Co obiecał Lippi przed MŚ?

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
mrhahn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 sierpnia 2005
Posty: 87
Rejestracja: 31 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 15 listopada 2006, 21:57

Wydaje mi się, że Marcello mówił przed mistrzostwami świata, że jeżeli wygra je z reprezentacją Włoch to zgoli sobie głowę na łyso... :smile:

Ale chyba nie dotrzymał jak narazie słowa :snooty:

Może dobrym pomysłem by było przypomnieniem mu w jakiś sposób o tym?

Co o tym sądzicie.

Sprawa błacha, ale chciałbym zobaczyć Marcello z lśniącą głową. :dance:


Obrazek
Michael900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 875
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 15 listopada 2006, 22:08

Hehe. No tak. Właśnie sobie o tym przypomniałem. Faktcznie Lippi obiecał ogolic się na łyso. I co? Ciekawe, czy on też o tym zapomniał czy może zrezygnował :D :D


Ciekawostki o Juventusie, które musisz znać - www.facebook.com/JuveCiekawostki
Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 15 listopada 2006, 22:29

ooo własnie mi sie przypomnialo,hehe obym zobaczyl Marcello w nowej fryzurce :smile:


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 15 listopada 2006, 22:41

Heh, co wy koledzy? Z Księzyca spadliscie? :prochno: Mamy juz pare miesiecy po MŚ a wy o tym przypomnieliscie sobie. Lippi mozliwe, ze zapomnial, ale pewnie przypomnial sobie rownie szybko i zrezygnowal kiedy burza MŚ przeszla, Marcello Lippi, powazny pan w garniturze i cygarem ma sie obcinac na łyso? Heh... :smile:


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 15 listopada 2006, 23:28

Rzucił słowa na wiatr .... byc może nie przemyślał tej decyzji do końca. Gdyby ktoś mu o tym przypomniał byłbym naprawde ciekawy reakcji Grande Marcello. Jednak od wzniesienia pucharu przez Cannavaro mineło już troche czasu ;). Lippi powinien brać przykład z "Bogo" Kaczmarka który przed laty również preferował tego typu zabaw, a słowa dotrzymywał. :smile:


Tigmar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2005
Posty: 804
Rejestracja: 20 lutego 2005

Nieprzeczytany post 16 listopada 2006, 09:44

przecież Lippi o tym mówił, że tego nie zrobi.

tak sobie dla jaj powiedzial, bo w to nie wierzyl
a jak juz wygral MŚ, to sie wycofal ;)

troche niehonorowo, ale czy to ma jakies znaczenie ? ;)


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 16 listopada 2006, 13:03

Tigmar pisze:troche niehonorowo, ale czy to ma jakies znaczenie ? ;)
Jak dla mnei Ma ogromne... Dla innych słowa rzucane na wiatr to tylko zabawa.. Dla mnie to sprawa Honoru.. !


JaPs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2006
Posty: 728
Rejestracja: 04 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 16 listopada 2006, 13:31

No to racja. Ale czy wy go widzieliscie ostatnio?Moze siedzi na swojej lodce i tylko ryby odstrasza odblaskiem lysinki :rotfl:

P.S. Zgadzam sie z RuTkIeM


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 16 listopada 2006, 14:47

RuTeK pisze:
Tigmar pisze:troche niehonorowo, ale czy to ma jakies znaczenie ? ;)
Jak dla mnei Ma ogromne... Dla innych słowa rzucane na wiatr to tylko zabawa.. Dla mnie to sprawa Honoru.. !
Heeh, a jak powiem, ze cie zabije to tez bedziesz krzywo na mnie patrzyl jak tego nie zrobie? :prochno: Sprawa ma sie tak, ze ludzie mowia duzo, czesto na serio a czesto polzartem i nalezy dobrze zrozumiec intencje, moze Lippi mowil te slowa a w sercu nie wierzyl, ze Italia wygra MŚ? A potem, kiedy sie udalo to cwany Marcello zalapal, ze wszyscy zapomnieli o tym jednym zdaniu to postanowil zrezygnowac z jego wykonywania. A z tym honorem to przesada...


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 16 listopada 2006, 15:13

Lord_ Juve pisze:Heeh, a jak powiem, ze cie zabije to tez bedziesz krzywo na mnie patrzyl jak tego nie zrobie?
Przy najbliższej okazji wyperswadował bym Tobie, że nie masz na Tyle moCy :wink:

A wracajac do tematu to o ile pamietam to nawet zarzekał się, że to zrobi...


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 16 listopada 2006, 18:49

RuTeK pisze:
Lord_ Juve pisze:Heeh, a jak powiem, ze cie zabije to tez bedziesz krzywo na mnie patrzyl jak tego nie zrobie?
Przy najbliższej okazji wyperswadował bym Tobie, że nie masz na Tyle moCy :wink:

A wracajac do tematu to o ile pamietam to nawet zarzekał się, że to zrobi...
Hehehe, niech moC bedzie z tobą... :smile: A o ile ja sobie przypominam to Lippi tylko w jednym wywiadzie skromnie o tym wspomnial nie powtarzajac tego stwierdzenia.


Railis

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2006
Posty: 1489
Rejestracja: 01 lutego 2006

Nieprzeczytany post 16 listopada 2006, 19:32

Z tego co szłyszałem to Lippi jakoś się nie obnosił z tym że zgoli głowę na łyso. To było takie wtrącenie na rozładowanie atmosfery, a nie żaden honorowy zakład i mnie wkurza traktowanie wszystkiego śmiertelnie poważnie.

Może bojąc się o włosy (bo nowe mogą mu juz nie wyrosnąć) miał celowo odpaść z MŚ, tylko po to żeby pokazać jaki to on jest honorowy?? Nie za bardzo.


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 16 listopada 2006, 19:36

Railis pisze:Może bojąc się o włosy (bo nowe mogą mu juz nie wyrosnąć) miał celowo odpaść z MŚ, tylko po to żeby pokazać jaki to on jest honorowy?? Nie za bardzo.
Czegos tak idiotycznie głupiego dawno nie czytałem! Boże ale pasjonujące stwierdzenie !


Railis

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2006
Posty: 1489
Rejestracja: 01 lutego 2006

Nieprzeczytany post 16 listopada 2006, 20:51

RuTeK pisze:
Railis pisze:Może bojąc się o włosy (bo nowe mogą mu juz nie wyrosnąć) miał celowo odpaść z MŚ, tylko po to żeby pokazać jaki to on jest honorowy?? Nie za bardzo.
Czegos tak idiotycznie głupiego dawno nie czytałem! Boże ale pasjonujące stwierdzenie !
To właśnie czytasz. :doh:

A ciekawe skąd masz taką pewność, że akurat tak sobie nie myśli? Co do tego stwierdzenia to jest taki przykład, dla którego miał by się lękać pozbywania włosów.

Dla mnie tyle w tym temacie. Nie ma się co kłucić o głupoty, ale wg mnie niektórzy traktują wszystko śmiertelnie serio. :doh:


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 16 listopada 2006, 22:11

moze przydaloby sie zeby jakis wloski dziennikarz albo jakas gazeta lub telewizja mu to przypomniala albo nawet pokazala gdzies fragment tej rozmowy w ktorej padly te slowa.

wtedy napewno by sie nie wycofal juz :D :D


Obrazek
ODPOWIEDZ