Ayrton Senna - Kompilacja!

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 11 września 2006, 20:46

Obrazek

Ważne przeczytać!- skad inspiracja?
W czasie gdy panuje powszechna "kubicomania" coraz wiecej ludzi interesuje sie F1. Jednak całkowitym wyjątkiem jest mój tata na pytanie dlaczego nie oglada F1 mimo tego ze kilkanascie lat temu było to jego wielka pasja stwierdził: "Nie ogladam F1 od kiedy nie moge zobaczyc na torze wyscigowym Senny". Bardzo mnie to zastanowilo, gdyz ja jako kibic tego sportu od niespelna killku tygodni nic wczesniej nie slyszalem na temat tego zawodnika. Poszukujac materiałow na jego temat moge smialo powiedziec ze czlowiek ten zawladnal mną i sprawil, ze calkiem inaczej zaczalem podchodzic nie tylko do F1 ale rowniez do zycia. Z racji tego ze mam jakies tam doswiadczenie w robieniu kompilacji sportowych nie mogłem sie powstrzymac od zrobienia filmiku o tym wspanialym kierowcy. Dlaczego Ayrton Senna wywarl na mnie taki wplyw? Zobaczcie sami. Jesli ktos wogole nie zna tego kierowcy proponuje przed sciagnieciem przeczytac pare pierwszysch linijek z wikipedii na jego temat

Czas trwania filmu: 4:47

Muzyka: Coldplay "Fix you"

Rozmiar: 27MB

Oto link do mojego filmiku:

Oglądaj!!!
Ostatnio zmieniony 01 maja 2009, 13:08 przez Bukol87, łącznie zmieniany 2 razy.


Pirlo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 maja 2005
Posty: 444
Rejestracja: 08 maja 2005

Nieprzeczytany post 11 września 2006, 22:00

Po czesci rozumiem twojego ojca... ja niestety Senny niepamietam bo gdy zaczałem sie interesowac F1 to juz go niestety niebyło. Ale gdy tylko zaczalem sie intersowac od razu spotkałem sie z jego nazwiskiem...
Jezeli ktos sie interesuje tym sportem to napewno wie kim był i co znaczył ten pan... wiec pisal niebede :whistle:
Dzieki ze zrobiłes o nim kompile.Jak zobacze to ja tu ocenie ale juz po samej muzyce widze ze bedzie dobra... :roll:
pozdro


TURINIO

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2005
Posty: 355
Rejestracja: 07 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 11 września 2006, 22:14

Wielkie gratulacje dla Ciebie..kompilacja doprawdy znakomita,chwytająca za serce ze świetną,pasującą do tematu muzyką...


"...Znam swoją wartość i na boisku jestem bufonem. Dlatego nie pójdę do Juventusu, po co im dwóch bufonów?..." - jedna z wielu złotych myśli 'The Holy Goalie ' :)
Lakier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 listopada 2005
Posty: 71
Rejestracja: 24 listopada 2005

Nieprzeczytany post 11 września 2006, 22:34

Fajna kompilacja, ale mam pytanie: Nie masz filmiku pare/parenascie sekund przed tym tragicznym wypadkiem? Bo chcialbym zobaczyc jak to sie stalo.


Obrazek

Ti amo Juventus per sempre.
malutki

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 czerwca 2003
Posty: 181
Rejestracja: 07 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 11 września 2006, 23:13

Podjądłeś sie nie lada wyzwania po raz pierwszy(chyba) robiąc kompilacje nie związaną z tematyką piłkarską :wink: Ale udało Ci się ! Bardzo dobrze oddałeś hołd temu znakomitemu sportowcu. Muzyka pasowała idealnie!

Na Imoli Senna walczył o 1 miejsce z Schumacherem. Gdy Senna wpadł na bande Schumi wszystko widział bo jechał za nim. Widział jego śmierć. 6 lat poźniej w 2000 roku na Monzy(ostatnio właśnie tam był wyścig) Schumacher wygrał i zrówanał się zwycięstwami właśnie z Senna. Na konferencji prasowej nie mógł sie powstrzymać od łez :cry:
http://youtube.com/watch?v=whG8sDcrMG0


Duff

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 maja 2005
Posty: 98
Rejestracja: 09 maja 2005

Nieprzeczytany post 11 września 2006, 23:33

Nigdy nie interesowałem się F1 ale po tym co zobaczyłem doszedłem do wniosku że ten człowiek dla wielu ludzi coś znaczył i naprawde był mistrzem. Niefortunny wypadek momenty zabrania do helikoptera chwytają za serce. Myśle że ta kompilka to dobre uczczenie jego śmierci.


Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 12 września 2006, 01:07


dzieki wielkie za ten link

Duff pisze:Nigdy nie interesowałem się F1 ale po tym co zobaczyłem doszedłem do wniosku że ten człowiek dla wielu ludzi coś znaczył i naprawde był mistrzem.

tutaj sie nie mylisz
Duff pisze:Myśle że ta kompilka to dobre uczczenie jego śmierci.

Robiac ten film marzylem o takiej recenzji. Dziekuje Ci za nia.


Zachecam innych do sciagania i napisania paru slow i opini gdyz nie ma nic lepszego dla kompilatora niz swiadomosc tego ze ktos znajduje czas na obejrzenie twojej pracy


Posty na tym forum czytam sporadycznie. Nie wiem kim jesteście i mnie to nie interesuje. Jestem tu, bo każdy z was zasługuje by kiedyś przeczytać coś mądrego na temat piłki nożnej.
#TeamBukol
mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 12 września 2006, 01:08

Lakier pisze:Fajna kompilacja, ale mam pytanie: Nie masz filmiku pare/parenascie sekund przed tym tragicznym wypadkiem? Bo chcialbym zobaczyc jak to sie stalo.
Nie wiem czy uda się znaleźć coś lepszego

W ogóle polecam na YouTube wpisać w wyszukiwarke "Senna" i obejrzeć filmiki.
Polecam szczególnie film z pogrzebu Mistrza

F1 to dla mnie czarna magia. Nigdy nie miałem okazji oglądać całego wyścigu, a z kierowców znam tylko tych najbardziej znanych. Jednak Twoja kompilacja nieco przybliżyła mi tę dziedzinę sportu. Niestety ze swojej najgorszej, bo katastrofalnej strony. O samym zawodniku nie mogę za dużo się wypowiedzieć. Znam go z tego, co przepytałem w wikipedii. Jedno jest pewne - miał talent.

Co do kompilacji. Jest bardzo dobra. Fajna muzyczka. Nieźle zgrane. Podobało mi się. Można troszkę narzekać na jakość materiałów, ale domyślam się, że z ich znalezieniem nie było łatwo. Jako że była to moja pierwsza obejrzana kompila o kierowcy F1, to oceniam ją wysoko 5/6.

Z chęcią obejrzałbym sobie film o tym kierowcy, ale ze zdarzeniami ułożonymi chronologicznie. 5 minut jego kariery, zbyt szybko zakończonej...


Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 12 września 2006, 13:30

mJaUcViEej pisze: Nie wiem czy uda się znaleźć coś lepszego

W ogóle polecam na YouTube wpisać w wyszukiwarke "Senna" i obejrzeć filmiki.
Polecam szczególnie film z pogrzebu Mistrza

Pogrzeb bardzo wzruszajacy:( Dzieki za te filmiki.


Posty na tym forum czytam sporadycznie. Nie wiem kim jesteście i mnie to nie interesuje. Jestem tu, bo każdy z was zasługuje by kiedyś przeczytać coś mądrego na temat piłki nożnej.
#TeamBukol
Nolik

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 87
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 12 września 2006, 21:35

nie interesuję sięzbytnio F1, ale sciagnąłem Twoją kompile i jestem pod wielkim wrazeniem, naprawde sie wzruszyłem oglądając ten materiał, strasznie smutne kiedy odchodzi mistrz, poczytałem troche o Ayrtonie w necie, był złotym chlopakiem F1, smutne że odszedł, załuje ze dopiero teraz wiecej sie dowiedziałem o nim, gratuluję, kompila znakomita, chwyta za serce:(


Forza BIANCONERI !!
ForzaJuve_Adam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2004
Posty: 185
Rejestracja: 07 maja 2004

Nieprzeczytany post 13 września 2006, 14:07

A moglibyście to wrzucić na jakiś serwer bez limitu slotów? Tutaj od rana wszystko zajęte... :/ Proponowałbym jakiś rapidshare albo cuś takiego :-D


Obrazek
Obrazek
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 13 września 2006, 16:14

Ja polecam polski serwis o Sennie. Az łza kręci sie w oku gdy czyta się relacje z ostatnich ułamków sekund jego zycia....

http://senna.pcserwis.com/

Filmik z wypadku

http://senna.pcserwis.com/senacrsh.zip


KINIEK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 sierpnia 2004
Posty: 224
Rejestracja: 30 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 14 września 2006, 13:15

Musze powiedzieć, ża zaciekawiła mnie ta postać, wcześniej o niej nie słyszałem ale teraz mam ochotę pogłębić swoją wiedzę o tym człowieku
http://senna.pcserwis.com/
faktycznie opis ostatnich sekund jego życia genialny
a to zdanie wbiło mnie w fotel, "był już naprzeciw ściany, dwa metry od niej. Ostatnią rzeczą, jaką zrobił, było przyciśnięcie gazu. Dlaczego?"


Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 14 września 2006, 16:07

Bardzo sie ciesze ze zaciekawilem was postacia Senny o to chodzilo mi w mojej kompilacji:D

Pozdrawiam wszystkich ktorzy pofatygowali sie sciagnac moja kompilke.


Posty na tym forum czytam sporadycznie. Nie wiem kim jesteście i mnie to nie interesuje. Jestem tu, bo każdy z was zasługuje by kiedyś przeczytać coś mądrego na temat piłki nożnej.
#TeamBukol
naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 24 września 2006, 10:35

Dopiero teraz sciągnołem tą kompilacje i bardzo mi się spodobała. Był to świetny sportowiec i świetny człowiek. Niech odpoczywa w pokoju :(
Może zaczniesz robić kompilki z F1 albo z innych dyscyplin sportu. :)


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
ODPOWIEDZ