Siatkówka Mistrzostwa Świata Mężczyzn

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
Apollo_83

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 171
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2006, 15:22

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: Wielkie brawa dla naszych wspaniałych siatkarzy z trenerem Lozano na czele. Jestem z Was bardzo dumny. Spisaliście się na medal :P Kurcze jestem bardzo ale to bardzo szczęśliwy. Pokazaliście, że wiara i ciężka praca wynagradza. Polsko dziękuje :bravo:


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8863
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2006, 16:28

Grzechem byłoby teraz narzekanie na naszych siatkarzy w obliczu calych MŚ. Brazylia była poza sięgniem, nie tylko naszym ale i wszystich drużyn. Dziś pokazali koncert gry. Byli idealni w każdym elemencie :shock: Czasem już nie wierzylem, że można tak odebrać piłkę. Szczerze mówiąc nie mieli konkurencji na tych Mistrzostwach. Dziś musialby się zdarzyć cud, abyśmy to my mieli zloto. Przed meczem można bylo marzyć, aczkolwiek po 1 secie wszystko bylo jasne. Szkoda, że przegralismy w kiepskim stylu jak wpomnial pan Zambrotta. Bardzo liczyłem, że wygramy 2 seta, było tak blisko, może wtedy sprawy potoczylyby się inaczej, ale nie ma co gdybać. Ja jestem z nich dumny, pokazali naprawdę klasę w całych MŚ. Zasłuzyli na wielkie brawa, dla nas są bohaterami, dla nas są zwycięzcami! Dziękujemy chłopaki!


Obrazek
Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2006, 17:10

Wspaniały występ naszych siatkarzy na MŚ!
Po cichu liczyłem na złoto, ale wiadomo - Brazylia to nie byle kto.
Najbardziej szkoda mi 1 seta. Kontuzja Gacka, kilka nieprzychylnych decyzji sędziego, a pod koniec seta - istna konedia ze zmianą libero :/ Wszystko to sprawiło, że nasi psychicznie byli już przegrani i raczej nie mieli dobrych morali... Kto wie gdyby nie było tego pierwszego seta...


Ciekawostki o Juventusie, które musisz znać - www.facebook.com/JuveCiekawostki
Buri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2005
Posty: 684
Rejestracja: 04 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2006, 18:39

Najpierw zaczne od samego meczu finałowego.
Myśle że Polacy ucieszyli się zbytnio już sukcesem czyli pewnym srebnym medalem, do tego doszedł stres stając na przeciw Wielkiej Brazylii. Sam finał mnie rozczarował, ponieważ było to jednostronne widowisko. W 1 secie zostalismy ośmieszeni, 2 kolejne wygladały lepiej ale nasza gra niczym nie przypominała gry z meczów chocby nawet z Rosją, czy Serbią. Fatalna sprawa z Gackiem( nie wiem czemu grał od poczatku) i błędy popełniane w każdej płaszczyźnie siatkarskiego kunsztu.
Jednak patrząc na to co wybronili Brazylijczycy, jak atakowali nie możemy się dziwić wynikiem 3-0. Byli fenomenalni i bezapelacyjnie sa najlepsi na świecie.
Co do całego turnieju to OGROMNE :bravo: brawa dla POLAKOW i trenera Lozano. Wspaniale zagrali te mistrzostwa, przynieśli nam wiele radości zdobywając srebny medal. Mam nadzieje że to początek wielkich sukcesow Polskiej Reprezentacji. Cieszt również indywidualne wyróżnienie Pawała Zagumnego i nominacja Mariusza Wlazłego do nagrody Najlepszego gracza turnieju. Wszystcy pokazali, że naprawde ciężko pracowali na zdobycie tego sukcesu. Ogromna szkoda że nie potrafili zawalczyć z Brazylią, ale cóż apetyt rośnie w miare jedzenia. Cieszmy się z tego co mamy.
BRAWO POLACY :!:


"Kocham te barwy i nie wstydzę się tego powiedzieć. Kocham je i wszystko, co z nimi związane." - Alessandro Del Piero
Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2006, 19:13

Mamy srebro i jest ono dla mnie niemal jak złoto! Jestem bardzo szcześliwy z drugiego miejsca na świecie.
Co do samego meczu to zdecydowanie bylismy słabsi. Brazylia naprawde jest bardzo dobrym zespołem, żeby z nimi wygrać trzeba mieć wielką forme, dzień i szczeście! Nie było to nasze najlepsze spotkanie bo zdecydowanie graliśmy lepsze na tym turnieju, być może jest to spowodowane wczorajszym trudnym meczem z Bułgarią, a może poprostu strach przed przeciwnikiem.
Chciałem pochwalić Bąkiewicza bo na pozycji libero spisał sie bardzo dobrze!

Cały turniej można podsumować jako wielką wygraną polskiej reprezentacji. Wielkie podziękowania dla całej drużyny oraz trenera Lozano, wykonał on olbrzymia pracę, dzięki której możemy sie teraz cieszyć! Mam nadzieje ze zostanie z nami do igrzysk w Pekinie!

DZIEKUJEMY!!!


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
gigi20

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2005
Posty: 32
Rejestracja: 29 września 2005

Nieprzeczytany post 03 grudnia 2006, 23:04

Szkoda że przegrali w finale z Brazylią :angry: ale jestem dumny z polskich siatkarzy pokazali klase docierając do finału brawo :-D
No i Zagumny został najleprzym rozgrywającym Mistrzostw :ok:


"Inter jest świetny tylko dzięki Calciopoli" Marcello Lippi

Milan- drużyna do europejskich pucharów
Juve- drużyna do scudetto
Inter- drużyna do niczego
gieras

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 grudnia 2006
Posty: 1
Rejestracja: 01 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2006, 13:53

Szkoda że Palska przegrała.Ale to dabrze że hociasz zajeła drugie miejsce.Ale mogli wygrać.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8863
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2006, 15:09

gieras pisze:Szkoda że Palska przegrała.Ale to dabrze że hociasz zajeła drugie miejsce.Ale mogli wygrać.
Muszę się czegoś zlapać... :roll: :prochno:

Wczoraj oglądałem przylot naszych bohaterów. Atmosfera naprawdę wsaniała, mamy najlepszych kibiców!! Świetnie było sobie powspominać to wszsytko razem z zawodnikami, nie brakowal wzruszeń. Wielkie podziękowania dla Lozano, nawet stanik dostał :P
Zabraklo tylko 2 bohaterów: Winiarskiego i ...Gołasia (piękne slowa Zagumnego). Jeszcze raz dziękujemy chłopaki!


Obrazek
matej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 stycznia 2004
Posty: 704
Rejestracja: 04 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2006, 16:42

gieras pisze:Szkoda że Palska przegrała.Ale to dabrze że hociasz zajeła drugie miejsce.Ale mogli wygrać.
gigi20 pisze:No i Zagumny został najleprzym rozgrywającym Mistrzostw :ok:
ludzie słowniki naprawdę nie gryzą :pray:

a co siatkarzy to jedna wielka rewelacja. Coś pięknego. Srebro na Mistzrostwach świata, pokonaliśmy Rosjan i Serbów, Zagumny najlepszym rozgrywającym mistrzostw, Wlazły w trójce kandydatów do gracza turnieju. Tyle radości już mi dawno nikt nie sprawił, w meczach z Rosją i Bułgarią łzy radości sie same cisnęly do oczu. Coś PIĘKNEGO. Dziękuje WAM. "Mamy medala, Polacy mamy medala" :bravo:


I na koniec miejmy nadzieję że się sprawdzi:
"Juz za 4 lata, już za 4 lata Polska będzie mistrzem świata".


Obrazek
ODPOWIEDZ