Reprezentacja Polski w El.ME2008 | Serbia - Polska

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
bblackk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 2099
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 21 listopada 2007, 22:53

Czego to się można dowiedzieć na O2.pl...

Obrazek

P.S. Angoli nie będzie na Mistrzostwach Europy :lol:


Obrazek
Gooray

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 600
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 21 listopada 2007, 23:11

No i bajerancko!!! :) Co prawda mecz z Serbami mogliśmy spokojnie wygrać, ale i tak wychodzimy z I miejsca, więc nie ma sie czy zamartwiać... Czuje, że nasza reprezentacja pod panowaniem Leona może zawojować coś na nadchodzących Mistrzostwach Europy.
A no i po dzisiejszym należy pochwalić naszych kibiców, którzy stanowili większość na dzisiejszym meczu (gramy u siebie, Polacu gramy siebie) :lol: Mam nadzieje, że podobną klasę pokażemy na meczu z Lazio! :)


Obrazek
Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 21 listopada 2007, 23:54

A co sadzicie o Ivanoviciu ktory jest laczony z Juve? Jak dla mnie sredniak, gral niezbyt pewnie :) Ale z drugiej strony mial jakas tam okazje do strzelenia gola :P


mateo369

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2006
Posty: 1861
Rejestracja: 18 lutego 2006

Nieprzeczytany post 22 listopada 2007, 08:52

co do meczu to można śmaiło powiedzieć że Polska "B" zremisowała na wyjeździe z Serbią 2-2 więc to dość dobry wynik, aczkolwiek szkoda tych głupio straconych 2 bramek, jak to powiedział dziennikarz sportowy z rmf-u - finaliście euro trochę nie przystoi tracić 2 bramek w ciągu 3 minut :wink: muszę przyznać ze na + zaskoczył mnie Matusiak który zachował zimną krew w polu karnym Serbów i pewnie pokonał ich bramkarza. Z kolei jestem ciekaw jakie zadanie w pierwszej połowie miał Rasiak, może takie jak Łobodziński w meczu z Belgami by podmęczyć rywali :wink: bo strzelać bramek to mu chyba nie kazano :prochno:


"Freddy believes if a fridge falls in front of you, it's your job to get out of its way. I believe it's the fridge's job to get out of mine." - Frank Underwood
_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 22 listopada 2007, 12:00

Strasznie podobało mi się zachowanie Radosława Matusiaka przy 2 golu. O to właśnie idzie. Z całej plejady naszych napastników, to właśnie w nim pokładam największe nadzieje.


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
tomkoz11

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 września 2005
Posty: 62
Rejestracja: 25 września 2005

Nieprzeczytany post 22 listopada 2007, 12:13

Zgadzam sie co do Matusiaka, szkoda ze nie gra w klubie, bo imho to po Smolarku nasz najlepszy napastnik. Warunki fizyczne ma dobre, zastawic sie potrafi, nawet mozna przyznac ze prezentowana technika nie jest u niego najgorsza. :roll:


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 22 listopada 2007, 12:45

Pomijając to, ze ostatnio w reprezentacji grał po prostu bardzo słabo to może być i naszym drugim napastnikiem :]


Dirty mind
ODPOWIEDZ