el. ME 2008 Włochy Litwa 1:1

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 03 września 2006, 09:41

Włosi, piłkarscy mistrzowie świata, zaledwie zremisowali z Litwą 1:1 (1:1) w meczu grupy B eliminacji EURO 2008, który odbył się w Neapolu.
Przed rozpoczęciem meczu honorową rundę wokół boiska w Neapolu zrobił Puchar Świata, który Włosi zdobyli 9 lipca. Eliminacje mistrzostw Europy zaczęły się jednak dla mistrzów świata niezbyt udanie. Włochy zaledwie zremisowały 1:1 z Litwą.

W składzie włoskiej reprezentacji zabrakło kilku zawodników, którzy niespełna dwa miesiące temu zdobyli mistrzostwo świata. Nie było Luki Toniego, Mauro Camoranesiego, Gianluki Zambrotty, Francesco Tottiego, Alessandro del Pierro.
W trochę zrewolucjonizowanym składzie Włosi nie potrafili sobie poradzić z Litwą, a w 21. minucie zapachniało sensacją, gdy Litwini strzelili bramkę po uderzeniu Tomasa Danileviciusa. Gospodarze szybko odpowiedzieli golem, a na listę strzelców wpisał się Filippo Inzaghi, który wyrównał w 29. minucie.

Mimo wielu okazji Włosi w drugiej połowie nie potrafili pokonać litewskiego bramkarza i zdobyli tylko jeden punkt. W środę czeka ich znacznie trudniejszy sprawdzian, bowiem w Paryżu zmierzą się z Francją. Będzie to rewanż za finał mistrzostw świata.

Obrazek

Włochy - Litwa 1:1 (1:1)
Bramki: Filippo Inzaghi (29 min.) - Tomas Danilevicius (21 min.).
Sędziował Martin Hansson (Szwecja).

Włochy: Gianluigi Buffon - Massimo Oddo, Fabio Cannavaro, Andrea Barzagli, Fabio Grosso - Gennaro Gattuso, Andrea Pirlo, Daniele De Rossi (61 min. - Marco Marchionni), Simone Perrotta (72 min. - Alberto Gilardino) - Filippo Inzaghi (86 min. - David Di Michele), Antonio Cassano.

Litwa: Zydrunas Karcemarskas - Marius Stankevicius, Rolandas Dziaukstas, Andrius Skerla, Tomas Zwirgzdauskas - Saulius Mikoliunas (82 min. - Tomas Tamosauskas), Mantas Savenas (65 min. - Mindaugas Kalonas), Deividas Cesnauskis, Aidas Preiksaitis - Robertas Poskus (79 min . - Tadas Labukas), Tomas Danilevicius.

zrodło: http://sport.onet.pl/0,1248713,1380003,wiadomosc.html

*********************************************************

nie udalo sie troche Azzurim rozpoczecie sezonu ale to nic zwazywszy na to ze w skladzie nie ma wielu mistrzow świata. torche mnie martwi ten sklad bo juz w srode gramy z francja ktora jest mocna co widac po wyniku wyzej i ma silniejszy sklad, bardziej doswiadczony i wogloe. rozumiem ze trzeba troche Italie odmlodzic ale chyba Donandoni torszke przesadzil. nie wiem jakie jest wasze zdanie

a brameczki są pod tym linkiem

http://acmilan.com.pl/video.php
Ostatnio zmieniony 03 września 2006, 15:03 przez tabo89, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 03 września 2006, 10:54

Mnie bardziej interesuje sytuacja Polski po wczorajszym meczu z Finami niz Włochow. Ale mimo to ciesze sie ze w barwach reprezentacji Itali wystompiło 2 zawodników Juventusu. Jedynym moim rozczarowaniem była nieobecnosc Alessandro Del Piero który jest ostatnio w wybornej formie.


Winner

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 1173
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 03 września 2006, 11:03

Serie A jescze niegra więc zawodnicy niemaja jeszcze rytmu meczowego widzialem tylko koniec meczu i Inzaghi mial taką setke :angry: . Dobrze grał Marchionni.


Od kołyski aż po grób zapatrzony w jeden klub.
RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 03 września 2006, 11:05

tomek89-15 pisze: W składzie włoskiej reprezentacji zabrakło kilku zawodników, którzy niespełna dwa miesiące temu zdobyli mistrzostwo świata. Nie było Luki Alberto Gilardino,

Włochy: Gianluigi Buffon - Massimo Oddo, Fabio Cannavaro, Andrea Barzagli, Fabio Grosso - Gennaro Gattuso, Andrea Pirlo, Daniele De Rossi (61 min. - Marco Marchionni), Simone Perrotta (72 min. - Alberto Gilardino) - Filippo Inzaghi (86 min. - David Di Michele), Antonio Cassano.
Cos Ci sie pomyliło :think:

A wracajac do tematu, nawet obstawiałem w Profie Zwycięstwo albo remis naszych sąsiadów. Wiec wcale mnie nie zdziwił remisowy wynik.


Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 03 września 2006, 11:46

Widziałem pewną część meczu, w przerwie spotkania Polaków i po meczu naszej reprezy. W tych momentach Włosi nie grali wcale źle. Brakowało dokładnego ostatniego podania. Przydałby się więc Totti. Cassano i Inzaghi stworzyli akcję na 1:1. Mimo to śmiem twierdzić, że obecność DP w składzie przyniosłaby więcej pożytku. Pamiętam jego dobrą współpracę z Antonio na Euro 2004. W środę z Francją. Ciekawe czy RAI znowu nie zakoduje meczu :think:


naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 03 września 2006, 13:01

Mieli słaby skład ale i tak powinni wygrać ze słabą Litwą. Niewiem co w składzie robił Cassano. :?


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 03 września 2006, 13:39

To że Włosi śa najlepsi na świecie :dance: , to nie znaczy że nie mogą zremisować z przeciętną drużyną. Na szczęścię będzie jeszcze wiele meczy w których Italia będzie walczyć o punkty, a ten z Litwą był początkiem eliminacji do ME. Eliminacje dopiero się rozkręcają, Włosi również :smile:


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
Tarnos15

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2003
Posty: 342
Rejestracja: 29 września 2003

Nieprzeczytany post 03 września 2006, 14:19

Francja Włochy będzie transmitowane na POlsacie Sport jeśli to kogoś interesuje.
Osobiście jestem rozczarowany wynikiem i Mistrzów Świata nie usprawiedliwia fakt osłabienia bo nie było one aż tak ogromne, żeby nie ograć Litwinów...


Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 03 września 2006, 14:38

Winner pisze:Serie A jescze niegra więc zawodnicy niemaja jeszcze rytmu meczowego...
I to chyba jest jeden z głownych powodów! Zawodnicy jeszcze nie przyzwyczaili się do grania pod presją.

Meczu nie widziałem ale z opisów to ponoc moglismy spokojnie wygrać! Mam nadzieje ze na kolEjne mecze trener powoła więcej doświadczonych zawodników! Del Piero Tottiego itd.
Niedługo mecz z Francją, nie licze na cuda ale może zagrają lepiej!

FORZA ITALIA!


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 03 września 2006, 14:44

W meczu z Litwa Wlochom zabraklo przede wszystkim nieco szczescia dokladnosci i jak mi sie zdaje skupienia sie..Swiezo upieczeni Mistrzoswie Swiata pod wodza nowego selekcjonera musza troche okrzepnac i grac w kazdym meczu eliminacyjnym w pelni zaangazowani.Jak wszystkich zdziwili mnie niektore powolania Donadoniego,ale z czasem licze,ze podobnie jak Lippi znajdzie sobie odpowiedni trzon kadry(oczywiscie oparty w 99% na mistrzach swiata:)
Teraz Wlochow czeka duzo trudniejsze zadanie,a mianowicie mecz z Francja w Paryzu.Mysle ze Litwini dali Donadoniemu duzo do myslenia i teraz zorganizuje wszystko tak,zeby zaprezentowac sie jak najlepiej i zdobnyc jakies punkty,bo jesli Azzurri zaczna eliminacje od zdobycia zaledwie jednego punktu to bedzie niewesolo.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
Ziolowy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 maja 2006
Posty: 47
Rejestracja: 12 maja 2006

Nieprzeczytany post 03 września 2006, 15:02

A mnie osobiescie cieszy ze Marco Marchionni dostal swoja szanse, bo na pewno na nia zasluzyl :wink: Zgadzam sie z Winnerem Zawodnicy jeszcze nia maja zlapanego tego rytmu meczowego. A w awans Wlochow nie watpie (zreszta jak chyba kazdy) a porazka z Litwa zreszta w dosyc nagietym skladzie jeszcze ich tylko zmobilizuje przeciez podczas el. do MS Wlosi tez mieli gorsze dni, a co bylo juz w Niemczech to przeciez kazdy dokladnie wie :wink:

Forza Italia!


Jak zabrac Scudetto legendzie włoskiej pilki?
Zapytajcie na San Siro...
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 03 września 2006, 15:02

RuTeK pisze:
tomek89-15 pisze: W składzie włoskiej reprezentacji zabrakło kilku zawodników, którzy niespełna dwa miesiące temu zdobyli mistrzostwo świata. Nie było Luki Alberto Gilardino,

Włochy: Gianluigi Buffon - Massimo Oddo, Fabio Cannavaro, Andrea Barzagli, Fabio Grosso - Gennaro Gattuso, Andrea Pirlo, Daniele De Rossi (61 min. - Marco Marchionni), Simone Perrotta (72 min. - Alberto Gilardino) - Filippo Inzaghi (86 min. - David Di Michele), Antonio Cassano.
Cos Ci sie pomyliło :think:
tekst skopiowalem z onetu (zresztap odalem dokladny link w żrodle) wiec tam sie pomylili. no ale oczywiście niewapliwie jest to błąd wiec zmieniam i dzieki za zwrocienie na to uwagi. widac ze czytasz ze zrozumieniem i zwracasz duza uwage

:)


Obrazek
Dain Żelazna Stopa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 sierpnia 2006
Posty: 44
Rejestracja: 05 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 03 września 2006, 15:59

Cassano? Marchionni? Perrotta? Inzaghi od 1szych minut? :| Gdzie Del Piero, Toni, Pasqual czy Iaquinta? Gdzie Camor? Co ma Marchionni czego nie ma Camor? I co ma Cassano czego nie ma Toni? :!:


CELTA VIGO I JUVENTUS TURYN!! Campione Celtińas! Forza Juve!
WojtekW

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 26
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 03 września 2006, 17:13

Właśnie czemu nie grali Ci piłkarze, czyżby inna koncepcja nowego trenera ?


Obrazek
rafal005

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 323
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 03 września 2006, 18:04

naros pisze:Niewiem co w składzie robił Cassano. :?
Obejrzyj mecz, a potem dopiero komentuj. Był jednym z najlepszych na boisku we wczorajszym spotkaniu.


ODPOWIEDZ