Piłkarski freestyle

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Łyko

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2003
Posty: 807
Rejestracja: 28 września 2003

Nieprzeczytany post 08 listopada 2006, 17:18

Co tu dużo pisać, kliknijcie i zobaczcie jak ten kolo wymiata. :shock: Mi osobiście bardzo się podoba ten styl opanowania piłki. Co Wy na to??
http://freestyle.wixa.patrz.pl/


Radosław Gorol

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 42
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 08 listopada 2006, 17:29

www.freestyle-lg.com

tam goscie Psona, Lebioda, B3rno i Q100m wymiataja. Inni tez sa dobrzy, jest tam od groma filmikow z polski i zagranicy.


Koles na filmiku jest niezly ale w sittdown'ie sa lepsi.

pozdrawiam


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 08 listopada 2006, 17:29

nie no :shock: :shock: kolo jest niesamowity... trzba ten filmik wyslac do Juve i nich sie o niego staraja... taki talent marnuje sie... chcialbym to zobaczyc na zywo, szkoda ze do Amsterdamu tak daleko :D


Obrazek
naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 08 listopada 2006, 17:31

No koleś jest dobry tylko ciekawe jak by grał na boisku :wink: Wielu takim gosciom jak on takie tricki na boisku by sie nie przydały a gra na boisku liczy sie najbardziej :P Ale i tak koleś jest dobry. :)


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
nalepw

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 października 2006
Posty: 50
Rejestracja: 10 października 2006

Nieprzeczytany post 08 listopada 2006, 17:39

Można podziwiać takich ludzi, ale to nie są zawodnicy do zawodowego futbolu.

Ja sam osobiście nie lubie takiej gry w stylu Ronaldinho, wole myśl taktyczną Jose Mourinho. Szkoda, że on nie trenuje Juventusu.


Mecz Juventusu dla Juventino,
To lepsze niż kino!
Łyko

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2003
Posty: 807
Rejestracja: 28 września 2003

Nieprzeczytany post 08 listopada 2006, 17:48

Oooo stary! www.freestyle-lg.com ta stronka jak najbardziej zasługuje na miano podziwu! Thx Radosław Gorol! Ludziska jak macie więcej takiego "towaru" to wrzucajcie tutaj :prochno:


grejt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2006
Posty: 129
Rejestracja: 28 września 2006

Nieprzeczytany post 08 listopada 2006, 17:53

tomek89-15 pisze:nie no :shock: :shock: kolo jest niesamowity... trzba ten filmik wyslac do Juve i nich sie o niego staraja... taki talent marnuje sie... chcialbym to zobaczyc na zywo, szkoda ze do Amsterdamu tak daleko :D
To ze dobrze umie sie bawic pilka to nie znaczy ,ze bedzie dobrze gral w pilke .Grac w pilke to znaczy tez duzo myslec ,grac zespolowo ,miec dobra kondyche i przedewszystkim talent wiem cos o tym gram juz pare lat w ta gierke .... u nas treningach to tez probojemy sie bawic pilka jak trener nam daje wolny czas i jest jeden taki kumpel co lubi wlasnie sobie robic takie triczki i co przychodzi mecz a on siedzi na lawie .Jeszcze raz umiec triki to nie znaczy umiec grac w pilke takie jest oczywiscie moje osobiste zdanie jak ktos ma inne to okej .

Pozdrawiam :]


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 08 listopada 2006, 18:16

Ehh... przypomina mi to triki bilardowe (i niesamowitego Bogdana Wołkowskiego, wielokrotnego mistrza świata w tej dyscyplinie). Ten człowiek jest niesamowity, ale gdyby postawić go obok najlepszych graczy na świecie czy to w poola czy w snookera to nie miałby z nimi szans.

Tricki piłkarsie to zupełnie coś innego niż normalna gra. I nie chodzi o kondycje, o psychikę, siłę, gre zespołową.
Grając w piłkę nie wykonujesz przemyślanych wcześniej trików, ale musisz wszystko dostosowywać do sytuacji na boisku. Co z tego, że ptorafisz w niesamowity sposób nagle podbić sobie piłkę do góry i przerzucić ją nad przeciwnikiem jeśli przeciwnik dał krok do Ciebie i już nie masz na to miejsca? Chcesz sobie przełożyć piłkę z tyłu? A co, jeśli spróbuje Ci ją zabrać?

Na kolonii w górach, już kilka lat temu, spotkałem chłopaka, który się tym bawił.
On nawet nie lubił grać z nami w piłkę nożną, bo mu się ta dyscyplina sportowa nie podobała :shock:
Wtedy mnie to dziwiło niesamowicie, myślałem, że będzie nas ogrywał bez problemu, wszyscy byliśmy zapatrzeni w jego przygotowane wcześniej sztuczki. Ale na boisku, jak juz z nami grał (raptem kilka razy) okazywało się, że był słabym zawodnikiem.
I nie chodzi o kondycję czy myśl taktyczną, bo w grze jeden na jeden z obrońcą tracił praktycznie wszystkie piłki.
Jeszcze dziś pamiętam jak się wnerwiałem grając z nim w drużynie :)


Dirty mind
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 08 listopada 2006, 21:59

chlopaki mam do was prośbe bo ja sie na tym nie znam ale napewno znajdzie sie ktos kto bedzie umial a mianowicie chodzi mi o to zeby miec ten filmik na dysku, najlepiej w formacie .AVI (a jesli sie nie da to chodziaz aby byl do sciagniecia). jesli ktos z was potrafilby go sciagnac to niech wrzuci na serwer i bedzie mozna sciagnac :-D

a co do tego zioma to przyszedl mi do glowy taki pomysl ze dobra atrakcja dla kibicow w przerwie meczu czy tez przed meczem kiedy sie oczekuje nie pikarzy byloby obejrzec takie pokazy. kluby powinny cos takiego organizowac... moze kiedys - mijemy nadzieje

z gory dzieki dla tego kto wrzuci filmik na serwer :D


Obrazek
Tomasz.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2006
Posty: 65
Rejestracja: 31 lipca 2006

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2007, 20:49

http://www.celnik.yoyo.pl/Video%20Pawian.html

Na tym nagraniu mój kolega pokazuje kawał dobrego fristajlu. 8)


rastapastor

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2007
Posty: 268
Rejestracja: 24 maja 2007

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2007, 20:56

hahahaha ten ostatni motyw jest wprost wymiatający haha się uśmiałem :rotfl:


ale ogólnie z piłeczką kolega nieźle sobie poczyna... :bravo: ...podziwiam bo sam tak nie umiem i napewno do końca życia bym się tego nie nauczył, bo jestem w tej dziedzinie analfabetą heheh... :dance:


Pozdrooo...BLESS


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Tomasz.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2006
Posty: 65
Rejestracja: 31 lipca 2006

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2007, 21:03

rastapastor pisze:hahahaha ten ostatni motyw jest wprost wymiatający haha się uśmiałem :rotfl:


ale ogólnie z piłeczką kolega nieźle sobie poczyna... :bravo: ...podziwiam bo sam tak nie umiem i napewno do końca życia bym się tego nie nauczył, bo jestem w tej dziedzinie analfabetą heheh... :dance:


Pozdrooo...BLESS
Na ostatnim jest dwójka kolegów. 8) No są bardzo dobrzy, z nimi właśnie przegraliśmy po karnych i odpadliśmy z turnieju.. Naprawdę dobra ekipa.


rastapastor

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2007
Posty: 268
Rejestracja: 24 maja 2007

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2007, 21:07

Hahah nie wątpię...


Tak się ciągle zastanawiam jak tak można szybko tymi nogami wymiatać, dla mnie to jest kosmos...maras... hah zazdroszcze im...ale nie tego co było na końcu filmiku hahahaha do tej pory mnie śmiech męczy(kolege twarz nie bolała po tym bucie??) hahahah :rotfl:


Pozdrooo...BLESS


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Tomasz.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2006
Posty: 65
Rejestracja: 31 lipca 2006

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2007, 21:10

rastapastor pisze:Hahah nie wątpię...


Tak się ciągle zastanawiam jak tak można szybko tymi nogami wymiatać, dla mnie to jest kosmos...maras... hah zazdroszcze im...ale nie tego co było na końcu filmiku hahahaha do tej pory mnie śmiech męczy(kolege twarz nie bolała po tym bucie??) hahahah :rotfl:


Pozdrooo...BLESS
Hehe, zapytam się, czy bolała. A sam nie wiem jak tak można, patrząc na nich wydaje się to dziecinnie łatwe. Ale i tak wolę być dobrym bramkarzem, niż takim fristajlerem, a wielu fristajlerów prawdopodobnie nie odnalazłoby się na prawdziwym boisku..


rastapastor

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2007
Posty: 268
Rejestracja: 24 maja 2007

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2007, 21:15

Tego to akurat nie wiem...myślę że daliby sobie radę z odpowiednim przygotowaniem...napewno daliby wiele radości kibicom heheh


Pozdroo...BLESS


Obrazek
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ