Juventini do raportu! :)-Cz.I -PYTANIA

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
arthur9

Evertonista
Evertonista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2010
Posty: 13
Rejestracja: 31 lipca 2010

Nieprzeczytany post 31 lipca 2011, 13:05

1. Dowód osobisty:
- imię - Artur
- skąd się wziął Twój nick? - patrz wyżej :)
- data urodzenia (lub wiek)* - 20 lat
- miejsce zamieszkania (miasto) - Kielce
- kolor włosów i oczu - włosy koloru blond, a oczy brązowe
- szkoła / zawód - "się uczę" jak to na studiach :D
- trzy główne cechy charakteru - trudno tak w samym sobie się doszukiwać cech, ale jeśli już to - towarzyski, dowcipny, pomysłowy
2. My i Juve
- od kiedy kibicujesz Juve? - sympatyzuje od 2003 ;)
- dlaczego akurat ten klub? - mam 3 braci, dwóch z nich to wielcy fani "waszego" klubu, zarazili mnie sympatią do niego :)
- najlepszy według Ciebie piłkarz w historii klubu - Del Piero (brat by pewnie napisał Platini, ale to moja ankieta, ha ! :D )
- jakie wydarzenie związane z Juve przyniosło Ci największą radość? (mecz, transfer itp) - kolejno zdobywane mistrzostwa
- jakie wydarzenie związane z Juve sprawiło Ci największą przykrość? - afera korupcyjna
3.My i forum
- dlaczego zdecydowałeś/łaś zapisać sie na to forum? - rodzeństwo poleciło
- który z użytkowników ma najbardziej zbliżony punkt widzenia do Twojego jeśli chodzi o Juve ( z kim najczęściej sie zgadzasz) - brak danych ;)
- co Ci sie podoba na tym forum a czego nie tolerujesz - forum jest bardzo eleganckie i przejrzyste (tak na szybko ;) ), różnych rzeczy ale przez to że rzadko zaglądam te mnie nie dotykają ;)


Piosal91

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2010
Posty: 6
Rejestracja: 14 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 31 lipca 2011, 21:02

1.
-Piotr
-połączenie pierwszych liter imienia i nazwiska oraz rok urodzenia.
-20 lat
-Czechowice-Dziedzice
-włosy brązowe & oczy niebieskie
-tegoroczny absolwent technikum budowlanego aktualnie bez konkretnego zajęcia :P
-odwaga, lenistwo, miły

2.
-Juve kibiuje już 11 lat, jest to mój pierwszy i jedyny ukochany klub.
-ten klub ze względu na Davida Trzeguet'a, konkretniej jego występ i piękna bramka w finale EURO2000, od tego też czasu kibicuje Juve.
-oczywiście David Trezeguet mój idol i mistrz :D
-nie było takeigo wydarzenia aczkolwiek wygrana nad realem w lidze mistrżó to było coś ( i ta satysfakcja gdy ulubiona drużyna mojego brata dostaje po dupie od Juve :D )
-przegrany finał ligi mistrzów w 2003 roku z Milanem ( nie spałem przez tydzień :płaczę: )

3.
-z ciekawości co inni ludzie piszą o Juve itp.
-trudno powiedzieć
-nie siedzę aż tak dużo na forum więc również trudno określić ale podoba mi się , że łatwo wszystko znaleść. :)


pablo1503

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 lipca 2010
Posty: 3440
Rejestracja: 10 lipca 2010

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2011, 20:32

1. Dowód osobisty:
- Paweł.
- Znikąd ;)
- 09.11.1995 (W tym dniu co Alex ^^)
- Jakuszowice.
- Ciemny brąz, a oczy niebieskie.
- LO w Kazimierzy Wielkiej.
- Hmmm... trudno mi siebie ocenić.
2. My i Juve
- Trudno mi powiedzieć, ale od dziecka(dostałem koszulkę i jakoś tak wyszło. Ogólnie Juventusowi kibicuje tak bardziej na poważnie od ~3lat. U mnie w miejscowości miałem problem z zasięgiem internetowym i dopóki nie powstała kafejka nie miałem neta, a co za tym idzie, nie oglądałem meczów, nie czytałem żadnych newsów itp... Ale od 3 lat jestem na bierząco)
- Jak już wyżej wspomniałem, dostałem koszulkę, pokochałem Alex'a, a po czasie przerzuciło się to na Juventus.
- Za młody, żeby pamiętać, co się działa kilkadziesiąt lat temu, ale mimo wszystko Alessandro Del Piero
- Liga Mistrzów 2008 Juventus - Real (a z tych co nie do końca pamiętam, ale oglądałem[nawet mam na płycie] to LM 2003, Real - Juventus) ?
- Degradacja do Seria B oraz dwa ostatnie sezony...
3.My i forum
- Po to, żeby poczytać opinie różnych użytkowników na temat meczów, transferów, piłkarzy etc...
-Na razie nie ma kogoś takiego.
- Podoba mi się, że na JP nie ma przypadkowych kibiców(takich jakich ma Real, czy Barcelona, tzw. 'sezonowców'). Niektórzy mają ogromną wiedzę na temat Juve, o czym można poczytać chociażby w komentarzach. Natomiast nie podobają mi się ksywki w stylu Miernotta, Del Zero itd... Mimo, że sam mogę nie lubić jakiegoś piłkarza, to jakoś takie przezwiska troszkę mnie denerwują.


Obrazek
Tata

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2006
Posty: 155
Rejestracja: 08 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2011, 22:48

1. Dowód osobisty:
- Dawid
- Al Bundy i jego idol tata Psychopata
- 10 września czekam na prezenty z okaźji ćwierćwiecza
- Wyrzysk
- ciemny blond
- średnia/ w poszukiwaniu
- dobroduszność, litościwość, tolerancja
2. My i Juve
- 10.12.1997
- Bo Del Piero gdyby nie on możliwe nawet że piłka by mnie nie interesowała
- Aleks Del Piero
- Transfery Buffon i Nedved meczy było wiele, trudno wybrać bo kiedyś Juve tak miał że wygrywał zawsze
- Calciopoli, Liga Mistrzów 2-3 z MU
3.My i forum
- Czuje się częścio Juve
- x
- Lubie ogrom tematów, nie podobo mi się natomiast to że nie którzy zapominają o tym że stoimy po tej samej stronie


k_mat

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 sierpnia 2011
Posty: 21
Rejestracja: 20 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2011, 07:53

1. Dowód osobisty:
- Mikołaj
- uwielbiam matematykę i pewnego dnia chciałbym zostać Królem MATematycznym
- 10.10.1992
- Stąporków
-ciemny blond, brązowe
- student
- impulsywność, lojalność, lenistwo
2. My i Juve
- od małego, w ciemno mogę powiedzieć 1997, kiedy miałem 5 latek
- rodzinnie
- Alex Del Piero
- Juventus 3:1 Real oraz każde zwycięstwo z interem
- AC Milan 0:0 Juventus (finał LM), farsopoli (tu się bardziej <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, nie wiem czy się liczy)
3.My i forum
- czytam JP od dawna i uważam, że to najbardziej rzetelna strona o Juve w Polsce, zrobiłem konto kiedy przełamałem swoje lenistwo
- nie znam jeszcze nikogo, niestety
- podobają mi się fani Juve; nie podobają fani interu;


tomasson2

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2011
Posty: 15
Rejestracja: 18 lipca 2011

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2011, 22:53

1. Dowód osobisty:
- Tomek
- nick wziął się od duńskiego piłkarza Jona Dahla Tomassona. Zacząłem go lubić od Euro 2004
- 13.12.1992, jeszcze 18
- wieś na pn. od Wrocławia
- włosy: ciemne, oczy: szare
- student oczywiście we Wrocku
- wesoły i lubiący wypić x2 :dance:

2. My i Juve:
- chyba od Euro 2000
- Alex del Piero. Ta osoba mówi sama za siebie
- oczywiście Alex del Piero
- okres gdy w Juve grali sami najwięksi: Zidane, van der Sar, Deschamps, Davids no i oczywiście Alex
- ostatni sezon i brak awansu do europejskich pucharów :(

3.My i forum:
- chciałem zerknąć od czasu do czasu co inni myślą o wydarzeniach związanych z Juve
- i don't know
- możnaby troszkę odświeżyć szatę graficzną


radoslav_7

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 sierpnia 2011
Posty: 4
Rejestracja: 28 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2011, 19:33

1. Dowód osobisty:
- Radek
- sam sobie wymysliłem;)
- 25.09.1988
- Jarosław
- włosy czarne oczy niebieskie
- WSPiA w Rzeszowie zaocznie, pracuje jako ochroniarz
- leniwy;) dokładny, uprzejmy
2. My i Juve
- kibicuje Juve od 97 roku
- dlaczego akurat ten klub? chyba zostało w genach po tacie
- Alex Del Piero
- jakie wydarzenie związane z Juve przyniosło Ci największą radość? (mecz, transfer itp)- Kolejne mistrzostwa
- jakie wydarzenie związane z Juve sprawiło Ci największą przykrość? Degradacja do serie B
3.My i forum
- dlaczego zdecydowałeś/łaś zapisać sie na to forum? Z miłości do Juve:))


MacioJUVE

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2010
Posty: 14
Rejestracja: 20 marca 2010

Nieprzeczytany post 04 września 2011, 10:50

1.Maciek
2.Bo tak mam na imię a kibicuje juve wieć maciojuve ;p
3.22.1.2000 czyli mam 11 lat xD
4.włosy brązowe oczy niebieskie ;DD
5.Rybnik
6.szkoła podstawowa numer 5 w rybniku ; P
7.nad ruchliwość,lenistwo i dobrze wysportowany.

1.kibicuje od 6 lat ale takie prawdziwe to od 3 wtedy zaczołem zbierać koszulki ,flagi,autografy,mecze oglondałem,ksiązki szaliki itd ; DD
2.jakoś tak wyszło ; ]
3.Zawsze nim był i nim jest Pavel Nedved , a na rezerwie ADP.
4.mecz z realem jak wygraliśmy .
5.jak spadliśmy do seri B i odeszło od nas pełno graczy ;(

1.Hmm ciekawiło mnie rózne rzeczy ;d
2.Noo najlepszy to chyba DESZCZOWY ! on rządzi ;p
3.nie mam czegoś takiego że mi sie nie podoba ; )

Jak zapomniałm jakiś punkt to trudno :)) :C


Buczus_JuveFan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2007
Posty: 391
Rejestracja: 09 lutego 2007

Nieprzeczytany post 28 października 2011, 16:31

1. Dowód osobisty:

- Michał
- Przejąłem de facto od brata, którego tak przezywali na obozach JUDO od nazwiska Buczak - Buczuś takie zdrobnienie, a kolejna fraza myśle że nie trzeba jej tłumaczyć xD.
- 16 lipiec 1992
- Wrocław
- Ciemny brąz, piwne.
- Podst. 75, Podst. 3 (od 4 klasy), Gim. 32 (3 lata), LO XV, obecnie studiuje Politologie na Uniwerku.
- liberalny w działaniach, konserwatywny w obyczajach, optymista

2. My i Juve

- Zawsze jakoś byłem za Juve od brzdąca, jednakże w pełni świadomie bo to jest najważniejsze kibicuje od 2003 roku - sezon 2003/2004 i popisy Nedveda w LM.

- Początkowo przyciągneli mnie sami piłkarze, poźniej zobaczyłem styl gry który teraz kocham. Włoski twardy do bólu w założeniach taktycznych i stawiający na charyzmatycznych liderów, których w Juve wtedy było kilku, grającyh na pograniczy faulu/spalonego, walczących na każdym skrawku boiska nogami, sercem i duchem.

- Pavel Nedved, od niego wszystko się zaczeło był i pozostanie najlepszy, tak jak on nie grał nikt, ten pazur, bomby z dystansu i zaangażowanie w poczynania zespołu ahhh... on nigdy nie był obojętny.

- Niegdyś mecz z Realem w sezonie 2003/2004, gdy Nedved skarcił ostatnią bramką Galaktyczną przecież wtedy drużyne. Obecnie najbardziej szalałem po bramkach Marchisio (Inter, Milan), czuć iż wie co to znaczy mieć biało-czarne serce.

- Degradacja Juve i odejście Pavelka, to najsmutniejsze momenty w historii mojej miłości do Juve.

3.My i forum

- Bo czułem wewnętrzną potrzebe konsolidacji z innymi kibicami, w szczególności tymi z Wrocławia i okolic bo to teren dla mnie najbliższy sercu.

- Hmmm... szczerze? Nie mam pojęcia, czasem osoby ze mną się zgadzały np. w sprawie Marchisio, że nie jest nijaki i gdy niektórzy malkontenci pisali, iż "PRZECIEZ ON ZNOWU NIC NIE GRAŁ" było trochę ludzi, którzy dostrzegali prace i sens w jego grze. Czasem nie, ale w gruncie rzeczy najbardziej chyba zgadzam się z przyjacielem, też Juventino, jest na forum ale nie pisze za często - Macius_JuveFan.

- Nie toleruje zaściankowego tolerowania użytkowników, nie bedących w JPC lub nie solidaryzujących się z nimi w taki sposób jaki chce jedna ze stron. Kibice nie powinni traktować drugiego kibica z poziomu "Mistrza, Pana i Władcy" bo kibicuje tej samej ukochanej drużynie.


molen

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2004
Posty: 2
Rejestracja: 24 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2011, 19:00

1. Dowód osobisty:
- Artur
- nick od nazwiska
- 13.01.1992
- Nowogard
- brunet o piwnych oczach
- UAM Poznań
- ambicja, determinacja, wrażliwość

2. My i Juve
- z Juve od wiosny 2000
- przypadek, ale jakże cudowny :)
- zdecydowanie Alex Del Piero, idol, kapitan, żyjąca legenda...
- wszystkie zwycięskie pojedynki w LM, chyba ze zwycięstwem 3-1 nad Realem w 2003r.
- Karna? degradacja do Serie B i odejście wielu kluczowych nazwisk

3.My i forum
- zdecydowałem się zapisać na to forum już w 2004r., ze względu na chęć poszerzania szerokiego grona fanów drużyny z Turynu, jak i bycia jeszcze bardziej na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami, komentowanie ich, wymianę poglądów na ich temat z innymi fanami.
- podoba mi się wiele na forum, szczególnie ciekawą opcją są lekcje włoskiego, za co gorąco chciałbym podziękować twórcom tejże koncepcji, co razi?, póki co nic i mam nadzieję, że tak pozostanie...


Granatowo-bordowe serce, biało-czarna krew...
Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2011, 21:16

C-Bart pisze:
Siewier pisze:A ja bym powiedział, że jeśli chciał zrobić z siebie idiotę, to wyszło w 99,9%.
A jeśli można wiedzieć to czemu nie w 100% bo bardzo się starałem i nie wiem dlaczego według Ciebie tylko w 99,9%?
Może Siewier miał inny powód, ale moim zdaniem dałeś zbyt proste zadanie Z nudów wiem, że masz teraz (kalendarzowo) 21 lat k:
Może coś trudniejszego ?
Ekhm...
a1 , a2 , a3&#12288;<-&#12288;ciąg geometryczny
a1 + a2 + a3 = 57
a1 * a2 * a3 = 5832

Nie trzeba nawet korzystać z sumy.

a1
a2 = a1 * q
a3 = a1 * q^2

a1 * a1 * q * a1 * q^2 = 5832
(a1)^3 * (q)^3 = (18)^3&#12288;/ pierwiastek 3 stopnia
a1 * q = 18
a1 * q = a2
a2 = 18
a2&#12288;jest środkowym wyrazem ciągu; wniosek &#8211; masz 18 lat
----------------------------
Wiem, nudzi mi się xD


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 01 grudnia 2011, 21:46

1. Dowód osobisty:
- imię - Adam
- skąd się wziął Twój nick? - od czeskiego niedźwiedzia biegającego z "11" na plecach
- data urodzenia (lub wiek)* - 24.01.1985
- miejsce zamieszkania (miasto) - Bydgoszcz
- kolor włosów i oczu - brązowe, niebieskie
- szkoła / zawód - dawno temu to było i w ogóle nieprawda ;)
- trzy główne cechy charakteru - lojalny, honorowy, leniwy
2. My i Juve
- od kiedy kibicujesz Juve? - od przegranej w finale CL z BVB
- dlaczego akurat ten klub? - spodobały mi się stroje i ta piętka Alexa z BVB
- najlepszy według Ciebie piłkarz w historii klubu - Del Piero
- jakie wydarzenie związane z Juve przyniosło Ci największą radość? (mecz, transfer itp) - bramka Zalayety na Camp Nou
- jakie wydarzenie związane z Juve sprawiło Ci największą przykrość? - postawa Zambrotty i "pożeganie" się z Treze/Camorem
3.My i forum
- dlaczego zdecydowałeś/łaś zapisać sie na to forum? - ze względu na jakość i rozmiar samego serwisu
- który z użytkowników ma najbardziej zbliżony punkt widzenia do Twojego jeśli chodzi o Juve ( z kim najczęściej sie zgadzasz)? - Łukasz i zahor
- co Ci sie podoba na tym forum, a czego nie tolerujesz? - podoba mi się, że samo forum wolne jest od większego bałaganu i bluzgów/przekleństw. Nie znoszę natomiast komentarzy użytkowników "oglądających" mecze na grafikach przedstawiających ustawienie


Obrazek
badecki

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 168
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 31 maja 2012, 23:51

[*]
Ostatnio zmieniony 11 sierpnia 2012, 13:50 przez badecki, łącznie zmieniany 1 raz.


sikor.29

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 czerwca 2010
Posty: 42
Rejestracja: 04 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 01 czerwca 2012, 00:54

1.Dowód osobisty.
imię- Michał
wiek- 32 lata
miejsce zamieszkania - Zawiercie
kolor włosów/ oczów- brunet/brązowe
szkoła - inżynier wyparki :-)
wierny, prostolinijny.
2.My i Juve
kibicuje Juve od finału pucharu UEFA w 93 roku kiedy zobaczyłem Baggo w finale pucharu uefa.
- Dlatego Juve że mają fajne stroje i była to wtedy alternatywa dla Milanu w Serie A.
- Najlepszym naszym piłkarzem nie był Del Piero. W ciągu całej Jego kariery zawsze był ktoś od Niego lepszy w naszych barwach. Najlepszy był Baggio, potem Zidane, potem Nedved.
- największą moją radością było zwycięstwo w CL 95. Darłem wtedy ryja po karnych jak oszalały :-)
- A przykrość to afera Moggiego. Tak Moggiego którego wielu do tej pory gloryfikuje i porównuje z Marottą. A przez Moggiego już zawsze będziemy kojarzeni z korupcją. <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> bym mu w ryj za to gdyby kiedyś się dało.
3. Lubie to forum ponieważ jest tu wielu fanów mojego kochanego klubu, którzy wypowiadają się zgodnie lub nie zgodnie z moim punktem myślenia. Ale zawsze są to Juventini i szacunek dla Was chłopaki.


Dolce Vita

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2011
Posty: 533
Rejestracja: 28 kwietnia 2011

Nieprzeczytany post 04 czerwca 2012, 13:19

DOWÓD OSOBISTY
1. Imię - Paweł
2. skąd się wziął Twój nick?- Tytuł pewnej piosenki ItaloDisco :D
3. data urodzenia (lub wiek) - 24.09.1987
4. miejsce zamieszkania (miasto) - Warszawa
5. kolor włosów i oczu - Ciemny blond włosy, oczy piwne
6. szkoła / zawód - Technik Architektury Krajobrazu
7. trzy główne cechy charakteru - Spokojny, sympatyczny i żeby nie było za słodko to nieco leniwy

MY I JUVE
1. od kiedy kibicujesz Juve? - tak od roku 1997/1998. Francja 98 to był mój pierwszy obejrzany turniej piłkarski od początku do końca. Od tego roku fascynacja piłką nastąpiła na dobre.
2. dlaczego akurat ten klub? - Trafił mnie piorun :) to po prostu musiało być Juve. Poza tym uwielbiałem Del Piero od początku swojego zainteresowania tym sportem. Miałem jego plakaty w pokoju i tak to poszło :) Del Piero = Juve
3. najlepszy według Ciebie piłkarz w historii klubu - Platini? Choć serce podpowiada Del Piero
4. jakie wydarzenie związane z Juve przyniosło Ci największą radość? (mecz, transfer itp) - Trochę tego było. Zapamiętałem szczególnie awans w 2003 do finału Ligi Mistrzów, w którym zagraliśmy z Milanem. Z drugiej strony ogromny smutek po spotkaniu...
5. jakie wydarzenie związane z Juve sprawiło Ci największą przykrość? - Degradacja do Serie B

MY I FORUM
1. dlaczego zdecydowałeś/łaś zapisać sie na to forum? - Miałem konto do komentowania newsów na stronce. Wcześniej tylko je przeglądałem bez zakładania konta. Postanowiłem pójść krok dalej i pisać na forum :)
2. który z użytkowników ma najbardziej zbliżony punkt widzenia do Twojego jeśli chodzi o Juve ( z kim najczęściej sie zgadzasz) - Pan Zambrotta gdyby tylko trochę się ogarnął :P. Generalnie jest tu parę osób sensownie piszących.
3. co Ci sie podoba na tym forum a czego nie tolerujesz. - Podoba mi się tutaj luz jaki panuje, specyficzna atmosferka i humor. Czego nie toleruję? Pana Zambrotty ;) a tak poważnie to nic mnie specjalnie nie ubodło póki co. :P
Ostatnio zmieniony 04 czerwca 2012, 16:04 przez Dolce Vita, łącznie zmieniany 1 raz.


ODPOWIEDZ