Małysz 1 w Zakopanem (26.08.2006)

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
andrzejsquad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 21
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2006, 22:35

Niedawno skonczył sie konkurs w którym poraz kolejny w Zakoapnem wygrał nasz najlepszy skoczek Adam Małysz. Osobiscie bardzo sie ucieszyłem z tego powodu jak równiez z faktu ze w finałowej 30 znalazło sie tez dwóch innych polaków 15 był Rafał Śliż a 23 Kamil Stoch.
___________________________________________________

Ciekawi mnie jak wielu fanów JUVENTUSU interesuje sie skokami narciarskimi.
Kto dzis oglądał niech wpisuje swoje "odczucia" co do konkursu!! :-D

Peace 4 all JUVENTINO


FORZA JUVENTUS!! FORZA Squadra Azzurra
b0unc3

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 108
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2006, 11:08

ja sie interesuje :D tak dalej to foram do zimy sie utzryma i bedzie git :D

Pozdro z Chojnic :D


Jasiek-x

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 652
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2006, 18:23

Gratulacje dla Małysza. Chciałbym tylko, aby wygrywał w Pucharze Świata a nie na igielicie, bo w sumie to Grand Prix niewiele znaczy. Może Lepistoe w końcu zdoła coś wykrzesac z naszych skoczków i pokaża sie oni z dobrej strony podczas sezonu w szczególności jako drużyna. To mi sie obecnie marzy, a nie wygrane tylko jednego zawodnika. Może zaden nie wygrywac. Ważne, aby wszyscy potrafili utrzymac poziom powyżej sredniej.
Na tych zawodach po raz kolejny potwierdziło się, że najlepiej skacze się przy polskiej widowni - szczególnie naszym zawodnikom szukającym odpowiedniej formy.


farmer16

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2004
Posty: 369
Rejestracja: 12 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2006, 22:21

Małysz zaskakuje. Jest obecnie liderem klasyfikacji generalnej w Grand Prix. Ja tam się cieszę z każdego skoku, bo jakby nie było mogłoby być tak że byśmy nie mieli żadnego dobrego skoczka. Małysz prowadzi i wszystko wskazuje na to, że zdobędzie Puchar Letniego Grand Prix. Jednym z odkryć Letnich zawodów jest 16-letni skoczek z Austrii Gregor Schlierenzauer. Wiele razy zdominował zawody. W ostatnim konkursie w Zakopanem oddał bodajże najdłuższy skok w zawodach. Zobaczymy czy będzie tak wyśmienity w zimie.
tych zawodach po raz kolejny potwierdziło się, że najlepiej skacze się przy polskiej widowni - szczególnie naszym zawodnikom szukającym odpowiedniej formy.
Nasi zawodnicy często trenują na skoczni w Zakopanem, i daltego osiągają tu dobre wyniki. :wink:


Alessandro Del Piero 202 gole! i wszystko jasne !
andrzejsquad

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2005
Posty: 21
Rejestracja: 10 maja 2005

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2006, 14:46

Jasiek-x pisze:Może Lepistoe w końcu zdoła coś wykrzesac z naszych skoczków i pokaża sie oni z dobrej strony podczas sezonu w szczególności jako drużyna. To mi sie obecnie marzy, a nie wygrane tylko jednego zawodnika. Może zaden nie wygrywac. Ważne, aby wszyscy potrafili utrzymac poziom powyżej sredniej.
Masz takie same poglądy na skoki jak ja :) moze to głupio zabrzmi ale znudziły mi sie wygrane Adama (nie mówie ogólnie fajnie ze cały czas jest w formie, i bardzosie ciesze gdy wygrywa) ale brakuje mi wyników na arenie miedzynarodowej innych reprezentantów Polski. Gdyby tak udało nam sie w konkursach druzynowych zajmowac 3 miejsce i gdyby np Kamilowi udało sie w zimie chociaz dwa razy stanac na podium a ogólnie gdybysmy mieli tzrech zawodników w pierwszej 20 pucharu świata :) to by dopiero sie super ogladała skoki

Peace 4 all JUVENTINO & kibice skoków narciarskich


FORZA JUVENTUS!! FORZA Squadra Azzurra
ODPOWIEDZ