przyszłość Staddio Delle Alpi

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
aLeX_96

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2003
Posty: 12
Rejestracja: 28 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2003, 16:10

Słyszałem jakiś czas temu , że w natchodzących dniach działacze JUVE postanowili zacząć przebudowe Stadionu Alpejskiego. Między innymi chcą zlikwidować bierznie nio zmniejszyć pojemność trybun do ok 48 tys i przybliżyć je do boiska. Wszystko ma się zakończyć w 2006 roku. Ponieważ staddio delle alpi jest już w 99% wykupiony przez władze JUVE , czy nie sądzicie , że nie lepiej byłoby wrócić na "stare śmieci" czyli na staddio communale :?:


aLeX - Na zawsze wiernym być kibicem JUVE !!!
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2003, 16:20

aLeX_96 pisze: Słyszałem jakiś czas temu , że w natchodzących dniach działacze JUVE postanowili zacząć przebudowe Stadionu Alpejskiego. Między innymi chcą zlikwidować bierznie nio zmniejszyć pojemność trybun do ok 48 tys i przybliżyć je do boiska. Wszystko ma się zakończyć w 2006 roku. Ponieważ staddio delle alpi jest już w 99% wykupiony przez władze JUVE , czy nie sądzicie , że nie lepiej byłoby wrócić na "stare śmieci" czyli na staddio communale :?:
Po pierwsze byla gdzis juz o tym mowa, ale nie byl to oddzielny temat wiec mogles nie zwrocici uwagi
Po drugie Stadio Della Alpi wraz z terenami okalakacymi zostalo wydzierzawione przez miasto Juventusowi(i tylko Juventusowi) na 99 lat.
A po trzecie Stadio Comunel zostalo wydzierzawione na taki sam okres ale za mniejsza cene niestety :evil: Torino i oni sobie tam urzadza siedzibe diabla :D , ktora bedzie sie nazywac Nowa Filadelfia(Filadelfia to byl stadion na ktorym Torino odnosilo najwieksze sukcesy). Wiec ze wspanialego Comunale na ktorym gralismy 60 lat nie pozostanie prawi nic

Podsumowujac nie mozna juz wrocic na comunale. To nawet dobrze bo Dell Alpi jest duzo nowoczesniejsze i ladniejsze aczkolwiek malo funkcjonalne. Remont ma to zmienic.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
aLeX_96

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2003
Posty: 12
Rejestracja: 28 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2003, 16:34

juveluck ja to doskonale wiem że JUVE wydzierżawiło teren na 99 lat i to że Communale należy teraz do Torino , ale chciałem tylko usłyszeć wasze zdanie na ten temat , bo przecież JUVE największe sukcesy odnosił właśnie na starym obiekcie :!: , a tak na marginesie to życie wokół Delle Alpi ma sie zmienić bo inwestorzy zaczynają rozbudowe wokół stadionu , gdzie mają powstać min hotele(które mają sporo kosztować , a z ostatnich pięter będzie widok na murawe ), multikina ...itd.


aLeX - Na zawsze wiernym być kibicem JUVE !!!
juve21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2003
Posty: 599
Rejestracja: 26 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2003, 17:57

To dobry pomysł ze zmiejszeniem stadionu,ale nie o tym miała być mowa. Ja czytałem że władze planują zbudowac nowy stadion od podstaw w samym centrum Turynu.Dlatego że np na lidze mistrzow zazwyczaj przychodzi ok 30 tyś kibicow bo większość nie ma szansy zdążyć. Jak wiadomo delle alpi leży dość daleko od centrum. Tak więc ja wole aby zbudowali nowy obiekt niż remontowali ten.


nookie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 820
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2003, 17:57

Mam nadzieje ze nowe inwestycje sciagna kibicow na stadion bo jak patrzylem na mecze grupowe ze slabymi druzynami w fazie grupowej LM to troche pustawo tam bylo :? :?


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2003, 18:05

juve20 pisze: Ja czytałem że władze planują zbudowac nowy stadion od podstaw w samym centrum Turynu.
Nie wiem gdzie to przeczytales, ale to napewno nie jest prawda. Dell Alpi zostalo wykupione za ogromne pieniadze i ma byc przebudowane. Napeno nie beda budowac nowego obiektu


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2003, 22:57

Mam pytanko

czy można gdzies zobaczyć projekt przyszłego stadionu
Jakies szkice czy cos podobnego ??


Obrazek
Yuwe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2003
Posty: 221
Rejestracja: 18 marca 2003

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2003, 01:34

nowego stadionu nie bedzie . tylko maja go zmniejszyc do ok 50 000 , zlikwidowac bierznie i zmienic nazwe na Gianni Angelli Stadium.


Obrazek
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2003, 11:11

Może po remoncie Delle Alpi będzie ładniejsze! Osobiście bardzo irytują mnie drewniane ławki na widoku i ta bieżnia. Mam nadzieje, że będzie przychodzic wiecej kibiców. Ja sam mam zamir wybrac się na Delle ALpi jeszcze w tym roku. 8)


YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2003, 14:50

A tak swoja droga to gdzie bedzie gral Juventus kiedy beda trwaly prace nad przebudowa stadionu ?


aLeX_96

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2003
Posty: 12
Rejestracja: 28 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2003, 14:53

Jak to gdzie bedzie grał :?: Jasne że dalej na Delle Alpi :!: a tak poza tym to kto to napisał dokładnie , że staddio delle alpi ma zmienić nazwe na Giovanni Agnilli STaddio ??


aLeX - Na zawsze wiernym być kibicem JUVE !!!
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2003, 15:23

Ja wiem tylko jedno, po modernizacji stadion bedzie wyglądał masow... . Najważniejsze to zlikwidować bieżnie , bo stadiony z bieżnią są wrecz ochydne :)


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2003, 16:53

Dionizos pisze:Osobiście bardzo irytują mnie drewniane ławki na widoku
Gdzie ty masz drewniane :?: :?: chyba cos ci sie przysnilo. Uwazasz ze UEFA przypuscila by do Ligi Mistrzow stadion z drewnianymi lawkami :?: :?: Pomylilo cos ci sie i to powaznie. Na Della Alpi jak na wiekszosci Wloskich stadionow sa krzeselka bez oparc moze dlatego ci sie tak wydaje


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Baala

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 czerwca 2003
Posty: 211
Rejestracja: 02 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2003, 19:00

Według mnie to dobry pomysł bo na meczach juve są wolne miejsca, a jak się zmniejszy pojemność i przybliży trybuny to ten stadion będzie fajnie wyglądać. Podobno mają tam też być hotele i takie tam.


jaro10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 czerwca 2003
Posty: 196
Rejestracja: 19 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 30 czerwca 2003, 19:39

rzeczywiscie mogliby sie przeniesc na stary stadion... :D


zawsze Del Piero
ODPOWIEDZ