OLSZTYN || wspólne wypady na mecz

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
centek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2006
Posty: 175
Rejestracja: 22 lipca 2006

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2007, 00:20

No co powiecie drodzy olsztyniacy na jakis wypad na Trofeo Tim? nie mozemy pozostawac w tyle!! Wie ktoś może gdzie mozna cos takiegoi zorganizować? z góry dzieki i zapraszam serdecznie!!


Obrazek
dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2007, 00:37

studiuje w olsztynie..chętnie bym sie na takie cos pisal ale obecnie mnie tam nie ma...jak trwa sezon to odbywaja się jakies spotkanka na mecze Juve? jak tak to gdzie?


hara

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 708
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2007, 00:41

u speisiego na chacie :D


Capo di tutti capi
centek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2006
Posty: 175
Rejestracja: 22 lipca 2006

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2007, 00:44

Mnie do tej pory w olsztynie nei bylo wiec nie wiem jak to wyglada, ale na jakiekolwiek wypady pisze sie od razu!!


Obrazek
dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2007, 00:46

można wbijac do jakiegos klubu na meczyki typu Juve-Inter, Milan, Roma :D ...


centek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2006
Posty: 175
Rejestracja: 22 lipca 2006

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2007, 00:48

Super by to wygladalo jakby taka grupa osobnikow w bialo czarnym wbila sie do jakiegos klubu :P ludzie by mysleli ze Primavera ma zgrupowanie :P


Obrazek
dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2007, 00:52

centek pisze:Super by to wygladalo jakby taka grupa osobnikow w bialo czarnym wbila sie do jakiegos klubu :P ludzie by mysleli ze Primavera ma zgrupowanie :P
trzeba nad tym pomyśleć tylko odpowiednia ilość ludzi tez sie musi znaleźć..oczywiscie jak najwieksza :D


centek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2006
Posty: 175
Rejestracja: 22 lipca 2006

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2007, 01:40

chodzi Ci o jakaś białoczarną falę raczej :D Ja sie na to pisze, zawsze marzylem o tym zeby pokazac tym wszystkim sezonowcom barcy kto rządzi w olsztynie :D robimy?


Obrazek
deszczowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 września 2005
Posty: 7524
Rejestracja: 01 września 2005

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2007, 11:32

Panowie, poczekajmy na początek roku akademickiego! Dobiję do was, to i jakas "Wisienka" agropolowa, czy kamparexowa sie znajdzie... Tanie wino- studencka rzecz :rotfl:


I believe in Moise(s) Kean

http://www.pmiska.pl/
dp10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lipca 2004
Posty: 1079
Rejestracja: 13 lipca 2004

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2007, 12:19

deszczowy pisze:Panowie, poczekajmy na początek roku akademickiego! Dobiję do was, to i jakas "Wisienka" agropolowa, czy kamparexowa sie znajdzie... Tanie wino- studencka rzecz :rotfl:
albo sophia :lol: chyba ze juz sie zaszaleje z jakąs luksusową :roll: :lol: wiec czekamy do pazdziernika


centek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2006
Posty: 175
Rejestracja: 22 lipca 2006

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2007, 13:47

aha, czyli od pazdziernika nie bede miec wolnych terminów wiele :P
A nie ma nikogo kto mieszka na stałe w Olsztynie?


Obrazek
centek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2006
Posty: 175
Rejestracja: 22 lipca 2006

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2007, 19:11

Widze ze tylko 3 osoby sie odzywają wiec postanowiłem odświerzyć temat.
ostatnio proponuje wypad na Trofeo Tim http://forum.juvepoland.com/viewtopic.p ... ht=olsztyn
Trzeba sie dowiedziec gdzie bedzie transmitowany bo jak bedzie na rai1 na przykład to możemy iść choćby do Pieknych młodych i garbatych yy tzn bogatych :p bo tam mają cyfre jesli mi sie nie myli.
A co do piłki nożnej to często gram z kumplami z mojego ELO na bydgoskiej. dwa boiska średnia albo jedno duże sztuczna nawierzchnia i często pzu azs biega dookoła ;) możemy sie zgrać bo im wiecej tym lepiej


Obrazek
ToXic_juventus

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 kwietnia 2007
Posty: 14
Rejestracja: 17 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2007, 00:28

ja tez bym wpadl mieszkam niedaleko Olsztyna na jakis meczyk browarek i bazie :rotfl:


Forza juve
speisi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 listopada 2004
Posty: 114
Rejestracja: 15 listopada 2004

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2007, 02:47

centek , widze, ze juz wrociles z wojazy po brazylii, powiem Ci , ze staralismy sie przez caly rok zebrac epike na wypady na mecze , ale jakos nie moglo to wypalic, wiekszosc meczy ogladalismy u mnie na chacie (na stancji) , moze teraz uda sie zebrac jakas wieksza grupe ludzi, do tej pory osoba , ktora nigdy nie ziewala z jakimis wypadami na mecze , czy jakims szampanikiem , pileczka jest The_Sickness , na niego zawsze mozna liczyc, no i na mnie :) mam nadzieje , ze troche sie to zmieni i bedziemy robic wypady wieksza liczba osob, poki co musisz poczekac na poczatek roku akademickiego , az wiekszosc wroci do Olsztyna


centek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2006
Posty: 175
Rejestracja: 22 lipca 2006

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2007, 11:58

tak.tak. wróciłem na ojcowizne i wciąż bede starać się zebrać juventini ze stolicy Warmii i Mazur w jednym miejscu o tym samym czasie...
Ale z drugiej strony wiem jak to jest jeśli chodzi o spotkania organizowane wiec łatwo nie bedzie. Choc jedną rzecz ustaliliśmy:
-czekamy do października (a właściwie to ja czekam :P)

A przed chwila wpadlem na pomysł taki żeby np. dać ogłoszenie do gazety :D
Bo jestem w stuprocentach pewien ze w Olsztynie nie ma samych Katalońców itd. Istnieją jacyś zamaskowani Juventini tylko trzeba ich wyciągnąć z cienia
:smile: Wbrew pozorom nie wszyscy znają JuvePoland a jak znają to czasami nie są zarejestrowani ,a takie ogłoszenie w Olsztyńskiej mogłoby coś zmienić :D co wy na to? Jakby wiecej ludzi sie zebrało to możnaby iść taką zwartą grupą po starówce :D wyobrażacie to sobie? spełnienie marzeń :)


Obrazek
ODPOWIEDZ