OLSZTYN || wspólne wypady na mecz

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Olsztynianin

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 października 2006
Posty: 10
Rejestracja: 21 października 2006

Nieprzeczytany post 21 października 2006, 13:46

Ano zawsze tutaj zagladalem, ale dopiero teraz po tym temacie sie zarejestrowalem ;] ... Znam sporo ziomkow, co kibicuje Juve, a nie jest na tym forum. Mysle ze b. duzo ludzi jest za Juventusem w Olsztynie, mysle ze podobnie jak za Barca. Oni maja swoj pub "Enka", trzeba bedzie jakos znalezc miejsce dla nas. Kibicuje Juve od dawna i mysle ze jak bedzie jakas ciekawa propozycja to skorzystam bardzo chetnie.
Ave JUVE
jak cos mieszkam na Pojezierzu. gg jest w profilu. A i dodam ze pewnie nie wszyscy maja wpisane "Skad : Olsztyn" wiec na forum tez wiecej Juventino jest =] Pozdrawiam.


szosti77

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 października 2004
Posty: 1
Rejestracja: 27 października 2004

Nieprzeczytany post 21 października 2006, 16:38

ja jestem z olsztyna i jakby co pisze sie na takie spotkanie ! kombinujcie panowie!


fab*

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 października 2006
Posty: 2
Rejestracja: 21 października 2006

Nieprzeczytany post 21 października 2006, 16:53

no ja ucze sie w oln :] i tez chetnie wyskocze na taki zlotek :] ja kibicuje juve od II klasy podst. mam nawet szaliczek w Olsztynie <serduszka> : ]


speisi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 listopada 2004
Posty: 114
Rejestracja: 15 listopada 2004

Nieprzeczytany post 21 października 2006, 21:27

Witam serdecznie , melduje sie również i zgłaszam się jako osoba która uczy się w Olsztynie , i chętnie uczęszczała się by z większa grupą osoób na mecze.... co byście powiedzieli na wymienienie się numerami gg ??mój to : 1127846


fab*

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 października 2006
Posty: 2
Rejestracja: 21 października 2006

Nieprzeczytany post 22 października 2006, 13:21

luzik :] moj 6534955 :)


Jarek Jaro

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 grudnia 2003
Posty: 2
Rejestracja: 15 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 26 października 2006, 18:58

Centek wpadles na wspanialy pomysl :-D ...od dawna chcialem zeby cos takiego bylo w Olsztynie...spotkac sie w gronie kibiców Wielkiego Juve i ogladac razem ich mecze....ja jestem jak najbardziej za tym zby cos takiego zorganizowac :-D !!!FORZA JUVENTUS !!!!!
jak cos to podam to trzymaj moj nr gg 6833603(czesto bywam na niewidoq wiec pisz jak tylko bedziesz mial jakas spraw) Pozdrawiam!!!


speisi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 listopada 2004
Posty: 114
Rejestracja: 15 listopada 2004

Nieprzeczytany post 26 października 2006, 20:10

coś sie ruszyło , ale dalej niewiele osób się zgłasza .ludzie piszcie !


BOOM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 października 2004
Posty: 347
Rejestracja: 20 października 2004

Nieprzeczytany post 26 października 2006, 20:25

BOOM pisze:No to powoli moznaby sie brac za organizacje 8) Niestety ja sie do tego narazie nie nadaje - poprostu nie orientuje sie w Olsztynie ani troche - nie wiem gdzie mozna mecze ogladac itd. Ale jesli ktos bardziej zoientowany chcialby podjac sie organizacji wypadow, to sluze pomoca :prochno:

Ktos chetny?

P.S a moze mieszka ktos w Kortowie, albo niedaleko?
Nie wiem czy nie czytacie mojego posta, czy poprostu go zlewacie :prochno: tak czy siak ponawiam swoja prosbe - im wczesniej zaczniemy sie organizowac, tym wiecej meczy obejrzymy... a wiec ktos chetny do pomocy? (kto zna Olsztyn, oczywiscie inna pomoc tez mile widziana :D )


Obrazek
jeżak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2004
Posty: 170
Rejestracja: 18 lutego 2004

Nieprzeczytany post 26 października 2006, 21:43

Najpierw to muszą jakiś mecz pokazać 8) A w programie Eurosportu 2 nie widzę na razie transmisji...


BOOM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 października 2004
Posty: 347
Rejestracja: 20 października 2004

Nieprzeczytany post 27 października 2006, 23:17

No ale moznaby sie powoli dowiadywac co do miejsc, ludzi itd. nieprawdaz? 8) im wczesniej tym lepiej - jak nadejda mecze to bedzie juz mniej wiecej wiadomo co i jak...


Obrazek
centek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2006
Posty: 175
Rejestracja: 22 lipca 2006

Nieprzeczytany post 28 października 2006, 01:45

sprawdzcie czy w `15` przypadkiem nie ma eurosportu czy tam polsatusport bo pamietam jak ogladalismy tam mecze azs-u i bylo calkiem przyjemnie ;) nie wiem czy jeszcze to miejsce istnieje bo dawno nie bylem w oln ale jak co to na pienieznego obok dawnego kina `polonia`

z bolem serca, ale pomyslodawca w sezonie 2006/2007 sie z wami nie spotka :(


Obrazek
BOOM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 października 2004
Posty: 347
Rejestracja: 20 października 2004

Nieprzeczytany post 17 lutego 2007, 11:48

Widze, ze temat Olsztynskich kibicow Juve sie jakos rozmyl... wiec go odswiezam - jak to tak, ze w takim miescie jak Olsztyn nie potrafimy sie zorganizowac w zaden sposob? Trzeba to koniecznie poprawic 8)

Narazie wpisujcie sie Olsztynianie, no i wy drodzy studenci olsztynskich uczelni :twisted: , a jak uzbiera sie nas gromadka - wtedy pomyslimy, gdzie, co i jak z naszymi "wypadami" :wink: Poki co, najwazniejsze jest, aby zebrac sie w jakas grupke - bo mysle, ze potem z biegiem czasu ludzie beda sie przylaczac...

Wpisujcie sie...
Ostatnio zmieniony 17 lutego 2007, 12:58 przez BOOM, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
speisi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 listopada 2004
Posty: 114
Rejestracja: 15 listopada 2004

Nieprzeczytany post 17 lutego 2007, 12:19

Dokładnie tak jak napisał Boom , odzywajcie sie , zogranizujmy sie jakoś , żeby chociaż zrobić jakiś wypad na piwo , zagrać meczyk w noge, póki co to jedyną osobą , która wyraża chęć jakiegoś zoorganizowania się jest własnie Boom no i wiem , że można również liczyć na Sick'a :-D (The_Sickness) , bo poza nimi nikt nie wykazuje wiekszych chęci jakiegoś rodzaju organizacji co widać po założonym tu temacie , a więć olsztyńscy Juventini odzywajcię się!!!!!!!


The_Sickness

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 311
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 17 lutego 2007, 20:35

To panowie sprawdzać nowe plany na uczelni/LO to się jakoś zgadamy. Ja jak przejrze nowy plan, to napisze kiedy mógłbym coś zarezać to się jakoś zgadamy. Moze juz na środową Barce z Liverpoolem? Ja dzisiaj miałem ostatnią poprawkę i w sumie mam ochote dać w palnik mimo ze juz od poniedziałku nowy semestr.

A tak z zupełnie innej beczki ... gdzie jest halóweczka w Olsztynie na obowiązkowym W-Fie na UWM ?

Dobra zlookałem jak mam plan ... jak pić, moge się wyrwać co wieczór, bo najwczesniej w tygodniu to mam na 11.00

A tu godziny w których mógłbym wyrwać się pograć w noge
Pon- 12.30 - 16.00
Wt. do 14.00 a potem od 17.45 do wieczora
Sr. od 15.45 do 19.30 ale co dwa tygodnie
w Piątek od 12 do wieczora

Godziny mogę nagiąć, bo zawsze mozna nie isć na zajęcia ew. się troche spóźnić bądz odrobić z inną grupą. Pisać co i kto jak może, to się coś wreszcie ruszy


Olsztynianin

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 października 2006
Posty: 10
Rejestracja: 21 października 2006

Nieprzeczytany post 18 lutego 2007, 14:26

na jakis mecz do pubiku moglbym skoczyc, ale z tego co sie orientuje teraz zadko bardzo leci mecz LIVE Juve. :angry:


aVe Juve
ODPOWIEDZ