Najbardziej nielubiana druzyna przez Tifosich Juventusu

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
alex1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 października 2006
Posty: 110
Rejestracja: 24 października 2006

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2006, 15:50

Afera Calciopoli doprowadziła do sporej zmiany w nastawieniu kibiców Juventusu Turyn do innych włoskich zespołów. Już nie AC Torino jest najbardziej nielubianą ekipą przez Tifosich Bianconerich. W specjalnie przeprowadzonej sondzie fani Starej Damy wybrali najbardziej znienawidzoną drużynę. Został nią... Inter Mediolan.

Nerazzurri otrzymali ponad 53% wszystkich głosów. 13% ankietowanych zagłosowało na Torino, a 11% przyznało, że najdalej im do polubienia ACF Fiorentiny.

Fani Juventusu Turyn główną winą za degradację swojej ekipy do drugiej ligi obarczają zespół mediolańskiego Interu. Kibice utrzymują, że Nerazzurri najbardziej skorzystali na aferze Calciopoli. Zyskali nie tylko tytuł mistrzowski z sezonu 2005/06. ale w trwających rozgrywkach mają ogromne szanse na wywalczenie scudetto już na boisku z powodu braku rywali.

zródło-pilka.pl

moim anjbardziej nielubianym rywalem tez stał sie inter za to ze najwiecej oszukuja a mowia ze sa niewinni ale kiedys i tak wszystko wyjdzie na jaw


Obrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8864
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2006, 15:57

Powod jest prosty. Trzeba było nas ,,zniszczyć'' by interek po tylu latach coś wygrał, nie na boisku oczywiscie, choć w tym sezonie pewnie im się uda bo nie mają konkurencji :roll:
Ja tam wszystkich nienawidzę tak samo :twisted:


Obrazek
Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2006, 16:07

Tak jak kiedyś nawet szanowałem Inter, tak teraz ich wręcz nienawidzę. Nie mogli nic wygrać przez 15 lat. Nabawili się chyba przez to jakiś kompleksów i dlatego musieli zabrać Scudetto Juventusowi i jeszcze mieć czelonść nazywać się najlepszym klubem we włoszech! ;/


Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2006, 16:34

W pełni zgadzam się z wynikem. Także z tym że nie ma wsród najbardziej nielubianych drużyn Milanu który naprawdę szanuje jako godnego rywala - nie to co inter.

P.S.
Ostatnio patrząc na wyniki Milanu to mi się ich nawet żal zrobiło. :think:


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
Reg

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2006
Posty: 370
Rejestracja: 27 marca 2006

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2006, 16:43

Ja też najbardziej nie lubię interu. Zawsze ich nie cierpiałem i wolałem Milan niż Inter, a teraz jeszcze bardziej nienawidzę interu. Może zdobędą w tym roku mistrzostwo, ale liczę, że przypomną sobie to w czym zawsze byli najlepsi...remisowanie praktycznie wygranych meczy :D Mam nadzieję, że Roma bądź Palermo dogonią ich i przegonią zabierając im tytuł z przed nosa :lol:
Torino jest dla mnie dopiero po interze. Osobiscie Viola jest dla mnie jak reszta drużyn w Serie A i nie darzę ich specjalną nienawiścią. Na 3. miejscu jest właśnie Roma(mimo wszystko wolę, żeby oni zostali mistrzami niż inter).

Mój osobisty ranking:
1.inter :twisted:
2.Torino
3.Roma
4.Milan

P.S[offtop] Myzarel od kiedy masz tego avatara? Mogłbyś go zmienić bo ja mam od końca marca. Napisz na PW.


Obrazek
Balak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 grudnia 2006
Posty: 9
Rejestracja: 07 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2006, 16:50

Moim zdaniem Inter wygra lige ale to tylko dlatego ze w serie A nie ma Juventusu... Jestem tu nowy choć nie wiem dlaczego wcześniej nie założyłem konta gdyz kibicuje Juventusowi ood bardzo dawna... i czasami zdaży mi sie być na ich meczach... :) bo mam rodzine we Włoszech i często tam jeżdże... a co do tematu... to najbardziej nie lubie Milanu i Interu... :/ Roma mi nie zawadza a nawet ich lubie i wole zeby to oni zdobyli 1 miejsce niż Inter.... :)


"GRAJMY NA 1000% NAWET JEŚLI BYŚMY MIELI ODDAĆ ŻYCIE"

...:::FORZA JUVE:::...
klsmkr

Interista
Interista
Rejestracja: 22 lipca 2005
Posty: 387
Rejestracja: 22 lipca 2005

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2006, 16:59

alex1897 pisze:Nerazzurri otrzymali ponad 53% wszystkich głosów.
Szkoda, że tak mało :płaczę:.


Wonki

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 czerwca 2005
Posty: 366
Rejestracja: 15 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2006, 17:11

a więc jest jednak coś, w czym inter może wygrać uczciwie :wink:

Ale tak na poważnie - wiadome było, że internauci zagłosują na inter. Zespoły takie jak Viola, Roma czy nawet Milan odsuwają się na drugi plan w świetle ostatnich wydarzeń. Toteż żadnym zaskoczeniem jest fakt, że przoduje inter z Torino.

Ale tak szczerze to nawet jakbym wcześniej wiedział o takiej sondzie, nie zagłosowałbym w niej. Bo i po co to wszystko? Żeby znowu wracać do niewyczerpanego tematu Calciopoli? A zresztą i tak jestm zaskoczony wysoką kulturą komentarzy pod newsem na pilka.pl. Ciekawe, pewnie banować zaczęli za niecenzuralne wypowiedzi :wink:

Mój osobisty ranking nie odbiegałby więc za bardzo od wyników sondy. Ale i tak - możemy być tego pewni - mecze z np Milanem będą dalej wyzwalały mnóstwo emocji... :twisted:


Discordia

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 maja 2006
Posty: 277
Rejestracja: 12 maja 2006

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2006, 17:16

klsmkr pisze:
alex1897 pisze:Nerazzurri otrzymali ponad 53% wszystkich głosów.
Szkoda, że tak mało :płaczę:.
Kradnijcie dalej nasze tytuły, to będzie więcej...


klsmkr

Interista
Interista
Rejestracja: 22 lipca 2005
Posty: 387
Rejestracja: 22 lipca 2005

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2006, 17:20

juventina92 pisze:Kradnijcie dalej nasze tytuły, to będzie więcej...
A który ukradliśmy?


Ifrit23

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2006
Posty: 107
Rejestracja: 27 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2006, 17:24

Ja rowniez najbardziej nienawidze interu. Milan zachowal sie bardzo honorowo kiedy sfaulowali nam Buffona wypozyczajac Abbiattiego za darmo(a nie na przyklad za 10% taniej"oplaca wam sie"). Dzialacze i pilkarze Mialnu mowia ze brakuje um Juve w SerieA, a co do interu to jestem pewny ze wszystko co oni ukrywaja wyjdzie na jaw predzej czy pozniej.


Audi, vide, tace, si vis vivere in pace - Słuchaj, patrz, milcz, jeśli chcesz żyć w spokoju.
Ifrit23

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2006
Posty: 107
Rejestracja: 27 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2006, 17:24

klsmkr pisze:
juventina92 pisze:Kradnijcie dalej nasze tytuły, to będzie więcej...
A który ukradliśmy?
Z sezonu 2005-2006 nie pamietasz? :wink:

Sorry za 2 posty pod saba ale chcialem zacytowac".


Audi, vide, tace, si vis vivere in pace - Słuchaj, patrz, milcz, jeśli chcesz żyć w spokoju.
Discordia

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 maja 2006
Posty: 277
Rejestracja: 12 maja 2006

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2006, 17:30

klsmkr pisze:
juventina92 pisze:Kradnijcie dalej nasze tytuły, to będzie więcej...
A który ukradliśmy?
Mistrzostwo Włoch 2005-2006


naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2006, 17:39

Mój ranking wygląda tak:
1. inter :twisted:
2. milan
3. torino
4. roma
:P


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
alex1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 października 2006
Posty: 110
Rejestracja: 24 października 2006

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2006, 17:40

klsmkr pisze:
juventina92 pisze:Kradnijcie dalej nasze tytuły, to będzie więcej...
A który ukradliśmy?
mistrza włoch 2005/06 i dwoch drewniakow


Obrazek
ODPOWIEDZ