Lord_ Juve Juventus - kompilacja.[+LINK+]

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 11 października 2006, 23:42

Witam,

Nie będe się rozpisywał za bardzo, musze do łóżka... :dance: . Chce tylko krótko zaprezentowac moja nowa prace, ostatnio mialem dłuzsza przerwe, zmieniłem softy(prosze z tego wzgledu o wyrozumiałosc :!: ) i wróciłem tą kompilacja do swoich korzeni...ci ktorzy sledza moja "kariere" wiedza o co chodzi.

Praca waży tylko 32 mb i trwa prawie 13 min <---żeby nie było, że za duzo wazy. Prosze jednak o wyrozumialosc jesli chodzi o materiały :!:

Prosze tylko o sciąganie pracy i wystawianie porządnych komentarzy, bardzo proszę :!:

Podziękowania dla Ti_Amo_Juventus_Dragon'a(bez niego nie byłoby tej pracy) i Weroniki(czekam na ciebie kochanie).

Oto linki:
:!:
http://www.sendspace.com/file/wb7b1o
:!:
http://rapidshare.de/files/36467567/Lor ... s.wmv.html
:!:
http://www.megashare.com/65770
:!:
<--- podziękowania dla mJaUcViEej
:!:
YouTube - vol. 1 i YouTube- vol. 2
Z góry dziękuje za komentarze :!:
Ostatnio zmieniony 12 marca 2008, 20:21 przez LordJuve, łącznie zmieniany 3 razy.


Tigmar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2005
Posty: 804
Rejestracja: 20 lutego 2005

Nieprzeczytany post 12 października 2006, 09:55

link jest już chyba nieaktualny,
jak mógłby ktoś odświeżyć tę kompilację, to byłbym ogromnież rady.

jak ściągne, zedytuje posta i wystawie komenta ;)


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 12 października 2006, 14:35

Link jest poprawny, tyle tylko, ze nie zawsze sa wolne sloty. Ja niestety nie moge zuploadowac kompilacji nigdzie indziej. Jesli ktos juz sciagnal i ma upload na poziomie to bardzo prosze o zuploadowanie jej gdzies.

Przepraszam, ale zrobiłem wszystko co w mojej mocy. :płaczę:


mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 12 października 2006, 16:49

Lord_ Juve pisze:Link jest poprawny, tyle tylko, ze nie zawsze sa wolne sloty. Ja niestety nie moge zuploadowac kompilacji nigdzie indziej. Jesli ktos juz sciagnal i ma upload na poziomie to bardzo prosze o zuploadowanie jej gdzies.

Przepraszam, ale zrobiłem wszystko co w mojej mocy. :płaczę:
Wrzuciłem to na rapidshare. Jak będą problemy, to moge to wrzucić gdzieś indziej.

LINK

Co do samej kompilacji, to może nie stoi ona na najwyższym poziomie pod względem technicznym, ale jak to bywa już w kompilacjach Lorda_Juve, liczy się przesłanie, a nie tylko obraz. Nie bardzo zrozumiałem porównanie Juventusu z mafią. Wielu nas tak spostrzega, ale my raczej powinniśmy kreować nieco inny obraz własnego wyglądu. Myślę, że te fragmenty filmu są niepotrzebne (dusza humanisty we mnie umiera :wink: ). A skoro już mowa o materiałach, to ogromny plus za ich zebranie. Myślę, że niewielu Juventinich miało do tej pory okazję oglądać urywki, które są zamieszczone w tej kompilacji. Najbardziej podoba mi się oczywiście początek, gdy mały chłopiec krzyczy FORZA JUVE. Super! Ponadto można znaleźć palącego na boisku Camora, Buffona uderzającego z nogi w słupek niczym Liu Kang czy potyczki na pięści z piłkarzami innych klubów :prochno:

Jakość może nie jest najlepsza, ale materiały mają już pewnie po kilka lat no i proporcjonalność wagi pliku do czasu jest bardzo dobra.

Ogólnie kompilacja mi się podobała. Najbardziej lubię takie, w któych nie pada żadna bramka. Ta do nich należy :wink:

brawo :bravo:


Duff

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 maja 2005
Posty: 98
Rejestracja: 09 maja 2005

Nieprzeczytany post 12 października 2006, 20:25

No więc tak, chyba się rozpisze i podziele na 2 częsci wady i zalety. Oczywiście nie żebym był jakimś specem albo coś nawet sam nie dałbym rady zrobić żadnej kompilki a tym bardziej takowej (respect Lord_Juve) poprostu działam na porównywaniu do mojej wymarzonej kompilki :P
Dobra a więc zaczynamy

Wady:
*Tematyka - niema konkretnego wątku niemogłęm jakoś dojrzeć jednej spójności
Zalety:
*Muzyka - wiadomo że muzyka jest jednym z najwazniejszych elementów kompilki i tu się nie zawiodłem
*Temat - jest bardzo zróżnicowany i można ujrzeć wiele wcześniej nie wykonywanych elementów(bijatyki itp.)
(Teraz myslicie pewnie że zaprzeczam sam sobie no ale cóż patrze na to z różnych stron :P)
*Materiały filmowe - Poprostu genialne!! Niewiele kompilek ma różnorodne materiały filmowe a Ty masz ich mnóstwo i to takich których na oczy nie widziałem za to wielki + (Świetny jest ten chłopaczek na początku ;) )

Można by jeszcze wiele pisać ale to co najwazniejsze :)

Ocena 4+/6


Apollo_83

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 171
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 12 października 2006, 21:47

To ja też dorzuce swoje 3 gorsze. Jakość techniczna słaba ale za to muza dobrana perfekcyjnie :bravo:. A teraz przejde do strony merytorycznej. Zacznę od końca bo najbardziej ukrzekła mnie scena Buffona przy tym niemowlaku, nie wiem jakie było założenie autora ale mnie sie skojarzyło z odrodzeniem Juventusu po całej aferze. Odnośnie mafii i Juve to kojarzy mi się z rodziną. TYlko nie jesteśmy rodziną z mafią a piłkarze, kibice, trenerzy są jednością i mimo, ze bywają trudne chwile w rodzinie to przezwyciężymy wszystko :-D To jest moja interpretacja. Osobiście bardzo mi się podoba tylko, jakość matriału mogłaby być lepsza. Dobra robota Lordzie_Juve :bravo:


Wonki

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 czerwca 2005
Posty: 366
Rejestracja: 15 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 12 października 2006, 22:09

Nigdy nie mogę sobie odmówić obejrzenia każdej następnej kompilacji Lord_Juve :-D Tak było także i tym razem, i muszę powiedzieć, że nie schodzi On poniżej wysoko ustawionej przez samego siebie (i nie tylko) poprzeczki :wink:

Mi także bardzo podoba się taki trend filmików nie traktujących o pięknych bramkach, akcjach itp dlatego siłą rzeczy jestem wielkim fanem autora :) Każdy Jego następny film ma jakieś przesłanie. Tutaj Juventus został przedstawiony jako wielka rodzina, były też pewne porównania piłki nożnej do wojny którą Juve toczy praktycznie z całym światem. Bijatyki piłkarzy robią niezwykłe wrażenie (Davids, Montero - to byli jednak ludziska...). Niesamowity jest ten kawałek z bijatyką z Milanistami (duża zasługa muzyki :!: ). Albo, gdy jeden z Juventino jest wpychany w słupek, a pseudokibole rzucaja czyms w Juventinich - naprawdę impressed... :shock:

Widziałem mnóstwo materiałów po raz pierwszy - ja nie wiem skad Ty Lord je wszystkie bierzesz :D
Widzimy np jak Alex rozdaje koszulki niepełnosprawnym ( :bravo: ) albo dawne, archiwalne starcia piłkarzy Starej Damy

Ogólnie poruszone jest mnóstwo aspektów, można by zarzucić, że dzieło nie jest spójne. Jednak autor połączył to wszystko w jedną całość i chwała Mu za to :ok:

Bardzo dobrze, że nie ma jakiś efektów wizualnych o których mowa (bo to chyba jest "strona techniczna" nie? :wink: ) bo to by zniszczyło cały klimat :idea:

Co do muzyki, to naprawdę tworzy ona doskonały nastrój. Kawałki może przykurzone ale pasują jak ulał.

Jeśli chodzi o minusy to trochę mi nie pasują, szczerze mówiąc, urywki z Godfather, ale rozumiem, że były one niezbędne w tej kompilacji. No, to tyle z minusów... :lol:

No więc filmik się bardzo podobał, z pewnością nie tylko mi zresztą. hmmm... 5+/6 :ok:

PS Tak przy okazji, mam parę pytanek :P
:puck: kim jest jegomość z 1 minuty, 50 sekundy? (pewnie się zbłaźniłem tym pytaniem, ale trudno :lol: chcę wiedzieć :wink: )
:puck: 6. minuta, 20. sekunda - o co tu chodzi, dlaczego Juventini dostaje z liścia od Juventini'ego :prochno:
:puck: z jakiej okazji Alex ma koszulke z numerem 200 bo cos nie kojarze, chyba nie z okazji 200. bramki?? :twisted:


andrzejsquad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 21
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 12 października 2006, 23:10

co do filmiku. bardzo mi sie podoba i naprawde byo w nim dużo materiałów których wcześniej nie widziałem. nie podobało mi sie za bardzo wklejanie scen z filmu. ale ogólnie jestem pod wrażniem i wielkie brawa do autora!!
PS. nie chce zeby to zabrzmiało bardzo idiotycznie ale czyj pogrzeb był pokazany w tej komplikacji?

Peace 4 all JUVENTINO


FORZA JUVENTUS!! FORZA Squadra Azzurra
The_Sickness

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 311
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 13 października 2006, 00:36

z jakiej okazji Alex ma koszulke z numerem 200 bo cos nie kojarze, chyba nie z okazji 200. bramki??
200 mecz w Serie A. Z tego co pamiętam był to mecz z Parmą gdzie Del Piero strzelił bramkę

Kompilkę zasysam, jak zlookam napiszę conieco


JuventinoPS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 658
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 13 października 2006, 08:07

...
Ostatnio zmieniony 22 stycznia 2009, 20:18 przez JuventinoPS, łącznie zmieniany 1 raz.


bociu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 grudnia 2003
Posty: 604
Rejestracja: 07 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 13 października 2006, 13:26

@mJaUcViEej . Chciałbym Cię prosic, zebys wrzucił kompilacje gdzie indziej, bo nie idzie mi ani stad, ani stad. Dzieki z góry.


NOI VOGLIAMO LA VERA JUVE!
Gooray

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 600
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 13 października 2006, 14:55

Kompilacja bardzo dobra, ogromnym plusem są zebrane materiały (ten dzieciak był FANTASTYCZNY, nie wiem jak ty to znalazłeś :)), a także za nastrój, którym oddajesz jeszcze niedawną sytuacje JUVE. Z resztą każda kompilacja wykonana przez Ciebie ma jakieś przesłanie, klimat w który bardzo łątwo można się wczuć i który wywołuje takie coś jak katharsis (o uczone słowo :)). Dlatego, jako że masz talent do przyciągania widza i do niewątpliwego wzbudzania w nim emocji, proponuje Ci a żebyś zrobił kompilacje zagrzewającą do boju (takiego pozytywnego oczywiście), podnoszącą na duchu, taką, którą oglądałby każdy kibic Juventusu z samego rana, a następnie szedł sławić dobre imię JUVE!!! A się rozmarzyłem... Brawo Lord_Juve!!! :bravo: Tak trzymaj!


Obrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8864
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 13 października 2006, 15:20

No więc może ja, który dołożył cegiełkę (wiem, znalazłem tylko te wymieniane tu, niewidzane dotąd materiały :smile: ), wystawię opinię :)

W sumie to cieżko mi ocenić tę pracę. O ile powiązanie wcześniejszej kompili Lorda z Władcą Pierścieni, mogłem ocenić odrazu, tak teraz nie przychodzi mi to łatwo. Powód? Władca Pierścieni to jeden z moich ulubionych filmów a Ojca Chrzestnego nie obejrzałem :oops: Wiem, wstyd na całego, niestety :(
Ogólnie praca dobra, jednak jakoś filmu mnie nie mile zaskoczyła. We wcześniejszych pracach, do których też dawalem materiały, byłe te straszne zacięcia, całe wycinanie filmików w WMM :roll: Dlatego teraz przesyłalem całe filmy a mimo to tych zacięć było o wiele więcej. Nie ukrywam, że to strasznie przeszkadza w oglądaniu pracy. No i jakość filmów też okropnie poszła w dół, zwłaszcza te zgrywane z DSF, które są znakomitej jakości. A tak to bez zarzutów, dobrze to posklejałeś :)
Wonki pisze: PS Tak przy okazji, mam parę pytanek :P
:puck: kim jest jegomość z 1 minuty, 50 sekundy? (pewnie się zbłaźniłem tym pytaniem, ale trudno :lol: chcę wiedzieć :wink: )
To bardzo młody, dziś już nie żyjący, wielki Umberto Agnelli, a zaraz po nim oczywiście Giovanni, również za młodu i dziś już nie żyjący :(
Wonki pisze: :puck: 6. minuta, 20. sekunda - o co tu chodzi, dlaczego Juventini dostaje z liścia od Juventini'ego :prochno:
Tak dosyć dziwna sytuacja, Sivori, bo on dostał ,,liścia'', byl na boisku bardzo impulsywny, więc trzeba go było utemperować bo już jak widać, wdawał się w kolejną bójkę. Utemperował go w oryginalny sposób Charles, obaj dziś już nie żyją :( Ehh :cry:
Wonki pisze::puck: z jakiej okazji Alex ma koszulke z numerem 200 bo cos nie kojarze, chyba nie z okazji 200. bramki?? :twisted:
The_Sickness pisze: 200 mecz w Serie A. Z tego co pamiętam był to mecz z Parmą gdzie Del Piero strzelił bramkę
Dokładnie tak, mecz zakończył się naszym zwycięstwem 3-1.
Wonki pisze:Albo, gdy jeden z Juventino jest wpychany w słupek
To Charles.
Wonki pisze:a pseudokibole rzucaja czyms w Juventinich - naprawdę impressed... :shock:
To milaniści, chyba petardy, ktore ogłuszyły naszych zawodników.


Obrazek
mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 13 października 2006, 15:42

bociu pisze:@mJaUcViEej . Chciałbym Cię prosic, zebys wrzucił kompilacje gdzie indziej, bo nie idzie mi ani stad, ani stad. Dzieki z góry.
Nowy post, aby link był bardziej widoczny.

PROSZE

W razie czego będziemy zajmować kolejne serwery :wink:


Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 13 października 2006, 16:14

Mnie się bardzo podobało, przede wszystkim ze względu na ilość unikalnych materiałów :wink: Za to należą sie wielkie brawa i pewnie nie tylko Lordowi ale też Dragonowi.
Taki trochę mroczny nastrój udało Ci sie utrzymac przez cały "film". I to jest również zdecydowanie na plus.
Porównanie do mafi bardzo kontrowersyjne, ale chyba o to właśnie Ci chodziło.

Jedyny minus to jakość materiałów, jak już każdy wspomniał.

w skali szkolnej 5


Obrazek
Alessandro Del Piero ole!
ODPOWIEDZ