Francja 3-1 Włochy El. ME 2008

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 08 września 2006, 13:29

I dlatego istnieje coś takiego jak MŚ i dlatego jest na tych MŚ finał i dlatego ten finał może wygrać tylko jedna drużyna - aby te osobiste rankingi pozostały jedynie osobistymi.
Dla mnie argentyna nie była najlepszą drużyną - w meczu z WKS zasługiwała najdalej na remis a w spotkaniu z Niemcami też nie grała koncertowo.


Dirty mind
cziro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 316
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 08 września 2006, 13:37

parissaintgermain pisze:Tak twierdze że nie prowokuje, tylko odpowiadam na twój genialny zarzut.
Co do drabinki - to ktoś wyżej napisał że to dowód jak to włosi mocni byli bo TAKIE drużyny po drodze pokonały...
Noooo tak racja, Francuzi też mieli nie byle jakich przeciwników..np. Hiszpania, która przygody z turniejami tradycyjnie kończy w początkowych fazach w ostatnich latach, a także niesamowicie dysponowanych Canarinhos hohoho zaiste masz racje :bravo: A tak na marginesie wszystkie moje zarzuty są genialne, więc nie wiem o który Ci chodziło.


dark-6

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2006
Posty: 26
Rejestracja: 04 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 08 września 2006, 13:57

@parissaintgermain

"Piłka jest okrągła a bramki sa dwie". Ja wyznaję zasadę, względem wszystkich drużyn - wygrywa drużyna lepsza (mam ci przypomniec kto wygrał?). Możesz pisac o tym, że Włosi mieli farta, czy też sędziowie im notorycznie pomagają, ale prawda zawsze zostaje jedna. Reprezentacja włoch jest jedną z najlepszych na świecie. Nie oceniam jedynie na podstawie jednych MŚ. Na Euro Sport, puszczali takie fajne programy, gdzie opisywali udział wszystkich reprezentacji tegorocznych MŚ w całej histori MŚ. Każdy za przeproszeniem "<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>" po obejrzeniu takiego programu by uznał, włosi to jednak mają reprezentację. Prawdopodobnie gdyby nie to, jak sędziowie skrzywdzili Włochów 4 lata temu (kazdy kto ma oczy przyzna mi rację) to świętowalibyśmy teraz 5 tytuł MŚ. Może ubliżać włochom, jak cała reszta świata. Symulanci, sprzdawczyki itd. itd. Ale Histori piłkarskiej nikt im nie zabierze.
* 1930 &#8211; Nie brała udziału
* 1934 &#8211; Mistrzostwo
* 1938 &#8211; Mistrzostwo
* 1950 &#8211; Runda grupowa
* 1954 &#8211; Runda grupowa
* 1958 &#8211; Nie zakwalifikowała się
* 1962 &#8211; Runda grupowa
* 1966 &#8211; Runda grupowa
* 1970 &#8211; II miejsce
* 1974 &#8211; Runda grupowa
* 1978 &#8211; IV miejsce
* 1982 &#8211; Mistrzostwo
* 1986 &#8211; Druga runda
* 1990 &#8211; III miejsce
* 1994 &#8211; II miejsce
* 1998 &#8211; Ćwierćfinał
* 2002 &#8211; 1/8 finału
* 2006 &#8211; Mistrzostwo

Sam zauważ, że dorobek reprezentacji Włoch jest bardzo duży.


Od 1962 roku, nie było takich mistrzostw na, których zabrakło by Włochów. Przypomnę Ci równiez, jaki to pech prześladuje włochów, gdy to większość reprezentantów w 1949 zginęła w katastrofie lotniczej, a sędziowie w 2002 roku zabrali im udział w 14 Finału. A ty mówisz, że Włosi to farciaże :/ Więc sprubuj teraz sobie porównać to swoją Francję :!:

Ci którzy uważają, że najlepszą druzyną była Argentyna czy też Francja są w błedzie. Bo najlepsi byli Włosi. Żeby to wyłonić, właśnie po to odbywają się MŚ :angry: . A ty prubujesz to odebrac reprezentacji Włoch. :rotfl:


parissaintgermain

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2006
Posty: 23
Rejestracja: 16 lipca 2006

Nieprzeczytany post 08 września 2006, 14:36

A ty prubujesz to odebrac reprezentacji Włoch.
Po pierwsze pisze się "próbujesz"
Po drugie nigdzie nie napisałem że Włosi nie zostali mistrzami swiąta - twierdze tylko że Francja grała ładniej, ze tak to ujme :think:
A tak na marginesie wszystkie moje zarzuty są genialne, więc nie wiem o który Ci chodziło.
Czytanie ze zrozumieniem się kłania.


cziro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 316
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 08 września 2006, 15:29

parissaintgermain pisze: Czytanie ze zrozumieniem się kłania.
Poraz drugi odparłeś moje argumenty, świetnymi konrargumentami. Rzeczywiście masz ich wiele. Jeśli ktoś coś napisze, a nie wiesz jak na to odpowedzieć po prostu to pomijasz, dlatego nie rozumiem kompletnie Twojej nędznej polemiki z użytkownikami JP. Po co tu wchodzisz, mamy tu zatrzęsienie kibiców Interu (swoją drogą chyba więcej niż na intermediolan.com.pl), mamy także milanistów, nie brakuje też ociekających jadem romanistów, brakuje jeszcze kibców śmiesznego PSG naprawdę...


white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 08 września 2006, 16:09

Mistrzostwo Swiata dla Italii zdobylo 22 Wlochow (23 - Camoranesi).

Zagadka dnia :

Ilu Francuzow siegnelo po tytul wicemistrza swiata ?


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 08 września 2006, 16:49

parissaintgermain pisze: Po drugie nigdzie nie napisałem że Włosi nie zostali mistrzami swiąta - twierdze tylko że Francja grała ładniej, ze tak to ujme :think:
O tak, rozumowanie BravoSportowca - ta drużyna która gra najładnie, zasługuje na trofeum.
Ja nigdy nie rozumiałem, co to znaczy, że "drużyna, choć przegrała, zasłużyła na zwycięstwo". Futbol to gra na gole, nie na posiadanie piłki, strzały na bramkę czy sztuczki techniczne, od którym bezmózgim dzieciom staje drągal.
Francuzi nie wygrali Mistrzostw, bo nie umieli pokonać Włochów. A Italia potrafiła pokonać 31 innych drużyn. Francuzi mogą teraz narysować sobie Puchar Świata, wyciąć go i nakleić sobie na koszulki - jeżeli myślą że są lepsi od Mistrzów Swiata. A kibice trójkolorowych mogą jedynie użalać się nad swoją nieporadnością i żyć w upokorzeniu przez najbliższe 2 lata.
Wygrywa się mistrzostwa, nie eliminacje.
Eliminacje to taki szczególny okres, gdzie niewiadomo dlaczego pompuje się wybrane drużyny na miano faworyta głównego turnieju, a potem rozprawia się godzinami nad tym, dlaczego 80% z nich zawiodła.
Dlatego nie rozpaczam po przegranej Squadry Azzury. Mamy jeszcze czas na powrót do niedawnej dyspozycji. Nie warto krzyczeć.
Donadoni najpierw 2 razy się zastanowi, zanim powołą na kolejne spotkanie piłkarzy pokroju Semioli'ego. Nie warto robić rewolucji w składzie.
Cannaavaro i Zambrotta nie zapomnieli jak się broni. Przyjdą kolejne mistrzostwa i znowu będą na szczytach.
Ostatnio zmieniony 08 września 2006, 17:04 przez pan Zambrotta, łącznie zmieniany 1 raz.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
parissaintgermain

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2006
Posty: 23
Rejestracja: 16 lipca 2006

Nieprzeczytany post 08 września 2006, 16:56

makaveli999 pisze:
parissaintgermain pisze: Czytanie ze zrozumieniem się kłania.
Poraz drugi odparłeś moje argumenty, świetnymi konrargumentami. Rzeczywiście masz ich wiele. Jeśli ktoś coś napisze, a nie wiesz jak na to odpowedzieć po prostu to pomijasz, dlatego nie rozumiem kompletnie Twojej nędznej polemiki z użytkownikami JP.
O jezu ale się rozpisałeś popłacze się normalnie :płaczę:
O jakich argumentach mówisz? Twoim argumentem było to że nie umiesz czytać ze zrozumieniem czy co?
Jeśli coś pomijam to tylko dlatego że uważam za niegodne komentarza, jak pisanie że Francuzi mieli wręcz równie łatwych przeciwników co włochy.
. Po co tu wchodzisz, mamy tu zatrzęsienie kibiców Interu (swoją drogą chyba więcej niż na intermediolan.com.pl), mamy także milanistów, nie brakuje też ociekających jadem romanistów, brakuje jeszcze kibców śmiesznego PSG naprawdę...
Już na tym forum zauważyłem kto ocieka jadem i ślepym fanatyzmem.
Mamy jeszcze czas na powrót do niedawnej dyspozycji.
Mamy? A od kiedy włochem jesteś? No chyba że jesteś faktycznie :angry:


wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 08 września 2006, 16:59

white_wolv pisze:Mistrzostwo Swiata dla Italii zdobylo 22 Wlochow (23 - Camoranesi).

Zagadka dnia :

Ilu Francuzow siegnelo po tytul wicemistrza swiata ?
Masz racje White_wolv, było ich niewielu, w podstawowym składzie naliczyłem ich tylko trzech: Barthez, Sagnol i Ribery, a po za tym jeszcze dwójka bramkarzy to Francuzi: Coupet i Landreau. A więc na 23 zawodników reprezentacji Francji na MŚ w Niemeczech, było jedynie 5 prawdziwych rodowitych z krwi i kości Francuzów...


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 08 września 2006, 17:48

Wlosi cos nie zachwycaja. Mistrzowie swiata sposcili z tonu :wink: Ale mysle, ze to jest jakby troszke naturalne. Szczegolnie, ze trzeba wziasc pod uwage zmiane trenera, ktory wprowadzil dosc sporo zmian. Czy slusznie, to sie okaze :think:


dark-6

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2006
Posty: 26
Rejestracja: 04 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 08 września 2006, 17:49

parissaintgermain pisze:
A ty prubujesz to odebrac reprezentacji Włoch.
Po pierwsze pisze się "próbujesz"
Po drugie nigdzie nie napisałem że Włosi nie zostali mistrzami swiąta - twierdze tylko że Francja grała ładniej, ze tak to ujme :think:
A tak na marginesie wszystkie moje zarzuty są genialne, więc nie wiem o który Ci chodziło.
Czytanie ze zrozumieniem się kłania.
parissaintgermain pisze:Włosi mistrzostwo zdobyli bo zdobyli - nie da się temu zaprzeczyć. Ale Francja jest po prostu lepsza - była lepsza w finale MŚ (karne to już loteria :P) i była lepsza wczoraj, tym razem na szczęście Włosi nie mieli fuksa ;]
Pisanie ze zrozumieniem sie kłania. Najpierw piszesz, że bylli lepsi. Potem piszesz, że grają ładniej. Zdecyduj się, bo jesteś wyjątkowo nie konsekwentny. No i do tego komiczny :rotfl:

Odnieś się do tego co napisałem, jeżeli chcesz być taki mega super mądry a nie omijasz moje argumenty, które jednomyslnie przemawiają za Włochami.


juverm

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2005
Posty: 792
Rejestracja: 05 listopada 2005

Nieprzeczytany post 08 września 2006, 18:02

wloski pisze:w podstawowym składzie naliczyłem ich tylko trzech: Barthez, Sagnol i Ribery, a po za tym jeszcze dwójka bramkarzy to Francuzi: Coupet i Landreau. A więc na 23 zawodników reprezentacji Francji na MŚ w Niemeczech, było jedynie 5 prawdziwych rodowitych z krwi i kości Francuzów...
Raczej 6 bo o ile się nie mylę Gael Givet też jest rodowitym francuzem.

Co do samego meczu, to zachwycony nie jestem. Obejrzałem sobie powtórkę na Eurosporcie i mogłem się takiego wyniku spodziewac. Włosi grali straszną "padake", przy okazji nowy trener, nowa taktyka, a ja sam ze swojej strony moge powiedzieć, że Donadoniego nie lubie. Jak dla mnie w Livorno nic nie pokazał, a postawienie go na funkcji selekcjonera Italii to trefny pomysł. Ale wszystko się okaże.


Obrazek
cziro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 listopada 2004
Posty: 316
Rejestracja: 28 listopada 2004

Nieprzeczytany post 08 września 2006, 22:31

parissaintgermain pisze: O jezu ale się rozpisałeś popłacze się normalnie :płaczę:
Ależ proszę bardzo.


parissaintgermain

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2006
Posty: 23
Rejestracja: 16 lipca 2006

Nieprzeczytany post 08 września 2006, 23:02

dark-6 pisze:Odnieś się do tego co napisałem, jeżeli chcesz być taki mega super mądry a nie omijasz moje argumenty, które jednomyslnie przemawiają za Włochami.
Znaczy do czego? Do postu w piszesz coś w ogóle nie związanego z tematem?
Ja napisałem że sędzie "pomógł" im w meczu z australią, a nie że zawsze pomagają. Przecież ja ci nie atakuje całego futbolu Włoskiego i jego historii :roll:
Piszesz mi coś o przeszłości i w ogóle nie wiem co to ma związek z finałem mś 2006.
I tak, puchar wygrali Włosi, ale drużyną ładniej, lepiej grającą była Francja. Tak stwierdzi każdy kto oglądał mecz - i cytując ciebie "ażdy za przeproszeniem "<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>".
Nie dopisało francuzom szczęście bo szczęście sprzyja lepszym ;]
OT


Railis

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2006
Posty: 1489
Rejestracja: 01 lutego 2006

Nieprzeczytany post 08 września 2006, 23:09

parissaintgermain pisze:
dark-6 pisze:Odnieś się do tego co napisałem, jeżeli chcesz być taki mega super mądry a nie omijasz moje argumenty, które jednomyslnie przemawiają za Włochami.
Znaczy do czego? Do postu w piszesz coś w ogóle nie związanego z tematem?
Ja napisałem że sędzie "pomógł" im w meczu z australią, a nie że zawsze pomagają. Przecież ja ci nie atakuje całego futbolu Włoskiego i jego historii :roll:
Piszesz mi coś o przeszłości i w ogóle nie wiem co to ma związek z finałem mś 2006.
I tak, puchar wygrali Włosi, ale drużyną ładniej, lepiej grającą była Francja. Tak stwierdzi każdy kto oglądał mecz - i cytując ciebie "ażdy za przeproszeniem "<brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>".
Nie dopisało francuzom szczęście bo szczęście sprzyja lepszym ;]
OT
No mówić jak do ściany. Skoro grali lepiej i piękniej no to czemu nie wygrali?? Sędzia im gola nie uznał?? Niesłusznie wyrzucił kogoś z boiska?? Zobacz, że francja w fazie grupowej grała conajmniej niemrawie. No i co?? Grała źle więc niesłusznie weszła do fazy pucharowej?? Zrozumiał bym to, jakbyś patrzył na ogół meczu i nic więcej, ale jak powiedziałeś, że włosi zdobyli MŚ przez Fuksa (bo tak to odczytałem) to ja dziękuję. Nie chcę się kłucić, może Francja przeważała w finale, ale żeby wygrać to nie trzeba tylko przeważać.


ODPOWIEDZ