Legia walczy o Lige Mistrzow

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ

Czy Legia awansuje do fazy grupowej LM ??

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Jaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 621
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2006, 23:31

damiano ziębotta pisze:
Kto teraz nas wprowadzi na europejskie salony, jak Wisła i Legia nie mogą?! GKS Bełchatów?! :/

Jakie europejskie salony,zostaje nam przedsionek-piłkarski puchar uefa,BA góra pierwsza runda tego pucharu...bo dalej nie zajdziemy


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2006, 23:50

damiano ziębotta pisze:Choć los daje nam już kilka lat rywali naprawdę nie z najsilniejszych lig to i tak nie potrafimy ich pokonać :x
Liga ukraińska do najsilniejszych z pewnością się nie zalicza, ale Dynamo i Szachtar zdecydowanie odbiegają poziomem od innych zespołów, o czym można się było naocznie przekonać w meczu Wisły Płock z Czornomorcem Odessa, bądź co bądź trzecią drużyną ligi ukraińskiej, z którą Wisła grała jak równy z równym, a nawet była minimalnie lepsza pomimo remisu. Chociaż z drugiej strony jak nie wygrywamy z takimi drużynami jak Szachtar to może lepiej nie pchać się do LM bo mecze z europejskimi potentatami mogłyby się zakończyć klęską i byłby tylko wstyd. Z drugiej jednak strony teraz mamy też się czego wstydzić 40 mln kraj i 10 lat bez LM :/ Inni potrafią, FC Kopenhaga eliminuje Ajax, więc wszystko jest możliwe, tylko czemu nie w Polsce :angry:

Wypowiedź tą chce jednak zakończyć pozytywnym akcentem, kibice w Warszawie naprawdę spisali się na medal, doping przez cały mecz i ta wielka flaga z panoramą Warszawy :bravo:
Obyśmy się kiedyś doczekali piłkarzy na miarę takich kibiców.


Obrazek
Mendus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2005
Posty: 108
Rejestracja: 14 września 2005

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2006, 03:07

Hmm od poczatku mi sie ten mecz nie widzial. Nie ogladalem go od poczatku. Kolega do mnie szczesliwy zadzwonil ze w 17 minucie Wlodarczyk strzelil gola. Pomyslalem ze moze raz im sie uda awansowac do LM, ze to bedzie ten wieczor. Za 30min poszedlem do baru zapytalem o wynik a tam 1-3 dla SZACHTARU :shock: :shock: :shock: poczulem sie jak idiota ze znow uwierzylem w polski zespol... :doh: jezeli sie cos w polsce nie zmieni, co roku tak bedzie :think:


Obrazek

Obrazek
The_Sickness

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 listopada 2003
Posty: 311
Rejestracja: 04 listopada 2003

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2006, 04:16

Druzyna dała ciała ... to fakt. Ale to co wyprawiali kibice to bania mała. Jak wyciągnęli tę gigantyczną płachtę z napisem "miasto moje a w nim .. Legia Warszawa".. kopara mi opadła i musiałem zbierać zęby z podłogi. Tutaj nie zespół a kibice powinni awansować do fazy grupowej LM.


valsir

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2003
Posty: 485
Rejestracja: 13 listopada 2003

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2006, 04:28

aaaaaaa to wy pierwszy raz widzicie tą panoramę :d wyciągaliśmy ją już nie jeden raz:d ale prezentuje się wspaniale prawda :D Bardzo się cieszę:d Pomyślcie co przeżywali ludzie(tak jak ja)na żylecie gdy Włodar zdobył gola na 1:0 to była taka euforia trudno opisać, szaleliśmy na tej trybunie :d, dla tych 5 minut warto było być na meczu :d przężyć to. A doping świetny jak zawsze naprawdę..... były kartoniki, sektorówka, przyśpiewki, tańce, pogo, wyginanie ciała, pozdrowienia dla przyjaciół, samolociki...działo się działo:d Szachtar z donieka to stara kur*a sowiecka :d A jagby ktoś troche obeznany mieliśmy nową pieśń :d PZDR Juve&Legia


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2006, 08:48

Kogo Legia miała w obronie? Choto z kulawą nogą, pokracznego Balde i Radovica przesuniętego do tyłu z przymusu. Efekty tej "obrony" widzieliśmy sami. Gdyby Ouattara zachował się jak człowiek z sumieniem, może nie doszłoby do takiej sytuacji.
Nie mamy co się oszukiwać - polski futbol klubowy sięgnął dna. Już dawno nas prześcignęła Ukraina. Teraz łykamy kurz za Rumunią. Wcale się nie zdziwię, gdy dziś odpadną obie Wisły. My naprawdę potrafimy odpadać we frajerski sposób. Znowu trzeba czekać rok. Szkoda

Drugą połowę oglądałem tylko i wyłącznie dla kibiców Legii. Ludzkie pojęcie przechodzi to, co wczoraj wyrabiali. Czasami żałuję, że Legia nie gra we Wrocławiu :D


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
BartekGajda9

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 153
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2006, 08:51

Wszyscy napewno z całego serca życzyliśmy LEgii, by jako drużyna polska, pierwsza po 10 latach awansowała do elitarnych rozgrywek LM. Po pierwszym meczu, przegranym przez Legionistów 1:0 nastroje nie były dobre, gra nie napawała optymizmem. I jeszcze ten karny z kapelusza... :? Lecz wynik 1:0 zawsze da sie nadrobić, można powalczyć w drugim meczu o korzystny rezultat. I tak też się stało. Legia w meczu na Łazienkowskiej osiągnęła korzystny rezultat...lecz tylko do 22 minuty. Po golu Włodarczyka w 17 minucie kibice na całym stadionie, i nie tylko oszaleli z radości. Napewno myśleliśmy, że może się uda, że wreszcie się uda. Ale jednak nie... kolejne minuty pokazały ile brakuje jeszcze polskim klubom do gry w LM. Przegrana 3:2 na Łazienkowskiej przekreśliła szanse na awans. Cóż może za rok... i tak w kółko... (Jestem kibicem Legii i bardzo w nią wierzyłem. Ale nie przestanę wierzyć...)

Co do innego aspektu wczorajszego meczu. Zachowanie kibiców - wprost bajeczne :bravo: takich sympatyków nie mogliby się powstydzić kibice największych klubów. Super. Wielkie brawa :)


"To trochę dziwne, ale uwierzcie mi, w życiu nie popełniłem większego błędu", "Obecnie pracuję nad tym, żeby móc wrócić do Juventusu" - tak Canna WRACAJ !!
Moonk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2005
Posty: 861
Rejestracja: 01 listopada 2005

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2006, 09:23

Ehhhh....jak zwykle kibice nie zawiedli...to co sie działo na trybunach przy Łazienkowskiejto było poprosu wspaniałe...szkoda ze tylko na trybunach :angry:
Pierwsza bramka dla Legi...moze nie gra na poczatku jakos super, ale pierwsza strzela bramke...w kibiców w polsce wlewa sie ,,nutka nadzieji'....
a potem to zaczyna sie juz tylko coroczny koszmar...
Gra Legi wyglądała kiepsko...to ustawienie 4-3-3 ze zbyt słabą pomocą było poprostu samobójstwem...takie ustawienie sie gra gdy ma sie znakomitą pomoc...o grze obronnej sie rozpisywać nie bede bo zabardzo nei ma oczym...fakt ze te wszystkie stracone bramki zaczynaly sie od strat w srodku no, ale....
Jesli Legia chce pomyslec o czym kolwiek to powinna poszerzyć ławkę...bo ta jest zdecydowanie za krótka...
NO nic pozostaje nam wierzyc w polskie druzyny w P.UEFA...chociaz znamay ten coroczny scenariusz...to czy warto sobie robić nadzieje??


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2006, 10:47

Szczerze mowiac, jestem zarzenowany postawa Legii :doh: Zdaje sobie sprawe, ze Szachtar to o klase lepsza druzyna, ale gdzie tutaj byla walka o ta niby upragniona LM. Nie wiem jak Wy, ale ja jej nie widzialem ani przez jedna minute tego spotkania :angry: Zawsze uwazam, ze Polska czy to rep. czy kluby brak umiejetnosci musza nadrabiac ambicja i walka na boisku. A to co, bramka na 3:1 to juz byla moim zdaniem po prostu kpina ze strony Legionistow. Pol druzyny doslownie stalo na boisku i patrzalo jak Szachtar robi z nami co chce :/ Achh, szkoda gadac. Jedynie kibice dopisali.
Champions League :?: Wyszlo jak zwykle :(


krzywy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 19
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2006, 12:27

ja wam powiem tyle...juz przed 1 meczem Legii skreśliłem ich ale po tym pechowym 0:1 zaczalem wierzyć ze jednak mozemy awansować do fazy grupowej...wczoraj stracilismy bramki w frajerski sposob po bledach w kryciu:/.bardzo pochwalam decyzje trenera legii o wystawieniu 3 napastników bo grając z taką drużyną i o taką stawkę nie wolno sie bronić tylko trzeba mimo wszystko atakować.Legia zaatakowała strzeliła 1 gola a po kilku min. nie bylo juz o czym marzyc;/


Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2006, 13:08

damiano ziębotta pisze: Kto teraz nas wprowadzi na europejskie salony, jak Wisła i Legia nie mogą?! GKS Bełchatów?! :/
Mówie od razu, żę nie jestem kibicem żadnej z polskich drużyn ale ogladajac skroty meczy, zachowania piłkarzy i trenerów oraz prace jaka wykonuje klub to wydaje mi sie, ze moze nie w tym ale w przyszlym sezonie druzyna prezentujaca naprawde dobry europejski poziom moze byc Wisła Kraków pod wodza badz co badz bardzo dobrego szkoleniowca Dana Petrescu lub jesli nic sie nie zmieni Lech Poznan Franciszka Smudy. Mam nadzieje ze, ze moje przypuszczenia nie zostana jedynie w sferze marzen bo jak kazdy prawdziwy Polak chcialbym zobaczyc jakas druzyne z naszego kraju rozgrywajaca mecze w tych elitarnych rozgrywkach.


Posty na tym forum czytam sporadycznie. Nie wiem kim jesteście i mnie to nie interesuje. Jestem tu, bo każdy z was zasługuje by kiedyś przeczytać coś mądrego na temat piłki nożnej.
#TeamBukol
valsir

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2003
Posty: 485
Rejestracja: 13 listopada 2003

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2006, 13:23

Wdowczyk zagrał va bank a co miałzrobić:]
Tylko moim zdaniem po strzeleniu gola odrazu powinien zmienić gottwalda na kogoś z pomocy ale.. myślał ,że będziemy grali ambitniej ..... a wyszło jak wyszło:/ Puchar jest nasz :D


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2006, 13:50

valsir pisze:aaaaaaa to wy pierwszy raz widzicie tą panoramę :d wyciągaliśmy ją już nie jeden raz:d ale prezentuje się wspaniale prawda :D Bardzo się cieszę:d Pomyślcie co przeżywali ludzie(tak jak ja)na żylecie gdy Włodar zdobył gola na 1:0 to była taka euforia trudno opisać, szaleliśmy na tej trybunie :d, dla tych 5 minut warto było być na meczu :d przężyć to. A doping świetny jak zawsze naprawdę..... były kartoniki, sektorówka, przyśpiewki, tańce, pogo, wyginanie ciała, pozdrowienia dla przyjaciół, samolociki...działo się działo:d Szachtar z donieka to stara kur*a sowiecka :d A jagby ktoś troche obeznany mieliśmy nową pieśń :d PZDR Juve&Legia
Zachowujesz się jakbyś pierwszy raz wracał z meczu :lol:
Rozumiemy twoje podniecenie, ale ochłoń.
pan Zambrotta pisze: Drugą połowę oglądałem tylko i wyłącznie dla kibiców Legii. Ludzkie pojęcie przechodzi to, co wczoraj wyrabiali. Czasami żałuję, że Legia nie gra we Wrocławiu :D
Ciekaw jestem jak doping wyglądał z perspektywy tv, zapomniałem nagrać meczu ['] i nawet nie wiem co o kibicach mówili nasi wspaniali komentatorzy.


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2006, 20:03

Legia przegrała na własne życzenie. Przed tak ważnym meczem popsuła sie atmosfera, zespół opętały kontuzje, a i sama sportowa forma była daleka od ideału. Przecież oni nie mieli sił na pressing. A czy Szachtar był tak mocny ? Był na pewno w zasiegu i gdyby Legia grała optymalnym składem wszystko byłoby inaczej. Przecież w drugiej połowie wystarczyła ledwie jedna składna akcja Legii, by zdobyć gola.

Brawa dla kibiców - za wytrwałość, cierpliwość i mocne gardła.


Obrazek
Alessandro Del Piero ole!
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2006, 20:52

http://www.legialive.pl/photos07j/07szachtar2_f44.jpg

Ta mała flaga... kocur :D.

Szkoda, ze Legii przyszlo grac o LM w momencie, w ktorym druzyna nienajlepiej sie miewa.


ODPOWIEDZ