z tego. Nie wiem nawet co znim się dzieje teraz. Mam nadzieje że Szymkowiakowi tez się uda i powróci na boisko.
Deisler zakończył karierę - tak pisano na chyba Onet.pl :roll:

A co do Szymka: w pierwszej chwili myślałem, że to jakaś podpucha, że specjalnie tak robi, aby wyrwać się z Trabzonsporu. Teraz widze, że chyba faktycznie przemyślal na spokojnie sprawe, choć kończyć karierę w wieku 30 lat to jednak trochę przesada...mimo wszystko nawet w takiej sytuacji, jakiej się znalazł.


Buffi-luki

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2007
Posty: 40
Rejestracja: 12 lutego 2007

Nieprzeczytany post 14 lutego 2007, 17:23

Żal trocge że Szymek zakończył karierę ale wydaje się że jego decyzja była przemyślana . Mam nadzieja mimo to że powróci jeszcze na boisko w jakimś Polskim zespole


FORZA JUVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
damianeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 kwietnia 2007
Posty: 144
Rejestracja: 01 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2007, 10:20

Trener Lecha Franciszek Smuda rozmawial z Szymkowiakiem i namawial go do gry w zespole Lecha .... Szymkowiak nie powiedzial "nie" ale tez nie poweidzial "tak" wydaje mi sie ze moglby pograc jeszcze kilka sezonow w polskiej lidze i to na wysokim poziomie,a i moze wrocilby do kadry nie ma co ukrywac ze za wodza Pawla Janasa to byl kluczowy zawodnik naszej Kadry. Ale jak to bywa z naszymi pilkarzami wystarczy tylko zagrac jeden dobry sezon w polskiej lidze i juz ich nie ma, a w wiekszosci przypadkow polscy pilkarze sa poprostu za slabi na zachodnie kluby .... i w ogole tam nie graja ...co za tym idzie traca miejsce w kadrze. Przyklad: Kosowski, Szymkowiak, Dudek, Niedzielan itd:)


mala rumuneczko :D <hahaha>
ODPOWIEDZ