Szymkowiak kończy karierę!

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
MrWlodek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 675
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2006, 12:47

Mirosław Szymkowiak kończy karierę :!: Podobno źle się czuje w Trabzonie, który nie chce sprzedać polskiego pomocnika. Zainteresowanie Mirkiem złożył Kolporter Korona Kielce ale działacze tureccy nie zezwolili na transfer Szymkowiaka do Kielc. Szkoda :(
Mirek fatalnie zaprezentował się na Mundialu i pewnie i to miało spory wpływ na decyzję o zakończeniu kariery.

Sukcesy Mirosława Szymkowiaka:

Mistrz Europy U-16 z 1993 r.
Mistrzostwo Polski - 6 (1996, 1997, 2001, 2003, 2004, 2005)
Puchar Polski - 2 (2002, 2003)
Puchar Ligi - 1 (2001)
Superpuchar - 1 (1997)
W polskiej lidze: 242 mecze, 27 goli
Reprezentacja: 33 mecze, 3 gole

Więcej tu:
http://pilkanozna.pl/pn.php?dzial=news&id=63494

Co Wy o tym myślicie :?: Czy to napewno najlepsze rozwiazanie :?:

Wydaje mi się że nie. Napewno grałby w podstawowej 11 jakiegoś polskiego klubu ze środka tabeli. Cóż, trudno. Sporo osiągnął jako piłkarz, tylko nie udała Mu się przygoda za granicą. Szkoda.
Ostatnio zmieniony 30 grudnia 2006, 13:11 przez MrWlodek, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
wojteceek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2006
Posty: 203
Rejestracja: 27 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2006, 13:06

Ja myślę, że po krótkiej przerwie wznowi karierę.


morfeuszrejowiec

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 maja 2005
Posty: 210
Rejestracja: 20 maja 2005

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2006, 13:08

Po przeczytaniu tej wiadomości byłem w szoku :? . 30-letni dopiero piłkarz już chce wieszać buty na kołku...jeszcze mogłby coś osiągnąć w karierze. Powrót do kadry? Raczej nie ale może coś z drużyną z Polski...


Michał_B

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2005
Posty: 57
Rejestracja: 11 listopada 2005

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2006, 13:10

Na pewno nie skonczy kariery, po prostu chce odejsc z Trabzonsporu...


Miolli

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 stycznia 2004
Posty: 112
Rejestracja: 23 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2006, 13:15

Dziwne:
Były pomocnik Wisły nie ukrywa, że chciałby zagrać w drużynie, w której występują nasi rodacy: - Mam nadzieję, że już w styczniu zmienię klub. Jeśli na turecki, to tylko Antalyaspor. Jest tam mała kolonia Polaków [Jarosław Bieniuk i Piotr Dziewicki - przyp. red.] ,więc byłoby raźniej. Nie ma się co oszukiwać. Jeżeli chcę wrócić do kadry, a mam takie zamiary, muszę odbudować formę i zacząć grać. Niezależnie od tego kadrze będę kibicował cały czas.
http://wislakrakow.com/www/showarticle. ... Szymkowiak

Czyli co , nagła zmiana planów? Jak dla mnie to kaczka dziennikarska.
Szymk to jednen z moich ulubionych Polskich piłkarzy , a to że wybrał nie najlepszą ligę dla siebie to jeszcze nie koniec świata. No cóż , kto wie moze udało by mus sie rozwiązać kontrakt i odbudować się w Wiśle?
Wiem , wiem , marzenia ściętej głowy.

wojteceek- po krótkiej 2 letniej przerwie? (za zerwanie kontraktu taka kara właśnie mu grozi)


Radek_88

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 2351
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2006, 13:17

Moim zdaniem Mirek chce pokazać działaczom Trabzonu, którzy nie chcą go puścić do innego klubu, że za wszelką cenę chce odejść. Źle się już po prostu czuje w Trabzonsporze i nie chce tam grać. Szefostwo klubu tego nie rozumie, więc może w taki sposób Mirek otworzy im oczy. No a kiedy już odejdzie to jestem pewien, że znajdzie sobie nowy, mniejszy klub, gdzie będzie mógł spokojnie odbudować swoją formę. Niewykluczone, że wróci właśnie do Polski.


MrWlodek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 675
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2006, 13:25

santiago15 pisze:Po przeczytaniu tej wiadomości byłem w szoku :? . 30-letni dopiero piłkarz już chce wieszać buty na kołku...jeszcze mogłby coś osiągnąć w karierze. Powrót do kadry? Raczej nie ale może coś z drużyną z Polski...
Faktycznie, bardzo rzadko spotyka sie piłkarzy mających 30 lat na karku i kończących karierę. A co do reprezentacji, to już sobie tam nie pogra, bo mamy kilku młodych i zdecydowanie lepszych piłakrzy od Mirka. Napewno, jak już pisałem wcześniej, poradziłby sobie w polskim średniaku, bo raczej Wisła czy Legia po NIego nei sięgną, raczej napewno. Ale może w jednym z Łódzkich klubów, albo jakiś Górnik. Kto to wie.


Obrazek
TURINIO

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2005
Posty: 355
Rejestracja: 07 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2006, 13:58

Rzekoma decyzja Szymkowiaka mnie rozśmieszyła :smile: Facet ma 30lat,w ubiegłym sezonie w Turcji rozegrał znakomity sezon,jak sam mówił traktowano go tam niemal jak boga...Kiedy nadeszły gorsze dni,zniżka formy czego efektem było mniej szans Szymek zamiast walczyć o miejsce w składzie rozśmiesza całą Turcje i Polske chorą decyzją o zakończeniu kariery :angry:
Kompletny brak ambicji,honoru..Facet bez jaj...Szymek jest dla mnie od dziś śmiesznym człowieczkiem


"...Znam swoją wartość i na boisku jestem bufonem. Dlatego nie pójdę do Juventusu, po co im dwóch bufonów?..." - jedna z wielu złotych myśli 'The Holy Goalie ' :)
blk01

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 502
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2006, 14:03

No ale przecież Juve go obserwowało ;]


http://euroislam.pl
Europa dla Europejczyków.
Emo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 grudnia 2006
Posty: 17
Rejestracja: 29 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2006, 15:09

Decyzja co najmniej dziwna. 30 lat i już kończy karierę. Można zauważyć, że coraz młodsi zawodnicy zaczynają zawodową karierę i coraz młodsi ją kończą. Tylko niewielu decyduje się grać dłużej. Szymkowiak zrobił bardzo dobrą karierę w Polsce, wyjechał za granicę i miał dobry początek, ale ostatnio coś o nim ucichło. Zobaczymy czy to tylko podpucha czy prawda.


"Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"- Augustyn z Hippony
EjsI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2006
Posty: 83
Rejestracja: 05 listopada 2006

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2006, 15:17

Do komentarzy typu
Michał_B pisze:Na pewno nie skonczy kariery, po prostu chce odejsc z Trabzonsporu...
i tym podobnych:

Szymkowiak ma ważny kontrakt z Trabzonsporem (czy jak to się tam pisze ;)) do 2008 roku, więc z chwilą jego zerwania zostałaby nałożona na niego dyskwalifikacja, więc jaki to miałoby sens?


rechem

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2003
Posty: 51
Rejestracja: 11 listopada 2003

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2006, 15:46

a ja Szymka rozumiem,zaczynal grac w lidze gdy mial 17 lat ,wiec gra juz lat 13 czyli mniej wiecej tylle ile trwa kariera (20-33 lat).Ponadto trapiły go ciagle kontuzje(to przez to ze zaczał za wczesnie grac i za gnoja mu juz pokiereszowali kosci).Nie mowiac juz o tym ze zarobil sie na 3 pokolenia,wiec nie chce mu sie juz biegac za łaciata


white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2006, 16:36

TURINIO pisze:Kiedy nadeszły gorsze dni,zniżka formy czego efektem było mniej szans Szymek zamiast walczyć o miejsce w składzie rozśmiesza całą Turcje i Polske chorą decyzją o zakończeniu kariery :angry:
Kompletny brak ambicji,honoru..Facet bez jaj...Szymek jest dla mnie od dziś śmiesznym człowieczkiem
Ty natomiast rozsmieszasz mnie podobnymi postami.

Ten czlowiek jest po kilku operacjach , dodatkowo od kilku dobrych lat gra z metalowymi plytkami w brzuchu i tym podobnym wynalazkami. Jesli naprawde chce skonczyc z gra to na pewno nie dlatego ze ma za duzo pieniedzy i juz mu sie nie chce biegac. Zreszta jak na razie jest to tylko niepotwierdzona informacja.


Moonk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2005
Posty: 861
Rejestracja: 01 listopada 2005

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2006, 16:46

Szkoda czlowieka...trzymaja go tam na siłe w tej Turcji...zwlaszcza ze juz im przydatny nie jest...i mogli by go puścic za ,,grosze''
nie wiem czy jego kariera zbliza sie juz na dobre ku koncowi...ale jesli nie to chetnie bym go chciał zobaczyc znowu w Widzewie...moze tam by sie odbudował...i pograł jeszcze pare ładnych latek do emerytury...
:D

P.S w te informacje o koncu kariery to wogóle nie wierze...


TURINIO

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2005
Posty: 355
Rejestracja: 07 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2006, 08:58

Ten czlowiek jest po kilku operacjach , dodatkowo od kilku dobrych lat gra z metalowymi plytkami w brzuchu i tym podobnym wynalazkami. Jesli naprawde chce skonczyc z gra to na pewno nie dlatego ze ma za duzo pieniedzy i juz mu sie nie chce biegac.
Zawsze z zaciekawieniem śledziłem kariere Szymkowiaka i że nie omijały go kłopoty zdrowotne wiem doskonale..Nie rozumiem jednak jak można się poddać w wieku 30lat...Przykładowo Nedveda czy Del Piero kłopoty też nie omijały ale czy to powód do zakończenia kariery...Rzeczywiscie nie wiem co Szymkowi się stało (skąd ta decyzja) mniemam jednak że jest to efekt typowej mentalnosci polskiego piłkarza grającego zagranicą-nie idzie mi to płaczę,kajam się,obrażam na cały świat,szukam winnych zamiast zacisnąc zęby i walczyć o powrót do drużyny...
Szymkowiak wkrótce ma zwołac konferencje prasową i zobaczymy co powie..
Cieszę się że Cię rozśmieszyłem :lol:


"...Znam swoją wartość i na boisku jestem bufonem. Dlatego nie pójdę do Juventusu, po co im dwóch bufonów?..." - jedna z wielu złotych myśli 'The Holy Goalie ' :)
ODPOWIEDZ