Francja 3-1 Włochy El. ME 2008

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
parissaintgermain

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2006
Posty: 23
Rejestracja: 16 lipca 2006

Nieprzeczytany post 07 września 2006, 21:25

Powiedzmy sobie szczerze - nawet Włochy w najwyższej formie by przegrały z koncertowo grającą Francją :)
Włosi mistrzostwo zdobyli bo zdobyli - nie da się temu zaprzeczyć. Ale Francja jest po prostu lepsza - była lepsza w finale MŚ (karne to już loteria :P) i była lepsza wczoraj, tym razem na szczęście Włosi nie mieli fuksa ;]


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 07 września 2006, 21:41

parissaintgermain pisze:Powiedzmy sobie szczerze - nawet Włochy w najwyższej formie by przegrały z koncertowo grającą Francją :)
Nie śmiem wątpić...
parissaintgermain pisze: Włosi mistrzostwo zdobyli bo zdobyli - nie da się temu zaprzeczyć. Ale Francja jest po prostu lepsza - była lepsza w finale MŚ (karne to już loteria :P)
Człowieku Tobie to chyba TVP odkodowali tylko na finał mistrzostw... od początku mistrzostw w Niemczech, było widać, że Włosi są bardzo dobrze przygotowani fizycznie, a także psychicznie - Calciopoli i skok Pesso, nie załamały chłopaków, a wręcz wzmocniły ich morale. Ghana,USA,Czechy,Australia,Ukraina,Niemcy - te reprezentacje były "cięte" przez drużynę Azzurri...a potem te Twoje 'koguciki' 8).
parissaintgermain pisze: była lepsza wczoraj, tym razem na szczęście Włosi nie mieli fuksa ;]
Szczęście posiadała wasza drużyna na MŚ, siędziowie pomagali jak w przypadku z Henrym [oszukany wolny z Hiszpanią] czy ciężka przeprawa w grupie...Szkoda słów i nie warto się spierać. Widziałem wczorajszy mecz i Francja była lepsza, ale nie przesadzaj, że drużyna Trójkolorowych pokonałaby zawsze i wszędzie drużynę Włochy, bo zaczynam wątpić w to, że znasz się na piłce...

PS. Chyba, że jesteś takim zagorzałym fanem Francji - a to wtedy przepraszam, przecież miłość niezna granic... :roll: .


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 07 września 2006, 22:26

sorki że trochę off topic ale zastanawiam się czy kolega parissaintgermain to jest na pewno juventino :?: no bo nie dość że ma avatorka z herbem PSG (o nicku juz nawet nie wspomnę) to jeszcze kibicował francji dziwne prawda :think:


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
The_Sickness

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 311
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 września 2006, 22:59

bartekoo2 pisze:Moze jakis skrócik? :wink:
white_wolf dał bramki i skrót w tym temacie

http://forum.juvepoland.com/viewtopic.p ... highlight=

Co do samego meczu, widziałem tylko skrót. Pierwsza bramka padła po akcji w której był spalony, więc ta nie powinna być uznana. Nie zmienia to faktu jednak, ze Włosi zagrali słabo, ale ja bym nie panikował, jest jeszcze rewanż u siebie. Odbyły się dopiero 2 spotkania, straciliśmy 5 punktów, ale jest jeszcze 10 spotkań do rozegrania. Następny mecz bodaj 7 października, więc piłkarze na pewno będą w lepszej dyspozycji niz w środe.


Railis

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2006
Posty: 1489
Rejestracja: 01 lutego 2006

Nieprzeczytany post 07 września 2006, 23:51

parissaintgermain pisze:Powiedzmy sobie szczerze - nawet Włochy w najwyższej formie by przegrały z koncertowo grającą Francją :)
Włosi mistrzostwo zdobyli bo zdobyli - nie da się temu zaprzeczyć. Ale Francja jest po prostu lepsza - była lepsza w finale MŚ (karne to już loteria :P) i była lepsza wczoraj, tym razem na szczęście Włosi nie mieli fuksa ;]
No zauważ z łaski swojej że Włosi na MŚ byli w najwyższej formie (patrz mecz z niemcami), a Francja też grała koncertowo :? . No i co?? A swoją drogą to skoro francja była lepsza to czemu nie załatwiła sobie wygranej w regulaminowym czasie?? Na pokazanie kto jest lepszy mieli 120 minut, a mimo tej swojej lepszości tego nie dokonali. Dziwne :shock: . A że włosi potrafili się obronić. Zauważ że po strzelonym golu Zizou Włosi nie potrzebowali niewiadomo jakiej batalii żeby zdobyć bramkę wyrównującą. A może poprostu uznali, że po wyrównaniu nie warto się aż tak wysilać, bo wiedzą, że mają przewagę w rozgrywce jaką są karne. Włosi poprostu okazali się lepsi, doroślejsi i bardziej doświadczeni tak w finale jak i w całym turnieju i mówienie, że to przez FUKS to jest raczej rzucanie się i szukanie usprawiedliwienia zwalając winę na wszystko inne niż samą drużynę. A co do obecnego meczu, to francji dużo bardziej zależało żeby wygrać niż włochom, bo to jest dla nich sprawa honoru. Ale to nie usprawiedliwia włochów. Coprawda afera im znacznie pomogla w utraceniu zgrania, ale piłkarza się ceni za to że potrafi grać w każdych warunkach.


parissaintgermain

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2006
Posty: 23
Rejestracja: 16 lipca 2006

Nieprzeczytany post 08 września 2006, 12:12

Tak włochy grały tak świetnie, że musiał im sędzia pomóc w 1/8 wygrać z australią :doh:
Ghana,USA,Czechy,Australia,Ukraina,Niemcy - te reprezentacje były "cięte"
A więc może tak:

GHANA - niezłą drużyna ale strasznie niepoukładana, dostała w dupe nawet od słabiutkiej brazylii
USA - słabeusze, z którymi włochy wymęczły remis
Czechy - słabiutcy byli na tych mistrzostwach, zresztą bez kilku podstawowych graczy nie ma co się dziwić
Australia - tia
Ukraina - tia, do ćwierćfinału doszła dzięki klasowym przeciwnikom takim jak Arabia Szwajcaria i Tunezja (bo niestety hiszpania ich zdeklasowała :whistle: )

Jedyne za co można pochwalić to za dobrą postawe w meczu z niemcami - bo to był jedyny mecz który im się naprawdę udał. Jak dla mnie włochy to tak samo zasłużony finalista jak Niemcy 4 lata temu
Na pokazanie kto jest lepszy mieli 120 minut, a mimo tej swojej lepszości tego nie dokonali.
To ja chyba inny mecz oglądałem, tylko wielkie szczęscie włochów pozwoliło im się "dowlec" do karnych - a Francja w której już nie było kilku podstawowych graczy (Zidane, Henry i z tego co pamiętam też Ribery) szansy w nich nie miała.

Ja rozumiem że można być fanatykiem juve i włoskiej piłki ale bezprzesady :roll:
się czy kolega parissaintgermain to jest na pewno juventino
nawet napewno - nie :lol:
jesteś takim zagorzałym fanem Francji
nie nie jestem :) na tych mistrzostwach kibiwałem WKS'owi i Polsce oczywiście, ale obie te reprezentacje szybko odpadły :P


cziro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 316
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 08 września 2006, 12:17

parissaintgermain pisze: To ja chyba inny mecz oglądałem, tylko wielkie szczęscie włochów pozwoliło im się "dowlec" do karnych - a Francja w której już nie było kilku podstawowych graczy (Zidane, Henry i z tego co pamiętam też Ribery) szansy w nich nie miała.

nawet napewno - nie :lol:
A czy to z winy Włochów do końca nie grał Henry, Ribery i Zidane :?: Co to za tłumaczenie haha dobre sobie, gdyby nie boski Zizou, któremu poprzewracało się w głowie w tym Realu, to Francja kończyła by mecz w 11. A po za tym co Ty koleś tu próbujesz wmówić :?: :?: , że ten kto przegrywa jest lepszy :?: , nie wiem może taka zasada obowiązuje w Ligue 1, ale prowokowanie kibiców Juve na temat finału MŚ z przed dwóch miesięcy, jest godne odnotowania, jako jedno z najwiiększych głupot jakie widziało to forum.


parissaintgermain

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2006
Posty: 23
Rejestracja: 16 lipca 2006

Nieprzeczytany post 08 września 2006, 12:21

A kogo ja prowokuje ludzie :P?
Twierdze tylko że cały mecz lepiej grała i przewage miała Francja a że niestety nie udało się im wygrać to trudno. Włosi mieli szczeście ;] jakbyście mieli trochę poczucia humoru to byście napisali że lepszym sprzyja szczęście :smile:
najwiiększych głupot jakie widziało to forum.
Ja widziałem tu większe, jak wyzywanie piłkarzy od zdrajców bo klub zdecydowali się zmienić :lol:


cziro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 316
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 08 września 2006, 12:25

parissaintgermain pisze: Ja widziałem tu większe, jak wyzywanie piłkarzy od zdrajców bo klub zdecydowali się zmienić :lol:
Nadal twierdzisz, że nie prowokujesz :?: :?: A teraz w Twojej wypowiedzi już zabrakło agrumentów na temat finału, czyżby już Ci się skończyły :?: :?: , bo np. wytykanie łatwej drabinki do półfinału Włochom jest trochę bez sensu bo nie mieli raczej na nią wpływu kolego.


parissaintgermain

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2006
Posty: 23
Rejestracja: 16 lipca 2006

Nieprzeczytany post 08 września 2006, 12:27

Tak twierdze że nie prowokuje, tylko odpowiadam na twój genialny zarzut.
Co do drabinki - to ktoś wyżej napisał że to dowód jak to włosi mocni byli bo TAKIE drużyny po drodze pokonały...


The_Sickness

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 311
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 08 września 2006, 12:28

To ja chyba inny mecz oglądałem, tylko wielkie szczęscie włochów pozwoliło im się "dowlec" do karnych - a Francja w której już nie było kilku podstawowych graczy (Zidane, Henry i z tego co pamiętam też Ribery) szansy w nich nie miała.
A nie pamiętasz główki materazziego którą z trudem obronił barthez, poprzeczki toniego, czy minimalnie chybiony wolny pirlo, do tego gol toniego, co prawda ze spalonego ? Nie mów, ze francja dominowała przez cały mecz, bo sama tez za wiele sytuacji nie stworzyła. Poza tym wymieniając przeciwników włoch w grupie zapomniałeś chyba o grupie francji, remis ze szwajcarią, koreą i wygrana z togo i tylko 5 punktów ... śmiech na sali. Nie mów, ze włosi mieli słabych przeciwników, bo francja miała jeszcze łatwiejszą grupę i powinna zdobyć komplet punktów. Wogóle z tego co widze polemika z tobą na ten temat to jak walenie głową w mur. Śmieszny jesteś ...


parissaintgermain

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2006
Posty: 23
Rejestracja: 16 lipca 2006

Nieprzeczytany post 08 września 2006, 12:49

Ale teraz o grupie mówimy czy o fazie pucharowej :shock: ?
Bo w fazie pucharowej Francuzi wyeliminowali Hiszpanie, Brazylie i Portugalie - droga do finału bardzo łatwa no nie :snooty:
Francja przeważała cały mecz, o dogrywce nie wspominając. O czym świadczy to że Francja oddała 13 na strzałów a Włosi 5.
Śmieszny jesteś ...
To wszystkie twoje argumenty :)?


The_Sickness

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 311
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 08 września 2006, 12:59

Śmieszny jesteś ...
To wszystkie twoje argumenty :)?
Akurat ten jest niezaprzeczalny.

brazylia jak sam napisałeś "ghana....dostała w ### nawet od słabiutkiej brazylii". 1-0 z porugalią? Portugalia dostała az 3 z niemcami, z którymi włosi wygrali 2 jajo .... zresztą, o czym my mówimy. Włosi są MISTRZAMI ŚWIATA, takim gadaniem tego faktu nie zmienisz, więc po co te twoje szczekanie?


Nathan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2005
Posty: 49
Rejestracja: 26 listopada 2005

Nieprzeczytany post 08 września 2006, 13:02

parissaintgermain pisze: Bo w fazie pucharowej Francuzi wyeliminowali Hiszpanie, Brazylie i Portugalie
Tylko od kiedy grają nazwy zespołów a nie zawodnicy? Brazylia? A oni coś grali w tych mistrzostwach? Hiszapania w meczu z Francją też bladziutko grała. Fakt, Francja rozwinęła się w fazie pucharowej. W grupie zagrali na tyle, na ile było trzeba (o mało się na tym nie przejechali - szkoda) żeby awansować.
Fakt faktem, że Włosi cały turniej zagrali bardzo dobrze (te słabe według ciebie USA... chciałbym widzieć Francję z tak solidnie grającymi Amerykanami) i równo. Mecz z Australią też wcale łatwy nie był. Hiddink to moim zdaniem jeden z najlepszych trenerów na świecie, niesamowity taktyk, co w tym meczu było widać.
Prawda taka, że to Włosi WYGRALI mistrzostwo świata, a nie Francja. Tyle w tym temacie.
Co do ostatniego meczu to Francja wygrała drużyną. Brakowało zgrania, polotu i konsekwencji u Włochów.


Stupidity is immortal, so, some would live eternally.
Terribilis... Est... Locus... Iste...
parissaintgermain

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2006
Posty: 23
Rejestracja: 16 lipca 2006

Nieprzeczytany post 08 września 2006, 13:15

Prawda taka, że to Włosi WYGRALI mistrzostwo świata, a nie Francja.
Tak i chyba nie pisałem że było inaczej ;]
Dla jednych najlepszą drużyną (w osobistym rankingu :P) była Argentyna a dla innych Francuzi ci Włosi ;]
I tylko tyle :pray:


ODPOWIEDZ