Polska I Liga. Orange Ekstraklasa 2006/2007

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Michal17

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 grudnia 2003
Posty: 486
Rejestracja: 06 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 26 maja 2007, 22:10

Adi10 pisze:hmm, ale ze niby remis z Wisła kupili ? :>
Pewnie a sprzedawał pan sędzia. Zresztą Legia dziś też padła ofiarą kumpli "Fryzjera", choć nie jestem już zdziwiony, przecież to ostatnia kolejka w polskiej lidze :angry: Naprawdę ciężko się oprzeć wrażeniu kupowania oglądając wiosenne mecze Zagłębia z Wisłą i Legią, a to pewnie tylko wierzchołek góry lodowej :?
Szkoda, że naszego nowego "mistrza" nie zdegradują, posługując się popularnym określeniem: układ jest silny...


matekkuba

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 stycznia 2007
Posty: 436
Rejestracja: 16 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 26 maja 2007, 22:23

We Włoszech można było wyciągnąć konsekwencje wobec mistrza, a w Polsce nie. I obawiam sie, że tak będzie jeszcze długo. A panu Listkiewiczowi nie można powiedzieć nic no bo: "Panie, pan wie jakim byłem sędziom piłkarskim?" Jak pan tyle osiągnie to może mnie pan nauczać."


bblackk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 2099
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 26 maja 2007, 22:35

Hubert Siejewicz pisze:Z perspektywy boiska jestem przekonany, że nie było przewinienia na Marcinie Smolińskim - chciał wymusić rzut karny. Jeśli chodzi o gola dla Legii to mój jedyny błąd polega na niezdecydowaniu. Konsultowałem z liniowym, czy nie widział innego zdarzenia na polu karnym. Powinienem inaczej technicznie zareagować. Nie mam jednak wątpliwości co do decyzji i mam nadzieję, że moja praca na boisku zostanie oceniona w sposób obiektywny. Pchnięcie w polu karnym było gwałtowne i całkowicie uniemożliwiło interwencję. Na 99 procent faulował strzelec bramki Roger. Mam nadzieję, że merytorycznie decyzja była prawidłowa. Nie szukałem okazji do unieważnienia bramki.
Hubercik był po prostu niezdecydowany, a wy odrazu krzyczycie, że Zagłębie kupuje mecze. Pfff...

Ogromne emocje były dzisiaj na Łazienkowskiej. Od strony gry w piłkę, to Legia (Zieliński) nie wyciągnęła żadnych wniosków po meczu z Lechem. Zapewne do notesu Beenhakkera trafiło jedno nowe nazwisko: "Siejewicz", ktoś taki zawsze przyda się na murawie.


Obrazek
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 maja 2007, 10:28

Gratulacje dla Zagłębia :!: Kto by się spodziewał przed sezonem, że właśnie taki (bez urazy) klub zdobędzie Mistrzostwo Polski :wink: Teraz jestem ciekaw, jak wyjdzie im reprezentowanie naszego kraju w eliminacjach do Ligi Mistrzów :prochno:


Dominik10

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 grudnia 2006
Posty: 345
Rejestracja: 29 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 27 maja 2007, 11:28

Pogratulujmy Zaglebiu bo jak sie mowi mistrza nie poznaje sie jak rozpoczyna poznaje sie jak konczy.


Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 27 maja 2007, 11:37

Aż sobie z chęcią obejrzę dziś "OE", żeby zobaczyć jak w Polsce "Mistrzostwo się zdobywa" za miedź. :roll:


Obrazek
valsir

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2003
Posty: 485
Rejestracja: 13 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 maja 2007, 17:08

A dzisiaj w Wawie przy królikarni jest rozdanie medali czy coś takiego . Idę powiedzieć Zagłębiu co sadzę o ich mistrzostwie:] Wolałem już GKS BOT Bełchatów, a z rok znowu Legia mistrza ma :]
A co do Huberta Siejewicza widzę go we Wrocławiu :twisted:

Jest też jeden istotny fakt dla niektórych kibiców 1 raz od dawien dawna czasów przedwojennych (II) Cracovia znalazła się wyżej w tabeli I Ligi niż Wisła Kraków :prochno:


LEPIEJ RZUCIĆ SUBTELNYM ŻARCIKIEM, KTÓREGO NIE KAŻDY ZROZUMIE, NIŻ ZEPSUĆ ZNANY WSZEM KAWAŁ. =)
wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 maja 2007, 17:26

zaglebie w zeszlym roku kupilo awans w radomsku, teraz powtorka w Warszawie. kupili awans, kupili mistrza, europy nie kupia. okradli nas ale cala Polska widziala co i jak. dla nas i tak nasi pilkarze sa jak to powiedzial wczoraj nasz prezes 'moralnymi zwyciezcami tej ligi'. tyle.

p.s
wbrew temu co mowil wczoraj Orest (nie ogladal meczu w Wawie wiec dlatego tak glupio gadal) naleza sie podziekowania Legii za walke wczoraj. Walke z zaglebiem i hubertem s. ...


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
valsir

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2003
Posty: 485
Rejestracja: 13 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 maja 2007, 17:48

dzięki sędzia wszystko spaczył :/


LEPIEJ RZUCIĆ SUBTELNYM ŻARCIKIEM, KTÓREGO NIE KAŻDY ZROZUMIE, NIŻ ZEPSUĆ ZNANY WSZEM KAWAŁ. =)
MrWlodek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 675
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 27 maja 2007, 18:14

Nie chcę się czepiać ale mnie już szlag trafia od tego waszego płaczu :!: Zagłębie zasłużyło na mistrzostwo i tyle :!: Koniec :!:

Zastanówcie się przez chwilę jakby był gdyby (oby :pray: ) w następnym sezonie Juve wygrało Serie A :?: Komentarze będą identyczne z waszymi, tylko zamiast Zagłębia będzie Juve i Moggi...: "Kupili mistrzostwo dwa lata temu, to i teraz też kupili :!: ".
Czy to nie jest żałosne :?: Będziecie skakać do fanów Milanu, Interu, Romy itd., że to nie ma już z tym nic wspólnego, że zasłużone itd., ze odkupiliśmy winy i że już nigdy Juve nie będzie łączone z korupcją. Czy Lubinianie w tak dziwnym dla polskiej piłki roku, gdy kluby są degradowane nawet do 3 ligi, starałoby się kupić mistrzostwo Polski :?: Chyba aż tak głupi nie są by porywać się z takim czynem :!:
Dajcie już sobie spokój z tymi lamentami ziomy...


Obrazek
bblackk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 2099
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 27 maja 2007, 18:14

valsir, czy mi się wydaję, czy Ty dziękujesz za gratulacje dla drużyny Legii :P ? Nie wiedziałem, że grajki są Twoją własnością, no chyba, że się z nimi tak identyfikujesz ;) :lol:

A ja widzę Siejewicza jako Prezesa PZPN :prochno:

Szkoda, że na forum nie ma żadnego wiernego fana "miedziowych" :smile: Lubię te miedzydrużynowe "dyskusje" o korupcji, bo ten temat na tym forum jest już oklepany :prochno:


Obrazek
wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 maja 2007, 18:59

Lukasz_JUVE pisze:Zagłębie zasłużyło na mistrzostwo i tyle
czym? ustawianiem meczów i ciagła pomocą ze strony sedziow? nawet w tak waznym meczu gdzie 1 bramka decyduje o tym kto zdobedzie majstra, arbiter gwizdze (2 krotnie-nie przyznany karny i anulowana bramka L) na korzysc miedziakow? Belchatow okradziony i widza to chyba wszyscy oprocz kibicow zaglebia... :whistle:

P.s
koledze Lukasz_JUVE i innym wg. ktorych zaglebie zasłuzylo na mistrza proponuje posluchac/poczytac komentarzy ludzi sportu (komentatorow, ekspertow, pilkarzy innych klubow, trenerow, itd) co maja na ten temat do powiedzenia. Moze wreszcie cos zrozumiecie.


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
MrWlodek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 675
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 27 maja 2007, 19:21

wErOn pisze:czym?
I dalej swoje... Cały czas trzymali się czołówki (po przyjściu Michniewicza) i nic w tym dziwnego że czekali na potknięcie rywali.
wErOn pisze:ustawianiem meczów i ciagła pomocą ze strony sedziow?
Oczywiście... Najpierw obstawili sędziego w meczu BOTu z Kolporterem, a następnie przegrali dla niepoznaki z Górnikiem. Bez jaj...
wErOn pisze:nawet w tak waznym meczu gdzie 1 bramka decyduje o tym kto zdobedzie majstra,
Ten sezon jest koronnym przykładem na to że każdy mecz jest ważny, a nawet BARDZO ważny.
wErOn pisze:arbiter gwizdze (2 krotnie-nie przyznany karny i anulowana bramka L) na korzysc miedziakow?
Bramka słusznie nieuznana, mówią to nawet fachowcy. Nie wiem czy oglądałeś transmisje czy nie, ale również i komentatorzy byli zdania że Roger faulował...
Twoim zdaniem zawsze gdy napastnik lub gracz zespołu atakującego przewraca się w polu karnym musi być dyktowana jedenastka :?:
wErOn pisze:Belchatow okradziony i widza to chyba wszyscy oprocz kibicow zaglebia... :whistle:
...i komentatorów, dziennikarzy i ludzi obeznanych w piłce znacznie lepiej od Ciebie i ode mnie.


Nie wiem czy w Polsce zapanowała moda na nostalgię z powodu porażki BOTu :?: Tak faworyzowanego przez media i całą resztę :?: Przyznam się że również w pewnym momęcie byłem pewny że Bełchatów sięgnie po mistrzostwo, ale piłka jest taka że niczego nie można być pewnym do końca. Prawda :?: Zagłębie czaiło się za plecami BOTu i skutecznie zaatakowało w końcówce i zasłużenie zdobyło mistzrostwo :!:

Polska to chyba jedyny kraj w którym kibice zamiast cieszyć się lub chociaż odetchnąć z ulgą, że o mistrzostwo nie rywalizowały ciągle te same kluby, tylko doszły nowe, lepsze od starych mistrzów i głodne sukcesów kluby, płaczą z powodu przegrania ligi przez faworyzowany przez wszystkich zespół...

EDIT:
wErOn pisze:P.s
koledze Lukasz_JUVE i innym wg. ktorych zaglebie zasłuzylo na mistrza proponuje posluchac/poczytac komentarzy ludzi sportu (komentatorow, ekspertow, pilkarzy innych klubow, trenerow, itd) co maja na ten temat do powiedzenia. Moze wreszcie cos zrozumiecie.
Daj linki, podaj nazwy gazet. Onet, FAKT :?:


Obrazek
wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 maja 2007, 19:28

Widze ze jestes zbyt ograniczony zeby zrozumiec to i owo. Jak to mowil dzis jeden z ekspertow "Zaglebie jest jednookim mistrzem. Mistrzem slepców." ... reszty tych twoich wypocin nie chce mi sie komentowac. Ty z tym swoim zagłebiem i tak wiecie swoje. :ok:


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
LBaLin

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 listopada 2005
Posty: 394
Rejestracja: 09 listopada 2005

Nieprzeczytany post 27 maja 2007, 19:51

Lukasz_JUVE pisze: Czy Lubinianie w tak dziwnym dla polskiej piłki roku, gdy kluby są degradowane nawet do 3 ligi, starałoby się kupić mistrzostwo Polski :?: Chyba aż tak głupi nie są by porywać się z takim czynem :!:
Dajcie już sobie spokój z tymi lamentami ziomy...
Wlasnie to zrobili. Wczorajszy mecz pieknie byl sedziowany :bravo: .
I nie mowie tylko o karnym i bramce. Byla tez sytuacja zagrania reka w polu karnym , nie kartkowanie nurkujacych Zaglebiakow , dyktowanie rzutow wolnych w okolicach naszego pola karnego...
Proponuje rozwniez posluchac troche Siejewicza mowiacego w C+ o tym ze nie pokazal na srodek , a pozniej wywiadu z GW gdzie mowi ze odgwizdal najpierw bramke , w C+ ze asystent potwierdzil jego teze a w wywiadzie na portalu ze konsultowal czy cos innego sie nie stalo (asystent powiedzial ze nie widzial tej sytuacji)
Wyciagnij wnioski z TEGO meczu a nie wyjezdzaj z jakimis innymi - w dzisiejszych czasach juz nie da sie KAZDEGO meczu kupic ale te najwazniejsze dla siebie jak widac mozna....


ODPOWIEDZ