Legia walczy o Lige Mistrzow

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ

Czy Legia awansuje do fazy grupowej LM ??

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
damiano ziębotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2004
Posty: 425
Rejestracja: 16 lipca 2004

Nieprzeczytany post 28 lipca 2006, 16:22

Achim pisze:oglądałem troche meczu i byłem zawiedziony...Legia z taką grą nie wejdzie do LM, chyba że coś zmienią z grą...
Stary spokojnie, wiadomo, że grę sie dostosowuje do przeciwnika, wygrali to się liczy, u siebie tylko przypieczętują awans :) potem to już będzie gra o wszystko, kto włoży więcej serca ten awansuje, mam nadzieję i wiarę że to będzie LEGIA!! Aby w końcu na polskim stadionach zagościła Champions League!! :-D
Ostatnio zmieniony 28 lipca 2006, 16:43 przez damiano ziębotta, łącznie zmieniany 1 raz.


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 28 lipca 2006, 16:24

JUVEFANE_10 pisze:Szachtar nie jest łatwą drużyna więc Legioniści będą mieli problem z awansem.Mniej jednak wierzę w awans do LM
Zawsze moglismy trafic na Milan, Arsenal, Ajax , Valencie , i pare jeszcze klasowych zespołów. Wiec nie jest źle. !!


leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 28 lipca 2006, 17:03

W pierwszym meczu z mistrzem Islandii Legia zagrała katastrofalnie słabo. Tylko bramka Eltona uratowała legionistów od fali krytyki jaka niewątpliwie by na nich spadła. Rozumiem że jest początek sezonu ale mimo wszystko na tyle sytuacji z amatorskim zespołem sklepikarzy i bankierów mistrz Polski powinien zaprezentować się o niebo lepiej. Chwilami mecz był zwykłą kopaniną która przypominała mecz klasy okręgowej. Mam andzieje ze w rewanżu Warszawiacy pokazą dużo więcej i pewnie awansują gromiąc FH. Bo jeśli będą tak dalej grali to nie ma szans wygrać z Szachtarem. Oczywiście jest to dobre losowanie, bo Legia mogła trafić o wiele gorzej. Ale zespół z Doniecka to także klasowa druzyna mająca za sobą występy w Champions League i Legii będzie bardzo cięzko. Mimo wszystko to nie ta marka co Milan, Liverpool czy Valencia, dlatego na pewno nadzieje w Polsce będą wielkie. Mimo że nie jestem jakimś tam wielkim kibicem Legii bo bardziej wole Wisłe, to jednak życze Legionistom znalezienia się w Champions League bo zyska na tym przede wszystkim polski futbol.


Obrazek
Gregor del Ptasior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2005
Posty: 245
Rejestracja: 26 marca 2005

Nieprzeczytany post 28 lipca 2006, 17:09

Nie mam cienia wątpliwości, że legia poradzi sobie w rewanżowym meczu. Co więcej... Może także nawiązać bez problemu równorzędną walkę z Szachtarem, bo nie jest to jakiś gigant. Oczywiście jak awansują, to będą chodziły teksty, że Wisła nie potrafiła, a legia tak. Ale Szachtar to nie real. Generalnie życzę legii wszystkiego... najgorszego. Ale w rozgrywkach europejskich chciałbym, żeby się pokazała jak najlepiej dla dobra polskiego futbolu. Myślę, że legia zagra w LM.


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 28 lipca 2006, 18:15

Bez watpienia Legii w tym losowaniu sprzyjalo szczescie :wink: Wiadomo, ze Szachtar to nie jest byle kto, ale i tak mimo wszystko udalo sie uniknac takich druzyn, gdzie od razu moglibysmy zegnac sie z LM :whistle: Wydaje mi sie, ze kolejnym plusem jest to, iz jest to klub z Europy wschodniej, pewnie nie odbiegajacy wielce stylem od Mistrza Polski. Choc nie bagatelizuje sily Szachtaru. Maja w swojej kadrze kilku dobrych pilkarzy i wogule LM nie jest im obca. Szanse na awans Legii oceniam 50 na 50 :think: Wiadomo, trzeba zagrac dwa dobre mecze. No i oby sie wkoncu udalo awansowac do upragnionej, elitarnej Champions League. I nikt nie ma watpliwosci, ze jest to bardzo potrzebne naszej pilce...


m-a-t-t-e-o

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2005
Posty: 532
Rejestracja: 22 marca 2005

Nieprzeczytany post 28 lipca 2006, 18:57

Wg mnie Legia ma bardzo duże szanse na awans do LM. 3. runde chyba mają już w kieszeni bo chyba musiałby się wydarzyć jakiś cud żeby przegrali w rewanżu. A skoro już przy 3. rundzie eliminacji jesteśmy - Szachtar to dość mocna drużyna - regularnie grająca w LM, mistrz ligi ukrainskiej (mocniejszej od OE). Dlatego napewno będzie bardzo ciężko. Sądze jednak że Szachtar jest w zasiegu legionistów. Mimo że jestem raczej sympatykiem Białej gwiazdy to i tak będe kibicował w tych meczach Legii bo bardzo chcę aby ligę mistrzów polacy kojarzyli nie tylko z tv


2MAN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2003
Posty: 344
Rejestracja: 14 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 28 lipca 2006, 19:57

Mysle ze losowanie szczesliwe ,aczkolwiek druzyna z Ukrainy dysponuje zawodnikami europejskiego formatu ,wiec nie licze na awans przy takiej dyspozycji ... ale szczescie moze sprzyjac lepszym (w tym dniu) :smile:

Stawiam na Donieck :whistle:


"Dla wszytkich fanow Nintendo DS . Zapraszamy ! http://www.dsinfo.yoyo.pl/news.php
damiano ziębotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2004
Posty: 425
Rejestracja: 16 lipca 2004

Nieprzeczytany post 29 lipca 2006, 19:24

W rozgrywkach Ligi Mistrzów, zacieraja sie troche róźnice, między sympatykami poszczególnych klubów, w tych rozgrywkach kibicujemy polskiemy futbolowi, bo możemy mieć tylko jednego przedstawiciela naszego kraju.
Ja nie jestem jakimś sympatykiem Legii, nawet wcześniej wolałem Wisłę, jednak to co zrobili z Panathinaikosem to mnie zabolało, na bardzo długo :cry: jak można tak sobie odpuścić, mieli awans, już byli w LM, zabrakło im dosłownie kilku minut, jak tak można nie włożyć serca w końcowe minuty, zero doświadczenia, przetrzymania piłki. Gościu przeszedł przez 4 Wiślaków i strzelił, nikomu się nie chciało go zatrzymać, a przez tę niechęć polskiej drużyny kolejny rok nie było w LM :x
Dlatego mam teraz nadzieję, że Legia pokaże charakter i powalczą o te elitarne rozgrywki i Champions League zawita na polskie stadiony :)


sieka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lutego 2005
Posty: 54
Rejestracja: 28 lutego 2005

Nieprzeczytany post 29 lipca 2006, 19:53

Rozliczać Legie będziemy po drugim meczu z Szachtarem, a z tą ekipą z Islandii mozna wygrac 2x po 1-0 byle tylko później Szachtara wyeliminowac. Wisła jak grała w II rundzie to wysoko wygrywała z kelnerami no ale jak już przyszło grac z Anderlechtem to pamiętamy jak to sie skończyło...


...............JUVE...........
Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 30 lipca 2006, 12:54

A ja mimo tego iż jestem Polakiem mam duży dystans do tego co wyczyniają nasi potencjalni kandydaci do gry w LM. I tak mi jakoś przez myśl przeszło że "zbyt wiele" obejżałem dobrych meczów na MŚ bo teraz przyzwyczaiłem się do piłki na wysokim poziomie. ;) A to co wyczyniali Nasi Mistrzowie ...cóż...dleikatnie powiedziawszy - nie wystawiało im zbyt dobrego świadectwa... Sądziłem że po francuskim tournee stać naszych na bardziej przekonujące zwycięstwo niż wymęczone 0:1 z amatorami z Islandii....
Z Szachtarem może to wyglądać duuużo gorzej....:/


Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2006, 10:10

No to zgodnie z przypuszczeniem Legia wczoraj wygrała 2:0 i spokojnie awansowała do trzeciej rundy eliminacyjnej w której spotka się z Szachtarem.
Wczorajszy mecz był dobry ale bardzo jednostronny! Nasza skutecznosć raziła, po podaniu na piąty metr trzech naszych zawodników minęło się z piłką :think: (ale to tylko przykład).
Ladnie zagrał Szala, Szałachowski, Elton. Roger troche dał ciała z tym karnnym, totalnie go olał no ale jeszcze dorośnie! Brazylijczycy i tak zrobili swoje :wink:
Z Ukraińcami będzie bardzo ciężko bo to już nie półamatorzy! Zycze jak najlepiej ale mój optymizm jest ograniczony :!:


PS Widziałem flage Juve ze starym herbem, flage "Noi Siamo Juventus 1897"(tylko nie wiem jaki tam był znak graficzny) i logo grupy Drughi! Myśle ze też widzieliście! Nie wiem czy tak jest zwykle bo nie często ogladam mecze Legii.


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2006, 10:13

Pilekww pisze:PS Widziałem flage Juve ze starym herbem, flage "Noi Siamo Juventus 1897"(tylko nie wiem jaki tam był znak graficzny) i logo grupy Drughi! Myśle ze też widzieliście! Nie wiem czy tak jest zwykle bo nie często ogladam mecze Legii.
Ja tez widzialem. I z tego co wiem, tak jest juz od kilku lat. Kiedys na forum byl nawet taki temat i bylo wytlumaczone o co w tym chodzi... a chodzi o "sztame" trzymana przez kibicow Legii, Juve oraz Den Hag. Swoja droga, przeciez na Delle Alpi tez wisi/wisiala flaga Legii :wink:

Co do wczorajszego meczu to niespodzianki na szczescie nie bylo. Legia zagrala raczej dobrze. Ale z Szachtarem bez watpienia trzeba zagrac lepiej, zeby myslec o awansie :!:

EDIT:
Nie "Noi Siamo Juventus 1897" tylko powinno byc "Noi Soli Juventus 1897" :whistle:


Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2006, 10:29

Przeraża mnie Włodarczyk.
Włodarczyk zmarnował wczoraj tyle znakomitych sytuacji, z czego większosć wypracowanych przez jego kolegów. Ta sytuacja sam na sam to pokaz jego bezradności. Dwa dotknięcia piłki i nawet nie ustawił się do pozycji strzałowej zbyt dobre, a już piłki nie miał.
Ogólnie Legia oba spotkania grała jakby wiedząc, że nic złego nie może się jej stać.
Słaba motywacja w pierwszym spotkaniu, wczoraj lepiej, ale w końcu byli oglądani przez swoich kibiców.
Kilka znakomitych sytuacji + karny + dwei bramki. Czyli nieźle.
Tylko ten Włodarczyk...


Dirty mind
Mario_90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 listopada 2005
Posty: 112
Rejestracja: 10 listopada 2005

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2006, 11:02

Ma ktos linka do bramek z wczorajszego mecz?


pakman

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 279
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2006, 13:13

Legia ma male szanse na wygrana z Szachtarem . Polowa ludzi smieje sie ze gra tam Lewandinho - stawiajac to za przyczyne porazki ukraincow. Ale to chyba nie tak do konca ? W skladzie Szachtara gra wielu bardzo dobrych zawodnikow chociazby : Hübschman Tomas , Duljaj Igor , Srna Darijo < swietnie grajacy na mundialu> , Matuzalem <ktorego tak wychwalano we wczorajszej transmisji na tvp1> , Tymoshchuk Anatoliy < przymierzany do gry w Premiership> czy tez strzelajacy mnostwo bramek Brandao . Co moze zaoferowac Legia ? Włodarczyka , ktory wczoraj przechodzil samego siebie :/ Janczyk probowal ale na tym sie skonczylo .Podobala mi sie gra Edsona i Rogera mimo ze ten drugi przestrzelil karnego. Mysle ze Szachtar w dwumeczu wygra 1 albo 2 bramkami. Chyba ze zdarzy sie cud ? Na ktory juz kilka dobrych lat czekamy ....


"Białe seRce , kRew w czeRni MY na zawsze JUVE wieRni " ★ ★ ★

Pirlo przyszedl z Mialnu za darmo ? Niemozliwe!

Nawet Chuck Norris nie strzelil tylu goli co DEL PIERO !
ODPOWIEDZ