tatuaże

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Gregor del Ptasior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2005
Posty: 245
Rejestracja: 26 marca 2005

Nieprzeczytany post 29 lipca 2006, 18:16

Camoranesi16 pisze:nie sądzisz że to troche głupi pomysł? bo przecież Włosi mogą jeszcze wiele tytułów mistrzowskich zdobyć a ty do końca życia będziesz miał 4 gwiazdki?:/
A jaki problem co 4 lata (przy optymistycznym układzie) dorobić gwiazdke ???

Jeśli o mnie chodzi, to od dawna mi się marzy logo Juve na ramieniu. Niestety w salonie sporo sobie za taki bajer wołają, a domowymi metodami sobie takiej dziary nie zrobię. Zrobiłem sobie tribala przy użyciu maszynki z długopisu i silniczka z walkmana, ale logo Juve wymaga już solidnych umiejętności. Może kiedyś jak już kasa pozwoli zrobię sobie to wymarzone logo...

Napis na rece juvelucka bardzo fajny. Podoba mi się czcionka ;]


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 29 lipca 2006, 18:28

no taki pomysl z tatuazem jest calkiem niezy ale niestety bede musial torszke poczekac bo jak narazie to rodzicie na bata mi nie pozwola - chyba by mnie z domu wyrzucili.

interesuja mnie ceny jakie placicie za swoje tatuaze bo jakbym w przysszlosci chcial robic to trzeba najpierw uzbierac kaske

@juveluck - super tatuaz, zazdorszcze :D


Obrazek
juvepiotr18(stare)

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 grudnia 2003
Posty: 222
Rejestracja: 24 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 29 lipca 2006, 18:46

według mnie taki jush fajny tatoo kolorowy kosztowałby 500-600zł tyle wlasnie kasy chce przeznaczyc na tatuaż


Lakier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 listopada 2005
Posty: 71
Rejestracja: 24 listopada 2005

Nieprzeczytany post 29 lipca 2006, 19:00

Ile kosztowalby mniej wiecej wytatuowanie Herbu Juve na ramieniu?


Obrazek

Ti amo Juventus per sempre.
sieka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lutego 2005
Posty: 54
Rejestracja: 28 lutego 2005

Nieprzeczytany post 29 lipca 2006, 20:02

Najelpiej to zrobic sobie kilka tatuaży o Juve i połączyc je w jedna całosc herbu Juve. Efekt mógłby być podobny jak u aktora z Prison Break ...tyle że tam jest o innej tematyce ;p.


...............JUVE...........
Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 29 lipca 2006, 20:34

Nie odbierzcie tego źle, ale wedlug mnie tatuaż, który przedstawia herb drużyny jest beznadziejny. Widziałem kolesia z herbem Realu na plecach i wygląda to ochydnie(nie ma to nic wspólnego z niechęcią do Realu). Robienie tatuażu związanego z ukochanym klubem to głupota i radzę wam zastanówcie się 10 razy zanim coś takiego sobie zrobicie.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 29 lipca 2006, 20:42

Marq_ pisze:Nie odbierzcie tego źle, ale wedlug mnie tatuaż, który przedstawia herb drużyny jest beznadziejny. Widziałem kolesia z herbem Realu na plecach i wygląda to ochydnie(nie ma to nic wspólnego z niechęcią do Realu). Robienie tatuażu związanego z ukochanym klubem to głupota i radzę wam zastanówcie się 10 razy zanim coś takiego sobie zrobicie.
Hmm, wszystkie komentarze za i przeciw mile widziane, ale powiedz mi, czy ty aby nie jestes przeciwnikiem wszelkiego tatuazu? Czy czaszka lub smok jest lepszy od herbu ukochanej druzyny na piersi, ktory moze wyrazic nasza milosc do klubu?


Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 29 lipca 2006, 20:48

Hmm, wszystkie komentarze za i przeciw mile widziane, ale powiedz mi, czy ty aby nie jestes przeciwnikiem wszelkiego tatuazu? Czy czaszka lub smok jest lepszy od herbu ukochanej druzyny na piersi, ktory moze wyrazic nasza milosc do klubu?
Oczywiście że nie jestem przeciwnikiem tatuażu. Sam mam zamiar w najbliższej przyszłości sobie zrobić "coś". A co do tatuażu herbu klubowego to tylko moje odczucia.
Taki tatuaż co ma np. Del Piero na plecach - takie coś mi się podoba.


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 29 lipca 2006, 21:09

Marq_ pisze: Taki tatuaż co ma np. Del Piero na plecach - takie coś mi się podoba.
Hmm, Del Piero ma tatuaz? Mozesz mi linka do jakiejs foty dac, ciekawe...


juvepiotr18(stare)

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 grudnia 2003
Posty: 222
Rejestracja: 24 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 29 lipca 2006, 21:10

według mnie zależy tez od jakosci tego tatuażu widziałem zarąbiscie zrobione herby klubów przez profesjonalistów i widzialem tez robione chyba maszynką domowej roboty np kolesia który mial herb wisły na ramieniu tragicznie wykonanego . ja chce sobie zrobic herb z jakimis dodatkami wokól niego :):)


Michal87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2005
Posty: 461
Rejestracja: 18 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 29 lipca 2006, 21:14

Lord_ Juve pisze:
Marq_ pisze: Taki tatuaż co ma np. Del Piero na plecach - takie coś mi się podoba.
Hmm, Del Piero ma tatuaz? Mozesz mi linka do jakiejs foty dac, ciekawe...
Nie wydaje mi sie żeby Alex miał jakiś tatuaż na plecach, moge sie mylić ale raczej niczego takiego nie ma 8)


Obrazek
mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 29 lipca 2006, 21:16

Lord_ Juve pisze:
Marq_ pisze: Taki tatuaż co ma np. Del Piero na plecach - takie coś mi się podoba.
Hmm, Del Piero ma tatuaz? Mozesz mi linka do jakiejs foty dac, ciekawe...
Link znajdziesz w tym poście. Zresztą motyw tatuażu jak widać na JP się już pojawił
JuveForever10 pisze: Nie wydaje mi sie żeby Alex miał jakiś tatuaż na plecach, moge sie mylić ale raczej niczego takiego nie ma 8)
A jednak :wink:


Gotti

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 marca 2005
Posty: 1529
Rejestracja: 06 marca 2005

Nieprzeczytany post 29 lipca 2006, 21:37

Hmm, Del Piero ma tatuaz? Mozesz mi linka do jakiejs foty dac, ciekawe...
Nie wydaje mi sie żeby Alex miał jakiś tatuaż na plecach, moge sie mylić ale raczej niczego takiego nie ma Cool
Bardzo mnie zdziwiło to że nie wiedzieliście o tym tatuażu. :roll:

mJaUcViEej dał fote z Alexem, ale troche słabo widać, kiedyś miałem lepsze zdjęcie na którym dokładnie widać tatuaż Del Piero - jak znajde to wrzuce.


hannah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 września 2005
Posty: 12
Rejestracja: 30 września 2005

Nieprzeczytany post 29 lipca 2006, 22:49

Taki tatuaz to fajna sprawa :-D . Sama juz od dluzszego czasu mysle, zeby zrobic sobie jakis tatuaz zwiazany wlasnie z JUVE tylko jeszcze dokladnie nie wiem co to ma byc, herb czy jakis napis 8)


mil015

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 stycznia 2004
Posty: 155
Rejestracja: 25 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 29 lipca 2006, 23:10

Marq_ pisze:Nie odbierzcie tego źle, ale wedlug mnie tatuaż, który przedstawia herb drużyny jest beznadziejny. Widziałem kolesia z herbem Realu na plecach i wygląda to ochydnie(nie ma to nic wspólnego z niechęcią do Realu). Robienie tatuażu związanego z ukochanym klubem to głupota i radzę wam zastanówcie się 10 razy zanim coś takiego sobie zrobicie.
a ja myslę odwrotnie :D wydaje mi sie, ze jak juz robić tatuaz to tylko z herbem klubu, gdyz inne wyglądają.... szpetnie (nie wiem czy to dobre słowo dla tej sytuacji :P ) Np. ten tatuaż Del Piero, mi sie takie cos nie podoba


Obrazek
ODPOWIEDZ