Relacja LIVE! - pytania, problemy, uwagi!

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2006, 19:45

W tym temacie proszę wyrażać opinie oraz zgłaszać ewentualne problemy dotyczące przeprowadzanych przez nas relacji na żywo z meczów Juventusu.

Do relacji można wejść ze strony, z prawego menu "Następny mecz" (lub "Ostatni mecz", jeżeli spotkanie już się zaczęło).


Obrazek
wojti-s

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2003
Posty: 741
Rejestracja: 15 lipca 2003

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2006, 21:02

Jak dla mnie idealnie :) To chyba jedna z najlepszych opcji jakie oferuje JuvePoland :P Naprawde brawo, chyba wszyscy userzy na takie coś czekali. No to się Świergot napracowałeś bo to Ty chyba jesteś tutaj głównym informatykiem. Nie mniej jednak wielkie dzięki dla Was i moje słowa uznania :wink:

PS. Jak wynik się utrzyma to świetny debiut :)


lukass

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 sierpnia 2006
Posty: 4
Rejestracja: 11 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2006, 21:05

Spoko, ale dlaczego nie ma jeszcze rezerwy juve?? To dobry pomysł!!!


FORZA JUVE
olimp

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2006
Posty: 44
Rejestracja: 11 lipca 2006

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2006, 21:09

zarabiste, mi sie podoba hociaz bede wiedzila jaki jest w meczu wynik hehe


Najnowsze forum o pamiatkach pilkarskich i nie tylko
www.kolekcja.mojeforum.net
m-a-t-t-e-o

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2005
Posty: 532
Rejestracja: 22 marca 2005

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2006, 21:12

Ogólnie pomysł cacy, wykonanie też nie powiem - całkiem całkiem. Tylko mam taką małą sugestie. Wydaje mi się że byłoby to bardziej przejrzyste i czytelne gdyby nowe wydarzenia pojawiały się na dole, a nie tak jak teraz na górze


wojti-s

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2003
Posty: 741
Rejestracja: 15 lipca 2003

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2006, 21:19

m-a-t-t-e-o pisze:. Wydaje mi się że byłoby to bardziej przejrzyste i czytelne gdyby nowe wydarzenia pojawiały się na dole, a nie tak jak teraz na górze
hehehe a mi się akurat wuydaje, że tak jest czytelniej :wink: Widocznie zależy od przyzwyczajenia :)


Pavciooo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 grudnia 2003
Posty: 315
Rejestracja: 12 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2006, 21:22

A ja znalazłem denerwujący błąd.
koło 10-tej minuty poszedłem jeść. Przyszedłem przed chwilą, jest druga połowa. Patrzę na wynik: 0:1. Chciałem zobaczyć jak została zdobyta bramka. No to trzymam ten przycisk zjeżdżając w dół w żółwim tępie, ale byłoby ok, gdyby nie to, że co jakaś akcja szła to mnie na górę automatycznie przerzucało :/ Z 5 minut musiałem się męczyć aż zjechałem do tej minuty i przeczytałem jak padła bramka. Poprawcie to, bo niektórzy dołączają do relacji w jej trakcie i chcą zobaczyć jak padły gole itp, a przez to muszą się strasznie męczyć...


olimp

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2006
Posty: 44
Rejestracja: 11 lipca 2006

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2006, 21:30

umnie na relacji pisze 70 mni. i koniec meczu :? :?


Najnowsze forum o pamiatkach pilkarskich i nie tylko
www.kolekcja.mojeforum.net
Ikar

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 maja 2004
Posty: 23
Rejestracja: 05 maja 2004

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2006, 21:34

Pavciooo pisze:A ja znalazłem denerwujący błąd.
koło 10-tej minuty poszedłem jeść. Przyszedłem przed chwilą, jest druga połowa. Patrzę na wynik: 0:1. Chciałem zobaczyć jak została zdobyta bramka. No to trzymam ten przycisk zjeżdżając w dół w żółwim tępie, ale byłoby ok, gdyby nie to, że co jakaś akcja szła to mnie na górę automatycznie przerzucało :/ Z 5 minut musiałem się męczyć aż zjechałem do tej minuty i przeczytałem jak padła bramka. Poprawcie to, bo niektórzy dołączają do relacji w jej trakcie i chcą zobaczyć jak padły gole itp, a przez to muszą się strasznie męczyć...

Podpisuje sie pod tym bo nie czytalem od poczatku relacji i jest problem z przegladaniem tego co wydarzylo sie wczesniej.


MaNieK_JuVe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 maja 2003
Posty: 187
Rejestracja: 27 maja 2003

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2006, 21:34

Taka forma relacji jest dobra. Wszystko jest wyswietlne szybko i na biezaco w sposob przejrzysty.
Pavcioo ma racje troche przewijanie za wolne.
Mimo wszystko narazie najlepsze byly relacje na Teamspeaku. Literki nie zastapia zywego dobrego komentatora ;)


Forza Juventus, Forza Azzurri
Moja jedyna milosc Juventus FC !!!
Zagraj w Lola: http://signup.leagueoflegends.com/?ref= ... 3963740312
m-a-t-t-e-o

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2005
Posty: 532
Rejestracja: 22 marca 2005

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2006, 21:39

wojti-s pisze:
m-a-t-t-e-o pisze:. Wydaje mi się że byłoby to bardziej przejrzyste i czytelne gdyby nowe wydarzenia pojawiały się na dole, a nie tak jak teraz na górze
hehehe a mi się akurat wuydaje, że tak jest czytelniej :wink: Widocznie zależy od przyzwyczajenia :)
Wiesz, gdy wyskakuje nowe zdarzenie to w sumie też mi rybka czy jest to u góry czy na dole, bo i tak czytam sobie tylko to najnowsze. Problem zaczyna się gdy wchodzisz sobie na realcje tak powiedzmy w 10 min. i chcesz przeczytać wszystko od początku. Przewijasz na sam dół czytasz ostatnie zdarzenie (posuwając się tym samym w dół), a potem musisz "skoczyć" zdarzenie w góre i znowu czytasz posuwając się z tekstem w dół (wem że troche to skomplikowanie napisałem ale chyba wiecie o co mi chodzi :p). Takie "skakanie" jest troche irytujące. Nie żebym miał z tym jakieś większe trudności, ale jednak czytanie cały czas w jednym kierunku jest znacznie wygodniejsze.
olimp pisze:umnie na relacji pisze 70 mni. i koniec meczu :? :?
Połowa trwała 25 min. A druga zaczęła się w relacji od 45 minuty

PS.Ktoś niebardzo zrozumieł po co jest ten temat :/
lukass pisze:sporo kartek...
lukass pisze:ZWYCIĘSTWO!!!! :-D :-D :-D


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2006, 22:03

Przyznam, że ja jednocześnie przeglądałem relację na JP i słuchałem TeamSpeaka i doszedłem do wniosku, że te elementy doskonale się uzupełniają. Wiadomo, że pisząć nie nadaży się za komentarzem głosowym, ale dzięki relacji pisanej można sprawdzić co się działo wcześniej jeżeli nie oglądało się meczu od początku, w każdej chwili wiadomo jaki jest wynik, kto strzelił, kto dostał kartkę.
Takie połączenie jak dla mnie rewelacja :happy:
Gratulacje dla autorów strony za pomysł, wykonanie, oprócz wspomnianych problemów z przewijaniem po dodaniu nowej części relacji również bez zarzutu :bravo:


Obrazek
Martin10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2006
Posty: 32
Rejestracja: 23 marca 2006

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2006, 22:37

Super. Poprostu rewela! Nie mam nic więcej do dodania.


kaktus23

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 stycznia 2006
Posty: 64
Rejestracja: 07 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 11 sierpnia 2006, 23:16

madmo pisze:Przyznam, że ja jednocześnie przeglądałem relację na JP i słuchałem TeamSpeaka i doszedłem do wniosku, że te elementy doskonale się uzupełniają. Wiadomo, że pisząć nie nadaży się za komentarzem głosowym, ale dzięki relacji pisanej można sprawdzić co się działo wcześniej jeżeli nie oglądało się meczu od początku, w każdej chwili wiadomo jaki jest wynik, kto strzelił, kto dostał kartkę.
Takie połączenie jak dla mnie rewelacja :happy:
Gratulacje dla autorów strony za pomysł, wykonanie, oprócz wspomnianych problemów z przewijaniem po dodaniu nowej części relacji również bez zarzutu :bravo:
Zgadzam się. Również stosowałem takie połączenie i musze przyznać że bardzo fajnie sie sprawdza. Szczerze powiedziawszy czułem się jakbym grał w starego Managera - wspaniałe wspomnienia wracały :-D . Jednak samo czytanie bez łączenia z TeamSpeakiem juz nie ma takiego przyciągania.
Pomimo wszystko gratulacje za rozwijanie strony. Oby tak dalej :bravo:

P.S. Tylko nie skasujcie TeamSpeaka bo Rafał dzisiaj niesamowicie się rozkręcil - brawa dla tego gościa :bravo: :ok:


white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2006, 09:54

JuvePoland robi sie bezkonkurencyjne. Na stronie jest coraz wiecej atrakcji. Waznym jest aby nie bylo problemow z utrzymaniem wysokiej jakosci..mam nadzieje ze to sie uda pomimo tego iz pracy ciagle przybywa.


"Należy wspomnieć, że władze calcio nie mają mocy odebrać trofeum Juve i przekazać Interowi." - swietne naprawde :lol:


ODPOWIEDZ