Wszystko o tenisie ziemnym

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
Dominik10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 grudnia 2006
Posty: 345
Rejestracja: 29 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 01 września 2007, 20:39

Ten mecz poprostu niesamowity. Nie pamietam zebym kiedykolwiek ogladajac mecz w tenisa tak sie denerwowal. Mi najbardziej podobal sie w wykonaniu Polki pierwszy set. Troszeczke zawodla Rosjanka niewymuszana iloscia wlasnych bledow ale moze to i lepiej.


GRANDE JUVENTUS

Obrazek
jasiekm

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 grudnia 2006
Posty: 44
Rejestracja: 26 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 01 września 2007, 20:43

Teraz albo Nicole Vaidisova albo Sahaar Peer z izraela,nawet jezeli teraz polka przegra to i tak uwazam 4 runde za wielki sukces a jak by doszla do 1/4 to tam sie spotka albo z Wakulenko/Savay(chyba tak sie pisze :lol: wegierska tenisistka:D" :D:D:D


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 01 września 2007, 20:44

:o Szok! Byłem w stanie postawić każde pieniądze na to, że Szarapowa wygra ten mecz bez większego trudu. Co oczywiście nie oznacza, że się nie cieszę. Wielki sukces Agnieszki, która potwierdza swoje wielkie umiejętności. Już niedługo możemy mieć tenisistkę ze światowej czołówki :)


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 01 września 2007, 21:55

Proszę jak temat odżył.
Moim zdaniem w większym stopniu ten mecz Szarapowa przegrała niż Radwańska wygrała, niestety. Oglądałem, kibicowałem, cieszę się niesamowicie. Ale choć interesuję się tenisem od dawna - ciężko mi sobie przypomnieć tak słabe spotkanie Szarapowej. Popełniała masę niewymuszonych błędów, drugi serwis funkcjonował źle, potrafiła proste zagranie pod siatką wpakować właśnie w pół siatki.
Radwańska zagrała bardzo dobre spotkanie, pomijając drugi set, gdzie nie potrafiła wygrywać kluczowych piłek. Potrafiła rozrzucić Szarapową po korcie i zmusić ją do defensywy. To duży plus.
Na minus slajsy, skróty i wszelkie zagrania, które nie są grane otwartą rakietą. Z reguły to oddawanie inicjatywy (a często i punktu bezpośrednio) Rosjance.

Tak czy inaczej - wreszcie coś na dobre rusza się w polskim tenisie, a sama Radwańska zyska trochę pieniędzy, punktów i zapału do dalszej pracy.
I teraz jej nazwisko będzie już w światku tenisowym znane.


Dirty mind
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 września 2007, 11:57

Od niedawna zacząłem uprawiać ten sport (ale tylko rekreacyjnie) i tym bardziej cieszy mnie postawa naszej tenisistki :-D Wyeliminowanie bodajże drugiej rakiety świata, to z pewnością nie lada wyczyn :bravo: Radwańska to ogromny talent, który cały czas pnie się w górę. Oby tak dalej :!:


ODPOWIEDZ