Legia walczy o Lige Mistrzow

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ

Czy Legia awansuje do fazy grupowej LM ??

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Tito81

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 grudnia 2005
Posty: 60
Rejestracja: 10 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2006, 13:48

Jeśli mam być szczery, to życzę Legii awansu, choć mają znikome szanse z Donieckiem. Życzę im tego, ponieważ będą z ich gry w LM punkciki dla całej klubowej Polski, a oni stracą cenne siły, jakie powinni mieć w lidze.
Niech chłopaki grają jak najlepiej :whistle:


valsir

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2003
Posty: 485
Rejestracja: 13 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2006, 14:32

Tito81 pisze:Jeśli mam być szczery, to życzę Legii awansu, choć mają znikome szanse z Donieckiem.
A powiec z kim niemieliby znikomych szans????? Z Slovan Liberec co najwyżej...


JuventinoPS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 658
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2006, 15:13

...
Ostatnio zmieniony 22 stycznia 2009, 20:14 przez JuventinoPS, łącznie zmieniany 1 raz.


damiano ziębotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2004
Posty: 425
Rejestracja: 16 lipca 2004

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2006, 17:29

Mam nadzieję, że Legia w końcu zareprezentuje godnie polską piłkę na arenia międzynarodowej, bo do tej pory kapkę marnie ostatnio nam idzie :/
Może w końcu zacznie się coś dobrego dziać. Moim zdaniem Legia powoli się rozkręca, gra z meczu na mecz lepiej i tak trzeba, mam tu małą nadzieję do analogi ze Squadra Azzura, oczywiście nie można porównywać, ale zespoły, które sie powoli rozkręcają, zawsze dobrze sobie radzą :)


Pilekww

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 774
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2006, 18:02

DamKam pisze:EDIT: Nie "Noi Siamo Juventus 1897" tylko powinno byc "Noi Soli Juventus 1897" :whistle:
"Noi Siamo" oznacza "my jestesmy" i zdaje mi się ze właśnie ten napis widziałem choć moze się myle. A Noi Soli co oznacza?? Ja nie mam pojęcia :doh:
Pozdro


"... Mamy 42 kluby w Serie A i B. Wszyscy rozmawiają, jedyny głuchoniemy klub to Inter." - Luciano Moggi
sandra_TS

Milanistka
Milanistka
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2006
Posty: 25
Rejestracja: 11 lipca 2006

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2006, 18:42

W sumie fajnie by było mieć drużynę z Polski w Champions League, ale waham się mimo wszystko, czy nie lepiej by było dla Polskich drużyn na przyszły rok gdyby Legia, i Wisły możliwie jak najwięcej punktów zdobyły w PUEFA bo wiadomo, że w Lidze Mistrzów nie będzie to proste. W każdym bądź razie-życzę sto[L]icy szczęścia.


jt10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 października 2003
Posty: 255
Rejestracja: 02 października 2003

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2006, 19:03

Trzeba wyjść od tego, że nie można meczu z Islandczykami traktować jako wykładni siły i możliwości Legii. Zagrali przeciętnie to fakt, ale mecze z Szachtarem to będą dwa zupełnie inne spotkania: presja, stawka będą nieporównywalnie większe. Gdyby Legia grała z Ukraińcami 10 meczów to najprawdopodobniej przegrałaby z 7. Ale to jest dwumecz. Jest szansa na wejście do Champions League na pewno dużo większa niż w przypadku, gdyby rywalem był Milan, Arsenal czy Valencia. Wiele zależało będzie od pierwszego meczu. Czuję, że przegramy ale bardzo ważne pytanie jest ile? Może uda się Legii strzelić gola i np wynik 2-1 byłby ciekawy. Porażka dwoma bądź więcej bramki oznaczać będzie koniec marzeń o Lidze Mistrzów.
Życzę Legii jak najlepiej nie zapominając o Wisłach. A po takim występie jak dwumecz Zagłębia z Dynamem Mińsk powinno być coś takiego jak pięcioletni zakaz reprezentowania kraju w Europie bez względu na zajętą pozycję w lidze! :) Tylko boję się, że jeśli każdą kompromitację traktowalibyśmy w ten sposób, nie byłoby komu grać w Europejskich Pucharach... (co zrobił Lech w Intertoto?!?)
Zgadzam się z przedmówcami, że potrzebujemy w końcu sukcesu w Europie choćby po to, żebyśmy w rankingu UEFA byli wyżej, a nie wiem, czy każdy pamięta, ale w przyszłym roku tych drużyn w Pucharze UEFA już bedzie o jedną mniej... To pokłosie ubiegłorocznych "popisów" naszych w rozgrywkach europejskich.
I jeszcze jedno: nie ważne komu kibicujesz na codzień: Legii, Wiśle, Widzewowi, Cracovii.. W Europie po prostu kibicujmy naszym jak to brzmiała pewna reklama na World Cup :)
pozdr


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 sierpnia 2006, 19:04

Pilekww pisze:
DamKam pisze:EDIT: Nie "Noi Siamo Juventus 1897" tylko powinno byc "Noi Soli Juventus 1897" :whistle:
"Noi Siamo" oznacza "my jestesmy" i zdaje mi się ze właśnie ten napis widziałem choć moze się myle. A Noi Soli co oznacza?? Ja nie mam pojęcia :doh:
Pozdro
Oczywiście to było "Noi Soli". Jest to grupa kibiców Juve (z Rzymu?) poprzez którą to właśnie kibice Legii nawiązali kontakt z fanami Juve.


Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 05 sierpnia 2006, 23:09

jt10 pisze:Gdyby Legia grała z Ukraińcami 10 meczów to najprawdopodobniej przegrałaby z 7. Ale to jest dwumecz. Jest szansa na wejście do Champions League na pewno dużo większa niż w przypadku, gdyby rywalem był Milan, Arsenal czy Valencia.
No owszem - masz rację. Ale odnoszę nieodparte wrażenie, że ostatnio los kojaży polskie zespoły z rywalami którzy teoretycznie są "do przejścia" a Nasi się coraz bardziej ośmieszają potykając się o takie przeszkody, że wspomnę tylko zeszłoroczny bój Wisły gdzie rywal był już "na widelcu", czy sezon bodaj wcześniej "traktorzystów" z Valerengi. Dlatego Szachtar to nie Arsenal czy Milan nawet, ale dla Legii chyba nie do przejścia.


mr.krzysiek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 67
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2006, 23:24

odpowiedz do ankiety brzmi NIE

Legia nie awansuje do lm gdyż gra aktualnie beznadziejną piłkę! a zespół z Ukrainy to nie są słabe ogórki :smile: aktualnie nawet 'nowy' Juventus by sobie z Szachtarem nie poradził, a co dopiero warszawska Legia 8)


W Krakowie, Krakowie, Krakowie
gdzie najlepsi kibice w Polsce są
- wierny i oddany Wiśle Kraków
Kame1988_Kornel

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 września 2003
Posty: 151
Rejestracja: 17 września 2003

Nieprzeczytany post 08 sierpnia 2006, 04:08

Trudno mi uwiezyc że Legia awansuje do LM (chociaż było by to coś :!:) po tym co pokazał Wisła (w poprzednim sezonie) :smile: :?
Szachtar to drużyna bardzo dobra, jak na poziom mistrza Polski.
Ich mocnym punktem pewnie jest ofensywa, dlatego u siebie będą chcieli zdobyć jak najszybciej bramke, co zapewne podetnie skrzydła Legionom :?
Niewątpliwie wyeliminowanie mistrza Ukrainy było by duża niespodzianką ale nie można też przekreślic szans Legii, jak trener znajdzie pomysł na chociaż wywalczenie remisu w Doniecku to myśle że bedzie to dobry prognostyk przed rewanżem. Ale znając nasze "szczęście" do eliminacji LM, to uważam że będzie jak rok temu, i jeszcze wczesniej itd...
(Chociaż punkty w rankingu UEFA by nam się przydały, bo teraz mamy 1 druzyne w el. do LM, 3 do P.UEFA, a w przyszłym roku tylko jedno miejsce na LM i JEDNO NA PUCHAR UEFA :płaczę: , a reszta to Puchar Intertoto :roll: tak więc trzeba ciułać te punkciki w tych Pucharach bo będzie nam ciężko w przyszłości :whistle: )


Drabik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2006
Posty: 24
Rejestracja: 08 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2006, 09:33

:D Mimo że Legia nie pokazuje się narazie z dobrej strony pozostało mi tylko wierzyć w nich.Bede wierzył w kazdego co bedzie próbował w LM bo nieważne kto tylko jaki bedzie efekt :D WIęc czekajmy na mecz :P
A co do szachtara:Wczoraj był też mecz 3 rundy LM Benfika-Austria Wiedeń
Wiedeń już w sezonie i wcale im dobrze nie szło :/ więc mam nadzieje że szachtar bedzie w podobnej formie jak wczoraj austria wiedeń i wtedy wygramy :D
Ale z remisu bede się także cieszył :P


...........::::::::Juventus Turyn::::::::...............
www.sokker.org - najlepszy menager online
Meraviglioso

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 210
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2006, 09:56

Legia nie ma kasy na to, żeby grać w Lidze Mistrzów (zresztą jak każdy inny klub w polskiej lidze). Gdzieś widziałem rozpiskę wartości piłkarzy Legii i Szachtaru. Zawodnicy z Ukrainy byli warci 10 razy więcej, a do tego sam Matuzalem jest wyceniany na około 12 mln Euro, czyli tyle ile cały podstawowy skład Legii razem wziety. ;P

Lewandowski mówił, że na mecze Szachtara przychodzi po 30 tys ludzi...


Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2006, 11:47

Jeśli chodzi o formę Szachtara to jest ona...imponująca :shock:

23.07.2006 Szachtar-Kryvbas 5:0
29' Matuzalem, 41', 50' Elano, 43' Brandao, 77' Marica

30.07.2006 Zorya-Szachtar 0:2
22' Aghahowa, 71' Marica

04.08.2006 Szachtar-Metalist 5:0
21' Marica, 33', 39' Elano, 35' Tymoszczuk, 53' Bielik

Szachtar rozegrał trzy mecze w lidze ukraińskeij i jak widać wszystkie bardzo przekonująco wygrał, bilans bramek 12-0 po trzech meczach :/ Szczególnie u siebie grają bardzo ofensywnie, więc może nadarzy się jakaś okazja do kontry dla Legii, tylko, że ze skutecznością Włodarczyka to takich okazji potrzeba by z dziesięć jak nie więcej, żeby zdobyć jedną bramkę.
Coś mi się wydaje, że Legia wyjedzie stamtąd z dużym bagażem straconych goli :/
Stawiam na 3:0 dla Szachtara.


Obrazek
Moonk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2005
Posty: 861
Rejestracja: 01 listopada 2005

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2006, 12:08

Meraviglioso pisze:Legia nie ma kasy na to, żeby grać w Lidze Mistrzów (zresztą jak każdy inny klub w polskiej lidze). Gdzieś widziałem rozpiskę wartości piłkarzy Legii i Szachtaru. Zawodnicy z Ukrainy byli warci 10 razy więcej, a do tego sam Matuzalem jest wyceniany na około 12 mln Euro, czyli tyle ile cały podstawowy skład Legii razem wziety. ;P
a Mowił ci ktoś ze pieniadze nie grają....wystarczy sie cofnac kilka lat wstec do meczu Monaco Chelsea w LM...naprzykład...

Ja osobiscie wierze wbrew wszystkim przeciwnoscia w Legie...i mam nadzieje ze wywiezie ona z Doniecka dobry bilans...jak dla mnie były to remis 0-0...chociaz patrzac na ostatnie mecze Szachtaru to na 0-0 sie napewno zanosi...
tak wiec moj typ to...
Szachtar 2-1 Legia
P.S jak zwykle jestem popapranym optymistą... :D


ODPOWIEDZ