przeciętniacy w Juve

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Gradi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 czerwca 2003
Posty: 26
Rejestracja: 21 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 01 lipca 2003, 01:03

W naszym kochanym i najlepszym Juventusie już od jakiegoś czasu bardzo denerwuje mnie pewna rzecz. chodzi mi o zatrudnianie przeciętaniaków, jakich wielke biega po włoskich boiskach, którzy nie mają większych szans na występowanie w Juve. Przykłady?? Paramatti, Baiocco, Zanchi, Fresi, Zenoni, O'Neill czy Fonseca. Po co oni Juventusowi?? I po co im Juventus?? Drużyna nie ma z nich pożytku, a oni ciągle siedzą na ławce, a jeśli już grają, to zazwyczaj z marnym skutkiem. Czy to jest element przemyślanej taktyki transferowej?? Śmiem wątpić. Więc po co Juve kupuje tych średniaków???


Lubię Juve jak koń owies:)


Kiedyś byłem mondry, pooźniej poszłem do szkoły
- Bartek -

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 października 2002
Posty: 12
Rejestracja: 09 października 2002

Nieprzeczytany post 01 lipca 2003, 01:33

Po to aby ich sprawdzic...? Przeciez zaden z nich nie byl sredniakiem w momencie przejscia do Juve. Z kazdym wiazane byly jakies nadzieje. A skad wiesz czy taki np Legrottaglie nie okaze sie kolejnym sredniakiem? No one knows...


Gradi

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 czerwca 2003
Posty: 26
Rejestracja: 21 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 01 lipca 2003, 01:38

- Bartek - pisze:Po to aby ich sprawdzic...? Przeciez zaden z nich nie byl sredniakiem w momencie przejscia do Juve. Z kazdym wiazane byly jakies nadzieje. A skad wiesz czy taki np Legrottaglie nie okaze sie kolejnym sredniakiem? No one knows...
Legriottaglie z pewnością nie jest średniakiem, bo gra w pierwszej reprezentacji Włoch. On może co najwyżej się zmarnować. A w jaki sposób ponad przeciętność wybijali się przeze mnie wspomiani??


Lubię Juve jak koń owies:)


Kiedyś byłem mondry, pooźniej poszłem do szkoły
- Bartek -

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 października 2002
Posty: 12
Rejestracja: 09 października 2002

Nieprzeczytany post 01 lipca 2003, 02:14

Di Vaio rowniez gra w reprezentacji, co nie zmienia faktu iz po odejsciu z Parmy nie potrafil wybic sie ponad przecietnosc. Baiocco grajac w Perugii uchodzil za niezwykly talent, za "wloskiego Davidsa". A Zenoni byl gwiazda Atalanty i pamietam jak smialismy sie z milanistow, gdy oddali nam go za Inzaghiego.


król Alex

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 158
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 01 lipca 2003, 08:27

Gradi pisze:
- Bartek - pisze:Po to aby ich sprawdzic...? Przeciez zaden z nich nie byl sredniakiem w momencie przejscia do Juve. Z kazdym wiazane byly jakies nadzieje. A skad wiesz czy taki np Legrottaglie nie okaze sie kolejnym sredniakiem? No one knows...
Legriottaglie z pewnością nie jest średniakiem, bo gra w pierwszej reprezentacji Włoch. On może co najwyżej się zmarnować. A w jaki sposób ponad przeciętność wybijali się przeze mnie wspomiani??
Zgadzam się z tobą Gradi w 100% chociaż kto wie?


FORZA JUVE
MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 01 lipca 2003, 09:24

Zgadzam sie z wami oni sprowadzaja ich po to by ich sprowdzic czy sie nadaja do JUVE czy pasuja a jak nie to ich sie sprzedaje do gorszych klubow jak O`Neil do Lecce lub wypozycza jak Paramatti do Boloni(chyba) i tak sa pieniede.


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
nookie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 820
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 01 lipca 2003, 10:14

Dobrze ze tak robia..sprawdzac mlodych zawodnikow trzeba..poza tym Ty podales same zle przyklady...ale w tamtym sezonie moznaby przypuszczac ze camoranesi bedzie sredniakim...a tu sie okazalo cos zupelnie innego...byc moze mial gorsza druga polowe sezonu ale to tylko chwilowy spadek formy..jestem pewien :twisted: :twisted: :twisted:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
RAT

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 czerwca 2003
Posty: 122
Rejestracja: 19 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 01 lipca 2003, 11:40

Przecież wszyscy zawdnicy Juve niemogą być gwiazdami!! Przecież z każdym zawodnikiem przechodzącym do Juve wiązane były wielkie nadzieje ci co sie sprawdzili to zostali a ci co nie to zostali albo sprzedani albo wyporzyczeni :!:


Juve jest miłością mojego życia !!
Mania

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2003
Posty: 383
Rejestracja: 17 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 01 lipca 2003, 13:03

Bezsensem byłoby posiadanie samych "gwiazd". Wystarczy spojrzeć na "wielki" real- gdzie choćby taki Morientes marnuje się na ławce przez tłustego królika. Sądzę, że potrzebna jest równowaga- trochę gwiazd, trochę średniaków- kto wie, może akurat któryś z nich zabłyśnie?

Agnieszka


Gina

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 31
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 01 lipca 2003, 15:57

dokladnie...
za duzo giwazd = za duze wydatki :D
a serio - nigdy nie wiadomo, moze jeden z tych 'sredniakow' czy 'przecietniakow' nas zaskoczy ?


BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 01 lipca 2003, 18:05

Juventus nie moze kupowac samych gwiazd ponieważ gwiazdy nie cha siedziec na rezerwie bądź na trybunach...Pozatym przeciętniacy czasem okazuja sie potrzebni...Fonseca i Paramatti godnie zastepowali podstawowych piłkarzy kiedy ci mieli kontuzje.Kiedy sprowadzaliśmy Camoranesiego tez wydawało sie,ze bedzie to przeciętniak a jednak okazał sie wartościowym piłkarzem.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
Yuwe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2003
Posty: 221
Rejestracja: 18 marca 2003

Nieprzeczytany post 01 lipca 2003, 18:21

Jezeli tacy przecietniacy beda szybko sie uczyc od gwiazd pokroju Del Piero , Nedved czy Davids to juz niebeda przecietniakami i beda czarowac Erope jak to teraz robia wyzej wymienieni. :!: :wink:


Obrazek
Jaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 621
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 01 lipca 2003, 19:09

Ale ci właśnie przeciętniacy błyszczeli w poprzednich klubach i dlatego Juve wykupił ich za stosunkowo niewielkie pieniądze i mogą spełnić pokładane w nich nadzieje stając się gwiazdami.Jednak trzeba się liczyć z tym iż zadanie ich przerośnie.


DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 01 lipca 2003, 19:26

Według mnie jest wszystko dobrze przemyślane. Po co nam Ci piłkarze? po pierwsze: ktoś musi grzać ławę, a najlepiej było by jeszcze jakby z tego grzania ławy był zadowolony. Po drugie: Trzeba sprawdzać i odkrywać młode talenty. Ci piłkarze się nie sprawdzili - no więc odeszli (na stałe lub na wypożyczenie). A popatrz np. na Camoranesiego - czyż nie był on na początku również tylko obiecującym piłkarzem?


YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 01 lipca 2003, 19:59

Del Piero gdy przychodzil do Juve nawet sredniakiem nie byl a popatrz ile teraz znaczy dla Bianconerich. Takie transfery sa po to zeby wyprobowac talenty - nieraz wychodzi a nieraz nie i z tym sie trzeba pogodzic.


ODPOWIEDZ