Juventini do raportu! :)-Cz.I -PYTANIA

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
blackadder

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 września 2006
Posty: 1387
Rejestracja: 23 września 2006

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2010, 15:35

1. Dowód osobisty:
- Dawid
- Od sir Edmunda
- 21
- Jasło/Kraków
- oczy brązowe, włosy ciemne
- student mechatroniki AGH
- złośliwy, rozkapryszony inteligent
2. My i Juve
- Kibicuję od 1997
- bo prezentowali unikalny styl na boisku (i dlatego że nikt ze znajomych nie lubi Włochów)
- Del Piero
- Juventus - Real 3-1
- Degradacja do SerieB
3.My i forum
- bo to największe polskie forum o Juve, a i bogate źródło wiedzy
- Jest tu kilka osób które piszą mądrze, ale chyba nie ma kogoś z kim zgadzam się zawsze.
- wszystko jest ok.


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2010, 18:08

Nie napisałem tego nigdy, a mam chwilę wolnego czasu, tak więc :D
1. Dowód osobisty:
- Kuba
- Sam nie wiem. Albo ok, wiem ;) . Kiedyś... pisałem list do pewnej dziewczyny (młody byłem 8) ), i chcąc zachować anonimowość wymyśliłem sobie ksywę. Powstało Brutalo, i tak zostało do dziś. Tak jestem znany na osiedlu, szkołach, uczelni, to i na forum. Kiedyś byłem bloktorun, ale tylko dlatego, że Brutalo było zajęte.
- 3.05.1988
- Toruń
- Włosy ciemne, oczy piwne
- ... wsb :/ , za trzy tygodnie mam obronę licencjatu
- Ciężko tak o sobie, nigdy tego nie lubiłem. Jestem raczej spokojny, ugodowy, wierny... Edit dla Dziubka, "...nagrzany 24/7"
2. My i Juve
- Pierwszy mecz Juve jaki pamiętam, to przegrany finał CL z borussią.
- Jakoś tak... wynikło. Bardzo dużą rolę w wywołaniu tej miłości miał Alex Del Piero. Prawdziwy idol, wspaniały człowiek, wielki piłkarz.
- Alessandro Del Piero :D
- Wygrany dwumecz z Realem w 2003 roku. To był Juventus.
- Farsopoli.
3.My i forum
- Żeby móc wymieniać poglądy z innymi fanami Juve. Pierwszego dnia, kiedy w moim domu zawitał internet zarejestrowałem się na Juvepoland. Gdybym szybciej miał stałe łącze, byłbym szybciej ;)
- Ciężko określić... Lubię pisać posty, ale i czytać posty innych. Obecnie istnieje na forum grupa ludzi, którzy piszą dużo i sensem. Do takich osób zaliczam stahoo, Pana Zambrotte, Lypskiego, JuveR, Azraela, deszczowego, tabo89, kyle666, mnowo, Tharpa, Monte Cristo, Matiego, Dragona, Alexxx'a, Łukasza (choć ciągle poprawia :twisted: ) i... jeszcze pewnie innych, których nicków obecnie nie pamiętam. Generalnie lubię was wszystkich :D
- Wszystko ok
Ostatnio zmieniony 07 kwietnia 2011, 22:18 przez Brutalo, łącznie zmieniany 3 razy.


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2010, 18:58

Nie wiem czy się tu wypowiadałem, ale nawet jeśli to było to daaaawno temu ;) no więc po kolei;
1. Dowód osobisty:
-Bartek
-ciężko powiedziec. Pamiętam, że od słowa Shake It, a że nazwisko mam podobne to jakoś tak wyszło.
-25.03.1990
-Lublin
-włosy brązowe, oczy piwne
-studiuję matmę, Politechnika Lubelska
-często egoista, neurotyk, z poczuciem chumoru :wink:
2. My i Juve
-cwiercfinał z Barca w 2002/2003. Może bardziej po meczu z Realem, ale po tym cwiercfinale stwierdzilem, ze skoro moj ulubiony klub juz odpadl (Barca) to będę w tej edycji kibicował Juve. A że w meczu z Realem tak mnie zauroczyli to już tak zostało.
-patrz punkt wyzej
-Del Piero
-każda wygrana z Realem
-zdecydowanie Calciopoli
3.My i forum
-chciałem miec możliwosc dyskutowania na temat mojego ulubionego klubu. Zresztą w tamtym czasie było także masę ciekawych tematów niezwiązanych z klubem, które też mnie wciągnęły.
-często mnowo, nierzadko też Łukasz.
-podoba mi się to, że poza tematami o Juve, są tu też takie wątki jak polityka. Można sporo się dowiedziec od innych użytkowników. Nie podoba mi się za to (i tu chyba jestem w tym odosobniony :wink: ), że forum stało się bardziej 'liberalne' :smile: Wydawało mi się wcześniej, gdy admini większą uwagę przykladali do regulaminu, że był tu większy ład i porządek.
Ostatnio zmieniony 22 sierpnia 2010, 22:00 przez Szilgu, łącznie zmieniany 1 raz.


SebastianGiovinco

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 23
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2010, 21:51

1. Dowód osobisty:
- imię: Patryk
- skąd się wziął Twój nick: lubię Sebastiana Giovinco
- data urodzenia (lub wiek)*: 21.09.92
- miejsce zamieszkania (miasto): Lubin
- kolor włosów i oczu: włosy blond, a oczy brązowe
- szkoła / zawód: Technikum Górnicze nr.1 w Lubinie
- trzy główne cechy charakteru: zabawny, nerwowy i uczciwy

2. My i Juve
- od kiedy kibicujesz Juve?: od 2000 roku
- dlaczego akurat ten klub?: ponieważ mają ciekawy styl gry :)
- najlepszy według Ciebie piłkarz w historii klubu: Roberto Baggio
- jakie wydarzenie związane z Juve przyniosło Ci największą radość? (mecz, transfer itp): Diego do Juve i tera Poulsen out
- jakie wydarzenie związane z Juve sprawiło Ci największą przykrość?: spadek do Serie

3.My i forum
- dlaczego zdecydowałeś/łaś zapisać sie na to forum?: jest tu dużo przydatnych informacji
- który z użytkowników ma najbardziej zbliżony punkt widzenia do Twojego jeśli chodzi o Juve ( z kim najczęściej sie zgadzasz): nie ma takiego
- co Ci sie podoba na tym forum a czego nie tolerujesz: jest git :)


,,Aequam memento rebus in arduis servare mentem. I w nieszczęściu zachowuj spokój umysłu,,
DuDuS2

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2010
Posty: 9
Rejestracja: 11 lipca 2010

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2010, 15:10

1. Dowód osobisty:
- Dawid
- Od ksywki Duduś a 2 dlatego, że samo DuDuS było zajęte
- 12.03.1993
- Sosnowiec
- brunet o piwnych oczach
- Zespół Szkół Technicznych nr.6 w Sosnowcu profil logistyk
- tolerancyjny, nieśmiały, uczciwy
2. My i Juve
- od 7 lat
- sam nie wiem ; o
- Del Piero
- wszystkie wygrane mecze
- Calciopoli bezapelacyjnie
3.My i forum
- ponieważ jest najlepszym forum o Juve


Azrael

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 marca 2008
Posty: 1317
Rejestracja: 15 marca 2008

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2010, 15:41

1. Dowód osobisty:
- imię: Konrad.
- skąd się wziął Twój nick: stara historia - "wymyśliłem" go pewnie z 10 lat temu, otwierając na pierwszej lepszej stronie "Słownik mitów i tradycji kultury" Kopalińskiego.
- data urodzenia: 24 stycznia.
- miejsce zamieszkania: Rzeszów/Szczecin.
- kolor włosów i oczu: brunet/szatyn błękitnooki.
- szkoła/zawód: student medycyny.
- trzy główne cechy charakteru: mądry, z poczuciem humoru, pociągający.

2. My i Juve
- od kiedy kibicujesz Juve: od 1995 roku.
- dlaczego akurat ten klub: bo zawsze to był klub moich piłkarskich idoli z dzieciństwa (Roberto Baggio, Zinedine Zidane i Alessandro Del Piero).
- najlepszy według Ciebie piłkarz w historii klubu: Zinedine Zidane.
- jakie wydarzenie związane z Juve przyniosło Ci największą radość: zwycięstwo Ligi Mistrzów w 1996 roku.
- jakie wydarzenie związane z Juve sprawiło Ci największą przykrość: afera Calciopoli, a przede wszystkim niesprawiedliwość kar, które dotknęły Juventus.

3.My i forum
- dlaczego zdecydowałeś/łaś zapisać sie na to forum: bo mi się nudziło.
- który z użytkowników ma najbardziej zbliżony punkt widzenia do Twojego jeśli chodzi o Juve: najcelniej zdecydowanie wypowiada się Kolega Azrael, gdyż jest zdecydowanie najmądrzejszym użytkownikiem forum.
- co Ci sie podoba na tym forum, a czego nie tolerujesz: lubię mądre wypowiedzi Azraela, nie toleruję argumentów jego oponentów.


Pozdrawiam!
paruf

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lipca 2006
Posty: 317
Rejestracja: 19 lipca 2006

Nieprzeczytany post 01 września 2010, 09:24

1. Dowód osobisty:
- imię*
Marcin
- skąd się wziął Twój nick?
Wymyślili go koledzy w 4 klasie podstawowej
- data urodzenia (lub wiek)*
08.05.1980
- miejsce zamieszkania (miasto)
Oleśnica woj. dolnośląskie
- kolor włosów i oczu
Włosy blond, oczy szaro zielone
- szkoła / zawód
Uniwersytet we Wrocławiu (administracja), pracuję w sektorze publicznym
- trzy główne cechy charakteru
Miły, tolerancyjny z poczuciem humoru
2. My i Juve
- od kiedy kibicujesz Juve?
Od 1990
- dlaczego akurat ten klub?
W 1990 roku byłem 2 tygodnie z rodzicami w Rimini na wakacjach. Miałem okazje uczestniczyć w mundialu Italia 90 i czuć na własnej skórze emocje związane z kibicowaniem jedynej słusznej drużynie narodowej w której grał Roberto Baggio, który jak się później okazało grał w Juve, i od tego momentu i tego zawodnika zaczęła się moja przygoda z Juve.
- najlepszy według Ciebie piłkarz w historii klubu
Roberto Baggio
- jakie wydarzenie związane z Juve przyniosło Ci największą radość? (mecz, transfer itp)
Cały Sezon 05/06
- jakie wydarzenie związane z Juve sprawiło Ci największą przykrość?
Calcipoli
3.My i forum
- dlaczego zdecydowałeś/łaś zapisać sie na to forum?
Długo byłem biernym uczestnikiem, zresztą dalej mało się udzielam, ale czuję się częścią naszej społeczności więc się zapisałem
- który z użytkowników ma najbardziej zbliżony punkt widzenia do Twojego jeśli chodzi o Juve ( z kim najczęściej sie zgadzasz)
white_wolv
- co Ci sie podoba na tym forum a czego nie tolerujesz.
Podoba mi się wszystko, zwłaszcza poczucie humoru niektórych userów forum. Nie lubię za to jak jest okienko transferowe i co 2 wpis (to akurat dotyczy więcej newsów) piszecie jak powinien wyglądać nasz skład i kto powinien przyjść, niekończące się wróżenie z fusów&#8230;


me7a7ron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2008
Posty: 219
Rejestracja: 27 października 2008

Nieprzeczytany post 17 września 2010, 17:52

1. Dowód osobisty:
- imię
Kamil
- skąd się wziął Twój nick?
Od postaci w "Siewcy Wiatru" Pani M.L.Kossakowskiej jakoś mnie "tchnęło" na imię tego anioła którego znają nieliczne osoby ;>
- data urodzenia (lub wiek)*
21 lat
- miejsce zamieszkania
Białystok
- kolor włosów i oczu
Blond, niebieskie
- szkoła / zawód
Uniwerek
-trzy główne cechy charakteru
Leniwy introwertyk z poczuciem humoru.

2. My i Juve
- od kiedy kibicujesz Juve?
Od około 7 lat, nie pamiętam dokładnie tego momentu w którym się zaczęło.
- dlaczego akurat ten klub?
Spodobał mi się styl tego zespołu i jego drużyna tworząca zgrany kolektyw.
- najlepszy według Ciebie piłkarz w historii klubu
Edgar Davids mam chyba jeszcze jego koszulkę ;> Dla mnie genialny piłkarz zarówno pod względem technicznym jak i doskonale spełniającym swoje zadania na boisku.Marchisio nie jest mu godzien zawiązać sznurówki u korków .
- jakie wydarzenie związane z Juve przyniosło Ci największą radość?
Wygrane z Realem po którym zawsze miałem radochę z kolegi z klasy który dla nich kibicował oraz zapowiadał pogrom Juve.
- jakie wydarzenie związane z Juve sprawiło Ci największą przykrość?
Hmm przegrana w finale z Milanem przez nieudolne wykonanie karnych przez piłkarzy Juve.

3.My i forum
- dlaczego zdecydowałeś/łaś zapisać sie na to forum?
Dobrze czasem wymienić poglądy z mądrymi osobami na temat ulubionego klubu.
- który z użytkowników ma najbardziej zbliżony punkt widzenia do Twojego jeśli chodzi o Juve ( z kim najczęściej sie zgadzasz)
Ostatnimi czasy deszczowy , Peja oraz kaczy19FJ.
-co Ci sie podoba na tym forum a czego nie tolerujesz.
Nie toleruje błędów ortograficznych w internecie.Nie podoba mi się również brak myślenia przed pisaniem u niektórych.
Podoba mi się natomiast poczucie humoru niektórych użytkowników, które zawsze miło się czyta po przeczytaniu bzdet jakie inni wypisują.


dżony

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 marca 2011
Posty: 13
Rejestracja: 02 marca 2011

Nieprzeczytany post 09 marca 2011, 16:21

1. Dowód osobisty:
- Michał
- koledzy mówią tak na mnie w szkole(chciałem VADER'a tego z Star Wars bo taki mam na innych forach ale jest już zajęty)
- 20 lat
- Racibórz
- czarne i szare
- Technikum mechaniczne
- leniwy w szkole, pracowity w garażu, a reszte to powinni powiedzieć ci co mnie znają bo nie wiem co jeszcze

2. My i Juve
- od wielu lat, nie pamiętam dokładnie ile, ale pamiętam jeszcze czasy Lippi'ego (Trappatoni'ego nie pamiętam bo byłem za młody)
- bo to jest klub z historią i tradycjami
- jest kilku, ale najbardziej to Gianluigi Buffon (Dino Zoff'a nie pamiętam) bo jest genialny w tym co robi
- cieszę się z każdej wygranej
- Calciopoli i to że Moggi już nie jest z nami

3.My i forum
- już od dłuższego czasu śledzę to co piszecie na stronie i wkońcu się zdecydowałem zapisać
- tego jeszcze nie wiem :-D
- podoba mi się że mogę pogadać z ludźmi i ukochanym klubie, a to co się nie podoba to wyjdzie w praniu :-D


bajbek17

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2007
Posty: 1558
Rejestracja: 25 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 09 marca 2011, 23:53

! Dowód osobisty:
- Mariusz
- ksywka z dzieciństwa, która uczepiła się mnie jak rzep psiego ogona
- 07.03.1989
- Juszczyn koło Suchej Beskidziej
- niebieskooki blondyn
- LO
- ciężko tak o sobie

2. My i Juve:
- od 2000 roku
- miłość od pierwszego obejrzenia :-D
- Nedved
- faza pucharowa LM 2002/2003
- finał LM

3. My i forum:
- chciałem przelać uczucia ehmm no na forum
- nie zwróciłem uwagi, choć uważam, że Łukasz jest obiektywny i jego wpisy są zawsze rozsądne
- na tym forum dorasta się jako kibic :D


alex_KiNiO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2006
Posty: 361
Rejestracja: 18 lipca 2006

Nieprzeczytany post 10 marca 2011, 10:11

Mimo że jestem już tu pare lat na forum, to jakoś nigdy nie odpowiedziałem na te pytanka. A więc do dzieła!

1. Dowód osobisty:
- Mateusz
- alex_KiNiO - Alex to oczywiście uwielbienie Del Piero, dzięki któremu pokochałem Juventus. Jemu to zawdzięczam i jestem dumny że jestem Juventino. Druga część "kinio" to od starego pseudonimu jak mnie dawniej nazywano. Modyfikacja wsześniejszego "pinio", która nadal obowiązuje (od czasów dzieciństwa, aż do dziś!)
- 18.10.1990
- Mełno. Taka mała miejscowość niedaleko Grudziądza, Torunia.
- Brunet, niebieskie.
- Technik logistyk, i obecnie studia inż. zaoczne kierunek - logistyka.
- Optymizm; spokój; wierność, pasja i oddanie temu co kocham, co jest moją miłością, oraz ideałom i zasadom które posiadam.

2. My i Juve
- 1998r.
- Wyniknęło to z pewnego przypadku, o którym pisałem już w temacie "Jak zaczęła się twoja miłość do Juve". Mianowicie całe zainteresowanie zaczęło się od koszulki Del Piero (mam ją do dziś, zawieszoną w antyramie na ścianie). To dzięki tej koszulce zacząłem się interesować Juventusem i wszystkim co z tymi barwami jest związane. Dziś traktuje tą koszulkę niczym pewien symbol, dzięki któremu zmieniło się moje życie. Bo dziś Juventus to moja największa, najwspanialsza pasja i miłość.
- Najlepszy piłkarz w historii? Ciężko powiedzieć, gdy o tych innych wielkich słyszało się jedynie z opowieści (mam na myśli chociażby takich jak Boniperti, Scirea, Bettega, Sivori, Platini). Czy Del Piero jest tym najlepszym? Rekordy za nim przemawiają, ale to nie tak prosto określić. Jednak wyminę nieco odpowiedz i powiem kto jest dla mnie nie najlepszym, ale tym największym, najwspanialszym, któremu najwięcej zawdzięczam. Oczywiście Del Piero. Dzięki niemu pokochałem Juventus.. Ale o tym pisałem już wcześniej.
- Powiedział bym, że cały sezon 02/03. Genialny był, lecz pozostał ten niedosyt z przegranego finału LM. Masa emocji. Dwumecz z Realem, te pamiętne 3-1 i zółta kartka Nedveda.. Potem złota piłka dla niego. Niezwykły to był sezon. Ehh brakuje tego...
- Kiedyś myślałem, że to degradacja do Serie B. Dziś wiem, że to nie to. Degradacja pozwoliła umocnić więź do Juve, udowodnić, że tylko Juventus bez względu na wszystko. Że nic innego się nie liczy. A najsmutniejsze wydarzenia z mojej historii kibicowania Juve uznaje poprzedni i obecny sezon... Mam nadzieję, że jak najszybciej będziemy mogli zapomnieć o tym dwóch złych sezonach i cieszyć się z kolejnych triumfów Juventusu.

3.My i forum
- Bo to najlepsze forum Juventusu jakie istnieje!
- Jakoś nie zwracam na to szczególnej uwagi. Wiadomo jest, że czasem ma się z kimś to same zdanie, a innym razem przeciwnie. To kwestia względna.
- Podoba mi się to, że są tu ludzie dzielący ze mną tak wspaniałą pasje jaką jest miłość do Juventusu! A nie toleruje tych wszystkich napinek ze strony kibiców innych klubów udzielających się na naszym forum, ale także i ze strony wielu Juventinich. Więcej spokoju Panowie! Drażni mnie też często brak podstawowej wiedzy o Juventusie i ogólnie o piłce nożnej, a wypowiadanie się nie wiadomo jak!


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości.
Gianni Agnelli
Azazel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 lipca 2010
Posty: 880
Rejestracja: 03 lipca 2010

Nieprzeczytany post 16 marca 2011, 16:39

Dowód osobisty:
1. Kacper
2. Moje inicjały
3. 24 sierpnia
4. Otrębusy, niewielka pod Warszawska wieś.
5. Ciemny blondyn o zielono-nieibeskich oczach :)
6. Szkoła
7. Pewny siebie, ironiczny, towarzyski.
My i Juve
1. 2002/2003
2. Mój brat im kibicował, a że byli na topie nie widziałem przeciw wskazań.
3. Ciężki wybór nigdy nie widziałem większości z wielkich Juventusu w akcji, z pewnością na owacje zasłużył Del Piero, Nedved czy Camoranesi. Oni mi się bardzo kojarzą z Juventusem, który poznałem ja i z pewnością są wybitnymi postaciami historii naszego ukochanego klubu.
4. Awans do finału Ligi Mistrzów w 2003, były to moje początki dopingowania Juventusu więc ten sukces traktowałem bardzo wyjątkowo, był czymś niesamowitym i pewnego rodzaju znakiem dla mnie świeżego kibica drużyny z Turynu.
5. Sam finał w roku 2003 i oczywiście cała afera związana z degradacją.
My i forum
1. Chciałem podyskutować o Juventusie w szerszym gronie niż miałem do tej pory możliwość.
2. Nie mam chyba jeszcze wyrobionego zdania, ale przepadam za użytkownikami: Łukasz i Mietos.
3. Prosta szata graficzna, dużo aktywnych użytkowników i dyskusje na poziomie to zdecydowanie plusy forum, rzeczy które mi się nie podobają nie zostały jeszcze znalezione.


gruzin_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 grudnia 2007
Posty: 457
Rejestracja: 28 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2011, 19:42

1. Dowód osobisty:
Łukasz
23 lata
Lublin
brunet/ brązowe
student UMCS
spokojny, msciwy, egoista
2. My i Juve
od finału z Ajaxem
bo wygrał ten finał;)
Del Piero
3-1 w półfinale z Realem i 1-2 z Barcą na camp nou w 1/4
degradacja
3.My i forum
Nie ma na forum użytkownika z którym zgadzam się zawsze. Najbardziej cenię wypowiedzi użytkowników blackadder i jakku1


KondzioJuveFans

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2009
Posty: 783
Rejestracja: 23 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 07 kwietnia 2011, 21:14

1. Dowód osobisty:
- Konrad
- od imienia ;-)
- 15.06.1995 r.
- Stargard Szczeciński
- brązowe włosy i piwne oczy
- 3 klasa gimnazjum
- ambitny , pewny siebie , przyjacielski
2. My i Juve
- od 2003 roku
- wszystko zaczęło się od tego gdy dostałem koszulkę Gianluigiego Buffona , wtedy wszystko się rozpoczęło.
- bezapelacyjnie Alessandro Del Piero
- Wygrana z Realem 3:1 w półfinale Ligi Mistrzów.
- Calciopoli....
3.My i forum
- ponieważ kocham Juventus i chciałbym wymienić się opinią z innymi użytkownikami.
- nie wiem
- podoba mi się to , że mogę wymienić swoje zdanie z ludźmi , którzy sądzą inaczej.


Fino Alla Fine Forza Juventus!
Przem0

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2010
Posty: 68
Rejestracja: 18 lutego 2010

Nieprzeczytany post 08 kwietnia 2011, 10:14

1. Dowód osobisty:
- Przemek
- z imienia
- 1986
- Tarnów
- szatyn piwne
- AGH/technolog
- ironiczny cham i egoista
2. My i Juve
- 1993
- nie mogę powiedzieć że to była świadoma decyzja (miałem jakieś 6 lat), padło na Juventus i całe szczęście :)
- Roberto Baggio,
- Juventus - Ajax (1996)
- Byłem bardzo poirytowany finałem LM z Borussią ale to i tak finał, więc nie ma co płakać, dlatego wpisuję tutaj cały ciąg wydarzeń od calciopolli do teraz. Czekam na regeneracje potęgi.
3.My i forum
- może dlatego że jest tu najwięcej informacji,
- póki co nie ma takich osób dopiero się rozkręcam
- podoba mi się duża aktywność, ale to wałkowanie w kółko tych samych kwestii...


ODPOWIEDZ