Paweł Brożek

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
MrWlodek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 675
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2006, 16:18

Wszyscy mówią teraz albo o Kubie Błaszczykowskim, Arturze Borucu, czy o Ebim Smolarku. Ale przecież w Polsce jest jeszcze Paweł Brożek :dance: Zaraz po Kubie B. jest teraz największą gwiazdą Wicemistrzów Polski :!: Podobno bardzo było Nim zainteresowane FC Nancy, rywal Wisły z Pucharu UEFA, a teraz doszedła wieść że jakiś klub z Serie A dołączył sie do walki o polskiego napastnika. Coraz ciekawiej dzieje się z polską piłką i to bardzo dobrze :bravo:
Właściciele Wisły mówią że negocjacje już trwają, więc kłamstwem było by mówienie że to plotka.

Więcej tu:

http://pilkanozna.pl/pn.php?dzial=news&id=63451

Co sądzicie o Pawle Brożku :?: Czy poradziłby sobie we Włoszech :?:

Już od kilku lat jest ciągle jedynie "nadzieją" polskiego futbolu. Miejmy nadzieję ze Paweł pokaże na co Go stać i na stałe zagości w polskiej reprezentacji i w pierwszej 11 jakiegoś silnego lub coś znaczącego w swojej lidze, europejskiego klubu.


Obrazek
wojteceek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 grudnia 2006
Posty: 203
Rejestracja: 27 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2006, 16:32

Na wislakrakow.com pojawiła się informacja, że Brożek ma włoską ofertę. Prawdopodobnie z Palermo :think:

Myśle, że poradziłby sobie :bravo:


white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2006, 16:35

Brozek jest za slaby. Owszem ma szybkosc i technike ale potrafi marnowac 4 setki w jednym meczu. To ze w tej rundzie byl czolowym napastnikiem Wisly zawdziecza tylko temu ze nie bylo lepszych w skladzie BG. Sam zawodnik mowil w jednym z wywiadow ze wolalby zostac jeszcze troche w Wisle i ustabilizowac forme - i to moim zdaniem poki co najlepsze dla niego rozwiazanie.


-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2006, 16:47

Potwierdzam słowa przedmówcy. Brożek jest słaby i absolutnie nie nadaje sie na lige włoską. Śmiem twierdzic że w pozostałych czołowych ligach europy rowniez by sobie nie poradził. Bramki zdobyte w tym sezonie zawdziecza przede wszystkim znakomitej postawie Błaszczykowskiego ktory kilka razy wykladał mu pilke gdzie wystarczyło tylko dostawic noge a jak pokazały rozgrywki ligi polskiej i spotkania pucharowe Brożek jest specjalistą od marnowania 100% okazji strzeleckich. Daleko nie trzeba siegac pamiecia (mecz Feyenoord-Wisła). Nie bez powodu mówi się że BG potrzebuje bramkostrzelnego napastnika. Dlatego też nazywanie tego pilkarza gwiazda jest wysoce przesadzone.


Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2006, 17:24

Nie wiem czemu wszystkich młodych, dobrze zapowiadających się piłkarzy, media wysyłają od razu na zachód. Po co? Po to żeby tam lepiej zarobić i grzać ławę? Lepiej niech Brożek, tak jak zresztą powiedział, ustabilizuje formę i stanie się najpierw gwiazdą polskiej ligi, i dopiero wtedy myśli o wyjeździe.


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2006, 17:47

-Lucas- pisze:Potwierdzam słowa przedmówcy. Brożek jest słaby i absolutnie nie nadBramki zdobyte w tym sezonie zawdziecza przede wszystkim znakomitej postawie Błaszczykowskiego ktory kilka razy wykladał mu pilke gdzie wystarczyło tylko dostawic nog
Tyklko dlatego jest słaby bo dostawia nogi? W takim razie Ruud, Inzaghi, Treze, to takze słabi napastnicy bo podobnie jak Brożek dostawiają nogi.


Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2006, 19:17

Niedawno w gazcie wyborczej pan Rafał Stec napisał artykuł o Pawle Brożku. Nie przedstawił go w dobrym świetle, przynajmniej ja to tak odebrałem. Tekst świetny, przedstwawiajacy całą prawde.
Moim zdaniem Brożek w Wisle się marnuje. I nie sugeruje odrazu ze ma iść za granice ale Wisła to klub nie dla niego! Lepiej żeby grał w ambitnym średniaku. Jest dobry to fakt ale jest nie wykorzystany. Ja radziłbym mu jednak wyjechać. Wziąć przykład z np: Smolarka, Jelenia, Boruca zdecydowanie ci zawodnicy wypłynęli.
Ja Brożka za bardzo nie lubie, kojarzy mi się troche z gwiazdorem![/url]


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
Apollo_83

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 171
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2006, 22:11

Paweł Brożek dla mnie jest przeciętnym piłkarzem.Piłkarsko Paweł zatrzymał się w miejscu. Kiedyś zapowiadał się na gwiazdę tak samo jak Kuzera, Gołoś, Ślusarski itp. Brożek ma już 24 lata i naprawdę powinien jak najszybciej uciekać z Polski. Poziom ligi jest słaby, baza treningowa pozostawia wiele do życzenia. Przejście do zagranicznego klubu sądzę, że nadałoby mu świeżości.
Nie wiem czemu wszystkich młodych, dobrze zapowiadających się piłkarzy, media wysyłają od razu na zachód. Po co? Po to żeby tam lepiej zarobić i grzać ławę? Lepiej niech Brożek, tak jak zresztą powiedział, ustabilizuje formę i stanie się najpierw gwiazdą polskiej ligi, i dopiero wtedy myśli o wyjeździe.
ja osobiście jestem za tym, żeby młodzi piłkarze opuszczali nas kraj w celu rozwijania swoich umiejętności. Podejście, że jak wyjadę to będę grzał ławę to lepiej niech nie zabierają się za piłkę tylko wybiorą inną profesję.


-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2006, 22:18

paku pisze:
-Lucas- pisze:Potwierdzam słowa przedmówcy. Brożek jest słaby i absolutnie nie nadBramki zdobyte w tym sezonie zawdziecza przede wszystkim znakomitej postawie Błaszczykowskiego ktory kilka razy wykladał mu pilke gdzie wystarczyło tylko dostawic nog
Tyklko dlatego jest słaby bo dostawia nogi? W takim razie Ruud, Inzaghi, Treze, to takze słabi napastnicy bo podobnie jak Brożek dostawiają nogi.
Mogłbys nie łapac mnie za słówka? Tak w ogole to pocwicz nad cytowaniem :wink: Odwołując sie do moich słow przeczytaj najpierw całą wczesniejsza wypowiedz tam jest zawarta odpowiedz na pytanie dlaczego uwazam ze Brozek to słabeusz. Dlatego, że w meczu potrafi zmarnowac 5 setek nie strzelajac gola! dlatego nie wiem co miało znaczyc porownanie tego pilkarza do Van Nistelrooy-a czy tez do Trezeguet :lol:
Ostatnio zmieniony 29 grudnia 2006, 22:19 przez -Lucas-, łącznie zmieniany 1 raz.


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2006, 22:18

Apollo_83 pisze:Paweł Brożek dla mnie jest przeciętnym piłkarzem.Piłkarsko Paweł zatrzymał się w miejscu. Kiedyś zapowiadał się na gwiazdę tak samo jak Kuzera, Gołoś, Ślusarski itp. Brożek ma już 24 lata i naprawdę powinien jak najszybciej uciekać z Polski. Poziom ligi jest słaby, baza treningowa pozostawia wiele do życzenia. Przejście do zagranicznego klubu sądzę, że nadałoby mu świeżości.
Nie wiem czemu wszystkich młodych, dobrze zapowiadających się piłkarzy, media wysyłają od razu na zachód. Po co? Po to żeby tam lepiej zarobić i grzać ławę? Lepiej niech Brożek, tak jak zresztą powiedział, ustabilizuje formę i stanie się najpierw gwiazdą polskiej ligi, i dopiero wtedy myśli o wyjeździe.
ja osobiście jestem za tym, żeby młodzi piłkarze opuszczali nas kraj w celu rozwijania swoich umiejętności. Podejście, że jak wyjadę to będę grzał ławę to lepiej niech nie zabierają się za piłkę tylko wybiorą inną profesję.
To jak wy chcecie zbudować silną Polską Lige z drużyną która zagra w LM skoro wszyscy maja wyjezdzac ? Gdyby Nie Legia Boruc niegrałby teraz w Celticu, podobnie z Żurawskim. Ja jestem za tym zeby zostali w miare możliwości a nie wyjezdzali zaraz po tym jak pseudo agenci namieszają w głowie.


MrWlodek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 675
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2006, 22:26

Teraz gdy młodzi piłkarze (tacy jak Paweł Brożek, Iwański czy Błaszczykowski), jesli bedą dobrze grac to i tak zostaną docenieni, bo Don Leo nie boi sie stawiać na młodzież, a i poziom ligi się zwiększył bo modzi widzą co się dzieje i pokazuja co potrafią. Więc ucieczka za granice nie musi być obowiązkiem, co innego ludzie po studiach :prochno:


Obrazek
Chiellini3

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 200
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2006, 22:51

Brożek zdecydowanie by sobie w serie A nie poradzil a to ze stara sie o niego najprawdobniej Palermo to jedna wielka plotka z onetu , wp itd...
Wystarczy spojrzec co ten gosc wyrabia w polskiej lidze po prostu sobie nie radzi w naszej lidze marnuje takie sytuacje ze na miejscu Nawałki juz dawno przesunalbym go do rezerw :roll: to znaczy ze jeszcze mu daleko do Serie A co innego Błaszczykowski :D ktory gra w piłke jak zawodowiec wymiata na maxa :smile:


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2006, 23:20

PrzemO3333 pisze:Brożek zdecydowanie by sobie w serie A nie poradzil a to ze stara sie o niego najprawdobniej Palermo to jedna wielka plotka z onetu , wp itd...
Wystarczy spojrzec co ten gosc wyrabia w polskiej lidze po prostu sobie nie radzi w naszej lidze marnuje takie sytuacje ze na miejscu Nawałki juz dawno przesunalbym go do rezerw :roll: to znaczy ze jeszcze mu daleko do Serie A co innego Błaszczykowski :D ktory gra w piłke jak zawodowiec wymiata na maxa :smile:
Widziałes chociaż jeden mecz w wykonaniu Wisły w którym zagrał Brożek?



Legia Warszawa 1-1 Wisła Kraków 1 października, 18:30 (11.198)
Marcin Burkhardt 75 - Paweł Brożek 48

Wisła Kraków 3-0 Cracovia 28 października, 18:15 (15.000)
Cléber 1, 42 (k), Paweł Brożek 28

Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2-2 Wisła Kraków 5 listopada, 14:30 (1.877)
Radosław Sobolewski 31 (s), Vlade Lazarevski 39 - Paweł Kryszałowicz 75, Paweł Brożek 90

Wisła Kraków 2-4 GKS Bełchatów 11 listopada, 18:00 (9.000)
Jakub Błaszczykowski 64, Paweł Brożek 73 - Mariusz Ujek 1, Radosław Matusiak 5, 23, Tomasz Jarzębowski 51

AS Nancy-Lorraine 2-1 Wisła Kraków [Polska] 2 listopada, 20:00 (17.509)
Kim 10, Pascal Berenguer 55 - Paweł Brożek 31

Wisła Kraków 3-1 FC Basel 1893 [Szwajcaria] 30 listopada, 20:45 (8.000)
Paweł Brożek 10, 83, Jean Paulista 71 - Mladen Petrić 9

SC Feyenoord 3-1 Wisła Kraków [Polska] 13 grudnia, 20:45 (25.000)
Nick Hofs 16, Jonathan de Guzmán 41, Ángelos Charistéas 67 - Paweł Brożek 23

Jeszcze w meczu z Ruchem Chorzów strzelił bramke.

A to przeczytaj skoro uważasz ze to onet wymyslił plotke ;)
wislakrakow.com pisze:Napastnik Wisły Kraków i reprezentacji Polski Paweł Brożek jest kuszony przez jeden z włoskich klubów. Trwają rozmowy transferowe.

Jeden z najlepszych polskich napastników od pewnego czasu był przymierzany do francuskiego Nancy, ale do gry włączył się inny potencjalny nabywca.

– Prowadzimy rozmowy z dwoma klubami – mówi jeden z działaczy Wisły. Przyznaje, że jedna oferta nadeszła z Nancy. Druga jest trzymana w tajemnicy, ale udało nam się dowiedzieć, że chodzi o klub z Serie A. I właśnie rozmowy z Włochami są bardziej zaawansowane.

– W tym przypadku negocjacje są łatwiejsze i konkretniejsze – przyznaje przedstawiciel Wisły. Nikt w Krakowie nie ujawnia nazwy klubu. Niewykluczone, że chodzi o Palermo (obecnie 3. miejsce w tabeli), które niedawno straciło na cztery miesiące swojego najlepszego napastnika. W sobotnim spotkaniu ze Sieną kontuzji kolana doznał Brazylijczyk Amauri, strzelec ośmiu goli w tym sezonie.


-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2006, 23:46

Jak my mamy z Toba dyskutować skoro jestes maniakiem Wisły Kraków i nie potrafisz spojrzec na sprawe obiektywnie. Co to jest 8 zdobytych bramek przez napastnika(4 w lidze polskiej ):lol: Cleber który jest obrońcą zdobył 5 bramek :smile: Dla porównania dorzuce jeszcze Żurawskiego, Piechne którzy po rundzie jesiennej mieli zwykle strzelonych ponad 10 bramek.
Ostatnio zmieniony 29 grudnia 2006, 23:51 przez -Lucas-, łącznie zmieniany 1 raz.


Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2006, 23:48

Apollo_83 pisze:
Nie wiem czemu wszystkich młodych, dobrze zapowiadających się piłkarzy, media wysyłają od razu na zachód. Po co? Po to żeby tam lepiej zarobić i grzać ławę? Lepiej niech Brożek, tak jak zresztą powiedział, ustabilizuje formę i stanie się najpierw gwiazdą polskiej ligi, i dopiero wtedy myśli o wyjeździe.
ja osobiście jestem za tym, żeby młodzi piłkarze opuszczali nas kraj w celu rozwijania swoich umiejętności. Podejście, że jak wyjadę to będę grzał ławę to lepiej niech nie zabierają się za piłkę tylko wybiorą inną profesję.
No taa... takiego podejścia to ciężko szukać, mnie chodziło o same następstwa wyjazdu za granicę. Bo tak to niestety się kończy bardzo często. Mówię tu o Kosowskim, Frankowskim, Olisadebe czy Ledwoniu. Lepiej jest grać dla drużyny polskiej, póki się nie osiągnie odpowiedniego pułapu, niż wyjeżdżać na siłę na zachód, tylko po to żeby sobie zarobić. W Polsce za szybko robimy z niektórych piłkarzy gwiazdy. I o ile z Matusiaka zrobiliśmy gwiazdę raczej słusznie, to z Brożka, Janczyka czy Burkhardta na pewno mogliśmy się jeszcze trochę wstrzymać. A kto mi powie co dzisiaj robi Sławomir Wojciechowski? Albo Igor Sypniewski? Hę? Oto właśnie ci, co wyjechali za młodu za granicę ;]


ODPOWIEDZ