Włochy - Chorwacja 0:2!!!

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
alex_KiNiO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lipca 2006
Posty: 361
Rejestracja: 18 lipca 2006

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2006, 12:09

Wczoraj włosi ulegli chorwatą aż 0:2!!!

2 post

Włochy - Chorwacja 0:2 (0:2)
Bramki:
0:1 - E.d. Silva 28'
0:2 - L. Modric 42'

Włochy: Amelia; Zenoni, Terlizzi, Falcone, Chiellini; Del Vecchio (Di Natale 85), Liverani (Palombo 57), Ambrosini (Gobbi 75); Rocchi (Di Michele 57), Lucarelli (Caracciolo 65), Esposito (Semioli 46)

Chrowacja: Pletikosa; Simunic, N Kovac (Leko 46), Srna (Kranjcar 46); Sabljic, Modric, Knezevic, Klasnic (Balaban 62); Seric (Corluka 46), Eduardo (Olic 79), Rapajc (Petric 56)


Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości.
Gianni Agnelli
Jellei

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2005
Posty: 65
Rejestracja: 27 lipca 2005

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2006, 12:13

*glebudu*

Nie ma to jak rozbudowany post :] I co to znaczy "chorwatą"?

A sam wynik mnie dziwi. Wiem, że kadra Włoch była absolutnie rezerwowa, ale na MŚ strzelec drugiej bramki Modrić siedział raczej na ławie, a pierwszego gościa w ogóle nie kojarzę. Dlatego uważam ten wynik raczej za niespodziankę.


pakman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 279
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2006, 12:37

Da Silva jest naturalizowanym w Chorwacji Brazylijczykiem :) od kilku sezonow gra w barwach NK Dinamo Zagrzeb. Podobno ma wielki talent co chyba potwierdza grajac w reprezentacji kraju :) o zdobyciu bramki juz nie wspominajac :) Poza tym kadra Italii to jeden wielki eksperyment i do wyniku nie ma co przywiazywac wagi :) wiadomo przeciez kto jest Mistrzem Świata :)


"Białe seRce , kRew w czeRni MY na zawsze JUVE wieRni " ★ ★ ★

Pirlo przyszedl z Mialnu za darmo ? Niemozliwe!

Nawet Chuck Norris nie strzelil tylu goli co DEL PIERO !
Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2006, 12:41

Spokojnie, to tylko towarzyski sprawdzian, w dodatku w jakim składzie! Nie ma powodów do obaw. Gdy trzeba będzie stanąć do walki o udział w Euro 2008, to na pewno zobaczymy Mistrzów Świata na boisku. Szkoda tylko tej serii meczów Azzurrich bez porażki. Wie ktoś może ile to było spotkań?


morfeuszrejowiec

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 maja 2005
Posty: 210
Rejestracja: 20 maja 2005

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2006, 12:57

JA sie tym nie przejmuje bo nie ma czym 8) Nie dość, że to sparing...to jeszcze skład totalnie rezerwowy :lol: bez żadnego złotego medalisty z MŚ


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2006, 13:04

to grały rezerwy Azzurrich nie ma co sie przejmowac wynikiem. prosze o wrzut bramek. zobaczymy jak je stracilismy


Obrazek
wloski

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 stycznia 2005
Posty: 2327
Rejestracja: 30 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2006, 13:15

tomek89-15 pisze:to grały rezerwy Azzurrich nie ma co sie przejmowac wynikiem. prosze o wrzut bramek. zobaczymy jak je stracilismy
Włochy 0 - 2 Chorwacja:

*E.d. Silva [27 min]
*L. Modric [42 min]

*E.d. Silva [27 min][koora]
*L. Modric [42 min][koora]


Po małych wakacjach wracamy do pracy 8). Do usług :wink: .


BartekGajda9

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 153
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2006, 13:21

Zbytnio się tym nie przejmuję, ponieważ jak wiadomo, mecz towarzyski w dodatku w rezerwowym składzie. Napewno trener chcial wypróbować różne warianty, poszukać zawodników, którzy mogliby znaleźć się w składzie reprezentacji na inne mecze :)


"To trochę dziwne, ale uwierzcie mi, w życiu nie popełniłem większego błędu", "Obecnie pracuję nad tym, żeby móc wrócić do Juventusu" - tak Canna WRACAJ !!
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2006, 16:09

Skrót meczu.

Nie robiłbym sensacji z tej porażki, zespół Italii zagrał w nowym ustawieniu, a trener dał szansę innym zawodnikom, którzy raczej nie mają szans na grę w meczach o punkty. Ciągle nie jestem przekonany, że Donadoni jest w stanie poprowadzić nas do największych triumfów, ale dajmy mu szansę. We wrześniu będą już mecze eliminacyjne, gotowi będą podstawowi zawodnicy i nie powinno być już tak źle.


:roll:
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2006, 17:44

Nie wiem czy był to nawet drugi garnitur reprezentacji Italii. Złotka jeszcze odpoczywają i przywracają siły które zostawiły na boiskach niemieckich. Gracze Reprezentacji Chorwacji grali prawie najmocniejszą talią graczy. Do tej porażki nie ma co przywiązywać większej wagi bo wiadomy byłby wynik gdyby zagrali Mistrzowie Świata :)

Pozdrawiam.


Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2006, 17:53

Mnie ten wynik az tak nie dziwi bo skład był nieźle okrojony. Mam nadzieje ze to nie zmienijszy morali Donadioniego i kadry bo ja oczekuje zwycięstwa w ME! Trener miał przynajmniej okazje zeby sprawdzić rezerwowych zawodników! Jak zagrał Chiellini wie ktos??


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2006, 19:27

no no no brameczki byly najwyzszej klasy wiec nie ma sie co wstydzic.

bylo tez kilka ladnych interwencji golkiperów a takze z tego co widzialem na skrocie nasza gra nie byla taka zla, mielismy okazje tylko gorzej z wykonczeniem ale pamietajmy ze to zaplecze reprezentacji

mówiąc nasza oczywiscie mam na mysli Italie :D


Obrazek
ODPOWIEDZ