Pomocy! Potrzebne materiały o Rasiaku!

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
morfeuszrejowiec

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 maja 2005
Posty: 210
Rejestracja: 20 maja 2005

Nieprzeczytany post 15 października 2006, 15:38

Wpadł mi do głowy pewien pomysł. A mianowicie: stworzenie dwóch ( ma sie te ambicje :D ) kompilacji o Rasiaku, jedna negatywna ( oczywiscie z szacunkiem dla niego ) oraz pozytywna...a teraz może wyjaśnię.
W kompilacji pozytywnej chce pokazać wszystkie dobre strony naszego napastnika, jego gole, asysty i ciekawe zagrania z reprezentacji i klubów ( klubów, ponieważ grał już w kilku ) i proszę was o umieszczenie wszelkich bramek, asyst, akcji, dryblingów i innych zagrań w wykonaniu Grzesia. Tylko są dwa "ale": 1. Nie mam tytółu dla tej kompilacji, więc zgłaszajcie swoje propozycje, 2. Niewiem jakiej piosenki użyć, potrzeba jednej, jakiegoś dobrego zespołu, najlepiej muzyki rock-owej ( broń Boże PUNK :angry: ).
Natomiast w negatywnej chcialbym ukazać ( niestety ) wady naszego zawodnika. Wszystkie straty, nieudane dryblingi, złe podania, niecelne strzały i takie sytuacje, w których pokazuje, że jest "drewniany". Właśnie o takie materiały do tej kompilacji proszę Was. Nie mam tu na celu poniżania go.
Piosenke już mam ( Rasiak Song ), tylko znów brak pomysłu na tytół więc kolejna prośba: dawajcie swoje propozycje.
Kompilacje powstaną bardzo szybko, tylko że materiałów nie mam wogóle dlatego prosze Was o pomoc.
Z góry dzięki.


nalepw

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 października 2006
Posty: 50
Rejestracja: 10 października 2006

Nieprzeczytany post 15 października 2006, 15:57

Daj spokój Rasiakowi... przecież sam nie masz jego umiejętności


Mecz Juventusu dla Juventino,
To lepsze niż kino!
Łyko

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 września 2003
Posty: 807
Rejestracja: 28 września 2003

Nieprzeczytany post 15 października 2006, 16:06

Mam pomysł, nie koniecznie musi Ci się podobać, ale do rzeczy, może połącz te dwie kompilacje w jedną, na początku pokaz jego złe strony, lecz poźniej zastąp je świetnymi zagraniammi i bramkami, bo i takie ma nasz Grzes w swojej karierze, nie chcę, abyś robił z niego typowego drewniaka, bo koleś stara się, inni leją na reprezentację, załamują się jak ktoś wyzywa ich, alo on jest inny ma to coś czego innni ine mają, cos co go cały czas wspiera na duchu.
wiem ze nie wiele Ci pomogłem, ale powodzenia w tworzeniu. :)


Piotrekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2006
Posty: 132
Rejestracja: 27 marca 2006

Nieprzeczytany post 15 października 2006, 16:24

Ja do Rasiaka nic nie mam,moim zdaniem jest to bardzo ambitny gracz,zawsze bardzo sie stara a jak wiadomo temu ktoremu najbardziej sie stara nie zawsze wychodzi. W meczu z Portugalią pokazał ze te wszystkie przyspiewki czy rozne epitety pod jego adresem sa jednak troche przesadzone,ambitny,waleczny :) ja tam go lubie,tym bardziej ze pokazal ze mu zalezy na reprezentacji,poniewaz dobrze wie jaki zdnaie na jego temat mają kibice,raz go przeciez nawet wygwizdali.
PS. Taka uprzejma uwaga,nie ''tytół'' tylko tytUł :-D tutaj była moja pomoc :smile:


Juve fan
Ifrit23

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2006
Posty: 107
Rejestracja: 27 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 15 października 2006, 16:36

Wszyscy sie smieja z Rasiaka, a ja wam cos opowiem... Kiedys(jakis rok, dwa latka temu) siedzimy sobie z kumplami na dworze i podchodzi do nas z 4 chlopaczkow i mowia ze sa amatorami ze Slaska Wroclaw i czy moga z nami pograc. My mowimy ze tak(nas bylo malo i niedaloby sie rozegrac meczyka). Zloili nas niesamowicie. My sie smiejemy z gracza na poziomie 2 ligi angielskiej/1 polskiej(Groclin), a nas rozpieprzyli amatorzy z 3 wtedy druzyny ligi polskiej(a my wcale nie gramy tak zle :-D ). A to ze Rasiakowi cos niewychodzi to doskonaly przyklad ze "kazdemu sie moze zdazyc". Jezeli sie wypowiedzialem nie na temat to niemialem takiego celu, przepraszam. Peace.


Audi, vide, tace, si vis vivere in pace - Słuchaj, patrz, milcz, jeśli chcesz żyć w spokoju.
dydas

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 6
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 15 października 2006, 16:42

Troszkę się spóźniłeś...




Ale w każdym bądź razie powodzenia życzę.


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 15 października 2006, 16:47

kolega prosi o pomoc a tu od razu dyskusja o wszytkim innym niz jakies linki czy cos w tym stylu aby pomoc. nie wazne jake jest zdanie o Rasiaku ale wazne ze jesli kots ma pomysl to nalezy to uszanowac a pozniej zobaczyc efekty pracy i wtedy mozna rozmawiac.

a wiec mysle ze bede mial dla Ciebie dosc duzo materialow o Grzesiu. musisz wejsc na

http://bramkipolakow.com/

i zalogowac sie. oczywiscie wszystko bezpłatnie szybko i przyjemnie. nastepnie po lewej znajdziesz odnosnik "szukaj" klikniesz tam wpiszesz w wyszukiwarke "Rasiak" i zaznaczysz "newsy". wyswietli ci sie mnostwo materialow. jesli bedzisz mial jakies klopoty z tym to pisz. postaram sie pomoc


Obrazek
m-a-t-t-e-o

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2005
Posty: 532
Rejestracja: 22 marca 2005

Nieprzeczytany post 15 października 2006, 18:42

Sorka za szczerość ale jak widzę takie tematy to mnie krew zalewa :angry: . Mogłeś od razu poprosić o kompilacje in blanco, w której wystarczyłoby napisać "autor: santiago15". Może zamiast zaśmiecać forum takimi tematami spróbowałbyś najpierw sam coś znaleźć, wymyśleć itp :?:


morfeuszrejowiec

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 maja 2005
Posty: 210
Rejestracja: 20 maja 2005

Nieprzeczytany post 15 października 2006, 20:23

Łyko pisze:Mam pomysł, nie koniecznie musi Ci się podobać, ale do rzeczy, może połącz te dwie kompilacje w jedną, na początku pokaz jego złe strony, lecz poźniej zastąp je świetnymi zagraniammi i bramkami, bo i takie ma nasz Grzes w swojej karierze, nie chcę, abyś robił z niego typowego drewniaka, bo koleś stara się, inni leją na reprezentację, załamują się jak ktoś wyzywa ich, alo on jest inny ma to coś czego innni ine mają, cos co go cały czas wspiera na duchu.
wiem ze nie wiele Ci pomogłem, ale powodzenia w tworzeniu. :)
dobry pomysł i skorzystam z niego :)
tomek89-15: dzieki za stronke, napewno z niej skorzystam

Tych, którzy skrytykowali mój pomysł serdecznie pozdrawiam :wink:
I przy okazji mówię, że Grzesia lubię i szanuję za to, że mimo takich a nie innych umiejetności walczy na boisku. I nie śmieje się z niego bo wiem co to znaczy, gdy ktoś sie z ciebie śmieje i woła "drewno"...sam zwinniejszy nie jestem.


ODPOWIEDZ