Kadra Italii na mecze eliminacyjne Euro 2008

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
TURINIO

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2005
Posty: 355
Rejestracja: 07 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2006, 19:05

Z tym, ze szkielet kadry zostal zachowany, jest Buffon, Zambro Grosso, Cannavaro, Pirlo, Gattuso
Ja powiedziałbym,że PRAWIE został zachowany a prawie robi różnice...W tym wypadku wielką różnice :/ Ok Nesta nie może grać bowiem ma kontuzje(on bez wątpienia jest niezwykle ważnym piłkarzem dla Azzurich),dlaczego natomiast nie ma w kadrze Francesco Tottiego-podobno Donadoni z nim rozmawiał i kapitan Romy wyraził chęc gry w najważniejszych meczach dla Azzurich a spotkanie w el.ME z Francją na pewno do takich należy..Dlaczego nie ma w składzie Luki Toniego-najlepszego włoskiego napastnika??
W porządku pominięcie Del Piero można jeszcze zrozumieć..Donadoni daje szanse Cassano który rzeczywiscie ma podobne atuty..Tak samo w przypadku braku Camoranesiego którego w kadrze zastąpił Marchionni..


"...Znam swoją wartość i na boisku jestem bufonem. Dlatego nie pójdę do Juventusu, po co im dwóch bufonów?..." - jedna z wielu złotych myśli 'The Holy Goalie ' :)
Patrol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 lipca 2005
Posty: 269
Rejestracja: 05 lipca 2005

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2006, 19:17

Włochy to mój faworyt na Mistrzostwach Europy,jeżeli Polska
reprezentacja zakwalifikuje sie do Euro to też bede wierzył w jakikolwiek sukces :P
Chociaż zaczynam trochę wątpić w Italie jak patrze na sklad który podal
Donadoni :? :?
Mam nadzieje że po tych dwoch meczach w kadrze znajdzie sie DP :!:
Bo reprezentacja Włoch bez Alexa juz nie jest taka ciekawa,przynajmniej dla mnie :lol:


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2006, 19:21

Cieszy powołanie Di Michele. To dobry napastnik. Stylem gry przypomina mi nieco Alexa.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2006, 19:56

juveluck pisze: Napewno dziwi brak powolania dla Del Piero, Toniego, Camora (choc ten ostatnio stroi fochy wiec moze to ma wplyw) i Tottiego (choc tu nie wiadomo czy zawodnik nadal chce grac dla kadry).
Po tym jak Totti zapowiedział, że kończy reprezentacyjną karierę zdecydował się na powrót. Niestety nie mogę podać źródła bo sam nie pamiętam gdzie to wyczytałem , ale jestem pewnien na 100%, że gdzieś napewno. :wink: A co do Alexa to myślę, że jego czas w tych eliminacjach jeszcze nadejdzie, skoro DD powiedział, ze Alex nie jest jeszcze gotowy na pełne 90 min. to po co donadoni miał by go brac do kadry na mecze elimacji ME?

Pozdro


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2006, 20:30

Szymek pisze:
juveluck pisze: Napewno dziwi brak powolania dla Del Piero, Toniego, Camora (choc ten ostatnio stroi fochy wiec moze to ma wplyw) i Tottiego (choc tu nie wiadomo czy zawodnik nadal chce grac dla kadry).
Po tym jak Totti zapowiedział, że kończy reprezentacyjną karierę zdecydował się na powrót. Niestety nie mogę podać źródła bo sam nie pamiętam gdzie to wyczytałem , ale jestem pewnien na 100%, że gdzieś napewno.
Pozdro
Rowniez czytalem, ze Totti zostal przekonany do powrotu do kadry, ponoc Donadoni z nim rozmawial. Jednak od samego Totteigo tych slow nie uslyszalem wiec pewnym niczego byc nie mozna. Osobiscie dla dobra Azzurich chialbym, zeby gral w kadrze.
TURINIO pisze:
Z tym, ze szkielet kadry zostal zachowany, jest Buffon, Zambro Grosso, Cannavaro, Pirlo, Gattuso
Ja powiedziałbym,że PRAWIE został zachowany a prawie robi różnice...W tym wypadku wielką różnice :/ Ok Nesta nie może grać bowiem ma kontuzje(on bez wątpienia jest niezwykle ważnym piłkarzem dla Azzurich),dlaczego natomiast nie ma w kadrze Francesco Tottiego-podobno Donadoni z nim rozmawiał i kapitan Romy wyraził chęc gry w najważniejszych meczach dla Azzurich a spotkanie w el.ME z Francją na pewno do takich należy..Dlaczego nie ma w składzie Luki Toniego-najlepszego włoskiego napastnika??
Jak pisalem wyzej sytuacja z Tottim nie zostala do konca wyjasniona, jezeli Donadoni go przekonal napewno bedzie gral. Co do Toniego to Donadoni poprostu moze nie byc do niego przekonany, czasami tak bywa, a moze poprostu chcial przetstowac innych napastnikow. Italia ma wielu wspanialych pilkarzy nie mozna ograniczac sie do 23. Lippi ustawicznie pomijal w kadrze Pannucciego ktory, chociazby w trakcie eliminacji, mial forme ktora gwarantowala mu gre w podstawowym skladzie, teraz nikt o tym nie pamieta. Poczekajmy na wyniki potem osadzajmy Donadoniego.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
mateusz017

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 sierpnia 2004
Posty: 98
Rejestracja: 15 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2006, 20:58

Mam pytanko posiada moze ktos spis meczy w ktorych Alex strzelal bramki dla reprezentacji!!?


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2006, 23:22

mateusz017 pisze:Mam pytanko posiada moze ktos spis meczy w ktorych Alex strzelal bramki dla reprezentacji!!?
Na stronach FIGC masz wszelkie statystyki dotyczace Azzurich.

2 wrzesnia w Neapolu z litwa, Italia po raz pierwszy zagra z logiem z 4 gwiazdkami :) Obrazek


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2006, 00:02

Donadoni ma budowac kadre na Euro 2008. Nie moze sie wiec opierac na tych samych zawodnikach ktorzy dopiero co zdobyli mistrzostwo świata, bo poprostu malo prawdopodobne aby było ich stac na powtórzenie tego sukcesu 2 lata pozniej tyle ze na arenie europejskiej. Dlaczego? Ano bo wielu z nich bedzie juz mialo grubo po 30stce. Nie ma obecnie miejsca dla Del Piero ale jest podobny i mlodszy Cassano. Nie ma Toniego ale jest Bonazzoli. Jest Inzaghi strzelajacy duzo bramek i Di Michele w ktorym Donadoni byc moze widzi potencjał tak jak Lippi widzial potencjał w Grosso ktory potem stał sie gwiazdą. Materazzi? Watpie czy długo pogra. Ma juz 34 lata, Nesta i Cannavaro poki co jeszcze daja rade ale jak bedzie za rok, a potem za 2? Czy wytrzymaja kondycyjnie? No nie wiem ... trzeba szukac zastepców na wiele pozycji ale wcale nie powiedzialem zeby Del Piero czy innych staruszkow wogole nie powolywac, bo jesli beda w formie i beda w stanie pomoc reprezentacji w eliminacjach to musza dostac szanse mimo swojego wieku i coraz gorszej kondycji, wydolnosci itd itd. Zreszta wszystko w rekach Donadoniego, ktoremu ufam jednak o wiele mniej niz Grande Marcello ... :whistle:

P.S
Juz widze komentarze polskich znawców od futbolu rodem z onetu, czy pilka.pl w przypadku gdy Włosi przegraja z Francja w najblizszym meczu. Juz sie zacznie ze nie zasługiwali na mistrzostwo, ze nalezało sie Francji, Wlosi wygrali fartem itd itd itd .... trzeba sie juz przygotowac psychicznie na to :prochno:


ODPOWIEDZ