Warszawa była pierwsza...03.09.06

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2006, 22:16

Drogie dziewczeta z Warszawy i okolic! W niedziele 3 wrzesnia mija kolejna rocznica tragicznej smierci Gaetano Scireii. Dziewczynom ze Śląska wydaje sie, że pierwsze wpadly na pomysl pojawienia sie w tym dniu w miejscu jego smierci. Niestety Hanysy! Ja bylem pierwszy, o czym informowalem Mariana i Konrada. Dlaczego ich? Bo maja prawko i moze beda mieli samochody. Jak znam zycie to i tak nic z tego nie wyjdzie, ale moznaby sprobowac sie tam przejechac i rzucic jakims badylem, czy swieczke przypalic. Bylby ktos chetny? Oczywiscie wszystko zalezy od tego, czy ktorys z panow, student na MEiL lub Agent 007 Nieruchomosci, beda mieli fure. Jedziemy do Babska (?), ktory jest ponoc niedaleko Rawy Mazowieckiej, co oznacza, ze to tez niedaleko od Wawy :D. Jezeli bedzie chociaz jeden samochod, to postaram sie (a raczej zrobi do bblackk, bo ja sie nie nadaje) jakos to bardziej ogarnac.
Ps. mile widziany bylby jeszcze jakis samochod :D.


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9997
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2006, 22:28

Kochane gorole,czy tez goryle :prochno: my bylismy pierwsi,a info pojawilo sie dopiero teraz, bo czekalismy z DiDżeJem, az bedzie pewnosc,ze uda nam sie zdobyc samochodz na ten dzien.

Nie płaczcie, drugie miejsce to tez dobre osiągnięcie :lol:


Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2006, 23:44

My bylismy pierwsi...i najlepsi.

Do Warszawioków: samochod Mariana odpada, zostal tylko cien szansy, ze Konrad bedzie jechal!


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8864
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2006, 16:18

Pierwszy to bylem raczej ja, ale to dla mnie nie ma wiekszego znaczenia. Wkurza mnie tylko, ze zamiast zebrac sie jedna ekipa JP bedziemy jechac tam na raty, co tyczy sie rowniez ekipy ze slaska. Lepiej bylo, nawet jezeli ktos jedzie samochodem styknac sie w Babska o tej samej godznie. Pozatym znajac twoj zmysl organizacyjny to wy i tak nie bedzecie tego samochodu mieli, drogi Tomku. /juvelcuk


Obrazek
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2006, 17:11

Poki co mamy juz jeden samochod :P. Blizej drugiego bedziemy po weekendzie, ale widzac zainteresowanie warszawiakow tym tematem, to bardziej przydalyby sie wrotki.
Jezeli chodzi o Twoj problem Łukaszu, to naprawde nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi. Czy ktos napisal, ze ekipy jadace samochodem nie spotkaja sie w babsku z wami? Po prostu nie chcemy sie tluc autobusem. Jezeli chodzi o Śląsk, to rzeczywiscie masz sie o co wkurzac. Niech chlopaki podjada fura do Wawy i stamtad uderza do babksa pksem :D.
Ps. Ja bylem pierwszy :D.


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9997
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2006, 17:16

Dokladnie, to ze jedziemy samochodami nie znaczy,ze sie na miejscu nie spotkamy o umówionej godzinie.
Poza tym,nasza wyprawa rusza ze Śląska,ale jedzie tez z nami kawałęk :wink: małopolski :)
Dionizos pisze:Niech chlopaki podjada fura do Wawy i stamtad uderza do babksa pksem :D.
Że też na to nie wpadliśmy :happy:

Dionizos pisze:Ps. Ja bylem pierwszy :D.
ehh, biedne dziecko ... :roll: :wink:


Polmos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2004
Posty: 774
Rejestracja: 23 marca 2004

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2006, 22:16

Dionizos pisze:Poki co mamy juz jeden samochod :P. Blizej drugiego bedziemy po weekendzie, ale widzac zainteresowanie warszawiakow tym tematem, to bardziej przydalyby sie wrotki.
Tak narzekasz Dionizos, to ja jako Warszawiak powiem, że jestem zainteresowany wyjazdem.
Chociaż mi to jest w sumie obojętnie czy pojade autobusem czy samochodem. Troche czasu jeszcze jest, no ale fajnie by było sie jakoś zorganizować.


Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2006, 22:25

Ja też moge jechać, jeśli nie pojade do Sopotu ;) Ale wstępnie jestem zainteresowany.


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
valsir

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2003
Posty: 485
Rejestracja: 13 listopada 2003

Nieprzeczytany post 20 sierpnia 2006, 23:29

jsa pisałem juz w innym temacie :] jadę...... raczej lecę moim prywatnym helihopterem:]


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 03 września 2006, 21:12

Warszawa była pierwsza i najlepsza, może cheeseburgera Tomaszu? :lol:


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 03 września 2006, 21:32

Zaraz potem było województwo częstochowskie z szoferem ze śląska :D


Obrazek
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 04 września 2006, 00:05

Moze litewska spiewaczke autostradowa :D


Siewier

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2003
Posty: 9997
Rejestracja: 25 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 04 września 2006, 01:57

Pierwszy byl ŚLĄSK(kto siedzial w pierwszym rzędzie ? 8) ),pozniej reszta. A warszawa ... no coz, wstyd i hańba dziewczyny, nie mogliscie wydelegowac bardziej urodziwej ekipy ? :whistle:


^Bianconero^

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 maja 2005
Posty: 68
Rejestracja: 13 maja 2005

Nieprzeczytany post 04 września 2006, 09:06

Oczywiście że Warszawa była pierwsza :D jak reszta powoli zmierzała do celu my już piliśmy piwo ( lub cole :P ) A ekipa była najładniejsza jaką można tylko było zebrać :]


Szybciej ty leniwa małpo ty
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 04 września 2006, 13:07

Dobra, dobra i tak wiadomo, że pierwszy był Poznań. I proszę o wrzucenie fotek z wyjazdu.


:roll:
ODPOWIEDZ