Skad sie wziely/co oznaczaja Wasze avatary ??

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2006, 22:36

Miałem wiele avików. Jednak obecny był najwięcej razy eksploatowany. Przedstawia on plakat który po raz pierwszy ujrzał światło dzienne w 1939 roku po napaści Niemiec na Polskę. Wielokrotnie reprodukowany , pojawił się nawet na znaczkach pocztowych w USA, stąd też wersja anglojęzyczna .
A dlaczego taki avatar a nie inny ? Dlatego iż uważam się po części za patriotę . Nie całkiem ponieważ zawsze sądziłem , że apogeum patriotyzmu można osiągnąć tylko poprzez walkę za ojczyznę. No ale to tak btw.
W każdym bądź razie staram się kultywować treści patriotyczne.


Sagan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2005
Posty: 1
Rejestracja: 11 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2006, 22:50

Mój avater przedstawia oczywiście mnie z szalikiem moich dwóch ukochanych klubów!! (P.S: jaki byłem szczęśliwy gdy dowiedziałem się o zgodzie kibiców...miodek normalnie) w pociągu jechałem właśnie na mecz z Cracovią!


Martin10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2006
Posty: 32
Rejestracja: 23 marca 2006

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2006, 23:12

A jak się ten cały aviatar ustawia? Bo ja nie wiem...Mówie serio.


kubinho 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 392
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2006, 23:25

Martin10 pisze:A jak się ten cały aviatar ustawia? Bo ja nie wiem...Mówie serio.
Wchodzisz w profil i w zakładce Panel kontrolny emblematów masz wyślij emblemat z komputera i tam wybierasz zdięcie które chcesza aby było twoim avatarem.

A jeżeli chodzi o moje avatary to było ich kilka. W większości był to Alex Del Piero i mój ulubiony raper 2Pac. Teraz mój avatar przedstawia logo mojej ulubionej grupy hip-hopowiej N.W.A. (Niggaz with Atittude)

Pozdro


Grande Juve, Vinci Per Noi
Martin10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2006
Posty: 32
Rejestracja: 23 marca 2006

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2006, 00:01

kubinho 10 pisze:
Martin10 pisze:A jak się ten cały aviatar ustawia? Bo ja nie wiem...Mówie serio.
Wchodzisz w profil i w zakładce Panel kontrolny emblematów masz wyślij emblemat z komputera i tam wybierasz zdięcie które chcesza aby było twoim avatarem.

A jeżeli chodzi o moje avatary to było ich kilka. W większości był to Alex Del Piero i mój ulubiony raper 2Pac. Teraz mój avatar przedstawia logo mojej ulubionej grupy hip-hopowiej N.W.A. (Niggaz with Atittude)

Pozdro

Dzięki kubinho. Jak znajdę coś fajnego to se ustawie.


J1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2003
Posty: 923
Rejestracja: 05 listopada 2003

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2006, 10:11

w moim avatarku jest Zdjęcie Alexa po strzeleniu bramki nr 200 w barwach JUVE
Ostatnio zmieniony 13 listopada 2006, 17:48 przez J1897, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Polmos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2004
Posty: 774
Rejestracja: 23 marca 2004

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2006, 16:44

Mój avatar długiej i niezwykłej historii nie ma, bo jest od czasu zlotu, po którym to uznano, że bardziej do mnie pasuje nick Polmos niż Polbos :-D
Tego co przedstawia ów avatar i dlaczego on jest związany z moim nowym nickiem komentować chyba nie musze.
Dręczyć może tylko pytanie dlaczego Białystok, a nie np. Zielona Góra, to odpowiem, że tak mi sie jakos logo Białostockiego bardziej spodobało, a pozatym w Białymstoku produkują Żubrówke :D


naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2006, 15:49

Ja bardzo często zmieniam sobie avatara zależy to od danej sytuacji :wink: . Pamiętam że moim pierwszym avatarem był herb Juve z odwróconymi kolorami :prochno: a potem to już piłkarze Juve.
Mój obecny avatar przedstawia Camoranesiego. Ustawiłem go ponieważ bardzo lubie Camora i niechce aby odszedł z Juve ale naszczęscie nie odejdzie. :-D


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
Mendus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2005
Posty: 108
Rejestracja: 14 września 2005

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2006, 23:38

Kolega przywiozl mi z Kolobrzega oryginalna koszulke Juve na sezon 2006/2007, domowa (ta co teraz jest wystawiana na aukcjach). Cholernie sie z niej cieszylem (i nadal ciesze :smile: ). Wiec gdy robilem swoj avatar pomyslalem o takim motywie i wyszlo co wyszlo... :wink:

Podsumowujac ma nawiazanie do koszulki Juve ktora posiadam i w ktorej jeszcze nigdy nie wyszedlem (to musi byc naprawde zaje*ista okazja, aby sie w niej pokazac) :lol: .

Pozdrawiam


Obrazek

Obrazek
koksu_klb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2004
Posty: 404
Rejestracja: 26 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2006, 22:06

W swojej karierze forumowicza miałem ok. 4 avatary. Teraz mam obrazek przedstawiający Tupac'a Amaru Shakur'a. Długo nie zmienię tego avatarka. Postanowiłem go wkleić ze wględu na to, że jestem zafascynowany osobą 2pac'a. Pozdro WESTSIDE!


herr_braun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 kwietnia 2004
Posty: 701
Rejestracja: 01 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2006, 22:33

Generał Franco - antykomunista i bohater XXwiecznej Hiszpanii, która dziś "odwdzięcza" mu się poprzez rządy socjalistów.


Ifrit23

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 czerwca 2006
Posty: 107
Rejestracja: 27 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 31 sierpnia 2006, 23:28

Mój avatar przedstawia mój ulubiony zespół muzyczny-System Of A Down(pokazuje też płytke Mezmerize, która niejest moją ulubioną, ale innych nie było, ale SOAD to SOAD :-D ). Zastanawiam się nad zmianą. Swoją drogą fajny temacik :-D


Audi, vide, tace, si vis vivere in pace - Słuchaj, patrz, milcz, jeśli chcesz żyć w spokoju.
belial

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 298
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 01 września 2006, 00:07

to ja skorzystam z okazji i ustawie swoj sztandarowy avatar, bo jakos nie mialem nigdy czasu zaktualizowac profilu :whistle: ... avatar ten, z juve ma niewiele wspolnego (no, oprocz 2 dominujacych kolorow :smile:). jestem wielkim fanem south parkow oraz ciezkiej muzyki stad taki a nie inny wybor.


MarcinB

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 marca 2005
Posty: 555
Rejestracja: 20 marca 2005

Nieprzeczytany post 01 września 2006, 11:49

Mój avatar przedstawia najlepszy zakup tegorocznego mercato 8)


Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 08 września 2006, 01:03

Jak ktoś może pamięta, moje avatary głównie przedstawiały kota Garfielda, gdyż lubię tą postać - co z tego że z kreskówki ;)
Obecny avek tak mi jakoś wpadł w oko - i postanowiłem go wstawić - motyw z odwróconą zebrą każdy może sobie wytłumaczyć jak chce - nie dorabiam do tego zdjęcia dodatkowej ideologii. Poza tym że fajnie wygląda na forum Juve ;)


ODPOWIEDZ