Piłkarski freestyle

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Tomasz.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2006
Posty: 65
Rejestracja: 31 lipca 2006

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2007, 21:22

rastapastor pisze:Tego to akurat nie wiem...myślę że daliby sobie radę z odpowiednim przygotowaniem...napewno daliby wiele radości kibicom heheh


Pozdroo...BLESS
Może i tak, ale prawdziwa gra to jest już jednak gra taktyczna, i nie tylko umiejętności techniczne się liczą. Na pewno by sobie jakoś poradzili, ale niewielki procent zrobiłby światową karierę.


rastapastor

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 maja 2007
Posty: 268
Rejestracja: 24 maja 2007

Nieprzeczytany post 05 czerwca 2007, 21:36

Niewątpliwie tylko mały odstetek ludzi zrobiłoby karierę...ale to wszsstko wyszłoby w praniu dlatego nie ma co gdybać


Pozdroo...blESS


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2007, 10:32

Tomasz. pisze: a wielu fristajlerów prawdopodobnie nie odnalazłoby się na prawdziwym boisku..
Zdecydowanie masz rację, znam nawet kilka przypadków. Jak pojawią się 2-3 obrońcy, którzy myslę tylko o tym, żeby Cię zrównać z trwą to i szybkie nogi nie pokaża.
Niemniej jednak koleś wymiata, chyle mu czołą, sam się w tym kocham, potrafię kilka rzeczy, ale u nich widać już tą płynność, dopracowanie. No cóż wielkie :bravo:


Obrazek
STAN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 czerwca 2004
Posty: 871
Rejestracja: 15 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 06 czerwca 2007, 23:51

Filmik naprawdę niezły, bardzo mi się podoba. Ma chłopak szybkie nogi:) ale to co pokazali na końcu :shock: :rotfl: :rotfl:
Ostatnio zmieniony 06 czerwca 2007, 23:53 przez STAN, łącznie zmieniany 1 raz.


shnatyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2005
Posty: 125
Rejestracja: 24 lutego 2005

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2008, 15:11

http://szort.pl/wr1gi

Produkcja mojego kolegi ukazująca freestyle w Polsce.Polecam filmik ma fajny klimacik!


dżambex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2007
Posty: 45
Rejestracja: 14 sierpnia 2007

Nieprzeczytany post 28 stycznia 2008, 15:32

Może to nie jest freestyle ale koleś jak najbardziej wymiata :D



Witamy w Bahrajnie :lol: :twisted:


Gość

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 09 października 2010, 15:41

Chciałem trochę odświeżyć temat...z racji tego że Polski freestyle ma się całkiem nieźle ;)

Freestyle Poland 5

Paweł Skóra (jak dla mnie jeden z najlepszych na świecie):
Skóra - EFREESTYLE COMPETITION 2

BOMB 2010 SKÓRA KILLER COMBO

Jeden z świeżych filmików mojego znajomego:
Kowal Air Evolutions

PATW by Kowal


Donnie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2006
Posty: 688
Rejestracja: 17 września 2006

Nieprzeczytany post 09 października 2010, 19:16

Może ja tez się pochwalę, kiedyś dookoła świata udało mi się zrobić trzy(!) razy z rzędu, a za czwartym miałem już piłkę na nodze, ale mi się ześlizgnęła. Umiem tez złapać piłkę na kark.

A poważnie, to zastanawiam się jak to, co ci kolesie robią na tych filmikach, jest w ogóle możliwe.


Gość

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 09 października 2010, 20:59

Donnie pisze:A poważnie, to zastanawiam się jak to, co ci kolesie robią na tych filmikach, jest w ogóle możliwe.
Osobiście sam kiedyś próbowałem i zaczynałem równocześnie z Kowalem i TMSem(i nie chwale się...), jednak większą przyjemność sprawia mi "kopanie" piłki więc po roku sobie odpuściłem freestyle, jednak wiem ile pracy i wysiłku wkładają to chłopaki(w wakacje jak mają czas to trenują po 3 godziny dziennie) za co należy im się duży szacunek..."trening czyni mistrza"...


ODPOWIEDZ